Opinie o Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek poszukuje osoby na stanowisko projektant w Gliwice. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, czytam Państwa opinie i jestem zszokowany, że panują gdzieś takie warunki pracy. Ostatnio spotkałem się z dodaną przez firmę Domiko ofertą pracy na stanowisko asystenta projektanta. Moje pytanie brzmi: czy coś się zmieniło w tej firmie od ostatnich wpisów, czy wypłaty są na czas oraz czy nadal szef nie płaci za nadgodziny? Czy warto w ogóle aplikować? Pozdrawiam :)

Leon Nowy wpis

Może firma nie zalicza się do idealnych ale jeśli ktoś ma chęci do pracy to spokojnie można tu pracować.

Demon Domiko. Nowy wpis

jacek placek pseudo 'szef' to czysty mongoł, który jedynie dzięki układom i układzikom do zleceń stworzył firmę gdzie zatrudnia w większości studentów. Jedyne zadanie dżeka to darcie ryja na pełen regulator i w zasadzie to tyle co chłop umie. Grubasa odcięło od rzeczywistości i jeśli dalej żyje to szczerze szacun dla matki natury że takiego pasożyta wciąż dąży siłami witalnymi. Firma funta kłaków warta, czyste Auschwitz 21 wieku. Przesiedzialem tam chwilę za długo i ani to poczekalnia ani przystanek do lepszej przyszłości. Takie 'firmy' nie powinny mieć prawa bytu w tym kraju. Upadku i nędzy - tyle mogę życzyć 'firmie'.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Wera

@żelbetnik tak samo zatrudniają studentów dziennych ?

Żelbetnik

Idealna praca dla osób studiujących i świeżo po studiach. Zarobki nie są jakieś bardzo złe, da się później negocjować. Studentów przyjmują najczęściej na umowę zlecenie, później zmiana na umowę o pracę. plusy: -można łączyć ze studiami -uczy samodzielności w wymyślaniu rozwiązań inżynierskich oraz koordynowania projektów w większej grupie osób -można się nauczyć obsługi programów 3d -szef jest otwarty na nowe pomysły -bardzo fajna ekipa -można pracować przy żelbecie i stali -kiedyś powiedziałabym, że różnorodność projektów, natomiast później tematy stały się bardzo monotonne Minusy: -zdarzało się opóźnienie w wypłacie -bardzo krótki czas na realizację projektu -wywoływanie presji czasu, tym samym zmuszając pracownika (nie oficjalnie) do pracy po godzinach -przez krótki czas realizacji projektu wiele rysunków robiło się z myślą, że i tak trzeba będzie poprawić, przez co poprawki rysunków ciągnęły się w nieskończoność -słabe zarządzanie projektami -brak osoby, która rzetelnie sprawdzi rysunki -Szef może wydawać się nieprzyjemny Z tego wszystkiego najgorsza była ta monotonia projektów, ciągłe poprawki i brak koordynacji, mam nadzieję, że to tylko chwilowy problem w tej firmie. Mimo wszystkich wad wspominam domiko bardzo dobrze i polecam wszystkim studentom i świeżo upieczonym inżynierom. Tylko nie dajcie szefowi wejść sobie na głowę i wrobić się w nadgodziny!

Projektant
@Żelbetnik

Nadgodziny są świetna sprawa!!! Można dużo dodatkowo zarobić .... oczywiście jeżeli firma za nie płaci - ale takie „bajki” to nie w Domiko. Mikoś za nadgodziny NIE płaci.

@Projektant

Mi płacił i innym studentom też.

Janusz
@Żelbetnik

Oprócz „studentów” ktoś tam pracuje? Pensja powyżej „średniej krajowej” ?

@Janusz

Z tego co wiem jest jakaś stała ekipa pracowników, nie wiem ile zarabiają, ale myślę, że więcej niż studenci skoro tam dalej pracują...

Karol

Idealnie to nigdzie nie jest ale pracując tak jak tego oczekuje firma to zadowolenie pewne!

Kafka

Płacą wszystko, nie jest tak źle

Mirosław
@Kafka

@Kafka, bardzo krótką opinię zamieściłeś. Mógłbyś ją trochę rozbudować? Wszystkie argumenty i spostrzeżenia są mile widziane na forum! Napisz proszę, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i na jaką pensję na początek można liczyć.

hihi
@Kafka

Wooow.... "Płacą"!!!! Nie jest to obowiązek wynikający z zawartych umów płacić za świadczoną pracę ?

Mirosław
@hihi

Oczywiście, że jest, ale czemu uważasz, że taka informacja jest śmieszna? Dobrze, że pojawiła się na forum, powiedziane jest przynajmniej jasno, że nie ma problemu z wypłatą ustalonego wynagrodzenia - a w wielu firmach, niestety, wciąż się to zdarza. Z jakiej perspektywy wypowiadasz się na wątku dotyczącym pracy w Domiko ppphu? Pracowałeś w tym miejscu?

Danuta

Czy firma działa normalnie? Jaki jest powód , że przestaliście pisać?

maka

haha zabawne.. sobota to każdy dzień jak inny :) nie popadajmy w paranoję, błagam

inżynier

woooow .... strona niczym z lat 90 :) i pewnie takie dalej tam panują zwyczaje w stosunku do pracowników.

informatyk

Firma posiada już własną strone internetowa www.domiko-projekt.pl, również zmieniła się siedziba firmy Domiko, teraz znajduje się przy ul.Ziemowita 1. W firmie przez ostatnie kilka miesięcy wiele sie zmieniło na lepsze, szef dalej jest wybuchowy ale mi to osobiscie nie przeszkadza.

blad
@informatyk

w linku do strony doczepil sie przecinek www.domiko-projekt.pl teraz link powinien dzialac

Pracowałem w Domiko prawie dwa lata w czasie studiów. Dzięki przychylności właścicieli mogłem pojawiać się w pracy kiedy pozwalały mi na to zajęcia na uczelni (studia dzienne). Przez cały ten okres nikt nigdy nie zmusił mnie do siedzenia po godzinach - nawet po zajęciach przychodziłem tylko na parę godzin i nie było problemu. Robienie nadgodzin w Domiko to z mojego punktu widzenia tylko i wyłącznie własna wola (inną kwestią jest to, czy Domiko przetrwałoby kryzys na rynku, gdyby nie osoby pracujące po godzinach - sprawa ta jednak dotyczy bardziej zarządzania firmą) Osobiście do pracy w Domiko nie mam większych zastrzeżeń. Ludzie tam pracujący są bardzo przyjaźni i pomocni. Szef w stosunku do mnie był całkiem w porządku i nikt po mnie nie krzyczał. Zdarzały się jakieś grupowe upomnienia ale od tego jest szef. Wypłata może nie była imponująca ale zawsze brałem pod uwagę to, że pozwalają mi pracować w godzinach które mi odpowiadają. Co do opinii innych pracowników na temat firmy nie będę się wypowiadał, a to co tu napisałem to moje osobiste odczucia. Na koniec naszej współpracy dostałem wszystkie dokumenty i wpisy w dzienniku praktyk bez żadnego problemu. Firmę będę bardzo dobrze wspominał dzięki możliwości zdobycia doświadczenia w czasie studiowania. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników Domiko!:)

też były
@były pracownik

to jak było tak fajnie to dlaczego dalej tam nie pracujesz?

@też były

Twoje pytanie może świadczyć tylko o tym, że zupełnie nie nadajesz się do bycia logicznie myślącym inżynierem. Więc bardzo dobrze sie stało, że już nie pracujesz i nie szkodzisz w domiko. To, że ktoś ma dobre zdanie o firmie nie oznacza, że jest to najlepsza firma na świecie i tylko w niej chce się pracować.

hahaha

No tak. Coś nie wyszło i trzeba pakować manatki. za dużo spraw sądowych z pracownikami czy zawalona robota?

INŻ.

Szanowni koledzy Inżynierowie !!! Nowe informacje dla osób, które należy ostrzegać przed tą firmą !!! Z uwagi na spaloną nazwę "domiko" właściciel szuka ludzi pod nową nazwą firmy U.W. VIGA pełna nazwa wg CEIDG: USŁUGI WIELOBRANŻOWE "VIGA" (działalność otworzona przez małżonkę).

nie

Współpraca z JM jest koszmarna. Facet nie ma bladego pojęcia o tym co robi. Wysługuje sie studentami jako tanią siłą roboczą i nie płaci za robotę. Proponuję korzystać z usług innej firmy żeby nie mieć problemów. Nie polecam pracy u JM - wyzysk i chamstwo.

kasynima

Ten facet nie jest projektantem tylko nadzorcą. Projektuja studenci. Ma kilku przydupasów a reszta na wymianę. Projektuje jakiś obiekt przemysłowy z którym nie daje rady. Ktos cos wprowadza potem sie zwalnia, potem ktos inny itd itd. (usunięte przez administratora) z tego wychodzi ale co nas to obchodzi. czasem placi zwykle jednak nie ma kasy. on sie nawet do sprzedawania cementu w hortowni nie nadaje bo jego podejscie do ludzi jest koszmarne. Kwestia czasu a domiko zniknie. Szkoda ze tyle kasy mi przepadlo.

antydomiko

Przyjmują na darmowe staże. Nauczysz się że takim jak JM nie należy wierzyć bo to krętacze. Współpraca z tym projektancikiem jest drogą przez mękę.

br

Radek, przeczytaj wszystko jeszcze raz, ale ze zrozumieniem.

inżynier z uprawnieniami

@miko... nie w "każdej" firmie studentów traktuje się gorzej... w wielu firmach student-praktykant to przyszły pracownik w którego firma INWESTUJE i przekazuje wiedzę. Tak samo nie "papierek" ani lata pracy (w wielu przypadkach "lata" zwykłego kreślenia a nie projektowania) jest świadectwem o tym czy ktoś jest dobry czy nie. Jeżeli ktoś jest tak ograniczony i przyjmuje z góry że absolwent studiów wyższych "nic nie umie" i traktuje dorosłych i wykształconych ludzi jak śmieci to później ma taką firmę z taką "renomą na rynku" jaką ma domiko. Koledzy INŻYNIEROWIE i studenci przestańcie świadczyć bez jakiejkolwiek pisemnej umowy jakiejkolwiek pracy na rzecz domiko - takie firmy powinny dawno zniknąć z rynku a wy powinniście pracować w warunkach i z wypłatą na jakie zasługuje osoba z wyższym wykształceniem. Następna sprawa - nie wypłacił wam pieniędzy a macie umowy... to czemu gościa nie pozywacie do sądu o wypłatę należnego wynagrodzenia z odsetkami i odszkodowaniem za "straty moralne"????

Zostaw merytoryczną opinię o Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek - Gliwice

• Jak się pracuje w Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek?

Zobacz opinie na temat firmy Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Domiko Przedsiębiorstwo Projektowe-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mikoś Jacek
1.2/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Patrolowa 6
    44-102 Gliwice