Opinie o Obi w Opole Budowlanych 5

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Obi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Opole Budowlanych 5

Karina

Najlepszy dział ogród w Opolu :)

Norbi

Szczerze nie polecam zakupów w tym sklepie. Pani kasjerka na moje uwagi skomentowała Ze jak mi się nie podoba mam zmienić sklep. Pytanie do kierownictwa czy tak się postępuje z klientem?

nick
@Norbi

Jest to forum dla obecny lub przyszłych pracowników. A nie by wylewać swoje żale dotyczące sposobu obsługi.. Weź przyjdź popracuj to zobaczysz jak się pracuje jak się ma do czynienia na co dzień z takim problematycznymi klientami jak Ty. To jest sklep samo obsługowy a nie salon gdzie cię za rączkę prowadzi obsługa.

Beata

Nie polecam!!! Zakupiliśmy drzwi wejściowe. Przyjechały uszkodzone. Na drugi dzień złożona reklamacja. Kazali czekac 2 tygodnie. Nikogo nie obchodziło, że zostajemy bez drzwi wejściowych (stare niestety trzeba było wyłamać). Po 2 tygodniach odmówiono reklamacji, powołując się na rozpoczęcie prac montażowych i nawiercenie otworów. Nie wiem na jakiej podstawie, bo nikt do nas nie zadzwonił ani nie przyjechal zobaczyć drzwi. Nikt nic nie wiercił ani nie montował. Odwołanie znowu trwałoby 2 tygodnie. Niestety nie możemy sobie już na to pozwolić. Na tym bazują, że sprawy się ciągną miesiącami. Przykre !!! Nie polecamy tego sklepu!!! Omijajcie z daleka !!! Jest wiele innych marketów, w których nie ma żadnych problemów z reklamacją i szanuje się klientów.

nick
@Beata

Jest to forum dla obecny lub przyszłych pracowników. A nie by wylewać swoje żale dotyczące zakupów. Odrzucili reklamację podać sprawę do sądu.

Roman

Witajcie. jak tam zarobki?? Poprawiło się coś w tym markecie ? Według wcześniejszych opinii to rewelacji nie znalazłem.

@Roman

Przyjdź do pracy zobaczysz ile płacą i napisz sam jestem ciekaw czy warto startować, cały czas można w necie znaleźć ich ogłoszenia że poszukują ludzi do pracy. Jakoś nigdy nie widziałem ogłoszeń z Castoramy. To chyba coś mówi. Daj znać. !

Alex
@Roman

2.500 na rękę????????????

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Obi? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Alex

Jeszcze trochę to OBI skończy tak jak PRAKTIKER.

Pod względem płacy katastrofa .

W tej firmie pracownik jest złem koniecznym, na którego trzeba wydać pieniądze. Jest tylko słupkiem w statystykach zdaniem centrali przynoszącym straty. Firma daje od siebie jak najmniej tyle tylko co karze kodeks pracy i przepisy BHP. Nic więcej, w porównaniu do konkurencji jest bieda pod względem premii czy tez jakiś dodatków (wczasy pod gruszą). Jako sprzedawca musisz robić wszystko niby masz zarabiać kasę sprzedając i doradzając, a jesteś zmuszany do robienia wszystkiego innego tylko nie obsługi. To co w innej firmie robią trzy osoby tu robi jedna. Do tego w momencie wybuchu epidemii jak konkurencja płaciła swoim pracownikom dodatki za to że nie szli na l4 to w Obi pracownik zobaczył wielkie G. Do tego jeszcze chcieli się załapać na pieniądze z tarczy to uwalili wszystkim 5% z wypłat. Choć obrót był duży bo wszyscy się rzucili jak wściekli do robienia remontów. Jeszcze dużo można by pisać ale nie ma to sensu. Półki centrala z samym prezesem nie zrozumieją że zadowolony pracownik to zadowolony klient to w obi nigdy nic się nie zmieni. Jeżeli masz choć trochę rozumu i się szanujesz to szukaj innej pracy. Chyba że lubisz tyrać za trzech i guzik z tego mieć.

Zibi

Taki jak teraz jest bajzel w sklepie to jeszcze nigdy nie było. Półki świeca pustkami . Porównywalnie z Castoramą to sklep wygląda jak obora. Czy jest tam ktoś kto nim zarządza bo wygląda że dyrekcja się urlopuje od dłuższego czasu.

Myślący inaczej

PRACA W OBI PRZYNAJMNIEJ W OPOLU NIEWSPOLMIERNA DO ZAROBKOW. HARUJEMY OD MARCA W CZASIE NAJWIEKSZEGO ZAGROZENIA COVID PRZY ZWIEKSZONYCH OBROTACH ZA GROSZOWE PIENIADZE. PRZEZ COVID ZOSTALY OBNIZONE NAM PENSJE GDZIE OBROTY SPRZEDAZY WZROSLY POROWNYWALNIE DO UBIEGLEGO ROKU. LUDZIE REZYGNUJA Z PRACY A SZEFOSTWO NIE ROBI NIC ABY ZMIENIC STRATEGIE ZARZADZANIA

@Myślący inaczej

Nie myśl tylko pracuj. Jak byś miał myśleć to był byś kierownikiem. Co do covid to pracownicy marketów nie chorują na niego. W każdym markecie do wody dodawana jest szczepionka przez to taka odporność panuje wśród pracowników marketów. Załóż z duma pomarańczową koszulkę i do boju.

Róża

Chciałam bardzo podziękować pracownikom sklepu Obi w Opolu za profesjonalne podejście do klienta a zwłaszcza Pana który zajmuje się przycinanie????

@Róża

Dziękujemy. Stolarz rżnie płyty że, aż wióry lecą. Zapraszamy ponownie nie tylko na stolarnie.

Czarek

Tak dobrze dzieje się w firmie, że nie ma chętnej osoby która podzieliłaby się opinią o pracy?

@Czarek

Mogę się podzielić ale za stówkę, teraz nic za darmo nie ma. Najwyżej stracisz stówkę a nie kilka miesięcy z życia. jak by co pisz goracylukier@wp.pl

Klient

Czemu w sklepie Obi w Opolu w wc nie ma mydła do mycia rąk ani dezynfekcji...tyle się o tym mówi ... ciekawe czy ktoś się tym zajmie

@Klient

Mydło to trzeba sobie z domu przynieść. Płynu nie ma bo wszystko wypijają lokalni menele mieszkający na rondzie.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Obi? Chętnie zatrudniają?

Armando

Chętnie zatrudniamy, szczególnie młodych i ładnych i muszą nosić koniecznie spodnie rurki o jeden rozmiar za mały.

Zorba

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników? Jaką umowę proponują na starcie?

@Zorba

Proponujemy umowę zlecenie i 100 gram wódki przed rozpoczęciem pracy.

Jakie wartości są cenione w Obi?

Ciężka praca.

Konrad

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi rekrutacje?

byly baj baj
@Konrad

prowadzi prowadzi tylko nikt nie chce przyjsc do roboty zatakie sama kase znajdziesz w opolu lzejsza prace i nie bedziesz musial uzerac sie z klientem i robic robote przeznaczona dla trzech nie polecam

Maja
@byly baj baj

Czy powodem takich odejść z Obi jest tylko kwestia wynagrodzenia i ciężka praca? A jak z atmosfera wśród pracowników?

Szary

Nic dodać nic ująć do wcześniejszych komentarzy .

Byly

Przemyślcie pięć razy, czy chcecie tu robić. A jak już chcecie się tu zatrudnić to przypadkiem nie pokazujcie, że za dużo umiecie i potraficie. Róbcie tylko co wam każą, i to nie za szybko, i nic od siebie nie dawajcie. Po co macie szarpać, jak i tak dostaniecie na koniec miesiąca tyle co gość, który pół dnia ściemnia. A jak pokażecie to potem będziecie pierwsi do jakiejś poważniejszej roboty. Jeszcze będą patrzeć, żebyście za leni izasuwali. Zero motywowania pracownika do dawania z siebie więcej. Co najwyżej usłyszysz od kierownika że jest z ciebie zadowolony, ale co z tego, skoro nie idą za tym żadne finansowe następstwa. A jak już dostaniesz podwyżkę, to się okaże, że gość, który przyszedł później, ma tyle samo na start. Ale tobie będą przypominać, że przecież dostałeś, to co, nie dasz rady pracować jeszcze więcej i jeszcze szybciej? Generalnie jak komuś się nie chce robić, zależy mu tylko żeby odbębnić swoje 8h i zgarnąć jakąś kasę, to robota dla niego. Póki cokolwiek robisz (albo umiejętnie udajesz) i nie pyskujesz, to nic ci nie zrobią, nawet jak zupełnie nie masz pojęcia o czym kolwiek.

Mick

Chyba nigdzie nie ma klimy w OBi to chyba jedyny z marketów sieciowych w Polsc e , żenada. Pracowałam tam i się zwolnilem

Byla klientka obi

Ostatni raz bylam w tym sklepie. Czekajac na obsługę myślałam że zemdleje z gorącą. Jak w XXI wieku sklep może Nie mieć klimatyzacji tym bardziej że nią handluje. Nie wiem czy odpowiedzialna za ten fakt jest dyrekcja Obi czy siedziba Obi. Nie dziwię się że nie ma pracowników bo kto w takim hangarze chce pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Opole

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Obi