Opinie o Polish Gas Oil Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polish Gas Oil Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polish Gas Oil Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Gas Oil Sp. z o.o. w Warszawa

Zuza Nowy wpis

Czy na tą rekrutację sprzed roku dla specjalisty ds. logistyki został ktoś zatrudniony czy może szukacie kogoś i mogę wysłać cv? W ofercie firma pisała o dużej niezależności w działaniu, ale czy początkowo można liczyć na pracę z kimś kto pomoże? Czy od wejścia jest się rzucanym na głęboką wodę, bo to też ma swoje plusy?

klok Nowy wpis

krzysiek, wyszukiwarka prawdę ci powie ;] mnie interesuje czy oni w najbliższym czasie będą poszukiwać pracowników do siebie. Jeżeli ktoś u nich pracuje i mógłby podpytać kogoś w kadrach to byłbym zobowiazany.

Krzysiek Nowy wpis

Czy ktoś wie gdzie znajduje się aktualna baza firmy?? Lub może zna kontakt w sprawie pracy ? Proszę o info.

driver Nowy wpis

Kolego, co się podszywasz pod Świerka, wcale się nie dziwię, że cię w firmie nie cenią. Po co komu pracownik, co się podpisać nie umie i nawet języka ojczystego nie zna, nie mówiąc o obcych. Sam stworzyłeś te herezje, czy pomagał ci jakiś kuzyn 8-latek, bo ty nawet komputera włączyć nie umiesz. A co do firmy, jedna z lepszych w regionie, oczywiście jak komuś chce się pracować, a nie bić pianę, ze wszystkimi i o wszystko.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polish Gas Oil Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
świerk

no cuz sami dobrali se pracownikuw ,a ci zaczeli sis stroszyc panoszyc pacynski i pani menager ze z dobrej załogi kierowcuw zrobili głupkuw i roboli jak w kołchozie praca to haruwa w stresie i nerwach ,jak nie podpadniesz dla pocynskiego to masz kursy wyjazdy i niezle zarobisz,a jezeli mu sie postawisz to chłopie dostaniesz tylko podstawe i bendziesz siedział w domu,zastanawia mnie to co na to szef przyzawala na cos takiego przeciez to jego firma

Radek Ś.
@świerk

jestem pracownikiem firmy o której tu mowa, i to na mnie chłopaki wołają świerk wiec dlaczego nie masz tyle odwagi chłopie żeby wypisywać te żałosne bzdury pod swoim nazwiskiem tylko podszywasz się pod kogoś, a na dodatek z twoją ortografią to jest naprawdę bardzo kiepsko, poziom pierwsza klasa podstawówki.

grres

ten pacynski to głomb do kwadratu firma mu zycie uratowała jak z wojska wyleciał za złodziejstwo A to tu się czepił i menczy chłopakuw ,matoł powinien zapałki składac w zakładzie zamknientym z kratami w oknach ,wiem i znam tego człowieka razem szłuzylismy w wojsku gorszego barana nie było na jednostce pan pacynski i kozłoski dwuch artystuw plastykuw, haha w pacanowie kozy kują i cos w tym jest panowie.podrawiam GRRES

antek

witam wszystkich pracowałem w tej firmie kilka lat i firma kiedyś była dobrą firmą szanowała pracownikuw kierowcuw a teraz nie liczą się ludzie pracownicy teraz liczą się pieniądze a nie pracownik, brak szacunku dla kierowców wymieniają zwalniaja kierowców panuje mobing nie miła atmosfera ,przez nieodpowiednich ludzi na danym stanowisku pani wiktorji i pacynskiego ktuzy nadają sie do tarcia krzanu a nie pracą z ludzmi w zespole ludzi powarznych i rosąndnych

admin

Znasz firmę Polish Gas Oil Sp. z o.o. i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Gas Oil Sp. z o.o. - Warszawa

Polish Gas Oil Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Polish Gas Oil Sp. z o.o.