Polish Gas Oil Sp. z o.o.

Opinie o Polish Gas Oil Sp. z o.o.

admin 2015-07-29 11:12:31
Znasz firmę Polish Gas Oil Sp. z o.o. i wiesz czy pracodawca ceni sobie młody zespół czy raczej doświadczonych pracowników? Czekamy na Twoją opinię!
antek 2015-12-18 21:32:33
witam wszystkich pracowałem w tej firmie kilka lat i firma kiedyś była dobrą firmą szanowała pracownikuw kierowcuw a teraz nie liczą się ludzie pracownicy teraz liczą się pieniądze a nie pracownik, brak szacunku dla kierowców wymieniają zwalniaja kierowców panuje mobing nie miła atmosfera ,przez nieodpowiednich ludzi na danym stanowisku pani wiktorji i pacynskiego ktuzy nadają sie do tarcia krzanu a nie pracą z ludzmi w zespole ludzi powarznych i rosąndnych
grres 2015-12-18 21:48:33
ten pacynski to głomb do kwadratu firma mu zycie uratowała jak z wojska wyleciał za złodziejstwo A to tu się czepił i menczy chłopakuw ,matoł powinien zapałki składac w zakładzie zamknientym z kratami w oknach ,wiem i znam tego człowieka razem szłuzylismy w wojsku gorszego barana nie było na jednostce pan pacynski i kozłoski dwuch artystuw plastykuw, haha w pacanowie kozy kują i cos w tym jest panowie.podrawiam GRRES
świerk 2015-12-22 20:01:31
no cuz sami dobrali se pracownikuw ,a ci zaczeli sis stroszyc panoszyc pacynski i pani menager ze z dobrej załogi kierowcuw zrobili głupkuw i roboli jak w kołchozie praca to haruwa w stresie i nerwach ,jak nie podpadniesz dla pocynskiego to masz kursy wyjazdy i niezle zarobisz,a jezeli mu sie postawisz to chłopie dostaniesz tylko podstawe i bendziesz siedział w domu,zastanawia mnie to co na to szef przyzawala na cos takiego przeciez to jego firma
Radek Ś. 2016-01-03 13:52:41
jestem pracownikiem firmy o której tu mowa, i to na mnie chłopaki wołają świerk wiec dlaczego nie masz tyle odwagi chłopie żeby wypisywać te żałosne bzdury pod swoim nazwiskiem tylko podszywasz się pod kogoś, a na dodatek z twoją ortografią to jest naprawdę bardzo kiepsko, poziom pierwsza klasa podstawówki.
driver 2016-01-04 10:04:04
Kolego, co się podszywasz pod Świerka, wcale się nie dziwię, że cię w firmie nie cenią. Po co komu pracownik, co się podpisać nie umie i nawet języka ojczystego nie zna, nie mówiąc o obcych. Sam stworzyłeś te herezje, czy pomagał ci jakiś kuzyn 8-latek, bo ty nawet komputera włączyć nie umiesz. A co do firmy, jedna z lepszych w regionie, oczywiście jak komuś chce się pracować, a nie bić pianę, ze wszystkimi i o wszystko.
Krzysiek 2016-01-19 11:53:03
Czy ktoś wie gdzie znajduje się aktualna baza firmy?? Lub może zna kontakt w sprawie pracy ? Proszę o info.
klok 2016-04-24 09:26:07
krzysiek, wyszukiwarka prawdę ci powie ;] mnie interesuje czy oni w najbliższym czasie będą poszukiwać pracowników do siebie. Jeżeli ktoś u nich pracuje i mógłby podpytać kogoś w kadrach to byłbym zobowiazany.
Zostaw swoją opinię o Polish Gas Oil Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polish Gas Oil Sp. z o.o.