Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

Ewelina

Drogi adminie czemu mój komentarz został usunięty ? Skoro ja tylko napisałam ze pracownicy produkcji musza pracować w święta takie jak 15- go sierpnia który jest ustawowo wolnym dniem od pracy.

Ewelina

Jak to sie dzieje ze pracownicy na produkcji w Dawtona sa zmuszani do pracy w święta np teraz 15 sierpnia. Czy to nie aby ustawowo dzień wolny od pracy.

Alien

Próbowałem dzisiaj dwukrotnie dodać opinię bez rezultatu widzę że Dawtona ma dzisiaj sprzymierzeńca w postaci admina .... Dodam tylko że nigdy dotąd nie pisałem o tym byłym moim pracodawcy.

adm.
@Alien

Jeśli używa Pan wulgaryzmów lub odnosi się personalnie do konkretnych osób administrator ma obowiązek usunąć takie opinie innych nie ma prawa.

Alien
@adm.

Nie używam i nigdy nie używałem wulgaryzmów. Odnoszę się do konkretnych faktów i zdarzeń. Potwierdzam.

Krytyk kulinarny

To chyba KONSUMENT nie wiesz co dobre lub nie masz pojecia o tym co piszesz. Poczytaj rankingi i opinie ludzi znajacych sie na smaku! Niestety zablokowano odpowiedzi na pozytywne posty

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
anonymus

Kto pisze te wpisy o zarobkach w biurze 7500 a w zagranicznym 13500? Bzdura. (usunięte przez administratora)

Klara

Witam, złożyłam CV na stanowisko specjalista ds. kontroli jakości. Proszę o opinię o firmie, czy jest godna polecenia, jaka atmosfera i jak wygląda system zmianowy?. Z góry dziękuję.

Maciej
@Klara

Cześć na stanowisku ds. kontroli jakości wynagrodzenie standardowe to(usunięte przez administratora) brutto. Także spokojnie można negocjować z przełożonymi.

Domin

Witam intetesuje mnie praca w biurze jako Specjalista ds. Rozliczeń Transportu czy ktoś mogłby się wypowiedzieć na temat tego stanowiska? Czy oferowane "atrakcyjne wynagrodzenie" jest relne i oznacza kwoty w jakich granicach.? Jaka atmosfera w biurach i ogólne wraźenia z Waszej pracy? BARDZO bedę wdzieczny za informacje.

Jacek
@Domin

Firma super myślę że możesz liczyć na wynagrodzenie (usunięte przez administratora)brutto na tym stanowisku. Jeżeli dali Ci mniej to możesz pogadać o tym z Prezesem. Pozdrawiam.

Pracownik działu zagranicznego

Z moich obserwacji wynika, że na najwyższe wynagrodzenie mogą liczyć pracownicy działu zagranicznego. Kontakty z klientem zagranicznym to bardzo ważna część strategiczna Dawtony. Tutaj wynagrodzenie 13500,00- brutto to standard. A kto tyle nie zarabia to powinien udać się na rozmowę z Prezesem wszystko jest do dogadania w tej firmie! Benefity super. Firma ma wysoki kapitał i dzieli się nim z pracownikami ;).

KONSUMENT

Bardzo mi smakują produkty tej firmy kupuję i będę kupował, polecam i będę polecał . NIKT MI ZA TO NIE ZAPŁACIŁ. Piszę to jako konsument. Pozdrawiam firmę i wyśmienite produkty ! Ketchup klasa, koncentrat klękacie narody biorę resztę w ciemno!!!!

Igor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd te problemy!!

Hanna

@anonymous, a jakie w ogóle trzeba mieć umiejętności, żeby się na to stanowisko w firmie dostać? Rozumiem, że domysły na temat wygód innych mogą irytować, jednak dla pełnego obrazu firmy Dawtona należałoby podać pełne wymogi i stawki za nie przyznawane.

Beny
@Hanna

Umiejętności nie trzeba mieć żadnych, człowieka stawiają na stanowisku na sztukę.A i za Ukraińców też trzeba pracować,bo oni przyjechali zarobić a się nie narobić.

Hanna

@Norbert Dlaczego uważasz, że praca w firmie Dawtona niektórych przerasta? Co masz na myśli? @Rob Co rozumiesz poprzez wymaganie normalności? Jak wygląda sytuacja w firmie Dawtona? Wasze komentarze są nieco niejasne, dlatego dopytuję, w celu uzyskania bardziej rzeczowych informacji.

Rob

Może i przerasta, normalnych ludzi, którzy chcą pracować w godnych warunkach. Czy wymaganie normalności jest czymś złym???

Norbert

Może praca w firmie przerasta niektórych?

Hanna

@mim, taka atmosfera na pewno nie sprzyja pracy, dzieje się to tylko między kierownictwem a pracownikami, czy pomiędzy samymi pracownikami też? Pytałam wcześniej o udogodnienia, czy w ogóle są takie, które mogłyby wynagrodzić rzeczy, które opisujesz?

mim

Firma z klimatem korporacyjnym - zadzieranie nosa to normalka i tylko ciągły wyścig kto wyżej. Prezesów więcej niż ludzi w niektórych działach. (usunięte przez administratora)Polecam gruboskórnym i każdemu o mocnych nerwach.

pyszne pomidory do spaghetti!

Cezary

Generalnie najwięcej do powiedzenia maja byli pracownicy. Nie udało się utrzymać pracy to zostało narzekanie.

Lulka
@Cezary

Tak sobie mow :)

Alice

Widze, ze kierownictwo bardzo stara sie zrobic dobry PR firmie. A wiec ja rowniez wyraze swoje zdanie - jezeli chcecir nabawic sie nerwicy to zapraszam do Dawtony :) (usunięte przez administratora)

Ant

Omiijajcie tą firmę z daleka ,pracowałem tam i wiem co piszę szczerze nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona