Opinie o Aquael w Suwałki 35

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aquael na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Suwałki 35

Dzien dobry, chciałabym dodać komentarz odnośnie zabawki (gryzaka) firmy candy ( gryzak różowa obręcz z kolcami ). Mój pies rasy amstaff zaczął bawić się zabawka w momencie kiedy obcięłam nożyczkami wszystkie gumowe kolce, wcześniej nie wyrażał nią zainteresowania także sugeruję produkowanie jej bez gumowych kolców.

Markus Aurelius
@Anna

Ty chyba nie wiesz, że to jest forum opinii n/t pracodawcy, pracowników i warunków pracy w firmie, a nie o tym, czy się komuś podoba dany produkt lub jakie ma pomysły na zmiany w produkcji.

Eryk

Niezbyt chętnie zaglądacie na to forum. Opinie pracowników o aktualnej atmosferze i zarobach bardzo by mi się przydały.

Wiki

Jeśli praca w dobrej firmie kogoś nie satysfakcjonuje to lepiej szukajcie innej firmy.

Doloress

Tak samo jak pracuje się w Sklepie ich masakra Ajentka obniża płace daje ludziom umowa zlecenie - i podaje, po 40 godzin w miesiącu dla urzędu skarbowego .By mieć mniejsze opłaty, a twoja umowa tylko pupe podetrzeć . Ani na zwolnienie, ani urlopu by żyć trzeba pracować , ale nie w takich warunkach DLATEGO NIE POLECAM TAM PRACY NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI !!!

B.
@Doloress

Gdyby osoba pisząca tę opinię nie kładła i oszukiwała, zapewne pracowalaby do dziś. Możemy upublicznic dokumenty, w których opiniodawca zobowiązuje się do zwrotu wyludzonych rzeczy i pozyczonych pieniędzy.

Dolores
@Doloress

Nie wiem czego to miało dotyczyc ,ale sklep w duzym mieście takim jak Toruń to juz przesada :-/ pracowalam 2 miesiace i miałam dość .Na tydzień wolnego niedziela tylko wolna ,a tak 3x12 i reszta. albo ranki .albo popoudnia :-(

Brałeś udział w rekrutacji do Aquael. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.

Kupiłem filtr unimax 250. Niestety było uszkodzenie kubła podczas transportu. Odesłałem do Warszawy i byłem w szoku. Ze firma w ciągu jednego dnia od otrzymania,firma wymieniła mi na nowy i odesłała.Profesonalna obsługa ! Polecam unimaxa 250,mega cichy i wydajny!!

Dominika

@×D piszesz, że można najmniej zarobić, a czy nie ma możliwości podwyżki? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Obecnie poszukują w Warszawie na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. W ofercie napisali, że zapewniają pracę w firmie która jest jednym ze światowych liderów w swojej branży, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy. Kto zainteresowany jest takim stanowiskiem?

Pracowity

Hej. Chciałbym aplikować na stanowisko KJ. Możecie napisać jakie obowiązki ma KJ. Jaka jest atmosfera w firmie i oczywiście zarobki. Pozdrawiam

×D
@Pracowity

Nic nie robisz a pieniądze są :)

fgh

Nic w tym zakładzie się nie zmieniło . Nie ma tam liczyć nawet na najniższą krajową . Ludziom każą zapiepszać chodziby nawet z bólu zdychał.Specjaliści (niektórzy)traktują ludzi gorzej niż zwierzęta . Pozdrowieni a szczególnie dla wojtka z akwarii , który nic nie robi a skacze do tych którzy w ciągu dnia robią więcej niz on w tydzień . Dyrektorzy obiecują nowym gruszki na wierzbie , ale większość ucieka już po okresie próbnym.Nie polecam tej firmy uciekać gdziekolwiek jak ja .

×D
@fgh

Na ta chwile to jedyny zakład w suwalkach gdzie można najmniej zarobić :/... straszne

wed

Widocznie warto liczyć na dość całkiem dobre wynagrodzenie, zwłaszcza, że w tym roku miały zostać przyznane premie do podstawy. Ciekawe tylko jak to wygląda z awansami

anonimek

Nie polecam tej firmy, radze omijac z daleka szerokim lukiem.. Ogolnie (usunięte przez administratora) z grzybnia. Szkoda slow..

Misiek anomin

Wszyscy mają dobrze w tej firmie .... poza ostatnim ogniwem łańcuszka ,czyli pracownikiem! kierownik tak zwany "partner" zarabia minimum 5 tyś na rękę nie wliczając premii itp. pracownik 1300 i to zawsze jest narzekanie ze pracodawcy nie stac na pracownika, tylko narzeka i gania swoich pracowników zawsze im mało... Nigdy Cie nie chwalą to jest najgorsze! zrób coś dobrze sprzedaj akwarium,towar na 600 zl, i to dostaniesz zjebę dlaczego nie wcisnełas wiecej...oszustwo klienta scieranie dat ważności itp, wciskanie na siłe klientowi który już nigdy nie wraca do tego sklepu.....

gregold

Oni oszukują nas a my ich :) Od 4 lat jak przychodzi karma spakowana z gratisem rozwalamy paczki i gratis jest dla nas. Sztuka jest sztuka na fakturze się wszystko zgadza i jest zejście stanu na kasie. Nikt za free nie będzie pracował z taką premią jest miło i przyjemnie :)

Candy

Firma schodzi na psy, niestety. A jeszcze całkiem niedawno było ok. Ale jakich ludzi zatrudniaja. Ponoc pani koordynator uzalezniona od kropli na zoladek to jakies przekrety w poprzedniej firmie robila, pieniadze znikaly i chyba nawet byly pracodawca czy wspolnik zalozyl jej sprawe w sadzie o kradziez. Tak slyszalem. Gratuluje takiej koordynatorki. Z Panem SZ dogadac sie w zaden sposob nie idzie, nikogo nie slucha. Nie polecam.

behemot

Maciek, aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś mógł aż tak pokolorować. Prawda jest taka, że ci, którzy siedzą w Warszawie niewiele robią; przychodzą o 8 i wychodzą o 16, to że sklepy pracują do 21 i np. coś jeszcze potrzebują zrobić o 15.50 jest dla ludzi z biura niewygodne. Najlepiej to nie odbierać telefonów, bo przecież nie wiesz, czy ktoś rzeczywiście nie może odebrać, czy nie ma na daną chwilę ochoty z Tobą rozmawiać. Z pozycji sklepu pracownicy marketingu praktycznie mogliby nie istnieć. Pieniądze dla szarych pracowników śmiesznie niskie. Firma trzyma się tylko na świrach kochających zwierzaki i na kierownikach, którzy dali się wkręcić w ten interes. Prezes widzi tabelki i reszta go nie interesuje. Firma się rozwija, bo pracownicy inaczej wylądowaliby na bruku, więc starają się jak mogą, bo mają kredyty itd. Swoją drogą tak drogich ryb czy ptaków, to chyba nigdzie nie ma...

do maciek

a twoja siostra to rodzina kogo hehehe ...może itwoja siostra tyle zarabia..tak,tak pożądek jest... pracownik jest nikim... batem go i do roboty!!!

maciek

Ale głupoty tu czytam. Nie ma nigdzie pracy za mniej niż najniższa krajowa 1500zł brutto. A jeżeli tak, to zgłoś to chłopie pracodawcy, masz swoje prawa. Średnia krajowa to już inna bajka niedouku, bo teraz w Polsce wynosi ponad 4 tys. Chyba nawet w mennicy tyle nią zarobią na produkcji. Poza tym firma jest bardzo solidna. Pracuje tam moja siostra i po kilku latach z produkcji awansowała do biura. Jak nie masz kwalifikacji wyższych niż podstawówka to nie licz na szybkinawans, chba że jesteś nadzdolny. Dobry pracownik jest szybko zauważony i idzie wyżej, to opinia od wielu znajomych. W ostatnim okresie bardzo poprawiły się warunki i bezpieczeństwo pracy. Panuje tam podobno kultura i porządek. Firma dobrze się rozwija, znaczy że jest dobrze zarządzana. Polecam naprawdę, warto spróbować!

cieremek

smieszna firma ...szkoda ze janusz nie widzi co robi w i a. albo nie chce widziec...

ika
@cieremek

Janusz widzi wplywy na konto i reszta go nie interesuje .jak bylo trzeba ludzi do pracy to wykopali CV z przed 4-lat bo juz teraz nie ma chetnych do tego obozu pracy;

...

tam z ludzi robią wołów.. dosłownie... a za rabia sie naprawde mniej niż najnizsza.. najśmieszniejsze jest to że człowiek robi tam 10 lat... a przychodzi nowa osoba i dostaje tyle samo na umowie.. czyli 1400 =+ premia uznaniowa krora zawsze muszą dać bo wyjdzie 900 zł...a zabieraja za gupoty, nie patrzą na to jak ktos pracuje.. pan SZ robi to nagminnie :(

Pracowałam tan kilka lat za 1200 zł.i wiem z jakich podzespołów robią -kable sprowadzają z Korei a płytki drukowane z Chin-To jest to samo co tania chinszczyzna tylko że robione w suwalkach

chinczyk
@były pracownik

a czym się różną zapałki z chin od tych z ameryki?

....

1300 i tak duzo tam zarabia się o wiele mniej.. nic z tym nie robią... zastanawiam sie tylko czy osoby z pip-u zaglądają czasami na takie strony.. chyba nie bo juz dawno by się do nich dobrali... bo ludzie zarabiają mniej niż najnisza krajowa... żal za dupe ściska

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Suwałki

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aquael