Opinie o Aquael w Suwałki 35

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aquael na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Suwałki 35

dobry

Co możecie powiedzieć o panu Andrzeju T .Pracuje teraz w szczecinie

iga

3 tysiace na wtryskarkach to za 3-miesice .Marzenie

qqq

Hahaha 3 tyś, to chyba trzeba 300 godzin pracować żeby tyle zarobić. Pan prezes powinien trochę się zainteresować swoim zakładem i zarobkami swoich pracowników bo płaca tam marne grosze. Najlepsze to tam sa podwyżki hahaha 30 zł BRUTTO to wstyd dawać taka podwyżkę.

Manio

He he he.. Jak dadzą mi te 3 tyś. to wracam .Pozdro dla działu Wtryskarek.:):):)

Brałeś udział w rekrutacji do Aquael. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
boss

Ten kolega to te trzy tysie to chyba za dwa miesiące miał. Podwyżki 3% od stawki to 40 zł średnio dla kazdego pracownika wyszło, kpina.

zov

to dlaczego już nie pracujesz????

anim

ja tam pracowalem 4 lata i nie narzekalem,wyplata zawsze byla dobra. i ludzie mili

k.

moze nie obóz ale jest ciężko-robic,robić i co raz więcej robić,ale nie zarobić.Jedyny plus to pensja choć głodowa ,ale na czas

czemu nikt nie pisze co teraz tam się dzieje??/ chętnie bym poczytał.. o tym [usunięte przez moderatora]!

to zaczyna być [usunięte przez moderatora],omijajcie ten zakład dużym łukiem,pan Prezes chyba nie jest świadomy tego jak niszczą ludzi .Brak przerw, normy przez ostatnie trzy lata wzrosły od 400-1000%,a płace -nie mamy nawet najniższej krajowej na papierze i o czym tu pisać- uciekać!!!!!!!!!!!

jaaaa

czy przujmuja do aquela???

dgdgfs

anonim a o kim mówisz? A ktoś w tym zakładzie jest wporządku czy wszyscy źli? Przyjmuja tam do pracy?

WSPÓŁCZUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY MUSZĄ WSPÓŁPRACOWAĆ Z (usunięte przez administratora)REGIONALNY PÓŁNOC, NIESTETY MIAŁAM \\\\\\\"PRZYJEMNOŚĆ\\\\\\\" GO POZNAĆ. TO ZWYKŁY CHAM, PROSTAK I GBUR, NIE WIEM JAKIM CUDEM NIE OBERWAŁ JESZCZE W SWOJĄ (usunięte przez administratora), TU SIĘ PRZYMILA A ZA CHWILĘ WBIJA NÓŻ W PLECY, KRADNIE POMYSŁY PRACOWNIKÓW I PRZEDSTAWIA W BIURZE JAKO WŁASNE. Z RESZTĄ UWAŻAJCIE PRZY ROZMOWIE, PLUJE SIĘ!!! NA SZACUNEK TRZEBA SOBIE ZAPRACOWAĆ.

xxx

co to za pytanie? odpowiedz jest jasna. najniższa krajowa

ile na reke wychodzi dla pracownika a produkcji?

nieznajomy - 2011-01-13 10:35:50 Witam CHciałbym pozdrowić kolege z pewnego działu który zawsze kradnie mi pąpki i grzałki dzięki [usunięte przez moderatora] a ochrona nic naoto niedziała ...a wynosi sobie w plecaczku normalnie i portafi napić sie i chodzić pijany zróbcie coś z tym ,,,, kradnie Ci pompki ale bekniecie za to wszyscy po inwentaryzacji.Tu się [usunięte przez moderatora] niewinnych ludzi za nic a nie za coś .Nie licz na wstawiennictwo

To prawda Największym dowodem na to jest Czeladz .Najlepiej donosic , kablować , podkładać świnie innym

kontrola jakości to klika do której lepiej nie wchodzić....atmosfera w tej firmie jest kiepska im więcej kablujesz tym więcej masz

nieznajomy

a może mi ktoś powiedzieć na czym polega praca kontrolera jakości w tej firmie??

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Suwałki

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aquael