Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polimex - Mostostal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Witam,czy sa przyjecia do tej firmy jak tam z zarobkami ?Prosze o odpowiedz

@pracownik

Witam poczekaj do wiosny będzie zbiór truskawki zarobisz o wiele więcej!

tomek

Dyrektor R. dawno już odszedł , bo nie dał się upokorzyć

Byly pracownik
@tomek

Mialem na mysli Piotra R. zdaje sie ze jeszcze jest dyrektorem, na poczatku stycznia sprawowal tam funkcje, z reszta to jego ponoc byla sprawka tych list do zwolnien grupowych, i zatrudnianie nowych pracownikow po znajomosci. Jesli ta firma bedzie polegac tylko na znajomosci i kolesiostwie - to naprawde szkoda zachodu...

Byly pracownik

Ta firma to jedna wielka masakra, mam na mysli zaklad w Siedlcach. Zwolnili moja zone, a na jej miejsce zatrudnili synka kierownika, bo biedny w Wawie nie mogl sobie poradzic. Malo tego - to jeszcze ten synus rozpowiada ze w Siedlcach lepsza pensje dostal niz w Wawie. Szkoda gadac... Dyrektor R. chyba dlugo tam nie posiedzi...

HAHAHA

DALEJ ZATRUDNIAJCIE TAM CAŁE RODZINY,CÓRKI,WUJKÓW,MATKI,BABKI-ZŁODZIEJE NIEKOMPETETNI,SAMI LUDZIE DO TEGO DOPROWADZILI,CIĄGLE BYŁO MAŁO, A TAK NAPRAWDE WIADOMO JAKIE PREMIJKI CO NIEKTORZY KOMUCHOWIE BRALI,BRAK SLOW,NAPRAWDE BRAK SLOW

Kierownik Robót

Powiem tak, szkoda czasu. Moim zdaniem "opinia że jeśli chcesz pracować w tej firmie musisz mieć znajomości" jest prawdziwa. Wysłałem CV i czekałem, nikt z firmy się do mnie nie odezwał. Po kilku tygodniach otrzymałem maila "Informujemy, iż zakończyliśmy etap rozmów kwalifikacyjnych z przykrością informujemy, że niestety nie możemy zaprosić Pani / Pana do dalszego etapu selekcji." ALE NIKT ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ, NIE ZADZWONIŁ, NIE PISAŁ WCZEŚNIEJ. Pewnie wsadzili na stanowisko znajomego, a ogłoszenia dają dla picu.

nie było nawet jednego pytania

Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Realista

Proszę o kontakt pracowników firmy Polimex-Mostostal mających wiedzę na temat kontrahentów Polimexu. Szczególnie osoby, które nie widzą dalszej przyszłości związanej ze swoim pracodawcą. Mój adres : blackcandy220@wp.pl

amin
@Realista

w jakim celu?

Realista
@amin

W celu informacji

francik

Nie radzę tam iść pacowałem i wiem jak jest istotnie.Rządzą firmą ludzie , którzy nie mają wystarczającej wiedzy i doświadczenia,żadnych regulacji wewnętrznych - prawo buszu! Poza tym zostali tam sami starzy pracownicy w wieku przedemerytalnym chronieni bo tylko tacy wygodni są dla warszawki. Młodzi , ambitni i dobrzy fachowcy dawno podziękowali za pracę , a firma jeszcze zipie dzięki kasie państwiowej

bieta

pozbyli się starej kadry, dyrektorów(pan P. pan M., pan R.- odszedł sam i wielu innych), przyjmują nowych, którzy nie mają pojęcia o firmie a był taki, który mógł firmę postawić na nogi, ale nie dał się upodlić i odszedł sam nie ma szefów, którzy by czuli tę firmę , którzy by ją kochali i dlatego nic ci nowi panowie nie zdziałają, bo oni nic do tej firmy nie czują, pachną im tylko wielkie pieniądze, które zdzierają!

???

I jak z Polimexem? Dzieje się tam coś? Odżywa zakład? Warto się zainteresować pracą u nich?

suspect

No a co z Kozienicami??bo nikt nie pisze tutaj a Mostostal ma tam działać??

stefanekkot

Byłem i pracowałem w tej firmie i jedno mogę powiedzieć totalny bajzel jeśli chodzi o płace !!!! Taka duża firma a nie ma przejrzystego systemu wynagradzania - o zgrozo!!!Wcześniej była dyrektorka Stańczyk próbowała to naprawić - ale ja wyrzucono bo wielka szkoda , jej nastepczynie są zielone z zakresu systemów wynagradzania i kompletnie nic już nie zrobiły i nie zrobią !!!!

malarz

Siema marcin jak mówisz że premia to niezła sumka to jesteś w błędzie ostatnio premia oscyluje pomiędzy 250-300zł jak uważasz że 300zł dodanych do 1300zł wypłaty po wszystkich składkach i podatkach to wporządku to wez te pieniądze połóż zonie na stół w dniu wypłaty i......i rok czasu spisz sam !!!!ps. moja spi zemną bo się oswoiła z dziadowską pensją.

malarz

to jest tak że mamy stawke godzinową,do tego doliczana jest premia czyli te od 1-4zł do godziny.70%premii masz napewno a 30%dostajesz jeżeli twoi przełrzeni na dziale na jakim pracujesz uznają że ci sie należy

malarz

zarobki ,zarobki. dziś wiemy ze wypłata wstrzymana.ciekawe kiedy zapłaca ,ludzie maja kredyty,powietrzem na malarni zyc nie bedziemy.w gazecie p.o.prezesa sie wypowiadał ze siedlce od lutego zyski przynosza

malarz

Po 1 lipca zarobki spadną do najnizszej krajowej!!!

dojeżdżający do wawy

Współczuję Wam, ale rzeczywiście, poprzednie wpisy wskazują, że ktoś Was mocno rozpieścił....teraz jest powrót do rzeczywistości. A to boli..

malarz

pracuje na malarni i zastanawia mnie dlaczego ocynkownia ma premi 4 zł a malarze i monterzy którzy narobią się tak samo mają1.4 zł gdzie jest sens tego podziału czy ktos mi odpowie???????

ocynkownia
@malarz

a był sens jak malarnia miała po 4 ,5 ,6 a ocynkownia 2,3 zł

@ocynkownia

Masz racje nie było sensu powinny byc premie dla wszystkich pracowników zblizone do siebie .Bo np.kratki mają 4 zł ocynkownia tez dużo malarnia 2zł a magazyn0.80 gr o ironio!!!!!!!! Jak spojrzeć się w oczy pracownikowi z magazynu z taką premią który musi tak samo napie....jak my a nawet gorzej.Moja propzycja -wyrównać premie dla wszystkich.Jesli chodzi o fakt że dawniej malarnia miała 5.6 zł a ocynkownia 2 zł to w dórzej mierze była zasłóga pani A.WRÓBEL która potrafiła dla swego wydziału coś wywalczyc a dzisiejsi kierownikowie co ......nic

malarz

pracuje na malarni i zastanawia mnie fakt że ocynkownia ma premi 4 zł a my malarze i monterzy którzy narobią się tak samo jak na ocynkowni mają premi 1.4zł...gdzie sens takiego podziału czy ktoś mi odpowie?????

szas

bez przyszlosci, brak perspektyw

Pracownicy po kilka miesięcy pracują za granicą bez urlopu i możliwości odwiedzenia rodziny.Chcesz jechać to pakuj się. Bilet w jedną stronę.

kre tyn

a rodzina nie może odwiedzić ciebie?

&szmal&

Wyjaśnienia odnośnie budów("...idż na budowę zarobisz dwa razy tyle...."), wcale nie jest kolorowo. Dla starych pracowników którzy przenoszą się na budowę nic się nie należy(mieszkanie, delegacja, diety). Z waway do największej obecnie budowy w pxms dojeżdżasz na własny koszt, dodam jeszcze za jałmużną wypłatę jaką tam się zarabia. Nowych żarzących z wawy nic nie obchodzi. Maja gdzieś pracowników.

moro
@&szmal&

Pracownicy Polimexu przez ostatnie lata chyba nie zauważyli, ze oprócz wynagrodzenia premii stazowego odpraw należy solidnie pracować i być lojalnym wobec swojego zakładu, a nie wynosić do domu śrubek, ręczników itp. Podcinacie gałązkę na której siedzicie. A może ktoś z Was zastanowił się co robią ludzie na dworcu PKP rano i dokąd jadą. I zapewniam Was, że ze swojego wynagrodzenia kupują bilet i codziennie spędzają 4 godz. w pociągu aby wyżywić swoje rodziny. A tu oburzenie trzeba zapłacić za dojazd do pracy. Dojeżdzam od 17 lat i nawet nie pomyślałem aby prosić pracodawcę o zwrot kasy za bilet. Taka jest rzeczywistość. Chcesz mieć pracę i kasę trzeba czasami za coś zapłacić lub dać od siebie.

@moro

pasuje do ciebie nazwa filmu/MILCZENIE OWIEC/takim podejsciem tracimy my wszyscy pracownicy .Moze masz na godzine 20 zł i rekami nogami trzymasz się tego zakładu bo ja pracuje 9 lat wciągu tego czasu byłem moze 30 dni na zwolnieniu .Łapałem setki w soboty niedziele i nie mam sobie nic do zarzucenia . CO DO SRUBEK to lepiej przyjrzyj sie kierownictwu firmy bo tam sie dopiero kradnie .Teraz zarabiam 1800 zł i mam jeszcze moze skakac ze szczęscia . Wtym wszystkim mi chodzi że jest za duża rozbieznosc pomiędzy wysokoscią premi na ocynkowni a malarni .Kolega malarz chciał się przeniesc na ocynkownie i wiesz co mu powiedział kierownik .TY JESTES POTRZEBNY TU JAKO MALARZ !!!! więc oco chodzi jesli jest potrzebny to jest fachowcem a jak jest fachowcem to dlaczego ma dziadowską premie.Na ocynkowni może pracowac nawet człowiek z ulicy nie przeszkolony bez doswiadczenia aby był tylko silny.Na malarza trzeba uzcyc sie malowac przynajmniej 2 lata.

moro
@malarz

skoro jak twierdzisz kierownictwo kradnie to bez skrupułów wynoście nadal z zakładu ręczniki, rekawice itp. wszystko co się zmieści w plecakach, torbach, aż w końcu rozgrabicie wszystko. Jest tylko pytanie gdzie będziecie pracować, bo kierownictwo pracę sobie znajdzie. Kiedyś był potężny Stalchemak, co dzisiaj z niego zostało? Tam "odbierano sobie premie" w naturze tak samo tłumacząc sobie zwykłą kradzież bo czy jest to śrubka czy betonowy słup, który sobie przywłaszczasz jest to po prostu kradzież.

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Polimex - Mostostal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex - Mostostal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex - Mostostal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex - Mostostal S.A.?

Kandydaci do pracy w Polimex - Mostostal S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex - Mostostal S.A.