Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polimex - Mostostal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

hmm

stres, stres, stres... wymagają od jednego człowieka tyle "przerobu papierków" co kiedyś od dwóch! rośnie biurokracja (niepotrzebna i powiem, że nikomu się to nie podoba), płaca kiepska, jak już wcześniej było wspomniane: jeśli ma się znajomości to płacą dobrze i posadka "ciepła", jak nie - [usunięte przez moderatora] za dwoje lub troje a pensji połowa. wiem co mówię. docenić... może i docenią raz czy dwa ale szybko zapominają o pochwałach, poza tym co komu z pochwał! wszystko również zależy od działu, w którym się pracuje. w jednym lepiej w drugim gorzej i tak na zmianę. a jeśli chodzi o płacę na hali produkcyjnej to 9 zł/h to taki standard na papierku ale obcinając premię jakieś tam inne pierdoły nigdy nie wyjdzie 3000 nawet ciężko wyjść na 2500 przy takiej stawce (też coś o tym wiem - przy tej stawce wyciąga 1800-1900). są ludzie na produkcji mający stawkę 15zł/h, do tego ci ze stawką 9zł poprawiają robotę po tych z 15zł. zwalniają dobrych pracowników a zapychają "dziury" synalkami i siostreńcami... to chyba wszystko na dzień dzisiejszy[usunięte przez moderatora]

polimex - 2010-06-06 19:27:10 kto wybierał tych dyrektorów w z5? wazelina

WKU

Jak ktoś jest dobrym organizatorem, inteligentny, wykształcony, elokwentny- jak np. WT- to chyba nic dziwnego, że zostaje dyrektorem...wężykiem, wężykiem :)))))

qetqt

wszystko ok jak masz znajomosci a tak jestes bojestes u Wierzgacza w Łańcucie idz do Doprastawu jest OK

Kierownik Robót

Powiem tak, szkoda czasu. Moim zdaniem "opinia że jeśli chcesz pracować w tej firmie musisz mieć znajomości" jest prawdziwa. Wysłałem CV i czekałem, nikt z firmy się do mnie nie odezwał. Po kilku tygodniach otrzymałem maila "Informujemy, iż zakończyliśmy etap rozmów kwalifikacyjnych z przykrością informujemy, że niestety nie możemy zaprosić Pani / Pana do dalszego etapu selekcji." ALE NIKT ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ, NIE ZADZWONIŁ, NIE PISAŁ WCZEŚNIEJ. Pewnie wsadzili na stanowisko znajomego, a ogłoszenia dają dla picu.

nie było nawet jednego pytania

Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
MAŁY

PRACUJE TAM JUŻ 8 LAT I NIKT NIE ZAUWAŻYŁ MOJEJ CIĘŻKIEJ PRACY! DLACZEGO?? PONIEWAŻ NIE UMIEM I NIE CHCE MISTRZOM WŁAZIĆ W DUPĘ. NA POCZĄTKU MOJEJ PRACY BYŁO LEPIEJ A TERAZ MASAKRA.NIE POLECA

GÓ#NO wiecie a gadacie!

JAKIE NAGRODY ZA KWARTAŁ PO 100tyś złotych!? o czym w ogole jest mowa?! Ludzie chcieli by od razu zarabiać po 20zł/h a narzekają gdy na wejsciu jest 9zł/h. jakie doświadczenie ma taki człowiek zeby mu płacić. powiem tylko że po 15 latach pracy mistrz zarabia ok 30zl/h tylko musi byc porzadnym mistrzem i sie nie Łopierdalać jak to mówi Hardkorowy Koksu. a że dużo ludzi tnei w Chuya w swej pracy to tak jest ze nie ma kasy, drobne kradzieże wyposażenia firmy jak np mazaki, srubokręty, tarcze rekawice ITP. sprawiają że kasa ucieka jak woda przec kapiący kran. Polimex zatrudnia ok 2500osob. spojrzcie na inne firmy w okolicy , na to jakie zarobki tam sa oraz ile osob zostało ostatnio zwolnionych w innych zakladach. BEZ CIĘŻKIEJ PRACY TO [usunięte przez moderatora] ZDZIAŁACIE! pozdro!

jelop

niedostateczny

edek

Człowieku zastanów sie co wypisujesz 2500-3000 netto to mało, ludzie za takie pieniadze dojeżdzaja do pracy do Warszawy, jakie masz wykształcenie i jaka odpowiedzialność w pracy żeby zarabiać 4000 i więcej. Rozejrzyj się wokół i zobacz za jakie pieniądze ludzie z twoim wykształceniem pracuja

polimex

ja tylko chcialem powiedziec ze praca ok tylko wkuzal mnie mnie[usunięte przez moderatora]pajac jeden chyba mu nikt nie porysial dawno audiczki nie zrozumie takich ludzipowinni ich wywalic na zbity ryj ale niestety polimex to jak wiele firm w polsce siec rodzinna ale sa tez tam spoko ludzi nie bede tu pisal kto ale sa pozdro dla nich

Tylko prawda

Ludzie pracują za 9 zł , wstyd , mowa o hali produkcyjnej , mamy 2010 rok , przecież to jest średniowiecze a premiowanie to jest dopiero masakra ,jednym słowem [usunięte przez moderatora], na wejście do takiego zakładu powinna być stawka 15 zł !!! , żeby dostać podwyżkę to jest fajnie zrobione , majster proponuje 2 zł teraz tak kierownik zabiera 50 gr dyrektor drugie 50 gr i w sumie zostaje złotówka ale jeszcze kto podpisze tą podwyżkę , no dobra podpis się znalazł jakiś tam idzie podwyżka do następnego dyrektora , a ten odpowiada że teraz nie ma żadnych podwyżek i tak każdy umywa ręce od tego i każy jest kryty , stary pracownik pracuje 20 lat lub więcej 16 zł plus do tego premia 3zł około , te 3zł to i tak dobrze WSTYD !!! A jeszcze słychać głosy CIESZ SIĘ ŻE PRACUJESZ , no to pracownik taki dajmy na to zarobo około 2500 zł do 3000 zł , a panowie z górnej półki potrafią brać nagrody do 100.000 złotych nagrody za przerób kwartalny , z ludźmi ciężko się podzielić pieniędzmi i to są takie właśnie buty Mostostalu , pieniądze są ale nie dla wszyskich , a z urlopem wypoczynkowym też fajnie , jak powiesz prawdę po co ci urlop to go nie dostaniesz bo twój przełożony znajdze 20 powodów żeby ci urlopu nie dać , a jak oszukasz to od razu zrobi poważną minę i urlop dostaniesz , na dzisiaj to by było na tyle , pozdrawiam Tylko Prawda .

polimex

kto wybierał tych dyrektorów w z5?

bezdomny

nędza i rozpacz nepotyzm [usunięte przez moderatora] ogólnie mizerja niepolecam nikomu kto ma inne żródło dochodu

i

Słowa kojarzące się z polimex-mostostal siedlce (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):brak profesjonalizmu u dyrekcji z5 i przekłada się to na firmę Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako prawie żadna - tylko dla wybrańców czyli kolegów lub rodzinę dyrektora z5 Atmosfera i ludzie tam pracujący: atmosfera kiepska Od jakiej stawki można negocjować pensję? zaczynać wysoko bo potem nikt twojej pracy nie doceni Najbardziej podobało mi się w polimex-mostostal siedlce:nic Najbardziej nie podobało mi się w polimex-mostostal siedlce: układy nepotyzm

to jest szczera prawda na wyjazd zagraniczny dostaje sie ochlap a jak nie pasuje to wypad zjazdy po dlugich tygodniach a jak ktos nawet chce zjechac na wlasny koszt to tez robia problemy jeszcze wymyslili stala pensje za granice i to taka ze kupic sobie jedzenie i odciac podatek to zostaje tyle co w kraju to po co tyrac za granica za takie pieniadze i traci na tym tylko rodzina

xxx

Słowa kojarzące się z polimex-mostostal siedlce (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):nieprofesjonalna, stresująca, nierozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako prawie żadna - tylko dla kadry kierowniczej Atmosfera i ludzie tam pracujący są część w porządku, ale sporo ludzi próbujących cudzym kosztem awansowac - wyścig szczurów Od jakiej stawki można negocjować pensję? proponuje jak najwyzszej poniewaz jak na poczatku ma sie w miare dobra stawke to jeszcze jest nadzieja ale w momencie slabej stawki na pierwszej umowie potem negocjacja podwyzek jest rowniez marna Najbardziej podobało mi się w polimex-mostostal siedlce:nic Najbardziej nie podobało mi się w polimex-mostostal siedlce: układy nepotyzm i kireownicy ktorzy nie koniecznie mieli najlepsze wyksztalcenie z sekcji ale za to byli najuleglejszy wzgledem dyrekcji

Młyn

Niejasne zasady premiowania to raz. Nie dają umów o pracę w wymaganym przez prawo terminie (7 dni od momentu zatrudnienia) to dwa. Szkolenia są ale tylko dla kierowników to trzy... Jak się pytasz dlaczego dali mniejszą premię to ci odpowiadają - "jak ci nie pasuje to [usunięte przez moderatora].". Niestety w tym mieście nie ma zbyt wielu pracodawców. Jakby była alternatywa to 1/3 załogi olała by tą firmę ciepłym moczem.

firma spoko ciekawa praca w kraju i zagranicą.ale....ZAROBKI są nędzne płaca głodowa i do tego jeszcze teksty typu "ciesz sie ze masz prace!!" Duża rotacja ludzi,wyjazdy za graniczne powroty do polski przeciągajace sie do kilkunastu tygodni (11).no i obietnice jak cie zatrudniają....po prostu góry złota!!!!! a dostajesz wielkie nic.w MC zarabiaja wiecej!!!! ciezka praca nędzna kasa

byly pracownik

tez mi sie nie podobaja układy i cwaniactwo bezposrednich przelozonych, male stosunkowo do wykonywanych niejednokrotnie odbiegajacych prac niz w angazu -zarobki.

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna - bez wątpienia Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .szkoleń nie ma żadnych dla pracowników szeregowych, tylko dla wyższej kadry kierowniczej.... Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ludzie pracujący ok, atmoserę psują szefowie.... Od jakiej stawki można negocjować pensję? to zależy jakie ma sie doświadcenie, bezpośrednio po studiach potrafia dać bardzo mało, obiecując potem złote góry których potem zazwyczaj nie ma Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .układy...

Słowa kojarzące się z polimex-mostostal siedlce (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..ok. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w polimex-mostostal siedlce: Najbardziej nie podobało mi się w polimex-mostostal siedlce:

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Polimex - Mostostal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex - Mostostal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex - Mostostal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex - Mostostal S.A.?

Kandydaci do pracy w Polimex - Mostostal S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex - Mostostal S.A.