logo Polimex - Mostostal S.A.

Polimex - Mostostal S.A.

Siedlce

Opinie o Polimex - Mostostal S.A.

suspect 2014-10-10 00:09:39
No a co z Kozienicami??bo nikt nie pisze tutaj a Mostostal ma tam działać??
??? 2014-11-12 11:08:35
I jak z Polimexem? Dzieje się tam coś? Odżywa zakład? Warto się zainteresować pracą u nich?
bieta 2014-11-12 23:23:16
pozbyli się starej kadry, dyrektorów(pan P. pan M., pan R.- odszedł sam i wielu innych), przyjmują nowych, którzy nie mają pojęcia o firmie
a był taki, który mógł firmę postawić na nogi, ale nie dał się upodlić i odszedł sam
nie ma szefów, którzy by czuli tę firmę , którzy by ją kochali i dlatego nic ci nowi panowie nie zdziałają, bo oni nic do tej firmy nie czują, pachną im tylko wielkie pieniądze, które zdzierają!
francik 2014-11-19 22:39:20
Nie radzę tam iść pacowałem i wiem jak jest istotnie.Rządzą firmą ludzie , którzy nie mają wystarczającej wiedzy i doświadczenia,żadnych regulacji wewnętrznych - prawo buszu! Poza tym zostali tam sami starzy pracownicy w wieku przedemerytalnym chronieni bo tylko tacy wygodni są dla warszawki. Młodzi , ambitni i dobrzy fachowcy dawno podziękowali za pracę , a firma jeszcze zipie dzięki kasie państwiowej
Realista 2014-11-27 15:54:15
Proszę o kontakt pracowników firmy Polimex-Mostostal mających wiedzę na temat kontrahentów Polimexu. Szczególnie osoby, które nie widzą dalszej przyszłości związanej ze swoim pracodawcą. Mój adres : blackcandy220@wp.pl
amin 2014-11-27 22:20:08
w jakim celu?
Realista 2014-12-09 11:04:49
W celu informacji
malarz 2014-12-12 17:43:39
Witam zarobki oscylują pomiędzy 1680-1800 zł .Z setkami tzn pracy w sobote maksymalnie 2200 .
HAHAHA 2014-12-19 14:55:28
DALEJ ZATRUDNIAJCIE TAM CAŁE RODZINY,CÓRKI,WUJKÓW,MATKI,BABKI-ZŁODZIEJE NIEKOMPETETNI,SAMI LUDZIE DO TEGO DOPROWADZILI,CIĄGLE BYŁO MAŁO, A TAK NAPRAWDE WIADOMO JAKIE PREMIJKI CO NIEKTORZY KOMUCHOWIE BRALI,BRAK SLOW,NAPRAWDE BRAK SLOW
Byly pracownik 2015-01-05 13:56:24
Ta firma to jedna wielka masakra, mam na mysli zaklad w Siedlcach. Zwolnili moja zone, a na jej miejsce zatrudnili synka kierownika, bo biedny w Wawie nie mogl sobie poradzic. Malo tego - to jeszcze ten synus rozpowiada ze w Siedlcach lepsza pensje dostal niz w Wawie. Szkoda gadac... Dyrektor R. chyba dlugo tam nie posiedzi...
tomek 2015-01-09 23:17:48
Dyrektor R. dawno już odszedł , bo nie dał się upokorzyć
Byly pracownik 2015-01-20 13:15:18
Mialem na mysli Piotra R. zdaje sie ze jeszcze jest dyrektorem, na poczatku stycznia sprawowal tam funkcje, z reszta to jego ponoc byla sprawka tych list do zwolnien grupowych, i zatrudnianie nowych pracownikow po znajomosci. Jesli ta firma bedzie polegac tylko na znajomosci i kolesiostwie - to naprawde szkoda zachodu...
pracownik 2015-02-13 15:53:07
Witam,czy sa przyjecia do tej firmy jak tam z zarobkami ?Prosze o odpowiedz
pracownik 2015-02-19 17:32:00
Witam poczekaj do wiosny będzie zbiór truskawki zarobisz o wiele więcej!
Mlody 2015-03-05 17:59:01
Nie szukajcie tam pracy totalna masakra. Fizycznym z każdym miesiącem zmniejszają premie. No chyba że ktoś ma tam mamę, tatę na stanowisku to nie narzeka. Teraz nawet rękawice są wydawane na zapisy. Pracownik fizyczny bez protekcji jest w mniemaniu kadry kierowniczej nikim. Ja odchodzę z tej firmy
Mag 2 2015-03-10 10:57:01
Ale to w końcu są te przyjęcia czy nie?????? Ja Pracuje w ZNTK MM i tu też jest Kure.... i patologia
Max 2015-03-11 22:11:10
Pracowników w tej firmie trzyma tylko bezrobocie albo nadzieja że ktoś zrobi porządek z klanami,kolesiostwem.
były malarz 2015-03-22 17:38:41
ja w tym tygodniu dziękuje polimexowi za wspólprace za 7 lat harówki i za nędzne pensje za ostatni rok dziekuje ci zarządzie polimexu ze przejrzałem na oczy i odchodze nara......
pracuję tam. 2015-06-08 10:29:25
są max jaką stawkę dostaniesz to 13zł jak na początek ok. bo ja pracuję tam 5 lat i mam 12!!
prac 2015-09-14 12:41:19
Jeżeli chodzi o zarobki to wyzysk w biały dzień, jedna osoba pracuje za pięciu.
Marko-1 2015-10-11 10:16:35
Pracowałem w Mostostalu kilka lat i jak chciałem wziąć urlop wypoczynkowy potrzebny mi na dany termin a dokładnie na 1 sierpnia to majster mi nie dał ,wiec wziąłem sobie zwolnienie lekarskie , jak przyszyłem ze zwolnienia do pracy to mnie kierownik zrugał i przeniósł na inne stanowisko pracy w akordzie , ze nie miałem kiedy się załatwić tylko harówa.Wiec odszedłem z Mostostalu.Bo za 10 zł nie ma co.
Deryk 100 2015-10-19 15:59:35
Witam a może mi ktoś wyjaśni dlaczego za sobote znaczy za godzinny nadliczbowe nie naliczają premii prawdopodobnie powiedział ktoś z zarzadu ze i tak robol zarabia przciez 100%
Deryk 100 2015-10-19 16:07:31
tak nie należy do najłatwiejszych tylko jak się stanie wypadek w pracy to przełożeni przekonują aby nie zgłaszać albo sami zamiatają pod dywan jak mogą
za tą harówę . Pozdrawiam
MAGMAX 2015-11-22 09:33:02
Witam ktoś może powiedzieć jak jest teraz w firmie POLIMEX Siedlce jak zarabiają nowi spawacze i czy warto sobie zawracać głowę tą firmą ?
zaorany 2015-11-24 19:15:08
w Siedlcach to jest tzw.wegetacja niby zlecenia są a wynagrodzenie kiepściutkie cały czas miesza warszawa. W firmie nie było i nie ma do dziś prawdziwego zarządcy , ci co teraz są to pokończyli przeróżne fakultety a tak na prawdę na robocie się w ogóle nie znają .Kierownictwo i pracownicy starzy , którzy zostali to siedzą cicho bo tych co mieli coś do powiedzenia pozwalniali. I zostali sami tatusiowie i mamusie , którzy pilnują swojego i swoich dzieci stołka - jedna klika. I co ciekawe wszyscy starzy uzwiązkowieni formalnie i nieformalnie :)))
żona mostostalowca 2015-12-17 13:44:03
Wstyd!! Nie dość że ludzie ciężko pracują pensje glodowe a dziś przyszedł świąteczny przelew od PMx ..dziewięćdziesiat złotych.Nie klne bo byłam u spowiedzi...ŻENADA!!!!
mostostalowiec 2016-01-15 13:11:20
To nie przelew swiąteczny tylko reszta z funduszu socjalnego którą żona mostostalowca już wydała a było-1800 zł
kumaty 2016-01-16 22:13:19
To chyba tylko ty dostałeś 1800 zł bo inni w tym i ja rzeczywiście dostałem z funduszu socjalnego ok 100 zł.
pra 2016-01-18 08:22:54
A za wczasy ile dostałeś ? To są właśnie te pieniądze z funduszu socjalnego . Mogli w cale nie dać
szukam pracy 2016-01-24 15:17:20
A czy dla kobiet jest praca w Polimex-ie?
Byłabym zainteresowana.
szukam pracy 2016-01-24 16:31:57
slyszałam że spawaja kobiety...doświadczenie mam,bo maz mnie nauczył niestety bez papierka -bo nie wystawi :-)
lukasz 2016-01-28 12:26:49
witam są przyjecia do mostostalu i jakie zarobki na czysto zwykły pracownik bierze do reki
Monter 2016-02-01 14:06:15
Witam
Nie wiecie może czy szukają obecnie monterów rurociągów do pracy zagranicą?
xxxx 2016-02-15 12:01:59
słyszałem że zwalniają majsterka z ocynkowni,za mobing na pracownikach.nareszcie by się coś działo i mieliby większy szacunek do zwykłego pracownika.
Ja 2016-02-23 08:44:14
Są plusy i minusy pracy w polimex.Jeśli jesteś dobrym fachowcem to możesz liczyć na dobra pensję. Firma opłaca dobre szkolenia. Wypłacana jest tzw. grusza ( za 14 dni ciągłego urlopu dostałem 1700zl ) są bony żywnościowe ( za każdy przepracowany dzień pracy 5-10zł w zależności chyba od oddziału bo chłopaki różnie dostają) Na święta wypłacił każdemu po 100zł więcej. Jesli posyla sie dzieciaka na zielona szkole to zwracaja 100% kosztow. Może to nie sąjakieś rarytasy ale patrząc na innych pracodawców to nie jest źle. Chłopaki na wyjeździe w Niemczech czy Anglii na miesiąc zarabiali na rękę po 10 000zl, firma opłacała dojazd ( lub dawała auta służbowe) oraz zakwaterowanie. Owszem czasem kierownik dzwonił i z urlopu odwoływał ale jeśli odmówił em powrotu raz bo byłem z rodzina na wakacjach to też mnie nie gnoil i normalnie zapytał czy mogę. Nie podoba mi się tu kolesiostwo to fakt i jeszcze to wazeliniarstwo pociotkow oraz donosicielstwo ale z drugiej strony wszędzie tak jest więc...
pracuś 2016-03-02 18:18:31
Witam serdecznie, chciał bym podjąć prace w Polimex-ie i pytanie do was. Nie mam tam nikogo kto mógł by mnie wciągnać szczerze mówie. Powiedźcie czy warto iść do biurowca i zostawić swoje CV? Z góry dzięki za odpowiedź.
EL 2016-03-06 21:57:58
NAJPIERW POSZUKAJ RODZINY BO TO "RODZINNA FIRMA", TU NIE PRZYJMUJE SIĘ SPECJALISTÓW Z DOŚWIADCZENIEM TYLKO KREWNYCH I KOLESIÓW.
BEZ ZNAJOMOŚCI TYLKO OCYNKOWNIA CIĘŻKA PRACA PRZY TRUJĄCYCH OPARACH ZA PSIE PIENIĄDZE
pracus 2016-03-06 23:35:57
Dzięki kolego za info dam na luz z polimexem..
pracownik mostostalu 2016-03-11 14:59:40
Ja tak zrobiłem i pracuję już ... 7 lat :)
hmmm 2016-03-31 20:28:43
Słabo rozwojowa firma, niskie zarobki, ogólnie nie polecam,
Ala 2016-04-06 08:57:16
A może ktoś powiedzieć jakiego rzędu są zarobki pracowników biurowych?
Wiesław 2016-04-21 16:06:33
Słyszałem, że Mostostal wysyła pracowników na obowiązkowe lekcje języka polskiego. Możecie to potwierdzić?
pracownik 2016-04-27 09:57:24
Zarobki jak zarobki ,jak się pracuje to się coś ma , urlop socjalne świadczenia a co mają powiedzieć pracownicy amluxa to tragedia Panie Prezesie POMÓŻ ,zerwij umowę z z taką psełdo firmą daj nam umowę o pracę tą malutką i traktuj nas jak normalnych ludzi
never 2016-05-25 15:00:36
Witam dostałem wiadomość z Mostostalu Polimex ze potrzebują pracowników na ocynkownię?Czy ktoś może mi powiedzieć kto tam pracował jakie sa warunki pracy przełożeni i zarobki?Wiem tylko że jest to praca w systemie 3y zmmianowym.Czyżby zwiększali zatrudnienie ponieważ wzrosła produkcja.Proszę o info.dla never będę bardzooo wdzięczny.nie chcę wpaść w g...no
pr 2016-05-27 12:14:07
Praca jest ciężka ,brudna no i zależy na czyjej zmianie .zarobki 7 % ponad krajową + premie ,ale można dorobić w sobotę są setki. Ludzie się zwalniają i trzeba uzupełnić braki
pr 2016-06-01 08:51:29
Panie Prezesie Nowy zobacz co firma amlux robi z Twoimi starymi przyjaciółmi
POMÓZ BŁAGAMY
odp 2016-06-19 16:39:36
Drogie Panie nie liczcie na zmianę .Na stanowisku zapomina się o rękach do pracy wybronione oczy i uszy i to się liczy
polimex 2016-09-26 00:45:09
Ogólnie syf, brud i wszystko co najgorsze. Stado buraków dla, których przerzucanie krat to sens życia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak w ukropie, tak jak by coś z tego mieli, skąd się biorą tacy ludzie? Naprawdę ciężko znaleźć kogoś normalnego, ale kierownictwo się cieszy bo potrzeba im takich murzynów, to nic, że zabiorą premie pracownikom żeby dać sobie nagrody. Jak ktoś chce się cofnąć w rozwoju do podstawówki to polecam to przedsiębiorstwo :)
4erfcv 2016-09-27 11:37:14
tak tak tylko jestem ciekaw wlasnie jak to tutaj w firmie wygląda rozmwoa kwalifikacyjna jak się przygotowac
Pracownik 2016-11-10 20:11:53
Witam teraz Ukraina stawia na nogi Mostostal są pracownikami za darmo pracują po 12 godz. bo tak maja podpisana umowę o prace dostają dwa razy zupkę chłopcy się cieszą mówią Pan ja mogę robić prawie wszystko aby tylko 12godz bo to jest najważniejsze super monterzy i spawacze nie ważne ile robią ważne ze są soboty dwie zmiany tylko polaczków na soboty potrzebują do pomocy bo bez problem . jak nasi nie chcą przyjść w soboty do pracy to Nowy kierownik mówi ze ci co są na listach do podwyżek nie dostaną .Brawo w ten sposób zbudujemy Japonię
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polimex - Mostostal S.A.