Opinie o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polimex - Mostostal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polimex - Mostostal S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polimex - Mostostal S.A. w Siedlce

ha

pracuje w Z5 jakies 3 lata. Moja ocena firmy o dziwo jest dobra. Na zarobki nie narzekam no i social jest na wysokim poziomie jak dla mnie. Troche smutne jest tylko to, ze przy zwolnieniach nie patrzy tu sie na to kto ile z siebie daje na codzień tylko ważniejsze jest \\\\\\\\\\\\\\\"kiedy sie zatrudnił\\\\\\\\\\\\\\\". Ze ktos taki jak ja co sumiennie podchodzi do każdej pracy, wykożystuje max. 10godz pracy a nawet angażuje sie wiecej niż powinien, boi sie o swoją przyszłość w firmie... przy czym są osobi grosza nie warte a mają stabilną sytuacje już zapewnioną.... Mimo to polecam...

j

dokladnie tyle zarabiaja i jeszcze narzekaja. Byle magazynier ma super pensje+nadgodziny a zapewne tenze pan pracuje kilkadziesiat lat,stad takie zarobki.Mlody zgarnie 1500 zl a stary jego kase czyli 5-6 tys i sie smieje.Poza tym to firma rodzinna,matka,corka,syn,ciotka it (usunięte przez administratora) .

welder5

PANIE!!!!! JONEK Weź się pan za swoich podwładnych , nie będę wymieniał nazwisk, ale Ci którzy pracują (tyrają na was) w Z5 to wiedzą kto to.

welder4

jak zwykle straszą zwolnieniami, a podwyżek jak nima to nima dziadostwo.pozdro

Kierownik Robót

Powiem tak, szkoda czasu. Moim zdaniem "opinia że jeśli chcesz pracować w tej firmie musisz mieć znajomości" jest prawdziwa. Wysłałem CV i czekałem, nikt z firmy się do mnie nie odezwał. Po kilku tygodniach otrzymałem maila "Informujemy, iż zakończyliśmy etap rozmów kwalifikacyjnych z przykrością informujemy, że niestety nie możemy zaprosić Pani / Pana do dalszego etapu selekcji." ALE NIKT ZE MNĄ NIE ROZMAWIAŁ, NIE ZADZWONIŁ, NIE PISAŁ WCZEŚNIEJ. Pewnie wsadzili na stanowisko znajomego, a ogłoszenia dają dla picu.

nie było nawet jednego pytania

Siedlce
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Siedlce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kowal

co słychać w Z5??? Pozdrawiam

zbulwersowany

Pracowalem kilka lat na wyjazdach na z5. Od jakiegoś czasu pracuje na produkcji,jako spawacz. Stawki za taką prace w takich warunkach są marne dla początkujących. Mam wykształcenie wyższe-licencjat z ekonomii. Żeby zarobić 2tyś musze przepracować cały miesiąc i 2 soboty. Praca w większości na kolanach. Nikogo \\\"wyżej\\\" nie obchodzi że mają pracownika po studiach,który siedzi na samym dole hierarchi firmy. Który pracuje od prawie 6 lat,nigdy nie zawodził i nie udawał że choruje. Wydaje mi sie że powinno sie dobrego pracownika nagradzać i doceniać,a nie tylko poganiać do roboty... Lepiej wziąść na wyższe stanowisko kogoś z rodziny,kto często kompletnie sie nie zna,nie ma wykształcenia. W firmie narobili dyrektorów,kierowników,zastępców itp. Póki były pieniądze,to nikogo to nie interesowało. A jak zrobił sie kryzyz,to nagle przejrzeli na oczy. Ale i tak najlepiej zwolnić 20 roboli,niż jednego dyrektora. Oszczędności by były takie same, jak nie mniejsze... To jest wręcz niemoralne żeby między najlepiej zarabiającym w firmie,a tym co zarabia najmniej-była rozbieżność 160razy albo i więcej!! Wielokrotnie widzialem w tym zakładzie oznaki c (usunięte przez administratora) stwa i braku szacunku dla tych,którzy na tą firme najbardziej pracują. Mam nadzieje że to sie wkońcu zmieni, bo firma może mieć coraz gorszą sytuacje przez takie zagrania.

@zbulwersowany

Zgadzam sie absolutnie z wczesniejsza wypowiedzia. Pracowalem tam 4 lata - i zadnego szacunku dla pracownika, teraz jestem szczesliwy poniewaz sie zwolnilem, i dopiero teraz wiem co znaczy dobra praca i solidna zaplata. Siedlce to kompletne dno, dziwie sie ze tam jeszzce ludzie madrzy siedza, pewnie rodzinki ich trzymaja :-) Ciekawe jak dlugo

pre_zes

Witam wszystkich co mają coś do powiedzenia na temat Mostostalu. Pełen szacunek dla człowieka który zapoczątkował dyskusje i napisał dużo prawdy i się nie bał że go wyśledzą. Super człowieku niech wszyscy wiedzą co się tam dzieje a jak będziemy pisać o naszych problemach i co nas boli to może w końcu ktoś to zauważy. Szacunek i jeszcze raz szacunek. Moje zdanie jest identyczne nie polecam pracy w tym kołchozie. Zdrowie jest cenniejsze niż kasa a o emeryturze proszę zapomnieć. Pozdrawiam.

Siedlczanin

Witam szanownych kolegów z pracy. Pracuje w firmie Polimex-Mostostal Siedlce 17 lat. obecnie jako pracownik umysłowy z wynagrodzeniem netto do ręki. 1800zł. - za styczeń i 2000zł. - za luty 2012r. Moja ocena tej firmy jest negatywna i nie zdziwi mnie to że Mostostal w końcu się rozpieprzy na własne życzenie. Dla nich pracownik jest kosztem, śmieciem, niewolnikiem, nierobem, krową dojną itp. itd. Znam pracę zarówno na produkcji jak i po biurach, więc nie przekona mnie ktoś kto powie że w firmie jest dobrze . Sytuacja w firmie była i jest zła a wręcz chora przez pracowników którzy już dawno nie powinni tam pracować. Niestety prawda jest taka że złych pracowników znajdziemy w całej firmie zaczynając od sprzątaczki po prezesa. Jedynie żal mi jest tych porządnych pracowników których i tak jest mało że muszą się szarpać z tymi (usunięte przez administratora) mi społecznymi. Apel do szukających pracy w Mostostalu, jeżeli jesteś pracowity i uczciwy to dwa razy się zastanów zanim podpiszesz umowę o pracę bo może się okazać że wdepnąłeś w niezłe gówno. Z wielkim szacunkiem Siedlczanin.

welder

Zasadniczo nasz "wier (usunięte przez administratora) szka" to sa prosci ludzie którzy nie posiadaja zadnej wiedzy na temat marketingu ekonomii zarzadzania. DlA NICH licza sie tylko wykresy ststystyki tabelki ,które pracownicy musza srubowac do maximum. Odbieraja nagrody puchary dyplomy wyróznienia ,ktore im sie nie należa...one naleza sie nam szeregowym pracownikom ktorzy pracujemy na zysk i wizerunek tej firmy. Przeciez wiekszosc z tych ludzi z górnej półki nie potrafi wypowiedziec poprawnie trzech zdań. Ba płynnie nawet dwóch.I TAK NIESTETY WYGLADA NASZA RZECZYWISTOSĆ.

welder

pełen szacunek za napisanie prawdy

fizyczny

Witam wszystkich. Widzę że wszyscy mają coś do powiedzenia są opinie dobre i złe. Macie swoje zdanie.Powinniśmy jednak pisać na tym forum to co myślimy faktycznie.Czyta to prezes i jego podwładni.Jeśli chodzi o moje zdanie na temat firmy to ocena negatywna.Jesteśmy jak szczury. Chowamy się po norach.Najlepiej by nie rzucać się w oczy.Takie przekonanie mają brygadziści a ten biedny robol i tak będzie się stresował czy ma opuścić stanowisko pracy czy przypadkiem nie narazi się komuś bo go nie ma na maszynie.(pozakładać pampersy i nie za długi łańcuch) Wielka jedna komunistyczna klika jednak jest dalej zmieniają się ludzie a komuna była i jest.[usunięte przez administratora].Jeśli Masz kogoś na wyższym stanowisku to masz dobra robotę nie narobisz się i dobra kasa a jak wpadłeś z pośredniaka to zapomnij o docenieniu twojej osoby.Możesz się starać a kierownicy i brygadziści będą się cieszyć że mają następnego jełopa do robienia kasy.Opisujecie na forum wyjazdy ok może i dobrze wam płacą ale jeśli chodzi o pobyt tu na miejscu to jak wam się uda zarobić 1800zł to jestem pełen podziwu.Pracuje w firmie ponad 20 lat i wiele widziałem wiele słyszałem .Prezes niby chciałby wysłuchać ludzi doceniam to tylko tylko jak z nim porozmawiać obstąpią go hieny i prowadzą tylko po swoich osiągnięciach.A co niektórzy to takiego tępa dostają ze żal powinni być już nie są na emeryturze.Normalnie nogi za sobą ciągają a jak prezes wizytacje robi to biegiem potrafią,jak telefon od prezesa to na baczność.Śmieszne ale prawdziwe.Na hali ludzie widzą.Nie jestem stronniczy ale widzę co sie dzieje firma spada na psy.Porobili podziałów na pod firmy Porażka każdy dyrektor ciągnie do siebie wykazać się musi na kratach to nawet ogrzewanie wyłączył bo oszczędności szukają tylko dla czego kosztem pracownika przecież zwolnienie więcej kosztuje. Myślę że zapoczątkowałem temat złych opinii na temat firmy prosiłbym o jakieś inne nie bójmy się pisać prawdy. Ponowie czyta to prezes związki o i akcjonariusze więc wszystko zależy od nas musimy coś z tym zrobić a nie jesteśmy szczurami tylko my robimy dla nich pieniążki.A jeśli ktoś myśli ze kokosy zbierze to niech się zastanowi ile kosztuje go utrzymanie mieszkania i wyżywienie. Pozdrawiam wszystkich pracowników i oczywiście prezesa.

andros84

dokładnie. chcesz pracować na wyjazdach,to non stop Cie nie ma w domu. Pieniądz jako taki,ale jakim kosztem. A na miejscu masakra dosłownie. No chyba że sie wchodzi komuś w tyłek albo pracuje juz ładnych kilka lat i stawke ma sie wysoką

ale numer

TO Z TAKIMI ZAROBKAMI TO CO ON SZUKAŁ W SKLEPIE RTV NA RATY ??????????. A JAK JESTES TAKI CIEKAWY TO SIE ZATRUDNIJ I ZOBACZYSZ ILE ZAROBISZ NA MIEJSCU LUB NA WYJAZDACH I MOMENT CI KOPARA OPADNIE I NA KOLANACH WRÓCISZ DO RTV>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

norek211@wp.pl - piszący raty w sklepie rtv agd

witajcie - pisaliśmy dziś raty na sklepie (rtv) dla kogoś co pracuje w Mostostalu siedlce. I kolega co pisał, 2 razy patrzył na zaświadczenie z zakładu pracy czy się nie przewidział. A tam średnia z ostatnich 3 miesięcy to 10.000 zł. Na pytanie - jaką ma funckję - pan trochę nie śmiało powiedział że pracuje na produkcji ... czy coś w tym stylu. Co wskazywało że wstydzi się że jest pracownikiem szeregowym. Co zresztą było jakoś ujęte w tym zaświadczeniu. Więc ja się pytam czemu tak narzekacie ? a może co on takiego robi że zarabia 10000 zł. i się wstydzi ? może pracuje na jakichś wysokościach ?? albo na kontraktach na wyjeździe ? Proszę mi napisać, bo też chciałbym tyle zarabiać - a nie w sklepie rtv za 1500 zł. Jeśli macie jakieś info to proszę mi odpisać na [usunięte przez administratora]

kajpa

swierzy inzynierek na budowie zarabia tyle co swiezry fizyczny czyli jakies 1900-2100 szalu niema a[usunięte przez administratora]. i wymarznac sie trzeba.

Jacek

Moze ktos sie orientuje ile zarabia inzynier na budowie w tej firmie bo zastanawiam sie czy wyslac im swoje papiery czy nie?

anonim - 2010-01-04 21:30:04 firma spoko ciekawa praca w kraju i zagranicą.ale....ZAROBKI są nędzne płaca głodowa i do tego jeszcze teksty typu Chyba nie wiesz co mówisz, w MC zarobki to 8zł brutto! więc około 1000-1100zł, fajnie nie? :)

to prawda a jakie kominy w zarobkach,przychodzi osoba mloda,wyksztalcona,znajaca jezyki i komputer a zarabia 1600 zl netto,starzy wymiatacze i kierownicy bez jezyka,bez studiow po 6000 zl + ich ogromne wrecz premie,szokkkkkkkk

P

a wiec byłem wczoraj na rozmowie w sprawie pracy jestem technikiem budownictwa pan [usunięte przez administratora] czytając suplement do dyplomu,tu cytuje ,,ty zobacz (usunięte przez administratora) on unie wiecej niz my wszyscy w tej firmie"drwił z kazdego elementu nawet z dyplomu z rozmowy wynikało ze jestem nikim chciał zebym mu udowodnił ze byłem chory jakis czas temu pytam jak miałem za kaszleć? szok ze taki facet wogóle pracuje w takiej firmie mysli ze jest panem i władca a ja tylko chciałem pracowac jako cieśla a zostałem zmieszany z błotem

ludzie piszcie ze 9zł to jest (usunięte przez administratora) brutto!!! co to za zarobki gorszego zakładu pracy chyba nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex - Mostostal S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Polimex - Mostostal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex - Mostostal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex - Mostostal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex - Mostostal S.A.?

Kandydaci do pracy w Polimex - Mostostal S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex - Mostostal S.A.