Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

xyz 2014-09-16 10:20
Wysoka kultura osobista zależy raczej od wychowania i charakteru człowieka.
Ale dobrze jest tutaj zacytować przysłowie: "Z chama nie zrobisz Pana".
Nawet studia nie pomogą ;)
xyz 2014-09-17 12:52
Zacznijmy od osób które nawet matury nie mają a siedzą w biurze hahaha
heniek 2014-09-19 08:44
Dlaczego posty są kasowane? Dlatego, że napisałem prawdę? Ta firma składa się z samych obłudników i hipokrytów. Są ludzie, którzy dla jednej soboty gotowi są wydrapać Ci oczy, a na koniec wbiją Ci nóż w plecy. Tacy jak ten kłapouchy wazeliniarz. Niektórzy wykorzystują swoje stanowisko dla własnych korzyści.
Uczciwi i rzetelni ludzie nie mają tu czego szukać. Są zwalniani z pracy po 8 latach pracy. Ale kiedyś miarka się przebierze i dyrektor przejrzy na oczy.
Pozdrawiam wszystkich uczciwych, którzy muszą się tam jeszcze męczyć.
pracownik 2014-09-19 13:41
może ktoś powiedzieć tej pseudo kierowniczce z lakierni żeby sie wzięła za siebie bo pracodawca ja zwolni nawet jak nie będzie mieć podstawy to za wygląd grubas jeden wygląda jak w 7 miesiacu żałosna
pracownik 2014-09-19 13:41
yx 2014-09-19 16:56
Najgorsze w tej firmie są 2 kobiety - pseudo "kierowniczki" wyciągnięte z ulicy, które nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi i procesami - one nie potrafią zarządzać własnym domem, a co dopiero firmą.... niestety, ale dzięki takim osobom jak one, ta firma nie ma szans dobrze funkcjonować. Pozdrawiam środkowym palcem panią A.P. oraz D.W.
Ilonka 2014-09-19 23:34
dobrze prawi. Za to dobrze potrafią zarządzać godzinami pracy, szczególnie przebierając kosze z promocjami w sklepach. Albo robią i sklep w zakładzie. Ale tu się nie dziwie, bo pasowałaby im praca na straganie w Konopkach. Zamiast na setki w sobotę, to z taborem na stragany.
iiii 2014-09-20 12:11
dlaczego przenieśli dziewczyny z kontroli na magazyn? Przykre jest to,że wszystkie kompetentne osoby nam zabierają.brygadzistki się teraz posrają bo nie wiedza co idzie i same nie znają montażu!A linia ( usunięte przez administratora )Blondyna potrafi tylko drzeć mordę zamiast normalnie powiedzieć,że ktoś coś źle zrobił i to naprawić. Potrafią siedzieć tylko w biurze i( usunięte przez administratora )! Ten zakład to jedna wielka paranoja!
xyz 2014-09-20 15:59
Yx dolaczam sie do pozdrowien :) trzeba przyznac, ze sama prawde tu piszecie. Szkoda tylko, ze posty sa kasowane
9090 2014-09-20 16:54
Ile zarabia leader ?
ktoś 2014-09-20 18:41
Jak się nie pomyliłem to ma jedna 200 lub 150 złotych dodatku do brutto 1800 trzeba dodać
uczciwy 2014-09-22 06:18
Ja mam 1680 PLN brutto plus 180 dodatku.
yyy 2014-09-22 22:31
i powinno ci to wystarczyć za ta beznadziejną pracę a jak ci bedzie mało to kierowniczka odda ci ze dwie setki bo przychodzi w każdą sobotę i nic nie robi a kasę trzepie leń jeden
uczciwy 2014-09-23 09:33
Tylko, że nie jestem leaderem na lakierni.
Staram się pracować najuczciwiej jak tylko pozwala mi moja stawka. Hehe.
Moje motto to jaka płaca taka praca.
pracownik 2014-09-23 10:09
he he he he dong yang i kasa wypłaty na płyn przeciw wszom nie starczy he he hehe
worker 2014-09-27 10:03
Hahaha kierowniczka kontroli czyta na glos tak zeby kazdy slyszal komentarze na temat innych na przyklad o pierzynie a jak cos o niej to juz nie czyta
Tytus 2014-09-27 16:51
Witam pracowalam niestety w Dong Yangu ponad4 lata niepolecam tej firmy nikomu rygor jak w wiezieniu albo jeszcze gorszy a bezczelnosc kierownictwa niezna granic zwalniaja wiele letnich pracownikow a potem zapraszaja ich ponownie do pracy a brygadzistki dostaj opieprz a potem placza po kontach jak taka jedna M..... wole byc bezrobotna niz isc tam do pracy a co pisza inni o kierowniczce to prawda spochla jak balon...
Tytus 2014-09-27 17:03
Aco do setek to brygadzistki same sie pchaja na setki jedna druga zapisuje a dla zwyklch pracownikow niema szans zalapac sie by zarobic takie z nich cwaniary one benda tam pracowac dozywocie no chyba ze bombe pierdolna w Dong Yang to wtedy benda mialy problem ze znalezieniem pracy
fiona 2014-09-28 16:06
tam wszyscy są po......a te pseudo paniusie z firmy sprzątajacej szczególnie.Zachowują się jak .....szkoda słów.Paniom które już tam nie pracują ubliżają-rozpowszechniając wieści o niby wynoszeniu z zakładu pseudo chemii-co na to ochrona.za takie rzeczy to może czekać ich odpowiedzialnosc o POMÓWIENIE-radzę uwazać co sie mówi Zastanawiam się tez jaką władzę posiadają grożąc że w Mławie nikt kto stanie im na odcisk nie znajdzie pracy
Adi 2014-09-28 18:18
Kurcze w koncu tyle prawdy ludzie tu pisza o atmosferze w tej wspanialej firmie i jeszcze o wspanialszych pracownikach/kierownikach.Ktorzy to aby obsadzaja swoja rodzine i znajomych. A kadra asystentow kontroli to juz w ogole,co tam robia takie osoby? Chociaz Olga to sie przydaje bo wozi kierowniczke jak ktos wyzej napisal do promocji w markecie.a ta druga to chyba jako gluchy telefon.
Xyz 2014-09-28 18:24
Swieta racjs. Dobrze ze jest to forum to przynajmniej prawdy sie mozna owiedziec, w zakladzie panuje taka bieda, ze ludzie sie dziela koszulkami po bylych pracownikach:-)
Pozdrawiam grupe B z wtryskow
Tytus 2014-09-28 19:13
Moze i sie dziela tymi koszulkami kazdy musi radzic sobie jak moze bo koszulek niedostana nowych kierownictwo woli zrobic sovie impreze firmowa i sie zechlac niz zakupic pracownikom koszulki. A na takich imprezach sie dzieje i to duzo bo koreance to Polki traktuja jak przyglupie i maja racje
pracownik 2014-09-29 20:29
A co sądzicie o nowej brygadzistce na lakierni Ewie.
Tytus 2014-09-29 22:52
Nowa brygadzistke przyjeli a co juz stare niedaja rady czy ich za malo nastepna bendzie dostawac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i plakac po katach niewie co ja czeka ha ha
odp 2014-09-30 11:25
Oj czeka ją czeka i to bardzo dużo a szczególnie ze strony kier.... tego spaślaka
xyz 2014-09-30 17:23
kontrol jakości z wtrysku wkońcu zaczela pracowac !!!!! Jedna lepsza od drugiej !!!!!!!
promocja 2014-09-30 20:16
No biedactwa niemajo teraz czasu na latanie po sklepach i promocjach. Hi hi.No tak ciężko pracujo może liczno na kopertę bo wkoncu niektore osoby potrafio nieźle łamzac. Wkoncu kontrola musi być na pierwszym miejscu inaczej każdego by zakrakali.
bella 2014-09-30 21:23
tak wydziwiaja ze biedni ludzie na selekci musza zostawac
32pt 2014-09-30 21:27
Te z grupy c jeszcze dasie zniesc. Wyglondem nadrabjajo buhahaha
-!-! 2014-09-30 21:44
Panowie z gr.c proszę się wziąść do pracy a nie tylko wam dupy w głowie -kamery działają więc teraz wielki Brat patrzy ha ha
fckgw 2014-09-30 22:36
To jeszcze niech sie kontrol z lakierni ruszy, a nie aby zawsze wtrysk zbiera. Oni muszą puszczac bubel bo by na nich krzyczeli i by ich nie lubili mechanicy i ich guru.
men.... 2014-10-01 10:07
Co do kontroli i gr C to piekna jest ta mala blondyneczka z gr c. Sliczna jestes
ups 2014-10-01 14:39
Jeszcze ta czarnulka też niezła jest i ten jej błysk w oku. Ehh brałby
pracownik 2014-10-01 19:39
nowa brygadzistka z gr c? tepa jak nie wiem co nie wiem kto i za co wzial ja za brygadzistke...
pracoholik 2014-10-01 19:55
ktora?
dass 2014-10-01 19:58
Co wy chcecie od gr C ???????? to chyba najnormalniejsza gr z DY jesli chodzi o ludzi, mechaników i kontrol
pracownik 2014-10-01 20:06
gr C ale lakiernia nowa zmiana o tym sie mówi
pracownikkk 2014-10-01 20:09
nowa gr C z lakierni nie jest zła całkiem sympatyczni a nowa brygadzistka lepiej zostawic to bez komentarza. A co myslicie o dziewczynie z kontorli z lakierni gr C? Podobno strasznie na nia narzekaja
tita 2014-10-01 20:48
Najfajniejszy to jest ten potwór z rumoki który drze ryja na okrągło i nie dziwie się ze tępakow wybiera na brygadzistow bo względem swoich umiejętności to robi,a z(usunięte przez administratora) pączka nie ulepisz.(usunięte przez administratora)zakład na czele niego stoi ogr w bryłach z pypciem.
bąbel 2014-10-02 01:13
Najchętniej to brałbym na dłuto tą brunetę z kontroli na lakierni, co czerwoną fiestą śmiga, ma walory laleczka:)
-thkj 2014-10-02 06:50
A co ona ma za walory bo mi się w niej nić nie podoba ludzi potrafi aby podp.. I aby traci na tym ale siostrę nową w kontroli ma spoko
MORDA KAPCIU 2014-10-02 09:32
HE HE ALE Z WAS SA ZJEBY SZKODA GADAC I SIE PRZEJMOWAC TAKIM SM..... JAK WY :)
Tytus 2014-10-02 10:52
Ta dziewczyna z kontroli to pewnie Sylwia S.... z lakierni ktora tak sie zachwalacie niestety jest zajeta moze i jest niezla ale podpierdalac z niej niezly ale jej siostra spoko jak narazie.....
Fabio 2014-10-02 15:34
A anielica i diablica z wtrysku z kontroli jak mają na imię ???
tygrys 2014-10-02 15:45
Niewiem jak ale spoko dupki chociaz nie zadzierają nosa i są zawsze uśmiechniete
kolo 2014-10-02 15:47
Tak sobie czytam te wasze posty i czytam i wiecie co ? Wieszkosc z was to chyba podstawowke skonczyla tylko.. czepiacie sie tych ludzi a wcale ich nie znacie .. wezcie sie za robote a nie oczerniacie ludzi na jakims forum .. tu jestescie odwazni a w oczy nikomu tego nie powiecie .. co wy chcecie od tej kierowniczki ? Zazdroscicie jej chyba bo wiekszasc z was nie jest warta przy niej postac 5min .. ma racje niech was cisnie jak jestescie takimi glabami ..
pracownik C 2014-10-02 16:05
co wy chceci e od tej sylwi? przeciez ona wcale nie jest taka zła robi to co do niej należy i co jej każa taka prace ma.
pracownik A 2014-10-02 17:26
Popieram w stu procentach. nie jest najgorsza a po prostu może boi się i robi co jej przełożeni kazali robić. większość z nas się boi i robi co każą bo każda wie że o inną pracę trudno. Faktem jest że w tym dziale trzeba zrobić porządek bo niektóre czują się tam już prawie jak gwiazdy i myślą że wszystko im wolno. byłam kiedyś na selekcji na hali wysyłek i taka wysoka czarna cieszyła się z tego że coś jest niedobre i że teraz selekcję trzeba robić a sama nic nie pomogła, nawet dokładnie nie pokazała o co chodzi. wydaje mi się że miała niezły ubaw z tego. sama piła herbatkę i tylko pospieszała nas. Ten dział jest ogólnie skażony i wiele można by napisać ale to i tak nic nie zmieni.
kostek 2014-10-02 17:35
Aneta i Asia tak mają na imię i wydają się najbardziej miłe
Fabio 2014-10-02 17:39
Dzięki. I najładniejsze są dupki
Zostaw swoją opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.