Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. w Mława

32pt

Te z grupy c jeszcze dasie zniesc. Wyglondem nadrabjajo buhahaha

bella

tak wydziwiaja ze biedni ludzie na selekci musza zostawac

promocja

No biedactwa niemajo teraz czasu na latanie po sklepach i promocjach. Hi hi.No tak ciężko pracujo może liczno na kopertę bo wkoncu niektore osoby potrafio nieźle łamzac. Wkoncu kontrola musi być na pierwszym miejscu inaczej każdego by zakrakali.

fckgw
@promocja

To jeszcze niech sie kontrol z lakierni ruszy, a nie aby zawsze wtrysk zbiera. Oni muszą puszczac bubel bo by na nich krzyczeli i by ich nie lubili mechanicy i ich guru.

xyz

kontrol jakości z wtrysku wkońcu zaczela pracowac !!!!! Jedna lepsza od drugiej !!!!!!!

Monter

szybki

odp

Oj czeka ją czeka i to bardzo dużo a szczególnie ze strony kier.... tego spaślaka

Tytus

Nowa brygadzistke przyjeli a co juz stare niedaja rady czy ich za malo nastepna bendzie dostawac (usunięte przez administratora) i plakac po katach niewie co ja czeka ha ha

A co sądzicie o nowej brygadzistce na lakierni Ewie.

Tytus

Moze i sie dziela tymi koszulkami kazdy musi radzic sobie jak moze bo koszulek niedostana nowych kierownictwo woli zrobic sovie impreze firmowa i sie zechlac niz zakupic pracownikom koszulki. A na takich imprezach sie dzieje i to duzo bo koreance to Polki traktuja jak przyglupie i maja racje

Xyz

Swieta racjs. Dobrze ze jest to forum to przynajmniej prawdy sie mozna owiedziec, w zakladzie panuje taka bieda, ze ludzie sie dziela koszulkami po bylych pracownikach:-) Pozdrawiam grupe B z wtryskow

Adi

Kurcze w koncu tyle prawdy ludzie tu pisza o atmosferze w tej wspanialej firmie i jeszcze o wspanialszych pracownikach/kierownikach.Ktorzy to aby obsadzaja swoja rodzine i znajomych. A kadra asystentow kontroli to juz w ogole,co tam robia takie osoby? Chociaz Olga to sie przydaje bo wozi kierowniczke jak ktos wyzej napisal do promocji w markecie.a ta druga to chyba jako gluchy telefon.

fiona

tam wszyscy są po......a te pseudo paniusie z firmy sprzątajacej szczególnie.Zachowują się jak .....szkoda słów.Paniom które już tam nie pracują ubliżają-rozpowszechniając wieści o niby wynoszeniu z zakładu pseudo chemii-co na to ochrona.za takie rzeczy to może czekać ich odpowiedzialnosc o POMÓWIENIE-radzę uwazać co sie mówi Zastanawiam się tez jaką władzę posiadają grożąc że w Mławie nikt kto stanie im na odcisk nie znajdzie pracy

Tytus

Aco do setek to brygadzistki same sie pchaja na setki jedna druga zapisuje a dla zwyklch pracownikow niema szans zalapac sie by zarobic takie z nich cwaniary one benda tam pracowac dozywocie no chyba ze bombe pierdolna w Dong Yang to wtedy benda mialy problem ze znalezieniem pracy

Tytus

Witam pracowalam niestety w Dong Yangu ponad4 lata niepolecam tej firmy nikomu rygor jak w wiezieniu albo jeszcze gorszy a bezczelnosc kierownictwa niezna granic zwalniaja wiele letnich pracownikow a potem zapraszaja ich ponownie do pracy a brygadzistki dostaj opieprz a potem placza po kontach jak taka jedna M..... wole byc bezrobotna niz isc tam do pracy a co pisza inni o kierowniczce to prawda spochla jak balon...

worker

Hahaha kierowniczka kontroli czyta na glos tak zeby kazdy slyszal komentarze na temat innych na przyklad o pierzynie a jak cos o niej to juz nie czyta

he he he he dong yang i kasa wypłaty na płyn przeciw wszom nie starczy he he hehe

yyy

i powinno ci to wystarczyć za ta beznadziejną pracę a jak ci bedzie mało to kierowniczka odda ci ze dwie setki bo przychodzi w każdą sobotę i nic nie robi a kasę trzepie leń jeden

uczciwy
@yyy

Tylko, że nie jestem leaderem na lakierni. Staram się pracować najuczciwiej jak tylko pozwala mi moja stawka. Hehe. Moje motto to jaka płaca taka praca.

uczciwy

Ja mam 1680 PLN brutto plus 180 dodatku.

ktoś

Jak się nie pomyliłem to ma jedna 200 lub 150 złotych dodatku do brutto 1800 trzeba dodać

Ile zarabia leader ?

xyz

Yx dolaczam sie do pozdrowien :) trzeba przyznac, ze sama prawde tu piszecie. Szkoda tylko, ze posty sa kasowane

Zostaw merytoryczną opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława

• Jak się pracuje w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dong Yang Electronics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dong Yang Electronics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.