Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

Mława

Opinie o Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

pracownica 2014-10-02 19:11
RACZEJ WYSZCZEKANE LALUNIE
szczera prawda 2014-10-02 19:38
Zgadzam się z Tobą, ta czarna jest strasznie wredna w dodatku krzyczy na każdego tak jakby była tam nie wiadomo kim, a jest przecież tylko zwykłym pracownikiem z długim stażem.co do tej dziewczyny co jeździ czerwoną fiestą, to przyznam, że przeszła niesamowitą metamorfozę, z sympatycznej dziewczyny stała się pyskatą żmiją rozkazującą nam na każdym kroku.Może jest ładna i zgrabna, ale w ogóle nie szanuje ludzi, a o nowych już nie wspomnę.Warto wspomnieć tez o brygadzistkach, jedna z nich każe wpuszczać wszystko, a później jęczy, że ma za dużo upomnień, jak coś robić to z głową! Blondyna też jest dobra, nie wiem czy słyszałem ją kiedykolwiek jak mówiła, zawsze krzyczy na wszystkich po kolei.Jedyną w tym zakładzie ogarniętą osobą jest mistrz Sylwek dobrze się z nim pracuje, wie chłop co i jak,zna się na tym co robi i można z Nim pogadać normalnie!
odp 2014-10-02 20:02
Sylwek może się i zna na pracy ale uważajcie bo lubi pogadać z Pyrzyną i wtedy zaczynają sie ploty Rumoka i Sylwek to dwa gatuny
1177 2014-10-02 20:21
mylisz się co do sylwka. Tamta wielu już chciała zwolnić a on obstał za nimi i chyba jako jedyny zna się na tej robocie. Ja go szanuję i żeby nie było zbędnych komentarzy- nie jestem z tego działu - wiem co robi i jak dla tego go chwalę
b 2014-10-02 20:37
Zgadzam się z Tobą i również nie jestem z lakierni. Sylwek to super człowiek!
zzzz 2014-10-02 22:52
jakie wy glupoty piszecie. jak macie cos do brygadzistek kierowniczek lub kontroli to powiedzcie im to prosto w twarz. Nie rozumiem jak można tak kogos obgadywać a potem udawac ze sie z kims dobrze dogaduje. Moze uwazacie ze brygadzistki za duzo od was wymagaja ale takie sa standardy i trzeba ich przestrzegac to samo kontrola tez maja swoje obowiazki i czy im sie to podoba czy nie to musza sie dostosowac. a "pracownicy" lepiej niech sie wezma za prace bo podejrzewam ze przez te wasze posty to moze byc nie zla jazda. Najlepiej niech sie kazdy zainteresuje soba i swoim zachowaniem niz oczernianiem innych.
dong 2014-10-02 22:58
kazdy obgaduje a jak zobaczy brygadzistki kierowniczki lub kontrol to az sie slini do nich i mało co w tylek im nie wejdzie .. zastanowcie sie nad tymi bredniami co tu wypisujecie ..
lllll 2014-10-02 23:28
Słuchajcie, moim skromnym zdaniem powinniście wszyscy się leczyć :) co kogo obchodzi kto jakie ma nogi czy dziś waży 3 dag mniej lub więcej. Robicie aferę o to co każdy kontroler MUSI wykonywać. Tak naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiecie. Bo najlepiej jest przyjść i komuś obrobic tyłek i to za plecami.
do "zzzz" i "llll" 2014-10-03 04:26
Czuc na odleglosc ze kontrola wtracila sie do rozmowy. Tylko u nich wszystko ma swoje "standardy" hahah cala kontrola madra jak i ich kierowniczka
Kajtek 2014-10-03 12:01
Co do Sylwi S z kontroli z lakierni to ladna dziewczyna ale tym swoim mocnym makijazem postarzala sie o jakies 8 lat niepasuje jej ten mocny makijaz kompletnie a to kierowniczke co drze ciagle morde to juz dawno powinni wymienic na mlodszy i lepszy model bo juz niejest taka trendy=] jak byla kilka lat temu a Pan Sylwek to moze i spoko ale tez ma swoich przydupasow ktorych niepozwoli zwolnicz..
heloł 2014-10-03 13:45
Niestety na Sylwii można się ostro przejechać, z resztą nie tylko na niej z kontroli. Tak to przychodzą do nas i gadają, śmieją się. A potem jak coś nie tak to z mordą i wielkimi pretensjami. Kierowniczka też, aby tylko łazi na ploteczki to i toleruje takie zachowanie. Jedynie mobilizują ją audyty.
P.S. Te nowe rzeczywiście są ładne ;)
fan 2014-10-03 14:45
na tą jedną z kontroli mówią pudernica ale wolę ją niż tą zapyziałą z lakierni kierowniczkę pyciatą brrr
nick 2014-10-03 17:46
Tyle, że kierowniczka to ma trochę zajęć. A oni tam mają jeszcze swojego lidera jakby nie było...
zmiana c 2014-10-03 19:25
Dajcíe spokój tej sylwii pracuje z nią od niedawna i nie jest taka wcale zła robi po prostu dziewczyna swoje a jak każdy wykonuje swoją pracę dobrze to i ona się nie czepia
Olcia 2014-10-03 22:58
Tak bronicie tej Sylwi a ona taka sama jak wszystkie z kontroli nic nierobi niedlugo i swoja siostre nauczy jak stepluje sie wozki na czerwono i jak podpierdala sie osoby z lini niejest wcale taka swieta ta Sylwia S
xxxxx 2014-10-04 18:50
Nie uważam żeby to co wy tu wypisujecie miało jakikolwiek sens jeśli wam tak zależy będziecie mieli tyle odwagi powiedzieć tym ludziom których tak szykanujecie w oczy co o nich myslicie a nie pod nikiem bezczelnie obgadujecie w ogóle ich nie znając to tylko praca i każdy ma swoje obowiązki i musi egzekwować od pracowników zachowanie wszystkich standardów i posłuszeństwa .A Może tak się z nimi zamieniacie wtedy będziecie mieli okazje pokazać jak zarządzać ludźmi skoro macie tyle do powiedzenia to pokażcie na co was stać
szacun 2014-10-04 19:02
Pozdrawiam ziomków z DY Oka Gracjana Krawczyka Borka Lale Dejena i tych których znam ;) a kto zna wie kim jestem hehe
kasia 2014-10-04 20:46
powiedział ktoś kto sam nie potrafi się podpisać ;)
ups 2014-10-04 23:57
xxxxxx hahah chyba kontrolka się odezwała hahhaha zabolało, że ludzie chociaż "trochę" prawdy napisali, kto ci to w oczy powie, żebyś dalej (usunięte przez administratora)? A że falszywa jesteś to fakt, już nie jedna osoba się przekonała.
Majka 2014-10-05 10:08
Kontrola niepotrzebnie sie denerwuje bo i niema z czego bo wszyscy pisza prawde o podpierdalaniu itd. Oni tam nic nierobia tylko sie opierdalaj inaczej jedna drugiej by do pracy niepchala i siostra siostre zeby sie nienarobila bo tylko jakby przy lini staly cale 8 godzin to dopiero by sie przerobily jak inne osoby z montazu bo na montazu jest ciezko a w kontroli to tylko chodza sobie i pogaduja smieja sie z niektorych osob falszywe .......
:) 2014-10-05 11:37
Art.216.KK

§ 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.
fiona 2014-10-05 11:48
te artykuły i paragrafy niech dokładnie przeczyta SZOGUN bo nie wiele umie TYLKO FAŁSZYWIE SIĘ UŚMIECHA
fiona 2014-10-05 11:49
odpowiedz 2014-10-05 14:55
Te artykułyi paragrafy mozesz sobie wsadzić musieliby zamknąć cały zakład ciemnoto
były pracownik 2014-10-05 15:15
Ludzie co tam się dzieje?? Gdy ja tam pracowałam ludzie lubili i szanowali kontrolę a teraz?? Jakieś intrygi, wywyzszanie się, nasmiewanie? Czyżby "standardy" was ogluszyly? Każdy tam przychodzi ciężko zapracować na chleb, ale bądźmy ludzcy...każdy może popelniac bledy i wystarczy poprawić te błędy bez większych intryg. To chyba świadczy o kontroli jeśli o niej ludzie piszą, a o pomowieniach mówimy gdy coś jest nie prawdą. Ale widzę prawda w oczy kole.
tita 2014-10-05 16:32
Paragraf 1 należy do kierowniczki lakierni wiele razy byłam świadkiem jak wyzywała brygadzistki od jakich tylko i co jej ślina na język przyniosła. A co może nie prawda pani kierownik????
lokking 2014-10-05 19:33
I tak najlepszy jest (usunięte przez administratora)Zwolnili go z kontroli jakości bo pił w pracy zwolnili go i przyjeli po 2 lub 3 miesiacach na mechanika "popracowal" 3-5 miesiecy i został brygadzista . Jak to możl
lokking 2014-10-05 19:49
...jak to mozliwe ...
XYZ 2014-10-05 21:36
Glabie musisz znac przepisy panujace w tej firmie oraz normy gdyz brygadzistki nie podlegaja pod kierownikow lecz mistrzow. Żenada..!
llllll 2014-10-05 21:37
Oczerniasz ta kierowniczke a malo w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jej nie wejdziesz... haha...
r 2014-10-05 21:40
Widac ze na tym forum madrzy ludzie to tego nie wypisuja tylko maja zryte pod kopula, ludzie jestescie jedna wielka porazka!
to 2014-10-05 21:48
Kto was trzyma w tym zakladzie nie podoba sie to wypad jak wam tak zle i nie dobrze, bedzie po klopocie. Problemy robicie sobie sami to wy jestescie kulejaca czescia tego zakladu, a wiec chyba musicie sie zwolnic. A jak nie macie komu obrabiac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zajmijcie sie swoja bo lata wam na lewa i na prawo dla takich osob dogodnym miejscem beda okolice siodemki. Zycze udanej pracy napewno ta okaze sie najlepsza w ktorej spelnicie sie w 100%.
mr. down 2014-10-06 12:12
A czego wy oczekujecie od tej ciemnej masy, co skończyła podstawówkę.
Błąd na błędzie. Tylko wyzywać umieją.
Do roboty tępaki!!
123 2014-10-07 19:24

Sweet Noise - Dzisiaj mnie kochasz jutro nienawidzisz
pracownik 2014-10-08 21:31
A ja pozdrawiam panią z kontroli o której był wpis wcześniej. O tę czarną chodzi z gotowego. Robić z siebie taką gwiazdę to trzeba jeszcze mieć klasę a nie tylko starowioskowe wychowanie. miałem przyjemność z nią spędzić kilka chwil w tym zakładzie na selekcji i szczerze odradzam znajomości.Ona czuje się księżniczką i poniża ludzi nawet ze swojego działu ale niech ta pani się obudzi bo bo w każdej nawet bajce księżniczki były mądrzejsze i przynajmniej o 3 rozmiary mniejsze !!!
wse 2014-10-10 10:50
hahahahahaahahahhahahhahha dobre to było :D
elo 2014-10-10 15:22
A moze by tak Prezes firmy dyrektor lub ktokolwiek waznijszy w tej firmie wypowiedzial sie w sprawie firmy. Tyle oczerniania przez ludzi, tyle skarg, i zadnej reakcji. Chyba ze poprostu to wszystko prawda i zaklad naprawde siega dna i nawet mu to nie przeszkadza.
Neutralna.Linia nr 1 2014-10-10 19:24
Hmmm , niech każdy spojrzy na siebie , na to jak pracuje , zachowuje , i na to co robi.
Tyczy się tylko tych ludzi którzy napastliwie próbują uczestniczyć i uczestniczą w życiu DY.I zamiast zająć się robotą i własn [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prywatnym życiem, to zajmują się innymi pracownikami , zawiść , zazdrość , nienawiść , piętnowanie się czyimś kosztem , to jedyne co reprezentujecie. Jeden drugiemu tyłek liże a potem sami na na siebie wzajemnie donosicie i obgadujecie się za plecami.A żeby podejść i powiedzieć w 4 oczy, to nie ma chętnych. Brak odwagi. Tylko żałosne teksty na forum w formie anonima , mało sprytne , nie możliwie charakterne i ambitne.Ten Temat to Ocen.Głęboki , wielki i bez dna.
Każdy na swój sposób próbuje opieprzać się w robocie , ale nie wszyscy mają możliwość tego robienia(stanowiska) i za to macie najwyraźniej żal do kontroli.
Jednego to boli drugiego nie.
A co do Sylwii S , skoro , uczepiliście się jej jak rzep psiego ogona , na jej temat , przez net , bo nikt nie ma odwagi podejść i powiedzieć w oczy , to już samo za siebie mówi , z kim mamy do czynienia.
Pozdrowienia.Śmiech
opik 2014-10-11 19:25
A ja pozdrawim panią kierownik z lakierni ;)
pracowniczka 2014-10-11 20:48
Święte słowa, też miałam (nie)przyjemność być na selekcji u tej czarnowłosej królewny.Ahhh jak miło wspominam każda minute tych wpatrzonych oczu jak wyciągałam kolejne ramki z wózka. I tych odgłosów płynących chyba w moją strone( aczkolwiek tu nie jestem pewna, bo to przypominało ryk jelenia na rykowisku) Szkoda, że wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to tylko pracownik kontroli jakości, z resztą miałam wrażenie, że to ORMO. Myśle, że bardziej by sie nadawala do huty im T. Sendzimira
pracownik 2014-10-12 18:27
poważne firmy które coś znacza na rynku płaca poważne wynagrodzenia ludziom tam pracujacym szanuja pracowników maja wykwalifikowana kadre no a tu jest jak jest .....dyrektorzy to ludzie z przypadku reszta też jaka płaca taka firma kompletne dno nic dodac nic ujac .....nie ma sensu obrazac się wzajemnie zachłannosc tych na górze nie zna granic nawet jak by firma wypracowała miliard dolarów zysku płace beda najnizsze z możliwych taka mentalnosc tego nikt nie zmieni ,no chyba ze prezes em zostanie ktos z doswiadczeniem i poważnym podejsciem do pracy
mk 2014-10-12 23:51
To co dzisiaj się tu dzieje sprawia, że chciałoby się rozłożyć wielki namiot z napisem: „festiwal żałości”.
Kompletnie nie rozumiem jak dorośli ludzie mogą w obecnie publicznym miejscu wyciągając sobie coraz większe brudy.
Obrzucanie się "gównem" publicznie nigdy nie było i nie będzie chwalone.
Olivier 2014-10-13 09:13
Tak niekturzy maja racje w tej firmie niem podwyzek i niebendzie chodzby niewiem co bo dla nich my pracownicy to jestesmy tania sila robocza oni maja z tej produkcji duzo kasy a nam pracownikom daja najnizsze wynagrodzenie nawet tym wieloletnim pracownikom. A dla mie to niech sie wyzywaja i nawet napierdalaja publicznie to i tak niczego nie zmieni w tej firmie powinni kierowniczke wymienic to moze wtedy by sie polepszylo.
yyy 2014-10-14 18:01
Widziłam na fejsie zdjęcie pani Patrycji slubne pięknie tylko mogłaby pani je pomniejszyć ze nie było widaćtej pseudo kierowniczki z wielkim nosem
odpowiedz 2014-10-15 19:47
Nos jak nos ale te pultyny brr i gdzie to się pcha przed obiektyw i psuje młodym zdjęcie
nn 2014-10-18 14:01
a ta cała kie... z lakierni to sie po tej imprezie mocno struła ze nie przyszła do pracy
ODP 2014-10-18 14:05
TERAZ DLA NAS ROBIĄ BALETY CHCĄ POKAZAĆ JACY SĄ DOBRZY A TO PRZECIEŻ ZA NASZE PIENIĄDZE TO ROBIĄ ALE UDAJA TAKICH WSPANIAŁYCH PRACODAWCÓW
tekla 2014-10-18 17:08
To zamawiajta już fryzjerow bo was muszą na bustwa zrobić i bądźta lepsze od kierownicy z rumoki
Tytus 2014-10-19 10:55
Na tej imprezie to jak zwykle bendzie tyle jedzenia i picia ze dla wszystkich niestarczy skromie najebia sie niektorzy lacznie z kierowniczka ktora bendzie musiala bawic towarzystwo bo na trzezwo to niemogla by to by bylo zbyt upakarzajace by bawic pracownikow. I ta impreze zrobia za wasze pieniadze.
jaa 2014-10-21 05:53
A kiedy ta impreza i gdzie
Zostaw swoją opinię o Dong Yang Electronics Sp. z o.o. - Mława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dong Yang Electronics Sp. z o.o.