Opinie o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Stolarz

A ja wam powiem prawdę. Jak się nie popracuje u kogoś z kilka miesięcy, to nie warto ufać plotkom. zazwyczaj to jest tak, że w naszej stolarskiej robocie to nasi \"kumple\" wolą źle gadać o szefie, żebyśmy tam nie złożyli aplikacji. Samemu trzeba spróbować, żeby coś powiedzieć więcej. Ja też mam kumpla, który kiedyś ze mną na stolarni robił z 6 zł za godzinę, teraz jak go widziałem, to mówił, że jest w Barmie i ma dużo lepiej niż u naszego dawnego szefa. Widać, że to wszystko zależy , jak się trochę nie porobi, to nic nie można powiedzieć.

Montażysta , teraz za granicą

Niezły jesteś kolego. Popytałem na mieście. Naprawdę dobre. Piszesz, że pracujesz w konkurencji, to przecież chyba dobrze wiesz, że w Katowicach jest co najmniej 20 firm z tej branży, faktycznie kilka o zasięgu ogólnopolskim, a każda z nich najeżdża na drugą. Ja pracowałem w firmie Barma i nigdy nie narzekałem. Co prawda musiałem wyjechać do rodziny do Anglii i tam teraz pracuję, ale nigdy w Barmie nie było problemu z wypłatami dla ludzi, czasami może premię trochę później, ale podstawy zawsze w wyznaczonym przedziale terminowym. Ubranie robocze, oraz profesjonalne narzędzia dostajesz na wejście, a i stawka godzinowa przyzwoita. Jak będę wracał do Polski do Katowic to od razu idę do zarządu i składam ponownie CV. Zasada jest prosta, jak nie popracujesz u kogoś to się nie dowiesz. Dla jednego mogą to być złe warunki, dla innego idealne. Trzeba mieć swój rozum i swoją głowę, a nie słuchać plotek.

Karol

Od pewnego czasu szukam pracy w tej branży, jako montażysta. Pracuje w konkurencji, ale szukam stabilniejszej firmy. Widziałem kiedyś, że szukają ludzi, więc popytałem trochę \"na mieście\". Mój znajomy ma znajomego który tam pracuje. Po tym co usłyszałem wolę zostać w obecnej firmie, wobec zasady \"szanuj szefa swego możesz mieć gorszego\". Ps. też mam nadzieją, że tym wpisem nie uraziłem niczyjej godności, ani nie będę straszony sądem, adwokatami i ustalaniem IP. Pozdrawiam i życze miłego dnia.

nieznajomy

Nie pracuję, nie pracowałem w firmie Barma, nie mam z nią nic wspólnego, ludzi tam nie znam. W kilku postach pojawiły się informacje o zaleganiu pracownikom wynagrodzeń. Ciekawi mnie, czy to prawda, czy wymysł niezadowolonych pracowników, czy byłych pracowników. Gdybym szukał pracy, po takiej informacji nie chciałbym tam pracować.

Firma BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko panowie do pakowania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Jan Kowalski

Witam serdecznie, nie pracuję ani nie pracowałem w tej firmie, jestem ponadto z innego obszaru Polski jednakże dodaję firmie pięć gwiazdek oraz polecam pracę w tej firmie gdyż panuje tu dobra atmosfera a pieniądze są bardzo dobre i płacone na czas. Mam nadzieję ,że tym wpisem nie naruszyłem prawa ani godności osobistej.Jeszcze raz pozdrawiam i polecam. Janek Kowalski Białystok.

Pozytwyny

Bardzo fajnie napisane powyżej, no to żeby podkręcić spiralę : Absolutnym hitem ostatnich lat okazała się firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o., Katowice, Chłodna 17 a , (32) 254-08-26, której wzrostu w ciągu jednego roku do tak ogromnej korporacji nikt się nie spodziewał.Zakres usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo to przede wszystkim meble biurowe , meble metalowe , fotele i krzesła. Oprócz tego firma ta zajmuję się także kompleksowym wyposażeniem wnętrz co stanowi dodatkową jej usługę. Wstępny kontakt może się okazać początkiem długotrwałej współpracy na najwyższym poziomie i dzięki zastosowaniu rabatów można dość sporo zaoszczędzić. Sprawdzenie, jakie firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o. ma warunki, może się okazać całkiem dobrym interesem, a konkurencyjne ceny są doskonałe dla wybrednych, bo jakość oferty jest na najwyższym poziomie.

Psycholog

Dzień dobry, dobry wieczór. Przeglądając firmy z tzw. najaktywniejszymi opiniami dochodzę do wniosku, że we wszystkich przypadkach, nie ma tu znaczenia rodzaj branży czy firma, przeważają opinie negatywne przeplatane sporadycznymi pozytywami. Można się pokusić o stwierdzenie, że negatywy piszą zawsze dwie trzy te same osoby, a w przypadku pozytywów góra dwie, no maksymalnie trzy. Podsumowując profil tej firmy gołym okiem uznać można, że negatywy napisane przez : były meblowiec , obiektywny , tobago , powyżejpisalizus , były montażysta i tak dalej to jedna i ta sama osoba. Z punktu profilu psychologicznego widać, że to po prostu ktoś, kto nie lubi tej firmy lub zarządu, albo jakiejkolwiek innej osoby w tej firmie stąd takie komentarze. Po drugiej stronie natomiast występują góra trzy osoby piszące opinie pozytywne, z tym, że istotnym tu jest fakt iż jedna z nich występuje oficjalnie używając swojego podpisu, dwie pozostałe natomiast używają typowych inicjałów dwu literowych, lub opisów sugerujących o zajmowanym stanowisku. Niestety jak to zwykle życie pokazuje obecnie dzięki możliwości występowania na różnych portalach społecznościowych nie da się takiej sytuacji uniknąć, w której jedni są na nie, drudzy są na tak. Konflikty interesów będą w taki sposób zawsze prezentowane. Według większości badań socjologicznych pracownik zwolniony z pracy lub nawet taki który zwalnia się sam nigdy ze swojej byłej firmy zadowolony nie będzie. Sytuacja ta występuje również odwrotnie, że żaden pracodawca nigdy nie wypowie się pozytywnie o pracowniku zwolnionym lub który zwolnił się sam. Mamy tu swoisty konflikt interesów, który występował od zarania dziejów i zawsze takie konflikty będą, tego się po prostu nie uniknie. Zrozumieć należy dwie strony tego konfliktu, z jednej rozgoryczony pracownik, w większości przypadków po stracie pracy nie mogący ponownie z powrotem znaleźć kolejnego pracodawcy, z drugiej strony rozgoryczony właściciel lub kilku (forma prawna jest tu nie istotna) w większości prywatnej firmy, inwestujący zasoby swojego życia, gdzie w przypadku ich tzw. topnienia, ubywania nasuwa się seria pytań : po co , dla kogo, dlaczego itp. Obserwując dzisiejsze przemiany gospodarcze z punktu psychologicznego mamy tu typowy przykład dwóch ja , pracownik ja chcę mieć czyli pozycja roszczeniowa, pracodawca ja dałem i nie mam czyli również taka sama pozycja roszczeniowa. Najlepszym rozwiązaniem byłoby aby każde \"ja\" prowadziło swój odrębny interes gospodarczy, aczkolwiek nie zawsze jest to możliwe stąd takowe konflikty np. na tym portalu. Burzliwą dyskusję na temat tej konkretnej firmy wywołała pierwszy tekst cytuję : \"Absolutnym hitem ostatnich lat okazała się firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o., Katowice, Kossutha 5 a , (32) 254-08-26, której wzrostu w ciągu jednego roku do tak ogromnej korporacji nikt się nie spodziewał.Zakres usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo to przede wszystkim meble - biurowe. Oprócz tego firma ta zajmuję się także co stanowi dodatkową jej usługę. Wstępny kontakt może się okazać początkiem długotrwałej współpracy na najwyższym poziomie i dzięki zastosowaniu rabatów można dość sporo zaoszczędzić. Sprawdzenie, jakie firma Barma Meble Biurowe Sp. z o.o. ma warunki, może się okazać całkiem dobrym interesem, a konkurencyjne ceny są doskonałe dla wybrednych, bo jakość oferty jest na najwyższym poziomie. \" Tekst przepisany tutaj z artykułu prasowego jednego z portali meblowych opisujących nowe firmy powstające w swojej branży. Można pokusić się o stwierdzenie, że tzw. kopiuj wklej zrobiła osoba z kierownictwa przenosząc tekst z portalu prasowego, gdzie któryś z dziennikarzy pisząc o nowo powstałych firmach umieścił recenzję jak najbardziej pozytywną dla tej firmy. Zabieg marketingowy jak najbardziej udany, a co za tym idzie oddźwięk psychologiczny również co w dzisiejszych czasach jest w większości przypadków działaniem zamierzonym, celowym, a w przypadku firmy o której obecnie piszemy zabieg ten odniósł zamierzony skutek odwołując się do zasady nie ważne jak, ale żeby o Tobie pisali, wtedy jest o Tobie głośno. Można powiedzieć, że osoba pisząca opinie negatywne działa na korzyść firmy, ponieważ uruc (usunięte przez administratora) ia tzw. machinę kolejnych odpowiedzi, czyli zainteresowania daną firmą. Przeglądając na tym portalu firmy konkretnie z branży meblowej można pogratulować firmie ponieważ tzw. ruch komentarzy jest na jej profilu chyba największy. Dlatego wydając tzw. opinię można powiedzieć, że osiągnięto cel marketingowy przez negację, czyli osoby piszące na \"nie\" osiągnęłyby większą korzyść nie pisząc nic, jeżeli faktycznie takowe istnieją. Coraz częstszym przypadkiem działań marketingowych jest tzw. nakręcanie spirali czyli pisanie o sobie negatywnie, żeby za chwilę podsunięty został tekst pozytywny. Szczególnie przypadki takie zauważalne są w stosunku do osób z tzw. branż medialnych czyli aktorzy, prezenterzy TV, filantropii itp. gdz

Meblowiec

Moim zdaniem pisanie sobie pozytywnych komentarzy na portalu GoWork przez zarząd firmy nie świadczy dobrze o samej firmie jak i o nich samych. Pomijam fakt czy to "zła" czy "dobra" firma w opiniach pracowników wdawanie się w polemikę jest żenujące i nic nie pomoże firmie a ktoś kto to czyta czy kandydat do pracy czy potencjalny klient do współpracy na dzień dobry ma wystawioną negatywną ocenę dla samej firmy. Pokasujcie panowie te posty od udziałowców i zarządu bo wygląda to komicznie.

Endriu

Świetna firma, świetna atmosfera, super praca , uczciwe zarobki. Oby takich więcej firm na rynku. Zarząd wymagający ale sprawiedliwy, w każdym razie można się dogadać.

Obserwator

Mądre słowa. Wreszcie ktoś na tym portalu napisał obiektywnie. Widać, że ten portal nie jest obiektywny, w przypadku około 99% firm piszą tu tylko niezadowolone, niedowartościowane jednostki.

Były udziałowiec

Witam, jako były udziałowiec absolutnie zgadzam się z obecnymi właścicielami. To właśnie tacy ludzie poświęcają wszystko co mają, żeby ludziom zapewnić pracę oczywiście z myślą, że kiedyś będą z tego jakieś zyski. Obecna rzeczywistość jest niestety inna. Postawa roszczeniowa pracowników sięga obecnie zenitu, bez względu na rodzaj zakładu, firmy itp. Oczywiście są jeszcze pracownicy którzy chcą pracować i uczciwie zarabiać na swoje wynagrodzenie, aczkolwiek jest ich już niestety mało. Ostatnie pracujące rzetelnie pokolenie to ludzie tzw. lat 70 , niestety wśród pokolenia lat 80 chętnych do rzetelnej pracy jak na lekarstwo aczkolwiek są wyjątki, a pokolenie lat 90 niestety wychowane w dobrobycie nie cenią sobie pracy. Zgadzam się z wypowiedzią zarządu , niech każdy założy swoją firmę, a wtedy zobaczymy. Spróbujcie zatrudnić 10 - 10 osób może więcej to wtedy zobaczycie jakie to są olbrzymie koszty i ile zżera Państwo w podatkach wszelkiego rodzaju, niestety tego na tą chwilę nie zmienimy. Wiem, że w Barmie zawsze dobrze płacili, owszem na początek każdy musiał się wykazać i sprawdzić, a ten kto przeszedł sprawdzian to zawsze miał bądź ma się bardzo dobrze. Sprawdziłem tu opinie o setkach firm, żal ściska niestety Polacy nie nauczą się szanować pracy, nie nauczą się, że jak firma jest świeża na dorobku to zawsze jest ciężko. Wszyscy prywatni właściciele ze swoim zapałem powinni firmy przenieść za granicę tam gdzie ludzie cenią pracę, bo przy takich komentarzach i postawie byłych , bądź niedoszłych pracowników nie warto inwestować swoje środki, zadłużać się bo po co, dla kogo, dla tej rzeszy cwaniaczków czy nierobów. Nie warto. Aczkolwiek są też wartościowi pracownicy, z tego co mi wiadomo bo obserwuję tą firmę. Barma chyba w końcu ma już grupę oddanych wiernych, rzetelnych pracowników na których można coś budować i rozwijać firmę. Życzę powodzenia i do przodu. Nie przejmować się tymi zgredami co źle piszą.

obiektywny

A cóż to za niezależne źródła? Fakt dużej rotacji pracowników w firmie niekoniecznie świadczy o niekompetencji tych ludzi. Trafiać ciągle na nieudaczników to rzeczywiście pech. Firma mogłaby być potentatem w swojej branży ale nie przy takim zarządzie przez duże Z. Co do płatności i wynagrodzeń- są niestety nieterminowe i w częściach. A szkoda, bo skoro o dobrych pracowników tak trudno, to raczej powinno się szanować warunki zawartych umów.

Niezależny

Solidna rzetelna firma. Szereg poważnych referencji odnośnie bardzo dużych realizacji. Firma mająca pecha do pracowników. Kilka osób naprawdę związanych z firmą dających z siebie wszystko, za co zarząd ich docenia wiem to z niezależnych źródeł. Jednakże często trafiają na tzw. nierobów którzy reprezentują tylko postawę roszczeniową. Tu mają pecha odnośnie montażystów meblowych, chociaż kilka ekip od nich to naprawdę profesjonaliści, jednakże czasami trafiają im się totalni cwaniacy. Ogólnie ten portal powinien weryfikować opinie od wszystkich osób z żądaniem podania danych personalnych. Dziwię się, że firmy które mają negatywne opinie, a z pewnością są one od zwolnionych zasadnie pracowników nie oddały tego portalu do sądu o naruszenie dobrego imienia.

Do klienta powyżej

Będąc byłym pracownikiem firmy Barma, mogę szczerze powiedzieć, że hasło meble od ręki dotyczyło kilku systemów meblowych , które faktycznie były od ręki, jednakże jak ktoś chciał w tej cenie z dostawą i montażem to czekał maksymalnie do tygodnia. Opinia poprzednika niezasadna, pewnie zamówił meble nietypowe i chciał je na już. Firma Barma zawsze szczerze mówiła, że obsługuje dużych korporacyjnych klientów i że na małe zamówienia rzędu kilku tysięcy jeżeli nie są to meble typowe to trzeba trochę poczekać maksymalnie w skrajnych przypadkach do 3 tygodni. Osobiście cenię sobie zdobyte doświadczenie w tej firmie, dziwę się tylko właścicielom że nie oddają do sądu za szaklowanie ich firmy na tym portalu. Ogólnie ludzie z Zarządu bardzo w porządku, za uczciwą pracę potrafili nagrodzić, jednakże mieli pecha do wielu cwaniaczków którym z dobroci serca dawali pracę.

Pracownicy

Kolejny niezadowolony pracownik. Kolego, konkrety, dowody. Tego typu szkalowanie nadaje się do zgłoszenia do prokuratury. Odnośnie firmy Barma, to chyba jedyna firma na rynku z tej branży która wypłaca pensje w terminie i zgodnie z tym co się komu należy.

Klient

Zostaw merytoryczną opinię o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.
3.9/5 Na podstawie 876 ocen.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.