Opinie o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. w Katowice

Jakie narzędzia pracy zapewnia BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry Tomaszu. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to polecam firmę Dynapac z Katowic. Pracownicy (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Życzę powodzenia! Kasia.

Marcin Nowy wpis

A to prawda ze firma ma długi?

@Marcin

Dobre pytanie, sam czekam na odpowiedz. Firma miała potężne długi, wiec wątpię, żeby zostały już spłacone. Ktoś nizej pisal, ze firma działa teraz pod inna nazwa. Ale tam pytanie o długi, również zostało zignorowane. Ci właściciele są bardzo znani lokalnej społeczności, bo jeszcze niedawno, próbowali wyciągnąć grosz z każdej dziury, narażając się na pośmiewisko całej miejscowości...

Czy właściciele tej firmy są nadal zadłużeni? Skąd wynikały takie długi i jak obecnie wyglada sytuacja?

Alicja

Jaka panuje atmosfera w firmie, dokładnie chodzi mi o pracowników ? Można się rozwijać i współpracować w fajnych warunkach?

Firma BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. szukała nowego pracownika na stanowisko panowie do pakowania. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

rozny

Lepiej nie wiedzieć , unikać Tajerów wielkim łukiem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jan

jak straszysz KK to nie zapomnij zapłacić swoich długów wobec Dostawców - Kanita mówi ci to coś?

zzz

szkoda

Egzekutor Prawa.
@zzz

Cześć Łucja, sory, część prowakatorko GO WORK. Bieżącej sytuacja? Może ktoś wie? Czy firma? Czy to przejęcie? Czy zmienia się nazwa? Czy zmienia się nazwa? Co to oznacza dla tam pracujących osób??? Żenada, Łucjo, żenada twoja pisanina jest w świetle faktów durną prowokacją na którą jest odpowiedni paragraf KK. PS jeżeli jesteś właścicielem firmy tym lepiej, jeżeli tylko pracownikiem prowakotorem też Cię dopadnie prokurator. NIE MA BEZKARNOŚC patrz KK. Wyjaśnienie KK to KODEKS KARNY.

Łucja

@Zawsze jak przedstawia się bieżąca sytuacja firmy Barma Meble Biurowe? W internecie są informacje, jakoby firma była w stanie likwidacji. Może ktoś wie co dokładnie się dzieje? Czy firma zmieniła tylko nazwę czy jest to przejęcie? Czy ze zmianą nazwy łączą się zmiany kierownictwa, roszady kadrowe. Co oznaczają dla pracujących tam osób?

@Łucja

Cześć Łucja a może admin, a może prowokator z ramienia gowork.

Zawsze

To już nie Barma, to już nie Barmeb teraz to REGMEB.

Zawsze

To już nie Barma ani Barmeb, teraz to Regmeb.

zzz

szkoda

kret

No dobrze, ale jednak to opinia niejako z drugiej, a nawet trzeciej ręki, bo ktoś coś powiedział, ktoś usłyszał i potem tu napisał. Podobnie produkty barmeb nie mają się nijak do warunków pracy w tejże firmie, przynajmniej takie mam o tym wszystkim zdanie. Może lepiej ktoś by napisał jak tutaj dokładnie z warunkami pracy. Pozdrawiam.

kris

Ostatnią rzecz jaką firma Barma/Barmeb może zapewnić to stabilność.

Urat

Barma jako producent, sprzedawca mebli biurowych nie powinno narzekać na brak pracy. W Polsce cały czas przybywa powierzchni biurowych, co za tym automatycznie idzie jest większa szansa po oddaniu danego budynku na sprzedaż mebli, które trafią do nowych siedzib firm. Pytanie tylko czy jest osoba odpowiedzialna za marketing i promocje firmy?

Jan

Ha ha ha co za cyrk!!! Ci prezesi to musieli nieźle co niektórym za skórę zajść, to forum jest tego idealnym przykładem. Miałem miały epizod z tą firemką, juz wtedy było widać ze tworzy ją [usunięte przez moderatora] - czytaj zarząd. Szczególnie ten od finansów, widać było że z klasy [usunięte przez moderatora] się wywodzi, świadomość ekomomii zerowa, słownictwo z peryferiach intelektualnych. Żal tylko ludzi którzy dla nich pracowali, niektórzy bardzo dobrzy handlowcy i z tego co wiem robią teraz kariery w konkurencji. A prezesi? Z tego co czytam to są tam gdzie ich miejsce... Ha ha ha

?

[usunięte przez moderatora] Szef firmy Mirand to wielkoduszny człowiek...jak widać naiwność ludzka nie zna granic....jaka jest ogólna kwota długów tej Barmy?..... Wiele lat upłynie, zanim zobowiązanie [usunięte przez moderatora] się spełni..... a co z drugim [usunięte przez moderatora]? podwinął ogonek i czeka w ukryciu, aż inni naprawią to, co on zniszczył......? a może też wkrótce zasili szeregi firmy Mirand..... i będzie spłacać długi Barmy... oczywiście jednocześnie pracując dla Barmeb..... świat chyba zwariował....::-).

Klient

Klient - 2013-09-17 19:45:18 Andrzej - 2013-09-17 13:05:57 A ja trochę z ciekawości popytałem, jeden ten najgorszy [usunięte przez moderatora] pracuje u swojej żony SIMPIQ [usunięte przez moderatora], ten od montaży to trafił do firmy swojego kolegi, albo z Chorzowa albo ze Świętochłowic czy Rudy to trzeba sprawdzić, a tamten to chyba faktycznie w ciuchach siedzi. Niestety tak się kończy większość spółek, ale są wyjątki. Opinie o firmie simpiq [usunięte przez moderatora] Brak uczciwości,brak biura,brak montażystów,brak fachowości…same braki i [usunięte przez moderatora].Firma kogucik.Nie polecam. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Klient

Monter

- 2013-09-09 14:19:02 Szef firemki BARMA MEBLE BIUROWE Sp z o.o. PRZBRANŻOWIŁ SIĘ?!! [usunięte przez moderatora]OD MEBLARZA DO [usunięte przez moderatora], HE HE HE. Tak sie konczy jak sie ludzi nie szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. - Katowice

• Jak się pracuje w BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.
3.9/5 Na podstawie 876 ocen.

BARMA MEBLE BIUROWE SP. Z O.O.