Opinie o Iltrans Transport Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Iltrans Transport Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Iltrans Transport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iltrans Transport Sp. z o.o. w Poznań

Człowiek Nowy wpis

Dwa lata temu kierowca CE miał jakoby 10 000 - 12 000 zł, nie wiem, czy na rękę czy brutto, bo nie pisali. Pełne zatrudnienie, brak doświadczenia - także nieźle, ale raz, że tu piszecie, że nie płacą po rozwiązaniu umowy, a dwa, że nie płacą ile obiecali i że umowa na inną firmę. Ale że nikt nie pisał od roku, to się zapytam - polepszyło się może?

Pracagaca

(usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy jak się rozwiąże umowę proszenie się o wypłatę której daje tylko małą cześć niż to co się należy (usunięte przez administratora)jakich mało najgorszy wyzyskiwacz jaki jest nie polecam każdy niech omija życzę rej firmie szybkiego upadku gdy nie kierowcy z Ukrainy którzy się godzą na takie warunki to już by dawno tej firmy nie było jeździ tam 2 Polaków reszta z Ukrainy na wszystkie prośby o wypłatę albo blokują numer albo jutro sprawdzę i tak dalej

@Pracagaca

Ciekawa w sumie jestem jaki najdłuższy staż ma tutaj "najstarszy" z kierowców?

@Pracagaca

Prosze mnie nie zrozumiec zle. Jezeli nie potwierdzil Pan odebrania wyplaty (podpis np.inblanco) to ma Pan pelne prawo przyjechac na baze z przyczepka, podnosnikiem, kluczem dynamometrycznym, drewnianymi palikami i odebrac tyle opon z naczep jaka jest wartosc dlugu. Jezeli zostanie wezwana P. objasnic sytuacje (nagrywac na telefon) a w przypadku wydania polecenia odstapienia zaboru, wykonac, publikowac na jutub i skladac skargi na czynnosci P. -Jest to sposob o wiele szybszy od oczekiwania 2 lata na rozprawe i kolejne 2 lata na rozstrzygniecie i wyplate z odsetkami. Poniewaz w obecnym czasie te odsetki (a nawet wiecej) w ciagu 4 lat zje inflacja.

Kierowca

Ciągłe proszenie się o wypłaty, szef nawet nie potrafi odebrać telefonu, umawia się na jedną stawkę wynagrodzenia płaci mniej, co miesiąc trzeba prosić się o pieniądze. Szef egoistą, nawet nie potrafi odpisać na wiadomość. Na każdym kroku szukanie oszczędności i pozostawienie pracownika samego sobie. Co wyjazd jakiś problem ze sprzętem, wschodnia spedycja co nie potrafi nawet po niemiecku rozmawiać. Idziesz zatrudnić się do Iltransu podsuwają jakąś inną firmę na umowie, wynagrodzenia w dużej mierze zależą od "nagrody" o której "szef" decyduje. W tej śmiesznej firmie pracuje może 4 Polaków, reszta w dużej mierze nie dba o sprzęt, a swojego mechanika nie mają. Odradzam każdemu przyjścia do tej firmy chyba że ktoś chce się martwić o wypłaty, reszta tak jak ktoś poniżej opisał.

@Kierowca

Jezeli zechcialbys napisac jakie jest wynagrodzenie zasadnicze ?????zl Brutto na umowie o prace? Pamietaj, ze w przypadku nie otrzymania wynagrodzenia o czasie przysluguja Ci odsetki. Czy ten pracodawca wyplaca takie odsetki, czy rekompensuje to w inny sposob? W jaki?

Arnold

Nie wypłaca terminowo wypłat trzeba się prosić o to spedytor robie co chce nie pod kierowcę na pauzie wydzwaniają czemu nie jade jak mam 11 to 11 anie 9 mam prawo do odpoczynku a nie ze oni mi mowia ile mam odpoczywać (usunięte przez administratora) jakich mało kolejny (usunięte przez administratora)

@Arnold

A skoro masz ruszać o np 11 to możesz mieć podczas czasu wolnego wyłączony telefon?

@Iza

Telefon masz prywatny i żaden pseudo spedytor nie może w to ingerować. Często komunikują się przez telematykę, gdzie też wyznaczają trasy, ale oczywiście szkoda pieniędzy na zaktualizowanie map i często doprowadzają w miejsca gdzie już nie ma drogi. Są na tyle bezczelni że kierowca ma wszystko załatwiać żeby przyspieszyć załadunek, bo spedytor nie umie po niemiecku.

@Kierowca

Jak mogą nie umieć po niemiecku mówić? To jakie tu mają tak właściwie wymagania na rekrutacji? To tak z ciekawości jak takie załatwianie tego typu spraw w praktyce wygląda. Bo kierowcy też języka chyba za dobrze to nie znają?

@Iza

Załatwiają drogą mailową, wiec jeśli jest jakiś problem np na załadunku gdzie kierowca jest o 22, to na rozwiązanie problemu trzeba poczekać do rana czesto. Wymagania na rekrutacji są takie, aby pracownik zgodził się na jak najniższa stawkę.

Natalia
@Kierowca

Jak wygląda negocjacja stawki? Może warto się cenić i zaproponować stawkę, która będzie według nas odpowiednia?

@Arnold

Pamietaj, ze zgodnie z umowa o prace za nieotrzymanie wyplaty w terminie, przysluguja Ci odsetki. Czy ta firma wyplaca takie odsetki, czy daje innego typu rekompensaty? Prosze nie oceniac buzkami, tylko napisac -Pisemnie odpowiedziec.

Kierowca

Moja opinia będzie nieadekwatna gdyż pracowałem w firmie parę lat temu i rekrutacja była naprawdę na wysokim poziomie. Firma wymagała ale tęż dbała o pracownika. Po zmianie właścicieli warunki przyjęć obniżyły się do niskiego poziomu. A wymagania od kierowców wysokie.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Poszukuję pracy na stanowisku Specjalista Ds. Rekrutacji. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Iltrans Transport Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

M.M.

???????

Iltrans Transport Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 5500 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Kiero

Tam nie jest nic pewnego wynagrodzenie pewnie będzie w ratach jak kierowcy nie warto uwagi

Magdalena

Pisano coś, że powodem rotacji jest Ukraina... To co, wola zatrudniać pracowników z Ukrainy, niż trzymać Polaków? Dobrze rozumiem ?

Vert
@Magdalena

Polacy po prostu odeszli szukając lepszego jutra.

@Vert

Czyli nimi na siłę zapychają po prostu? A jest szansa, że oni też z czasem nie będą chcieli tu pracować?

Iltrans Transport Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

M. M.

Pięć kadrowych już tu pracowało . Wystarczy??

@M. M.

Czyli praca tu jest tak fajna, że dosłownie każdemu chcą pokazać jakie to przyjemne stanowisko do pracy? ;) A tak poważnie to podasz przykładowe powody tej dość wysokiej rotacji? W jakim odstępie czasu się to zdarzyło?

@Iza

Ukraina . Zatrudnienie nie ma końca.

Hanna

Skoro pięć kadrowych, naprawdę sporo :D Ale może to dlatego, że firma się rozwija i potrzebuje większego zespołu

@Hanna

Tak ,tak rozwija się.

Trucker

Witam, szukają kierowców C+E, trasy międzynarodowe kraje takie jak DE, BE, NL, CZ, ale gównie przerzuty po Niemczech, wożą automotiw oraz napoje głownie piwo. System pracy można indywidualnie dopasować,

Ewelina

Mąż szuka pracy, zarejestrował się przedwczoraj do PUP-u w Poznaniu. Czy mają tutaj jakieś oferty pracy dla kierowców, jeśli tak to jak ta praca tutaj wygląda? Są to trasy międzynarodowe, czy tylko w Polsce?

Bogdan

Firma ta zatrudnia tylko i wyłącznie kierowców kategorii C czy może są również miejsca pracy dla osób z kategorią B w firmie Iltrans Transport? Byłoby mi bardzo miło, gdyby ktoś zechciał po prostu odpowiedzieć. Znajdzie się tak odważna i chętna do tego osoba? Mam nadzieję, że tak.

waldi

a gdzie można spotkac ogłoszenia o wolnych etatach @pracownik ??

Tak, rekrutacja jest prowadzona cały czas,

b

szukaja caly czas

SLY18

Czy ktoś pracował ostatnio w tej firmie? Jakie są zarobki i czy płaca w terminie, jaki maja tabor i jaka jest tam atmosfera? Zastanawiam sie czy podjąć u nich prace? Jeśli ktoś może coś napisać to będę wdzięczny. Pozdrawiam

SLY18

Zostaw merytoryczną opinię o Iltrans Transport Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Iltrans Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iltrans Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iltrans Transport Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iltrans Transport Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iltrans Transport Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iltrans Transport Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Świebodzińska 78
    60-162 Poznań

Iltrans Transport Sp. z o.o.