Opinie o SWM-POLAND Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SWM-POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SWM-POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWM-POLAND Sp. z o.o. w Stryków

borys

W jakości jest wakat na praktykanta, ale dojazdy i pewnie za marne grosze. Natomiast jak pracuje się w samym dziale jakosci nie wiem, pozdro z produkcji.

borys

blablabla

hej, a orientujecie sie ile zarabia operator w delstar??

Kodry

Technik Jakosci w SWM to niesamowite przezycie wiekszosc po pol roku znika rodzic !!! Niestety zespol bardzo zmienny jak poszukasz to moze znajdziesz poprzednie oferty, z tych osob co ja znam wszystkie byly zatrudnione przez firme zewnatrzna na smieciowce jak dostaly na stale to znikaly. Pozdr.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SWM-POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
szczesliwy

reparatore tak jak ty sie szanujesz to az milo posluchac...zadaj sobie jedna zaje....wazne pytanie (czy chcial bys zeby twoj syn jeb... . za takie grosze w takich warunkach) i czy byl by ci wdzieczny za zgotowanie takiego losu! ale SWM bedzie ci napewno wdzieczny za splodzenie nastepnego barana ktory bedzie wlil po 12 az ducha wyzionie. smieszny jestes !!!

Meteor

JEBAĆ SWM ! trol ma racje 1600-max 1900,ale (usunięte przez administratora) trzeba ludzie nawet nie myślcie o tej firmie...kazdy na czyszka narzekal,a teraz wgl paradox !

trol

Zwolnienia to bujda, widełki 1700-1900 na produkcji na najniższym stanowisku na umowie SWM. Jeśli chodzi o bony, paczki wszystko jest i czasem ładne kwoty. Termin wypłat do 10-tego :-)

szansonistka

cześć wszystkim, słyszałam że w firmie SWM-POLAND Sp. z o.o. mają być jakieś wielkie zwolnienia wszystkich prawie pracowników i zatrudnianie nowych. nie moge tego zweryfikowac czy to prawda, ktoś może ma jakiekolwiek informacje na ten temat? to nie ukrywam wielkie szansa dla mnie teraz po studiach by była

rądel

hej, również mam pytanie odnoszące się do pienędzy w SWM_POLAND, jednak w troszeczkę innej kwestii, mianowicie chodzi mi o to , czy w tej firmie w związku ze zbliżającymi się świętami można liczyć na jakieś premie, bonusy czy też innej dodatkowe profity dla pracowników ? może chociażby jakieś paczki od firmy?

prezes

Witam a nie orientujecie sie może, jaka spedycja wozi towar dla SWM?

ojtam;)

Prace przy biurku dalej miałem na myśli produkcję tylko ciut lżej niż na najniższym stanowisku pomocnika.Jeśli chodzi o prace typowo w biurze nic mi nie wiadomo. Wypłaty terminowo,nadgodzin brak.

asilin

ok , dzięki za informacje , chyba faktycznie praca nie dla mnie.

ojtam:)

I dodajac na dziale cięcia zarobki za taki wysiłek fizyczny jaki wkładają pomocnicy są śmieszne. Pozdrawiam

ojtam :)

Jesli jestes kobieta odradzam prace na produkcji, szkoda kregoslupa. Bardzo duzo dzwigania.Kilka ton wyjdzie dziennie do przełożenia.Oczywiscie mowią ze pozniej mozna awansowac na prace przy biureczku "liniowy" ale nie ma co dać się wrobić, szanse są na to marne.Głównie tylko faceci są brani pod uwagę. Na poczatku pracuję sie przez agnecje np WSO po pol roku mozna doczekac sie umowy.

asilin

hej mam pytanie , szukam pracy i zastanawiam się na SWM . Czy pracują tam na produkcji kobiety? czy jest to ciężka praca? i najważniejsze czy rekrutuje tam jakaś firma zewnterzna? bo na stronie jest wsszystko po angielsku. Bede wdzieczna za odpowiedzi.

yyyyy

popek i majki987........mam małą prośbę.....zmiana tabletek wskazana.....i to natychmiast.........Wy chyba piszecie o LSD .......bo na pewno nie o SWM :)

szczesliwy

Popek nie wiem skąd ten nick ale mam nadzieję że nie myślimy o tym samym Popku. Po twojej wypowiedzi myślę że lepsza była by ksywka Fiflak(patrz kabaret paranienormalni-Fiflak) cymbale!

szczesliwy

Ją tam po 12g drzemki odwracam sie na drugi bok i że 4 jeszcze kimne.a prawda jest taka że co mądrzejsi już nawiali i śmieją sie z tych co zostali a nie powinni bo to nie ich wina że celowo pod ich nosem na peryferiach postawili obóz i robią bo musza i dziwi mnie tylko że wychwalaja ta pracę choć myślą inaczej bo czasu nie ma na nic choćby napić sie i odchorowac.nie wspominając o czasie dla rodziny.a przecierz i z warszawy kierownik dojezdza strzepek nerw bidulaa uśmiecha sie wychwala! A co mu zostało hihihi. Czytam i myślę że ją i wszyscy z was myślimy tak samo tyle tylko że że część z was broni sie przed tym i wmawia że jest super. Super już bylo! Moi drodzy pogogdzcie sie z tymlepiej nie bedzie.no może garstce dycydentow których pozdrawiam i pametajcie oprócz bycia dyrektorem czy kierownikiem trzeba być jeszcze człowiekiem ludzie muszą was szanować a nie trzasc przed wami portkami a udawać że jest inaczej.myślę że i tak choć rozumiecie to i tak macie to w nosiebo przecięta stołek i kasa ponad wszystkoprawda? Pozdrawiam

Lassaru32

I jeszcze chcialem dodac ze tu nie kolchoz i nie karitas czy czerwony krzyz. Zasady sa jasne od samego poczatku a jak ktos czuje sie oszukany to niech sie zwolnii z pracy a nie sieje zamet. Jak odejsc nie chce to znaczy ze jest taka gingula ze nigdzie pracy nie znajdzie. Place sa na poziomie rynku bo w przeciwnym razie ludzie by odeszli. Ja jestem zadowolony i tyle. Zeby cos dostac najpierw trzeba cos od siebie dac

pontypin

Pracę w SWMie można podzielić na dwie grupy pracowników , fizycznych i umysłowych (biura itp). Praca na produkcji w systemie ciągłym świątek piątek czy niedziela i nie ma zmiłuj "potrzeba produkcji". Produkcja cięcia i dział druku na drugim bardzo wysoka tęeratura w lecie jest naprawdę ciężki , cięcie da się znieść ale bardzo fizyczna ( dla pomocnika szczególnie). Zarobki najniższa krajowa na start i na śmieciówie. Dalej szału nie ma , starsi pracownicy podobna maję dobre stawki ale płace tajne .Jest to praca raczej na przetrzymanie. W biurze jest o wiele lepiej 4000 brutto bez problemu , byle angielskim władać a reszta przejdzie . Klima , dobra kawka angielski tu pracodawca dba . Jest jeszcze magazyn i mechanicy ale tu się nie orientuje . Trzeba spróbować I tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o SWM-POLAND Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SWM-POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWM-POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SWM-POLAND Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWM-POLAND Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 321 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 56C
    00-803 Stryków