Opinie o SWM-POLAND Sp. z o.o. w Stryków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SWM-POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SWM-POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWM-POLAND Sp. z o.o. w Stryków

Fizyczny

Takie opinie że jech c_h_u_j_o_w_o i że operator jest Bogiem piszą ci którym nie chce się (usunięte przez administratora) ruszyć. Firma nie jest zła tylko ludzie dziwni. A prawda taka że nawet za duża podwyżka ci co marudzi i tak będą to robić. A ci którzy piszą że pracują tyle lat i jest źle nie spierrrr.... Bo tylko kwas w zakładzie robią.

Henryk

Może nie wykazujemy się tak jak na to liczyła firma i dlatego nie ma premii?

Cezary

Czy jest jakiś powód,że tak trudno wam pisać na forum?

@Cezary

Pracuje i odradzam praca żenada zabierają premie . Zarobki najniższe w tulipan parku .przyjmując się obiecywali kokosy a w rzeczywistości jedna wielką lipa. Praca w święta kradną urlopy jednym słowem praca do kitu. Sam rozglądam się za czymś bardziej konkretnym .

Roman

Brak otwartej komunikacji i elementarnej szczerości wobec pracownika. Odradzam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie SWM-POLAND Sp. z o.o. na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Tomasz

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Czy dlatego przestaliście pisać?

SD

A co u pana Darka słychać? Czy po wypadku już jest u niego ok?

Bim
@SD

Po tym "felernym" złamaniu dwóch rąk już jest u niego ok. Coś mu się odmieniło, nawet swoich kolesiów przestał ściągać. Może dlatego, że sam daleko roboty szukał??? W mazowieckiem jest spalony.

Dla Wszystkich chetnych. Ciezka robota fizyczna. 3 dzialy. Ciecie papieru na bobiny, druk paieru i ekstruzja czyli siatka z granulatów. Wyzysk pomocnikow czyli pracownikow o ktorych etat staraja sie fizyczni. Kolesiostwo, kierownik nie widzi ze trzeba robic na 2, 3 maszyny czyli za 2, 3 osoby jednoczesnie bo ludzie ktorzy sie zatrudniaja odchodza i starzy pracownicy sie zwalniaja. Pot po (usunięte przez administratora) za 2100 na reke na 12h. Co z tego ze system pracy 12 na rano, 12 na noc i 48 wolne jak nie zdazysz sie zregenerowac bo taki (usunięte przez administratora). Licza sie wykresy, procenty a Ty jako najnizsze ogniwo produkcji jestes nikim tam. Panowie operatorzy sa Bogami, ciagle w telefonach i komputerze a Ty odwalasz najgorsza czarna robote bo oni sa operatorami. Chcesz byc jak oni? Ok ale na stawce pomocnika 3,6 miesiecy o ile bedziesz miec czas sie nauczyc obslugi tych maszyn bo zrobia wszystko aby jak najdluzej Ci to uniemozliwic i bys tyral za nich za podstawe bo tak im wygodnie. Prawie jak sekta. Chcesz sie wybic? Musisz byc konfidentem bez skrupolow, po trupach do celu. NIE POLECAM NIKOMU. Ta firma sie konczy i jesli nie podniosa wysoko zarobkow i nie zajma sie szajka nygusow operatorow to upadna.

U slabo a wynagrodzenie netto jam wyglada? Jak swieta wolne czy zakład prauje

Renne

Hej jakie są zarobki netto . Na stronie znałalam Ofertr pracownika fizycznego . Napisze ktos na czym ta praca polega jaki jest kimat w pracy.

nikt
@Renne

przełożenie 10 ton na 12 godzin papieru zapierdalanie jako operator na stawce pomocnika a umowa operatora nie dostaniesz bo nie zdasz testu jakościowego. Ludzie bardzo długo pracują maja go ciężko zdać. Ale żeby robić jako operator na stawce pomocnika kierownikom to nie przeszkadza Nie polecam tego miejsca do robienia kariery

@nikt

U slabo a wynagrodzenie netto jam wyglada? Jak swieta wolne czy zakład prauje

Automatyk

Czy automatyk zarobi tam ok 4,5 - 5tyś netto i czy pracować będzie w godzinach 8-16

Zbyszek

Będą zwolnienia wśród nierobów i złodzieji na wysokich stanowiskach. Szczególnie w Wyższej Kadrze, im większa pensja tym większe oszczędności. Zapraszamy osoby z konkurencyjnymi oczekiwaniami płacowymi

N

Witam. Ile zarobi inzynier jakosci w SWM?

Dudi123

Jak wygląda praca na chwilę obecną w tej firmie?

MM

Jak pracuje się w biurze ? jak atmosfera ? jakie pieniadzę ?

Maniek

Lizusostwo, miernota i kolesiostwo ... na maxa! Uwaga szukają osób kto źle pisze na tej stronce i wywalają ich!!!!!!

Witam, mam takie pytanie czy jest jakiś autobus pracowniczy, który by dowoził pracowników z okolic Łowicza? I jakie trzeba mieć wykształcenie.

asd

A wiecie czy mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

igor

pracowałem 5 lat w tej firmie, stanowczo odradzam. zakłamanie, kolesiostwo, mobbing. Ta firma się kończy.

zloty

Juz nie pracuje i nie zamierzam wracac. Na reke jakies 1900 i ciagle zmiany robilem 3 lata i ciagle zmieniali na gorzej dla pracownikow wiecej obowiazkow a wez zachoruj to za 2 tygodnie dostaniesz wypowiedzenie

olo
@zloty

Potwierdzam, nadal praktykują "śmieciówki", idąc na zwolnienie , trzeba liczyć się z tym, że po powrocie raczej już nie masz tej pracy! Bardzo dużo osób narzeka w tej firmie na szefostwo, ale nikt się nie odzywa bo boją się o pracę. Ogólnie firma nie dba o pracownika (dobrze mają tylko szefowie)...Duża rotacja pracowników( coraz częściej przyjmowane są osoby nowe, za coraz mniejsze stawki). Poza tym ludzie są bardzo fałszywi w tej firmie. Nie polecam

olo
@zloty

zloty

Nie polecam pracuje juz 3 lata ciagle zwiekszaja wymagania praca 12 godzin ciagle na stojąco jak sie idzie na przerwe teamlider od razu krzywo patrzy po polaczeniu z dell starem wykorzystuja ludzi na maxa od 8 do 12 ton na zmiane trzeba przezucic za marne pieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o SWM-POLAND Sp. z o.o. - Stryków

• Jak się pracuje w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SWM-POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWM-POLAND Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SWM-POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SWM-POLAND Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SWM-POLAND Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 321 ocen.
  • Al. Jerozolimskie 56C
    00-803 Stryków