Opinie o Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. w Komorniki

anonimowa

o znowu szukają grafika czy tam marketingowca :)))

do ja

marketing to najbardziej zmienne stanowisko w firmie :P srednio po okresie probnym juz jest zmiana. Jesli jestes marketingowcem z prawdziwego zdarzenia i cos wiesz na ten temat to... nie idz tam!!! tylko zmarnujesz czas! chyba ze bawi Cie robienie znaczkow, kartonikow i wszytkiego innego pod dyktando (usunięte przez administratora). gwarantuje ze tam sie nie rozwiniesz i niczego sie nie nauczysz, a wszystkie Twoje pomysly beda negowane i beee.. szukaj gdzie indziej pracy tam nie!

Czytam opinie o tej firmie i jestem przerażona...naparwdę jest tak źle? Firma wydaje się być b. fajna, rozwijająca się, idąca z duchem czasu. Bardzo interesuje mnie stanowisko na które aplikowałam, ale po przeczytaniu opinii zaczynam mieć straszne obawy...:( Startuję na specjalistę ds. marketingu. Naparwdę jest tam tak duża rotacja? Będę wdzięczna za opinie.

NIE IDZ!!!! odczekaj... na pewno znajdziesz lepsza prace bo tam tylko stracisz charakter :/

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager na rynek niemiecki
logo firmy Konsultant - Sprzedawca Centrum Sprzedaży Części
Komorniki
Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn/operator maszyn
Asistnet Work Group
logo firmy Specjalista ds. Jakości Dostawców
Eldisy Polska Sp. z o.o.

Mam jeszcze do Was pytanie. Jak dokładnie wygląda rekrutacja. Jakie zadaje pytanie ta miła Pani, o której tutaj wspominacie? ile jest etapów.Zostałam właśnie zaproszona na 1 etap na handlowca, ale się waham po tym co tutaj czytam czy iść..... Mogę prosić o opinie, będę wdzięczna.

handlowiec X

...po prostu musisz mieć obroty na tym polega praca handlowca.

alex

2300zł netto ...max to kokosy nie sa. yyy to jest podstawa ? + prowizja rozumiem? :) a prosze mi powiedziec jak przełozeni reaguja na słabe obroty ... dziex panie HANDLOWCU X

handlowiec X

-kasa 2300 na rękę to huk -samochód służbowy jest szansa na stara skodzine (wszystkie auta są z gps po tam iluś minutach postoju system raportuje i się spowiadasz przełożonemu) -telefon komórkowy (jest podpisujesz odpowiedzialność za niego) -aha za do klientów nie wolno wysyłać sms z telefonu służbowego .....tzn możesz je wysyłać ale będziesz za nie płacił z własnej kieszeni przy kasie (jedno s chorych nakazów zakazów) -no i na prowizje długo czekasz a bo to ktoś faktury nie zapłacił i takie bieganie przepychanie Tak ja mam handlowiec X

alex

hm...no nie ciekawie to sie przedstawia . prosze mi powiedziec jesli mozecie ...heh ile zarabia handlowiec w ''maro''? Czy auto sluzbowe jest itp...LICZE NA DALSZE OPINIE Z WASZEJ STONY Pani ktora rekrutuje w tym (usunięte przez administratora) jest bardzo mila osoba:P:P:P hmmm zaskoczyly mnie wasze opinie. POZDRAWIAM a l e x

powiem tak

zapomniałabym praca na 4/5 etatu.Nie wiem jak jest teraz.

Nie ma co, (usunięte przez administratora). I jeszcze ta adnotacja w ogłoszeniach zeby podac wynagrodzenie jakie oczekujesz. pewnie najlepiej 1100 zł netto.

Poszukujacy dobrej pracy

Dzieki bardzo za te przyklady...szkoda, bo jestem pewien ze bym sobie poradzil z tym mebelkami, ale z tego co widze firmy "wlascicielskie"juz tak maja. Wlasciciel jest panem i wladca a Ty z....aj albo won,. Znam to z autopsji. No dobra szukam dalej...

powiem tak

-chore zakazy nakazy to prawda (zakaz trzymania soku na biurku) -zakaz słuchania radia -brak możliwości wykazania inicjatywy na wszystkim rękę trzymają właściciele -w biurze siedzią wszyscy w jednym pomieszczeniu pseudo otwarta przestrzeń dla 30 ludzi (brak miejsc pracowniczych oddzielonych ściankami) -zakaz rozmów nie na temat inny niż praca -całkowity brak wsparcia socjalnego (poza bonami za które dają i tak odbierają pieniądze za nie na następna wypłatę) -cześć wypłat w postaci delegacji na których nigdy nie byłaś/byłeś(ktoś już wspominał o tym) -możliwość utraty premii w ciągu 5 minut (premia jest uznaniowa- mogą ci ja zabrać zależnie od widzi-mi-się) -zima oszczędzają na ogrzewaniu zawsze marzłam -wypłaty robione na ostatnia chwile.czasem są dzień lub 2 po terminie uzgodnionym w umowie.Ale generalnie są na czas. -generalna obłuda np zmienianie ręczników papierowych na ładne (droższe) w momencie przyjazdu ważnych gości. -praca po godzinach wskazana pracuje się tam od 8:30 do 17:00 -często są akcje jak nie zostaniesz nie dostaniesz premii Jeżeli wiążesz tak poważne plany jak przeprowadzka z miasta do miasta to lepiej to gruntownie przemyśl

Czytam te opinie i nasuwa się jedno stwierdzenie - ta firma to dno. W podobnej firmie pracuję więc gdyby nie ten portal trafił bym z deszczu pod rynnę. Poszukują konstruktora-technologa, ale widzę że na przeczytaniu tych opinii pozostanę. Firma nie zapewnia żadnej stabilizacji i bezpieczeństwa. Nie idziemy do pracy odpoczywać, ale też nie idziemy do pracy po to żeby ktoś nas (usunięte przez administratora). Właśnie przygotowywałem list motywacyjny, gdy wpadłem na genialny pomysł sprawdzenia opinii na tym portalu. Dziękuję temu kto wymyślił i założył ten portal - to skarbnica wiedzy i opinii o wielu firmach. Szukam od jakiegoś czasu nowej pracy i zauważyłem że firmy które od dłuższego czasu poszukują pracowników mają tragiczne opinie, natomiast firmy które w zasadzie nie zamieszczają ogłoszeń o naborze pracowników mają bardzo pozytywne opinie. Widać jednak jakąś prawidłowość w tych wątkach - nie występują tylko złe opinie. Mogą się bać tylko źli pracodawcy zatrudniający złych pracowników, którzy są na nich skazani.

Szukajacy dobrej pracy

Witam, wlasnie pojawilo sie ogloszenie od Maro na stanowisko Konstruktor-Technolog w dziale metalowym. Czy ktos mi moze powiedziec jak sie pracuje inzynierom w tej firmie?Bo wiekszosc waszych wypowiedzi dotyczyla dzialu handlowego. Jakiego rzedu wynagrodzenia mozna sie spodziewac na tym stanowisku?Jest to dla mnie wazne bo chce sie przeprowadzic z Bydgoszczy do Poznania. Pozdrawiam wszystkich

wyjadacz

ciekawe w jaki sposób można się wykazać? składać donosy? choć właściwie po co skoro i tak wszystko jest pod kontrolą :D

NIKT

A na wigilie sprawdzają dzieciaki ,żeby się najadły!

jakto nic nie dostałeś???? a premia świąteczna he he ??? to co że w styczniu ją tobie odejmą od pensji ale a grudniu szalejesz na świątecznych zakupach za 150 zł hi hi no i nie zapominajmy o uznaniu na jaki czekasz cały rok.... uscisk dloni prezesa oraz życzenia świateczne (czas przeznaczony na wigilię firmową - 2h trzeba odrobić) Kurcze niech ktoś napisze jakieś plusy bo nie moge sobie darować że tak dlugo tam pracowałam.....

qqqq

Masz racje tam nalezy przetwac - bo to gorsze niz (usunięte przez administratora)! Przez 4 lata znosilam upokorzenia, pracowalam za dwoch, zostawalam po godzinach a premii nigdy nie ujrzalam, baaa, nawet dobrego slowa nie uslyszalam. Za to dowalanie sie do (usunięte przez administratora) ktore nie wnosily nic do mojej pracy, tylko pochlaly mi czas ktorego i tak zawsze bylo malo to bylo na porzadku dziennym, a jak udalo mi sie juz wynegocjowac podwyzke to chwile pozniej ciecia o 20% bo (usunięte przez administratora) kryzys... i oczywiscie nigdy juz nie wrocilam do mojego wynegocjowanego wynagrodzenia. Podjelam decyzje, odchodze! i to bylo najlepsze co mnie spotkalo.

anonimka

Nadmienię ,że sama się zwolniłam.Więc nie mów mi ,że nie potrafię wytrwać...po prostu nie lubię sado maso Szanuj opinie innych, ja twoją szanuje i jej nie komentuje.Może napisz co jest fajnego na twoim stanowisku,co daje Ci codzienna radość i motywacje.A nie atakujesz ,że nie umiem wytrwać bo to nie właściwe podejście do tematu. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 195 ocen.

Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o.