Opinie o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. w Chorzów

Lucek Nowy wpis

Tam na końcu oferty na kontrolera jakości dopisano kursy językowe. One są w trakcie, czy po godzinach pracy, i czy buli się coś za nie z własnej kieszeni?

Dario Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy praca na stanowisku kontrolera jakości jest ciężka fizycznie ?

Dariusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Kontroler jakości Czy praca na tym stanowisku jest ciężka fizycznie ?

Tom Nowy wpis

W jednym z wygasłych ogłoszeń czytałem, że praca na stanowisku magazyniera była na trzy zmiany, ale był za to obiad. Dobra moja, jeśli smaczny. Moją ciekawość wzbudziła też wzmianka o premii zadaniowej. Jak duża jest z tego kasa, i jak często wpadnie do kieszeni?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik R&D wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

legancko

1 umowa 3 m-ce, 2 umowa 24 m-ce, 3 czas nie określony

Aleksandra

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum. Proszę więc o przestrzeganie regulaminu. Wszystkie komentarze, które nie spełniają wymogów regulaminu (Na przykład obrażające jakąkolwiek osobę) będą usuwane. Więc kto wyrazi merytoryczną opinię o Alumero? Czy jest w firmie umowa o pracę? Dla ułatwienia przesyłam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Aleksandra

Firma super, super pracodawca. Polecam dla każdego w jego karierze zawodowej trafić do takiej firmy. Pracowałem wiem. Szacun Panie Krzystofie.

Lepro
@Lepre

a co to dzisiaj piliśmy na sniadanie? Szacun panie Krzysztofie? Kolejny do podlizywania, czy czy "wdzięczny" praconwik za premio na pisał coby naprawić imig tej firemki. Roboto od rana do wieczora, rok w rok obietnice i rok w rok straty sama księgowa mówiła. faktycznie szacunk apnie krzysztofie

Alfonzo
@Lepro

I księgowej już nie ma ze względu na problemy z matematyką :)

misiek
@Alfonzo

no nie mogła odbiegać z wiedza o matematyce od zarządu, który jak liczy to widać, to ile premii wypłacił zarząd pracownikom? A w ogóle wypłacił? NO wynik na papierze jest, a do kieszeni ludzi też wpłynęły te obiecywane co rok to prorok premie? Powinni dostać te obiecane 10% premii od 1.684.245,84 czyli 168.424,58 - szału nie ma do podziału na 104 osoby to na łebka 1.619,47 zł minus podatek i zus bida i kto tu ma problemy z matematyką? Obrót rosnie tylko te premie jakoś w czarnym lesie. A nie no najpierw prezes musi swoje wziąć, to ile tam właściciel kapnął do łapki tym razem, bo tu akurat nie ma problemu z wypłąta premii tylko ludziom mo

BOLO
@Alfonzo

papier przyjmie wszystko i zysk miał być 10% od przychodów to jakies 6.107.502,63 zł a jest...…. podwykonawcy maja wyższy zysk no to faktycznie szacun ale nowe auta dla zarządu będą to najważniejsze SZACUN

@Lepro

Swój komentarz pisałem, bo już nie pracuję w tej firmie, i żałuję. Więc zero podlizywania, premii itp. Opinii nie zmieniam i wiem, że to jest dobra firma. Warto tam pracować. Pozdrawiam

Bartosz
@Lepre

A czemu żałujesz? Zwolnili Cię czy sam podjąłeś taką decyzję? Z jakiego powodu jest dobra? ;)

@Bartosz

Sam podjąłem, ale związane to było z kwestiami poza zawodowymi. Stało się i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Czy pracownicy w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

xd

Zależy

ęą

Jeżeli masz takie samo zdanie jak oni to tak

Bartosz
@ęą

No to jest raczej jasne. A co jeśli ktoś ma inne zdanie? :D Są problemy, żeby się dogadać i wpływa to jakoś na pracę?

Co wchodzi w socjal ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

x

500+

Izabela
@x

Jakie 500+? :D Pytanie było konkretnie o socjal w Alumero. A ja nie za bardzo jestem w stanie sobie dopowiedzieć co chciałeś przez to przekazać.. Może ktoś inny wypowie się na ten temat i napisze czy można w ogóle na pakiet socjalny w firmie liczyć i co się do niego zalicza? :)

Klau

Co słychać w firmie?

Ula

Czyżbyście mieli jakiś powód i dlatego taki spokój zapanował na wątku? Z pewnością jest dobrze i nie ma chętnych do napisania kilku zdań?

Darek

@Obc masz jakieś nowe informacje o tym czy w firmie jest okej i czy może jakieś nowe rekrutacje się szykują?

Obc

Kochani jak tam co słychać w alumero?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

Paola

Żaden. Po prostu ślepo wykonuje się polecenia austryjoków. Ciekawe jakie wprowadzili instrumenty do przeciwdziałania zakażeniom corona wirusem, przecież cały materiał na produkcję przychodzi z WŁOCH!!!!!! I tu się kłania porządne zarządzanie firmą, którego po prostu nie ma!!!!!

XYZ

Wyścig szczurów oraz zwolnienia w tej firmie to poezja . Pozdrawiam wszystkich pracowników

Tomasz

Szukam pracy na stanowisku kierowcy.

Małgorzata
@Tomasz

Rozumiem. Szukałam ofert pracy od ALUMERO METAL COMPONENTS w sieci i wygląda na to, że firma na chwilę obecną nie prowadzi żadnych rekrutacji. Ale może powinieneś do nich napisać i jeszcze o to dopytać: alumero@alumero.pl Jak zatem zrobisz?

Krzychu

Cześć chciałbym zapytać o jedną osobę która pracowała w tej firmie, chodzi o Stanisława Z. ze Świętochłowic, pracował w tej firmie jakieś dwa, trzy lata temu. Dzięki

Obcar

Gdzie jest kosa?

Wojtas

Witam warto brać tą firmę pod uwagę jeżeli chodzi o CNC ?

Olek
@Wojtas

Trochę sie pozmienialo i wyglada że na lepsze. Dramatu nie ma..

misiek
@Wojtas

jak chcesz nigdy nie dostać premii rocznej to warto brac pod uwagę

Villsmot

NIE POLECAM! PRACA DO LUDZI TYLKO O MOCNYCH NERWACH!

Wx
@Villsmot

legendarny komentarz

exectly

Ile zarabia operator CNC w tej firmie na początek? Czy są przyjęcia? W jakich godzinach zmiany?

Bogdan
@exectly

Rozważasz zatrudnienie w firmie ALUMERO METAL COMPONENTS? Masz jakieś doświadczenie jako operator CNC, którym mógłbyś przekonać pracodawcę do zatrudnienia właśnie Ciebie? Zastanawia mnie również, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

@Bogdan

A można aplikować teraz na to stanowisko?

Lepro
@exectly

Tyle co nic nie warto sie pchać

Zostaw merytoryczną opinię o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.
  • Kluczborska 29
    41-508 Chorzów

ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.