Opinie o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. w Chorzów

Tom Nowy wpis

W jednym z wygasłych ogłoszeń czytałem, że praca na stanowisku magazyniera była na trzy zmiany, ale był za to obiad. Dobra moja, jeśli smaczny. Moją ciekawość wzbudziła też wzmianka o premii zadaniowej. Jak duża jest z tego kasa, i jak często wpadnie do kieszeni?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

legancko Nowy wpis

1 umowa 3 m-ce, 2 umowa 24 m-ce, 3 czas nie określony

Aleksandra

Pamiętajcie, że wypowiadacie się na forum. Proszę więc o przestrzeganie regulaminu. Wszystkie komentarze, które nie spełniają wymogów regulaminu (Na przykład obrażające jakąkolwiek osobę) będą usuwane. Więc kto wyrazi merytoryczną opinię o Alumero? Czy jest w firmie umowa o pracę? Dla ułatwienia przesyłam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Lepre
@Aleksandra

Firma super, super pracodawca. Polecam dla każdego w jego karierze zawodowej trafić do takiej firmy. Pracowałem wiem. Szacun Panie Krzystofie.

Lepro
@Lepre

a co to dzisiaj piliśmy na sniadanie? Szacun panie Krzysztofie? Kolejny do podlizywania, czy czy "wdzięczny" praconwik za premio na pisał coby naprawić imig tej firemki. Roboto od rana do wieczora, rok w rok obietnice i rok w rok straty sama księgowa mówiła. faktycznie szacunk apnie krzysztofie

Alfonzo
@Lepro

I księgowej już nie ma ze względu na problemy z matematyką :)

misiek
@Alfonzo

no nie mogła odbiegać z wiedza o matematyce od zarządu, który jak liczy to widać, to ile premii wypłacił zarząd pracownikom? A w ogóle wypłacił? NO wynik na papierze jest, a do kieszeni ludzi też wpłynęły te obiecywane co rok to prorok premie? Powinni dostać te obiecane 10% premii od 1.684.245,84 czyli 168.424,58 - szału nie ma do podziału na 104 osoby to na łebka 1.619,47 zł minus podatek i zus bida i kto tu ma problemy z matematyką? Obrót rosnie tylko te premie jakoś w czarnym lesie. A nie no najpierw prezes musi swoje wziąć, to ile tam właściciel kapnął do łapki tym razem, bo tu akurat nie ma problemu z wypłąta premii tylko ludziom mo

BOLO
@Alfonzo

papier przyjmie wszystko i zysk miał być 10% od przychodów to jakies 6.107.502,63 zł a jest...…. podwykonawcy maja wyższy zysk no to faktycznie szacun ale nowe auta dla zarządu będą to najważniejsze SZACUN

Lepre
@Lepro

Swój komentarz pisałem, bo już nie pracuję w tej firmie, i żałuję. Więc zero podlizywania, premii itp. Opinii nie zmieniam i wiem, że to jest dobra firma. Warto tam pracować. Pozdrawiam

Bartosz
@Lepre

A czemu żałujesz? Zwolnili Cię czy sam podjąłeś taką decyzję? Z jakiego powodu jest dobra? ;)

Lepre Nowy wpis
@Bartosz

Sam podjąłem, ale związane to było z kwestiami poza zawodowymi. Stało się i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Czy pracownicy w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

xd

Zależy

ęą

Jeżeli masz takie samo zdanie jak oni to tak

Bartosz
@ęą

No to jest raczej jasne. A co jeśli ktoś ma inne zdanie? :D Są problemy, żeby się dogadać i wpływa to jakoś na pracę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik R&D wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno

Co wchodzi w socjal ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

x

500+

Izabela
@x

Jakie 500+? :D Pytanie było konkretnie o socjal w Alumero. A ja nie za bardzo jestem w stanie sobie dopowiedzieć co chciałeś przez to przekazać.. Może ktoś inny wypowie się na ten temat i napisze czy można w ogóle na pakiet socjalny w firmie liczyć i co się do niego zalicza? :)

Klau

Co słychać w firmie?

Ula

Czyżbyście mieli jakiś powód i dlatego taki spokój zapanował na wątku? Z pewnością jest dobrze i nie ma chętnych do napisania kilku zdań?

Darek

@Obc masz jakieś nowe informacje o tym czy w firmie jest okej i czy może jakieś nowe rekrutacje się szykują?

Obc

Kochani jak tam co słychać w alumero?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

Paola

Żaden. Po prostu ślepo wykonuje się polecenia austryjoków. Ciekawe jakie wprowadzili instrumenty do przeciwdziałania zakażeniom corona wirusem, przecież cały materiał na produkcję przychodzi z WŁOCH!!!!!! I tu się kłania porządne zarządzanie firmą, którego po prostu nie ma!!!!!

XYZ

Wyścig szczurów oraz zwolnienia w tej firmie to poezja . Pozdrawiam wszystkich pracowników

Tomasz

Szukam pracy na stanowisku kierowcy.

Małgorzata
@Tomasz

Rozumiem. Szukałam ofert pracy od ALUMERO METAL COMPONENTS w sieci i wygląda na to, że firma na chwilę obecną nie prowadzi żadnych rekrutacji. Ale może powinieneś do nich napisać i jeszcze o to dopytać: alumero@alumero.pl Jak zatem zrobisz?

Krzychu

Cześć chciałbym zapytać o jedną osobę która pracowała w tej firmie, chodzi o Stanisława Z. ze Świętochłowic, pracował w tej firmie jakieś dwa, trzy lata temu. Dzięki

Obcar

Gdzie jest kosa?

Wojtas

Witam warto brać tą firmę pod uwagę jeżeli chodzi o CNC ?

Olek
@Wojtas

Trochę sie pozmienialo i wyglada że na lepsze. Dramatu nie ma..

misiek
@Wojtas

jak chcesz nigdy nie dostać premii rocznej to warto brac pod uwagę

Villsmot

NIE POLECAM! PRACA DO LUDZI TYLKO O MOCNYCH NERWACH!

Wx
@Villsmot

legendarny komentarz

exectly

Ile zarabia operator CNC w tej firmie na początek? Czy są przyjęcia? W jakich godzinach zmiany?

Bogdan
@exectly

Rozważasz zatrudnienie w firmie ALUMERO METAL COMPONENTS? Masz jakieś doświadczenie jako operator CNC, którym mógłbyś przekonać pracodawcę do zatrudnienia właśnie Ciebie? Zastanawia mnie również, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

@Bogdan

A można aplikować teraz na to stanowisko?

Lepro
@exectly

Tyle co nic nie warto sie pchać

Stefan

Czy dobra jest powodem tej ciszy?

Fil
@Stefan

Racja potwierdzam teraz premia roczna ma być jak zarobimy a na koniec roku powiedzą że my nie zarobili to nie ma

Bolo
@Fil

Ipremio roczno i miesięcznie i jedzenie i pomocowe i no Bóg wi co jeszcze a guzik nic nie bydzie dadza Ukraińców i tyle i bydom nas dalej gonić za marne grosze nowe firmy w okolicy szukajom ludzi tam dobrze płacom i nie nekajom i nie dzieraja się i nie straszą trza zmieniać robota

Janek H3
@Bolo

Jak tam te premie roczne

Tomasz

Czy firma rekrutuje aktualnie, może ktoś wie coś w tym temacie?

Aleksandra

@Torh, rozmawialiście z kimś na temat atmosfery w pracy? Może warto spróbować? Kto jeszcze może wypowiedzieć się o firmie Alumero? Znajdą się jakieś plusy tej pracy? Jak ze szkoleniami wewnętrznymi w tej firmie? Są organizowane?

Paola
@Aleksandra

Atmosfera, o co Ty pytasz, to jest jakaś porażka. Tam do pracy przychodzi się za karę, atmosfera jest fatalna, ludzie naprawdę korzystają z porad psychiatry, każdy patrzy na każdego jak na potencjalne zagrożenie, ludzie na siebie nawzajem donoszą i biorą udział w wyścigu szczurów, tylko do czego tu się ścigać, do kozetki u prezesa? No pogadasz sobie i owszem, on poudaje, że cię słucha, podpyta o różne plotki i ploteczki i zagoni do roboty bez pomocy bez wsparcia. Szkolenia wewnętrzne czy zewnętrzne to marzenia ściętej głowy nie ma na to kasy, nie ma na nic kasy. Po podwyżke można iść nawet kilka razy irządać bóg wie czego jak nie będą mieli nikogo na Twoje miejsce to dadzą Ci każda kase, a w szczególności kolesiom zarządu, trzeba się przymilać i szukac nowej pracy najszybciej jak sie da. Tam atmosfera jest katastrofalna i lepsza nigdy nie będzie z jednego powodu ze szkalnej wieży. każdy sam odpowie sobie na to pytanie ale ci ludzie nie odejdą i nie zostaną zwolneieni bo tańczą jak im sie kaze. Rozwinać sie tam nie można i nauczyć czegokolwiek tez nie można. PO prostu szkoda czasu. Naobiecują i nic nie dadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.
  • Kluczborska 29
    41-508 Chorzów

ALUMERO METAL COMPONENTS Sp. z o.o.