Opinie o Tradiro w Vlaardingen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tradiro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tradiro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tradiro w Vlaardingen

Zawiedziony

Firma nie wystawiła salarisa. Na przełomie dwóch tygodni 48 godzin w każdym z tygodni wypłaty różnią się o około 50euro. Obliczanie wypłaty wyssane z palca. (usunięte przez administratora) na każdym kroku nie wypłacają dodatku za kierowcę. Radzę omijać ta agencje

Czy istnieje możliwość rozwoju w Tradiro?

Nie

Motylek

Nie

była pracownica

jak znasz jezyk jestes ogarniety to tak

@była pracownica

Ogarnięty czyli co? Bo to taki ogólnik że szok :D Co trzeba robić?

Była pracownica

Odpowiem ci tak : idąc do jakiejkolwiek pracy niezależnie czy to Polska czy Holandia i robisz to co ci każą i nic więcej poza tym to liczysz na rozwój? Chyba nie .

Ala

Najweększyvsyf jaki może być ….zero pracy….ludzie siedzą po 3-4 dni w domkach za które trzeba płacić…zero kontaktu z biurem….gorsze biuro niż axidus….biuro dla Rumunów i Bułgarów ….na domkach brak internetu

Edzia

Tak się rozwiniesz ze nie będziesz miał na cheb….w tym (usunięte przez administratora) pracy nie ma ….pakownia (usunięte przez administratora) totalne

Grażyna

Nie polecam jej agencji Tradiro owszem są na niektórych domkach fajnie ale i są wady na nich jeśli idziesz na urlop powiedz kordynatorom a i jest trochę i zmieniają ci się jak skrapeki nawet nie wiesz do którego kordynatora jesteś (usunięte przez administratora) kradną pieniądze i (usunięte przez administratora) z godzinami może u niektórych to pasuje ale u mnie przesadzili chciałam wrzucić ale nie wracam tama co do urlopu odtrancają ci za domek a nie masz go zarezerwowany i jakieś pożyczki potem coś zabierają i potem na minusie jesteś paski powinny też być po polsku tłumaczone żeby widzieć co i jak a jeśli chodzi o pracę to przeżucają cię z pracy do pracy i czeka na busa 2 godziny a potem ją niema pracy to siedzisz na domku 2 tygodnie potem tylko 1 dzień pujdziesz do pracy żeby tylko za domek mieli możliwość co zabrać marne pieniądze są nie polecam jeśli będzie tak dalej to współczuję wszystkim tym pracownikom pozdrawiam serdecznie i powodzenia

Ppp

Naprawdę uważacie jak was rozliczjom nie dawajcie się jedziesz na urlop oni ci mieszkanie odtrącają nie zakwaterowaliśmy na wakacyjnych na urlopowych też pieniądzach okłamują a jak chcesz dzwonić do biura i chcesz się położyć z panią która robi wypłaty to nie połoczom cie i wogule beszczelne nie polecam tej firmy myślom że oni som kimś lepszym od ciebie a tak naprawdę zwykłe (usunięte przez administratora) i brak kultury

Aro

Czy ktoś wie jak wygląda obecnie praca przez tradiro np. Szklarnia pomidory

@Aro

Zależy gdzie. Ogólnie normy są, czasem jest tak, że cię ganiają lub (usunięte przez administratora) na normach. Ale wiem, że są szklarnie gdzie naprawdę jest spoko

Josef
@Aro

Tradiro ot tego czasu jak niema Konstantina i Maeeka najgorsza agencja ????????????????

Mala

Myślę że jak ktoś jedzie pracować to nie zwraca uwagi na to że czegoś nie ma czy coś zepsute. Ludzie za granicę to się jedzie pracować a nie szukać luksusów

Stachu
@Mala

ugryze się w język,albo nie. luksusem jest wi-fi w obecnych czasach lub cokolwiek na mieszkaniu ? dobrze że chociaż pralka była, ale pewnie z wystawki

Shiba
@Mala

Tak masz rację, ale nie po to płacisz 100eur tygodniowo by nie mieć np ciepłej wody, czy nawet garnków na mieszkaniu. Nie mówimy tu o cholera wie czym ale podstawy musza być.

Diana
@Mala

Jedzie się pracować i żyć w godnych warunkach. Po pewnym czasie mozna bez problemu kupić mieszkanie lub choć wynająć i żyć w godnych warunkach. Jal ktoś mieszka na agencyjnym to też chce mieć odpowiedni standard. Za to agencja bierze kupę kasy.

Maria
@Mala

Nie jedziemy do celi, a mamy XXI wiek i nie (usunięte przez administratora) Pewnie jesteś z XIX wieku i jak tobie wystarczy tylko woda prąd i prycza to nie udzielają sie A daj się wypowiedzieć innym.

Anonin
@Mala

To nie znaczy ze ktoś jak wyjeżdża za hajsem ma spać na klatce schodowej albo bez internetu przecież płaci za to gruba kasę to i musi sprzęt działać chyba proste

Jakie są warunki zatrudnienia w Tradiro?

Wera

Brak neta a nie małe pieniądze płaci się mieszkanie zależy gdzie nie ma kontroli na niektórych syf jest melina

Agencja ma swoje plusy i minusy. Plusy : ( opisuję pracę na sadzonkach ) - dużo godzin - zapewniony darmowy transport - ogarniają sofi - cotygodniowe wypłaty, w których rzadko wkradnie się błąd - dość sprawny kontakt via email oraz telefoniczny Minusy : - (usunięte przez administratora) na mieszkaniach firmowych - dojazd i powrót z pracy niekiedy zajmują sporo czasu - nie każda firma, z którą zapewniają współpracę jest w stanie wywiązać się z ich obietnic - siedzisz i czekasz na godziny... ( w przypadku facetów to niestety wygląda gorzej ) Ja byłam mega upierdliwa i dla faceta wychodziłam pracę. Ale niekoniecznie każdy ma tyle samo cierpliwości. Przyjechaliśmy razem, ja miałam mnóstwo godzin - a on wegetował na domku. Jednak jest to miejsce, w którym jeśli serio pracujesz i szanujesz ludzi, z którymi coś załatwiasz - to miejsce do którego chce się wrócić.

copi

340E dzielone na 45 godz to jest 7,5Euro za godzinę. Tyle to się zarabiało na ogórkach 10 lat temu. (usunięte przez administratora)!A wy jeszcze chwalicie że super agencja i praca. Tanie woły robocze!

Jacek
@copi

I przez 10 lat nie pojąłes prawa podatkowego w holandii. Wniosek, zawsze na czarno pracowałeś bez podatków i pewnie w bungalach

Lena
@Jacek

Pracowniku biura Tradiro prosze z kulturo do ludzi sie odnosic

Łukasz
@Lena

@Jacek i @Lena Tak jest: 1. Paula super kobieta i ma być szefowa tam zawsze można z niej się dogadać. 2. Dorota koordynatorka fajna kobieta i ma dobrą kultury. 3. Mirela wampir i wredna baba która krzyczy a nić nie umie psichopatka. 4. Artur najgorszy planista na świecie nic nie umie w transporcie i p.... jak baran. 5. Igor ten jest po prostu jak baba szuka tylko kogoś do ruchu. 6. Marek ćpun....... 7. Dagna ???????????? 8. Constantin był jedyną osobą w transporcie, która załatwiła wszystko super i opuściła agencję Tradiro na coś lepszego????????????????????. 9.Maria zła koordynatorką ???????????? 10. Mark koordynator miedry facet i fajny koordynator ???????????? 11.Oleg kierowca fajny chłopak zwolnili go za nić ???????????????? może się wrzuć kiedyś Resztą tak sobie ⭐⭐⭐

Nonejm

(usunięte przez administratora)Tradiro? Do 38h pracy stawka normalna a powyżej obniżają stawke. Takie praktyki stosują (usunięte przez administratora) Nie polecam. Moze ktos ich zglosi w koncu

Biala dama

DZIEN DOBRY tez pracowalam. I w moim mieszkaniu bylo ok. Czy mozesz powiedziec gdzie jest to mieszkanie

E.m

Warunki mieszkaniowe fatalne. Brak Internetu, brak piekarnika, brak telewizora, meble w pokoju też bez szału, byle co wstawia aby bylo, w ścianach dziury. Największy problem jest z transportem do pracy. Mając do pracy na 6:30, kierowca przyjeżdża po 3... po pracy również to samo, 2 - 3 tyle wychodzi powrót po pracy do domu. Biuro nie intersuje sie ludzmi. Nie polecam

Kira

Nie polecam pracy na stroikach przez Tradiro... Banda wrednych małp myślących, że sa najlepsze bo pracują na kontrakcie i znają język.... Jak tylko dostaniecie tam pracę to uciekać jak najdalej!! Jeśli nie chcecie mieć spierdzielonego całego dnia....

A co nie ma wifi?

@Marek

99% lokalizacji od Tradiro nie ma internetu.... To jest w twoim interesie jeśli nie chcesz stracić kontakt ze światem ????

Sadzonki

Pracuje na sadzonkach. Jestem zadowolona. Dużo godzin Mieszkanie super warunki. Pokój jedno osobowy mieszkanie 3 osobowe. Transport bezpłatny. Wypłaty co tydzień na czas. Polecam pracę na sadzonkach dla osób chcących pracować a nie imprezować.

@Sadzonki

Dasz mi namiary na ten zakład pracy?

Jakto

Pracuje ktoś może na ogórkach? Ciężka praca? Zostałam poinformowana, że jest gorąco.

Jak praca na pomidorach

Polecam darmowe przeliczanie solarisow u Adwokata pomaga tez odzyskac pieniadze .Niezaleznie czy jestes w PL czy NL Skontaktuj sie ze mno podam ci w wiadomosci prywatnej kontakt do Adwokata ktory prowadzi obecnie sprawe przeciwko TRADIRO email...visanna@onet.eu

Shiba

Przez wiekszosc czasu było dobrze, od nowego roku problemy z wypłatami. Warunki mieszkalne kiepskie.Tj nawet garnków na mieszkanie nie potrafia dac.Szafka robocza i nic wiecej. Z koordynatorka problem sie dodzwonic. Nie mówiać o dogadaniu. Wysokosc solarisow nie jest najgorsza bo oscyluje przy granicy 330-450 eur za 45-55h w tyg. No i oczywiscie narzucanie woli tj masz sie przeprowadzic i tyle zero kompromisów.

Marcel

@WROG BIURA TRADIRO ale dlaczego wyrzucają z mieszkań?

Zostaw merytoryczną opinię o Tradiro - Vlaardingen

• Jak się pracuje w Tradiro?

Zobacz opinie na temat firmy Tradiro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tradiro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tradiro?

Kandydaci do pracy w Tradiro napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tradiro