Opinie o Parlar work w Kerkdriel

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Parlar work. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Parlar work o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parlar work w Kerkdriel

mama

@takatam jasne masz racje. Ale właśnie chodzi o to, że osoby zatrudniające się w tej firmie właśnie z takim zamiarem tam pracują. Ale co z tego jak starzy pracownicy robią wszystko żeby osobom nowo zatrudnionym zatruć życie w każdy możliwy sposób. Niestety są osoby słabe psychicznie które nie wytrzymują tego gnębienia i się zwalniają. I szkoda bo później jest płacz że mało ludzi na zmianach i pracuje się po 12h, 7 dni w tygodniu i nie masz prawa czuć zmęczenia

takatam

Według mnie,każdy powinien zainteresować się samym sobą i wziąć się po prostu za pracę. Każdy zarabia na siebie.

@takatam

A dla kogo te podwyszki- chyba dla umysłowych.Bo my robiła Dygant na nich i nic pozatym .Kg,kg,dla nich się liczy a człowieka mają gdzieś w głębi.

beta

Pracowałam tam. Ludzie boją się odezwać i na skutek tego dziwnie giną im kilogramy, pracujesz jak wół a na skanie wychodzi ci 25 kg śmiech po prostu śmiech. o brygadzistce wypowiadać się nie będę bo szkoda moich nerwów. stanowisko na którym obecnie się znajduje pasuje jej jak świni siodło. @nick opisała tą sytuacje. To jest 100% prawdy. Dodam tylko że szefowa i szef muszą być ślepi że tego nie zauważają.

ENIU

pracowalam tam 6lat byly gorsze i lepsze dni,ale teraz jak popatrze wstecz to mam porownanie co do innych fabryk i oczywiscie do innych biur pracy.w jednym wyplata zalezala od chumoru szefa a zas w nastepnym to juz sama nie wiedzialam czy wogule dostane jakies pieniadze,ale czlowiek uczy sie na bledach obecnie pracuje z bulgarami i widze jak czlowiek moze gnoic drugiego czlowieka wiec nie piszcie takich bzdor ze telefon godzine przed praca to taki problem bo jak ja pojde bez makijazu do pracy nie raz taki pretekst slyszalam,jak wam tam tak zle to idzcie gdzie indziej przeciez z tego co wiem to Halina i Yener nie kaza podpisywac cyrografu,do jakiej pracy bys nie poszedl i beda tam polacy to zawsze lae to zawsze bedzie konflikt,ja osobiscie do szefostwa tej firmy nie mam zadnych pretensji a wrecz przeciwnie duze dziekuje dla nich a te cale konflikty na maszynach i innych fabrykach to nic innego tylko glupia zazdrosc ze nie ja a ktos ma lepiej a co nie ktorzy to lepiej niech sie wezma za zbieranie a knucie intryg w pracy sie pracuje a nie dba o czyjas .......i to tyle milej pracy i pozdrowienia dla calego biura C&E z veghel.

Brałeś udział w rekrutacji do Parlar work. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
niktwazny

Witajcie. Praca i wjak dodawać kilogramy córce i lizusą a osoby uznane przez nią za wrogów na tym cierpią bo właśnie od nich te kg kradnie. Drze morde i uznaje się za najmądrzejszą a niektórym ludziom do pięt nie dorasta. Na innych zmianach wcale nie jest inaczej.ypłaty nie są złe, można dobrze zarobić. Jednak jest więcej minusów niż plusów!!! Po pierwsze najgorsi są ludzie i brygadzistka imienia pisać nie muszę każdy wie o kogo chodzi. Śmieszne jest to że ta pani wgl została mianowana brygadzistką, nie mając o tym kompletnego pojęcia. Wie jedynie

nick

Ja Także pracowałam w tej firmie i zgadzam sie w 100% bardzo trafnie napisane. Szczególnie co do notorycznych oszustw na wadze, nowi są wykorzystywani ponieważ ich ciężka praca idzie na konto "rodzinki" która tam pracuje. Chłopaki którzy stoją na wadze dobrze się starają żeby ich dziewczynki wyrabiały 200% normy kosztem innych. Najgorsze że wszyscy o tym wiedzą i nikt nic nie mówi bo się ich boją? kierownicy nic z tym nie robią. Jeśli chodzi o wyrabianie godzin w miesiącu od czego zależy nasze wynagrodzenie. Jeśli jest słaby miesiąc nowi siedzą w domu po kilka dni a do pracy są wzywani tylko stali pracownicy i to Ci którzy mają układy. Są sytuacje w których nie możesz sie wyspać po nocce bo budzą Cię po godzinie i każą wstawać znowu do pracy - byłam tego świadkiem. Także bardzo polecam pracę, w której polak wyzyskuje polaka ;)

Normalna

Praca masakra... Ludzie za euro by sobie oczy wydrapali.... Ciagle obgadywanie kazdego.... Norme trzeba wyrobić a kilogramy giną na wadze pewnie sa doliczane do konta kolegów tych którzy na wadze stoją. Godziny pracy hmmmm nie znasz godziny na która masz byc byc w pracy czesto zdarza sie ze dzwonia i mówią na teraz.... O wolny dzien trzeba się prosic.... z 12 h pracy czasami za 6 jest zapłacone bo maszyny ciągle się psują... Zero szacunku do drugiego człowieka... Pracowałam w wielu zakładach i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem jak tutaj... A osoby na wyższych stanowiskach zachowują się jakby z podstawówki jeszcze nie wyszli.... Ogólnie mówiąc nie polecam bardzoooo : Dużo mogłabym jeszcze napisać ale szkoda czasu i nerwów...

Normalna

Ja pracuje i jestem bardzo zadowolona:) poroblem to maja nieroby ktore przyjechaly tu na wakacje a w Polsce klepia biede!

Nie polecam tam pracowac naciskaja tam na ciebie jak na wola jakiegos a co do ludzi to sa cwaniaki bo pracuja juz tam dluzej i mysla ze im wolno wszystko bardzo duzo osob odeszlo z tamtad pracowalam tam i wiem co sie tam dzieje.!turki nie zwazaja na slowa co gadaja do ciebie!

zapamietana lala

hej pracowalam tam i w h... leca zwlaszcza erman cwaniak nowe baby to kasuja za lozko zeby mieli kase a do pracy nie dawaja tylko jak trzeba idioci a le stare pracownicy to zapiepszaja oni mysla ze polki to glupie ale ja sie nie dalam i wypieprzylam i jakos w nowej firmie zapieppszam po 12 10 godxz teraz to moge zarobic ale erman nie daje zarobic tak ze wypiepszac z tamtad kobietki

kika
@zapamietana lala

praca super zarobki rowniez a brygadzista Erman jest uczciwym czlowiekiem i dba o swoich ludzi wiec nie piszcie glupot jest dobrym szefem dla swojej zmiany

pazur

Witam nie polecam pracować w tej firmie. Tam pracują sami (usunięte przez administratora) a nowi są pomiatani jak szmaty. Zastanówcie się gdzie jedziecie bo jeszcze to (usunięte przez administratora)

ula74

Pracowałam w tej firmie. Praca ogólnie fajna tylko godziny pracy są nie ustalone. Dzwonią godzine lub pół godziny wcześniej do pracy. Ja mając tydzień na rano nie pracowałam żadnego dnia na rano tylko na późniejsze godziny.

Ninka. Pl

Witam ja pracowałam w tej firmie pare miesięcy i bardzo dobrze wspominam ten czas. Szefowa jest zajebista wraz z szefem umowa odrazu na miejscu i nr sofi. Mam nadzieje że jeszcze pojadę do tej firmy bo ludzie są w porządku brygadziści też, socjal jak na tyle osob pracujących fajny i kasa tez nie mala, więc Ci którzy piszą bzdury to osoby leniwe, wiecznie zmeczone, przyjechały się oplać chyba a nie pracować. Pozdrawiam Panią Halinę i super synka:D.

pieczara

jaka jest norma na godzinę?

pieczara

a jakie warunki socjalne są na domkach?

pani .B

Witam,ja pracowałam w tej firmie jakis czas temu i mile to wspominam.Pozdrawiem

JEST SUPER

Nikt warzny

SIEMA jula,,,,,urlop płatny,,,,wolny dzien co jakiś czas,,,,,mysle ze jak w kazdej pracy na zachodzie....Naprawde nie jest zle i zarobki dobre/.

Nikt warzny

JA NIE MAM ZADNYCH UWAG CO DO SOCJALU.

Zostaw merytoryczną opinię o Parlar work - Kerkdriel

Parlar work