Euro Strip

Hertogenbosch

Opinie o Euro Strip

tob 2009-07-20 12:39:18
zarobki bardzo dobre ze względu na dużą ilość godzin bo jeśli chodzi o stawki to pod psem a co do pracy bardzo ciężka choć nie trudna pracowałem tam 1,5 roku
mb 2009-07-21 17:00:02
pracuje tam juz 3 lata praca bardzo cierzka i malo oplacalna trzymaja mnie tam tylko nadgodziny pozdrowionka
santos 2010-01-11 21:05:39
witam terz tam pracowalem i chcial bym tam wrucic ale nie wiem jak moj num (usunięte przez administratora) robilem w eurostripie przez tempsolution.
Leon 2010-03-24 20:23:42
Ja pracuje w eurostripie prawie 3 lata i tak naprawde ta praca jest dla ludzi którzy pottrafią i chcą pracować , pozostałym życze powodzenia i niech się nie łudzą ze będzie na zasadzie ( czy się stoi , czy się leży kasa się należy) pozdrawiam i wieli szacun dla wszystkich którzy tam pracowali dłuższy czas
grzegoz 2010-09-28 20:42:44
(usunięte przez administratora) i ludzie też i nieprawda że tu zarabiasz w systemie godzinnym praca bardzo ciężka i na akord straszny pszemjał ludzi a szef temposolutjon stwjerdził że ludzie pracujący tu to roboczogodzina a nie człowiek brak słów zero szacunku dla człowieka
ktosiek 2010-09-29 16:57:59
Praca w eurostip to katastrofa. Ciężka żmudna polegająca głównie na pakowaniu płytek gresowych do pudełek. Nie brzmi tak źle, ale rzeczywistość jest inna. Trzeba robić normę, która wynosi -jedna paleta w godzinę i od liczby palet jest wypłącana pensja. Jest to naprawdę dużo, ale czemu się dziwić, w większości pracują tutaj Polacy, którzy swoją nadgorliwością, a dokładniej głupotą doprowadzili do tego.Radzę uważać na Polaków, gdyż zamiast się wspierać i pomagać sobie nawzajem to i tylko czekają na jakieś potknięcie kogoś, żeby pokazać się "szefostwu". Ta więc firma
(produkcja) bazuje na Polaczkach, którzy zamiast domagać się swoich praw i nie dawać się wykorzystywać, bezmądrze wykonują syzyfową pracę. Takżę szczerze nie polecam, są inne dużo lepsze miejsca pracy w Holandii.Aha uważajcie również na tempsolution- Flex Specjalisten agencję
pośrednictwa pracy- nie polecam, to (usunięte przez administratora)
Leonigator 2010-09-30 21:18:56
Witam.. Również mam do powiedzenia coś na temat Euro Strip(usunięte przez administratora) Ucina godziny gdy ma zły chumor, zdaża sie to regularnie co tydzień na wypłate... Ogólnie to odradzam wyjazd z tego pośrednictwa pracy bo może spotkać was taka sytuacja jaka spotkała już kilku śmiałków którzy odważyli się tutaj przyjechać , że po 2 dniach bedziecie musieli wracac do Polski na piechotę . Taką wycieczke firma zasponsorowała już kilku osąbą którzy nie mieli pieniędzy na powrót do domu...
Paweł były pracownik z Eków :) 2013-06-13 21:44:36
Praca nie dla kobiet w kazdym bądź razie, chyba że z zamiłowania wylewasz ozdobne cementowe płytki do gumowych form, by po zastygnięciu wyrywać je i tracić przez to czucie w rękach/palcach. Praca również dla tych którzy nie lubią jak nic ich w nocy nie boli :)

Ale nie żałuję spędzonego tam roku, jeśli ktoś to czyta z pracujących tam, proszę pozdrowić (usunięte przez administratora)
Majki 2015-01-09 13:40:38
Ja interesowałbym się wyjazdem z tą firmą, ale zupełnie nie wiem czego można się spodziewać w 2015 roku. Może ktoś już próbował podejmować u nich pracę i powiedziałby mi jak wygląda proces rekrutacji i na co trzeba byłoby się przygotować, żeby pomyślnie ten proces przejść. A przy okazji jakie pieniądze oferują na start.
df 2015-03-15 16:42:38
też i9nteresuje mnie najbardziej jakie pieniądze ta firma oferuje na starcie i ewentualnie jak te stawki mogą później z wydłużaniem się stażu pracy wzrosnąć - czy ktoś z was jest w stanie udzielić mi publicznie tutaj na forum udzielić takie informacji?z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź i pozdrawia,
Sigma 2015-03-31 01:27:08
Najgorsze jest to że każda praca zagraniczna jest lepiej opłacana niż w Polsce. Polska to tylko kuźnia pracowników na wszystkie kraje europejskie, chociaż gdyby w Polsce ten potencjał był wykorzystywany bylibyśmy potęgą. Możecie wyjaśnić jak najłatwiej się z nimi skontaktować i ewentualnie zostawić swoją aplikację, to będę wdzięczny.
hwdp 2016-04-27 12:45:59
pracuje ktos w tym roku w Eurostrip w Hertogenosch.oplaca sie jechac na zarobek ?
oks 2016-05-19 16:31:19
A może beda poszukiwac kogos na stanwoisko stolarza lub też slusarza? Jak wiecie to dajcie znac, mieskzam niedalego ale niestety nikt tam nie prcuje z moich znajomych wiec nie wiem kiedy jest najelpszy czas na zlozenie cv
Zostaw swoją opinię o Euro Strip - Hertogenbosch
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Strip