Opinie o Euro Strip w Hertogenbosch

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Strip. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Strip o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Strip w Hertogenbosch

Mały Nowy wpis

Eine stunde eine palete. pozdrawiam wszystkich harpaganow.

joho21 Nowy wpis

nikomu nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) szefowa pierdolnięta niemka ,kawał szmaty , ludzi mają za nic

oks Nowy wpis

A może beda poszukiwac kogos na stanwoisko stolarza lub też slusarza? Jak wiecie to dajcie znac, mieskzam niedalego ale niestety nikt tam nie prcuje z moich znajomych wiec nie wiem kiedy jest najelpszy czas na zlozenie cv

hwdp Nowy wpis

pracuje ktos w tym roku w Eurostrip w Hertogenosch.oplaca sie jechac na zarobek ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Euro Strip? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Sigma

Najgorsze jest to że każda praca zagraniczna jest lepiej opłacana niż w Polsce. Polska to tylko kuźnia pracowników na wszystkie kraje europejskie, chociaż gdyby w Polsce ten potencjał był wykorzystywany bylibyśmy potęgą. Możecie wyjaśnić jak najłatwiej się z nimi skontaktować i ewentualnie zostawić swoją aplikację, to będę wdzięczny.

df

też i9nteresuje mnie najbardziej jakie pieniądze ta firma oferuje na starcie i ewentualnie jak te stawki mogą później z wydłużaniem się stażu pracy wzrosnąć - czy ktoś z was jest w stanie udzielić mi publicznie tutaj na forum udzielić takie informacji?z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź i pozdrawia,

Majki

Ja interesowałbym się wyjazdem z tą firmą, ale zupełnie nie wiem czego można się spodziewać w 2015 roku. Może ktoś już próbował podejmować u nich pracę i powiedziałby mi jak wygląda proces rekrutacji i na co trzeba byłoby się przygotować, żeby pomyślnie ten proces przejść. A przy okazji jakie pieniądze oferują na start.

Paweł były pracownik z Eków :)

Praca nie dla kobiet w kazdym bądź razie, chyba że z zamiłowania wylewasz ozdobne cementowe płytki do gumowych form, by po zastygnięciu wyrywać je i tracić przez to czucie w rękach/palcach. Praca również dla tych którzy nie lubią jak nic ich w nocy nie boli :) Ale nie żałuję spędzonego tam roku, jeśli ktoś to czyta z pracujących tam, proszę pozdrowić (usunięte przez administratora)

Leonigator

Witam.. Również mam do powiedzenia coś na temat Euro Strip(usunięte przez administratora) Ucina godziny gdy ma zły chumor, zdaża sie to regularnie co tydzień na wypłate... Ogólnie to odradzam wyjazd z tego pośrednictwa pracy bo może spotkać was taka sytuacja jaka spotkała już kilku śmiałków którzy odważyli się tutaj przyjechać , że po 2 dniach bedziecie musieli wracac do Polski na piechotę . Taką wycieczke firma zasponsorowała już kilku osąbą którzy nie mieli pieniędzy na powrót do domu...

ktosiek

Praca w eurostip to katastrofa. Ciężka żmudna polegająca głównie na pakowaniu płytek gresowych do pudełek. Nie brzmi tak źle, ale rzeczywistość jest inna. Trzeba robić normę, która wynosi -jedna paleta w godzinę i od liczby palet jest wypłącana pensja. Jest to naprawdę dużo, ale czemu się dziwić, w większości pracują tutaj Polacy, którzy swoją nadgorliwością, a dokładniej głupotą doprowadzili do tego.Radzę uważać na Polaków, gdyż zamiast się wspierać i pomagać sobie nawzajem to i tylko czekają na jakieś potknięcie kogoś, żeby pokazać się "szefostwu". Ta więc firma (produkcja) bazuje na Polaczkach, którzy zamiast domagać się swoich praw i nie dawać się wykorzystywać, bezmądrze wykonują syzyfową pracę. Takżę szczerze nie polecam, są inne dużo lepsze miejsca pracy w Holandii.Aha uważajcie również na tempsolution- Flex Specjalisten agencję pośrednictwa pracy- nie polecam, to (usunięte przez administratora)

grzegoz

(usunięte przez administratora) i ludzie też i nieprawda że tu zarabiasz w systemie godzinnym praca bardzo ciężka i na akord straszny pszemjał ludzi a szef temposolutjon stwjerdził że ludzie pracujący tu to roboczogodzina a nie człowiek brak słów zero szacunku dla człowieka

Leon

Ja pracuje w eurostripie prawie 3 lata i tak naprawde ta praca jest dla ludzi którzy pottrafią i chcą pracować , pozostałym życze powodzenia i niech się nie łudzą ze będzie na zasadzie ( czy się stoi , czy się leży kasa się należy) pozdrawiam i wieli szacun dla wszystkich którzy tam pracowali dłuższy czas

santos

witam terz tam pracowalem i chcial bym tam wrucic ale nie wiem jak moj num (usunięte przez administratora) robilem w eurostripie przez tempsolution.

mb

pracuje tam juz 3 lata praca bardzo cierzka i malo oplacalna trzymaja mnie tam tylko nadgodziny pozdrowionka

tob

zarobki bardzo dobre ze względu na dużą ilość godzin bo jeśli chodzi o stawki to pod psem a co do pracy bardzo ciężka choć nie trudna pracowałem tam 1,5 roku

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Strip - Hertogenbosch

Euro Strip