Opinie o Nivo Uitzendburo w Oss

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivo Uitzendburo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nivo Uitzendburo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivo Uitzendburo w Oss

Oss

Niektórzy pracują i po parę lat w NIVO ale szczerze mówiąc szału w zarobkach nie ma stawki jakie proponują nie ciekawe jak nie robisz nadgodzin to nie zarobisz Co do mieszkań pozostawiają wiele do życzenia pokoje jedno osobowe to luksus nie inwestują w mieszkania internet jest ale czasami się zawiesza nie ma zwrotów za paliwo

Tyle
@Bożena

Jak wyjdziesz max około 2200 (usunięte przez administratora)...każdą sobotę do tego to będzie git warszawa !

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Nivo Uitzendburo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracodawca Nowy wpis

Nadgodziny sa z reguly wyplacane na biezaco z cotygodniowa wyplata , jednak o ile nie zyczysz sobie, mozesz zlecic ich zdeponowanie w tzw. banku godzin i pobrac w momencie kiedy beda ci potrzebne. Nadgodziny wyplacane sa oczywiscie z dodatkami. Wysokosc dodatku okreslane jest w CAO branzy dla ktorej pracujesz Poniewaz NIVO posredniczy przede wszystkim w pracach technicznych dlatego warunki CAO przemyslu lekkeigo i ciezkiego najczesciej okreslaja wysokosc dodatkow do nadgodzin.

Jak dużo osób pracuje w Nivo Uitzendburo?

Pracownik Biura Nowy wpis

W NIVO pracuje miedzy 80-100 osob i przewaznie w branzy technicznej na dlugoterminowych kontraktach .

Oss

Bożena
@Oss

Napisałeś, że zarobki szału nie robią ale każdy może ma inne wymagania i dla kogoś mogą być zadowalające. Możesz więc przybliżyć ile realnie można zarobić miesięcznie wliczając nadgodziny? Z góry dziękuję.

Seba i Marek
@Oss

Zgadza się co do zarobków szału nie ma a co do samej pracy to zależy w jakiej firmie się robi np.VDL sama praca nie jest zła ale trzeba uważać na Polaka majstra Piotr podlizuje się kierownikowi i donosi żeby się podlizac pięknie z tobą rozmawia a za chwilę cię obgada i doniesie na ciebie .taka zwykła wiejska (usunięte przez administratora)

loker
@Seba i Marek

Opinia pisana przez Osobę trzecią. Nikck użyty do opinie jest feakem i nie powinien być dopuszczony do poblikacji. Polecam lepiej sprawdzac oboby publikujące.

Tyle
@Bożena

Czy Nivo Uitzendburo zapewnia kartę multisportu?

Ano

Witam serdecznie , Nie nie ma takiej mozliwosci .

Aplikowałeś do firmy Nivo Uitzendburo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy nowo zatrudnione osoby w Nivo Uitzendburo otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiscie , z pracownikiem biuro podpisuje umowe o prace od pierwszego dnia , dostaje on rowniez instrukcje , regulaminy zakladu w ktorym bedziee pracowal i nivo , dostaje informacje o ubezpieczeniu.

... Masakra ...

Uwaga na firme hurkens & van velluw z Nivo gonia ludzi nie mila atmosfera kreowana przez holemderskich majstrow rycza po ludziach wyzywaja od glupkow a Nivo zamiata wszystko pod dywanik

bak
@... Masakra ...

dzieki za info bo dostalem oferte w tej firmie przez nivo

@... Masakra ...

Wyrzuceni z pracy zawsze beda narzekac- Prawda?

Wszystko zalezy od tego dla ktorego zakladu i na jakim stanowisku pracujesz. Nadgodziny sa wtedy kiedy jest natlok pracy lub jest ich mniej bo jest spokojnie. Jedno moze byc pewny: pracujac w NIVO zawsze masz gwarantowane godziny pracy tj 38-40 na tydzien . Tu nikt nie pracuje z planami dziennymize ze kazdego dnia jest inaczej Za nadgodziny zawsze sa dodatki i a ich wysokosc ustalona jest w CAO branzy dla ktorej pracujesz.

NIVO istnieje juz ponad 10lat, dlugoterminowy okres zatrudnienia mozliwy , wyplaty zawsze na czas i duza grupa zadowolonych ze wspolpracy

Hanna
@Anonim

Czy w ostatnim czasie współpracowałeś z Nivo Uitzendburo? Wspomniałeś o tym, że firma istnieje już od przeszło dekady. Czy korzystasz z usług agencji co jakiś czas? A może Twoja praca za pośrednictwem agencji była jednorazowa? Możesz opowiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Czy dla pracowników przewidziane są premie lub dodatkowe bonusy pieniężne?

kowal131010@wp.pl
@Anonim

Witam chyba dłużej pravowałem super Pozdrawiam DANA BOSS✌????SUPER GOŚĆ!!! A może macie coś w EMMELORD?

Klaudia

A można się umówić na więcej godzin pracy?

@Klaudia

NIVO nie decyduje o ilosci godzin pracy w tygodniu tylko zleceniodawca u ktorego pracujesz. Minimum godzin pracy na tydzien to z regoly 38 lub 40 w zaleznosci od CAO i czasami nadgodziny jak sa . Nadgodzin nikt nie gwarantuje

Czy pracodawca Nivo Uitzendburo organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pracownik NIVO

Tak, O ile pracujesz u zleceniodawcy ktory potrzebuje takich kwalifikacji od ciebie np azebys mial kurs na wozek to mozesz liczyc ze NIVO wysle Cie na kurs Juz duzo osob dostalo takie szkolenia

Jakie są mocne strony pracodawcy Nivo Uitzendburo?

Zadowolony

NIVO to bardzo rzetelne i przejrzyste biuro pracy, Co prawda zatrudnia tylko personel techniczny, placi zawsze w terminie, gwarantuje darmowe mieszkania, potrzebujesz pomocy lekarza czy masz inne pytania to zawsze uzyskasz potrzebna pomoc czy porade u koordynatora. Sam sprawdz Polecam

Tomasz Majewski

Pracowałem dla NIvo ok 8 lat temu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wszelka pomoc była zapewniona a pieniądze zawsze na czas. Czasem zdarzały się błędy w ilosci godzin pracy ale po konfrontacji wszystko zostało wyrównane. Takie sytuacje zdarzały się sporadycznie.

Tomekxxc

Maja prace dla.spawaczy z doświadczeniem na.drzwiach za 500/€tyg Mysle ze w Polsce bez problemu dobry spawacz zarobi takie pieniadze a i większe

Bartosz
@Tomekxxc

Współpracowałeś z agencją i byłeś zatrudniony jako spawacz? Czy możesz napisać jak wyglądają na miejscu warunki zakwaterowania i dojazd do pracy. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Rafal

Pracowałem przez NIVO. BV. ponad 1.5 roku. Wiadomo - jak każda agencja pracy musi zarobić na pracowniku ponieważ oni się z tego utrzymują. Natomiast bardzo chwalę sobie współpracę z nimi. Wszystkie wypłaty zawsze na czas, Bardzo miła atmosfera, opieka koordynatora na wysokim poziomie - nic do zarzucenia ! Wiadomo, czy przez agencję czy na kontrakcie trzeba pracować i nikt nie będzie tolerował (usunięte przez administratora) Gorąco polecam !!!

Patrycja

Czy nie poszukują spawacza z doświadczeniem?

@Patrycja

Dla spawaczy bez doswiadczenia posiadamy malo / rzadko ofert pracy przewaznie pojawiajace sie oferty sa dla wykwalifikowanego personelu tak tez biezace ktore w tej chwili mamy tylko dla kandydatow z doswiadczeniem

NIVO

Co masz na mysli pytajac o znizki pracownicze ? czego ma dotycvzyc znizka ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Nivo Uitzendburo?

NIVO

NIVO posredniczy w zatrudnianiu technicznego personelu, tak wiec dla osob bez doswiadczenia technicznego lub z doswiadczeniem w innych branzach znalezienie pracy jest nieco trudniejsze lub trwa dluzej.

L...

600-700 to już zależy od ciebie i do jakiej firmy idziesz pracować.

K.Lemiecha

Polecam biuro jak najbardziej byłem pracownikem 2lata jako monter spawacz. Biuro jedno z najbardziej solidnych na rynku pracy płacowo także. Jeszcze raz polecam wszystkim i pozdrawiam

Bolo

Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale jak widać nie każdemu można dopasować!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nivo Uitzendburo - Oss

• Jak się pracuje w Nivo Uitzendburo?

Zobacz opinie na temat firmy Nivo Uitzendburo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivo Uitzendburo?

Nivo Uitzendburo