Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Opowiedzcie jak wyglada sprawa z dojazdem do firmy?

@Kasia

W puszkach...zwanych autobusami mzk. Tam nie istnieje nic takiego jak dystans.

Roza

Ja jeszcze kontynując wypowiedź TYSONA. wcześniej był zakaz przemieszczania się pomiędzy zakładami mówię tu o dawnym bkt i basem, codzienne odkażanie szatni. W tej chwili tego brak mało tego osoby oddelegowane do pracy na inne wydziały przychodzą się przebierać na stare miejsca. Jak to się ma do dużego wzrostu zachorowań. Drogi zarządzie same maseczki nie wystarczą

Julian

Widzę ogłoszenie pracy dla mechanika - jaka atmosfera w dziale, jaka płaca? proszę o konkretne odpowiedzi, bo gdzieś już wyczytałem, że w tym dziale jest nieciekawie.

Ktoś ciekawy

Przyjąłem się z myślą że jest dobrze ,lecz nie których widać pracowników roznosi i mają pretensje do młodszych .Przykłady Stara Malarnia , Atmosfera brak ,Mistrz który nie reaguje na pewne sprawy Pozdrawiam

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
praca

Dzień dobry pojawiły się ogłoszenia pracy jako lider i kierownik magazyny oraz magazynier, czy ktoś się orientuje jaka jest wysokość zarobków netto na wymienionych stanowiskach?

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie jako referent ds. controllingu. Jaka jest atmosfera w dziale? Czego dokładnie oczekuję się od kandydata na to stanowisko?

@Ewa

Atmosfera świetna, cudowna, trochę pracy, resztę czasu sobie trzeba samemu zorganizowac

Pracowałem w tej firmie długo i zauważyłem że Ukrainki bojąc się zwolnienia udają kierowniczki i wulgarnie odnoszą się do pracowników z Polski (szczególnie te Ukrainki które przyszły z kabli), jak im odpowiesz chamstwem na (usunięte przez administratora) to wyzywają cie od najgorszych po ukraińsku (pidar etc.) plus mówią w prost że powinieneś dostać lanie po pracy. Polacy tam pracujący to z reguły mili ludzie, bo z takimi miałem styczność. Praca jest trochę zwariowana bo czasem latasz jak szalony po działach gdy pracy jest mało. Pensje są nie za wysokie i niestety nie zanosi się na nic lepszego. Gdyby nie sytuacja z tym zachowaniem niektórych kobiet z Ukrainy to byłoby nawet dobrze, niestety firma bardziej ceni ludzi z zagranicy a swoich raczej pomija jeśli chodzi o dobre słowo czy szacunek, ale wiadomo, tania siła robocza jest ważna więc jesteśmy traktowani dosyć specyficzne. Z kabli ludzie przychodzący pracować gdy u nich nie ma pracy są w miarę spoko, młodszym chce się bardziej pracować niż starszym lecz gdy młodzi doświadczają złego traktowania nie potrafią się ugryźć w język i tym samym często tracą pracę w sumie za nic, bo jak można winić kogoś że komuś pojechał jeśli ten ktoś sam wulgarnie się do tej osoby odniósł. W tej firmie już nie pracuje ale jeśli ktoś chce to da radę tam pracować.

Boks

Cześć ryba nadal kapujesz i buntujesz ludzi? Chyba czas na rundę bokserską pod firmą wkoncu. pstrąg.

Wspôłpracownik
@Boks

Boks, co działa Ci na nerwy że ryba solidnie pracuje? Więcej ludzi takich jak ryba a problemów z wydaniem zleceń nie byłoby.

Baranek Boży

Jak jest w tej firmie na wydziałach mechanicznych. Warto przychodzić? Zdania są podobno podzielone. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy przełożeni są w porządku i czy jest jakiś pakiet szkoleń wdrażający na stanowisko

Roman

Witam spawacz tig mag mig jakie zarobki może liczyć? Może ktoś rzetelnie opisać czy jest to 8h? Tylko nadmienię ze nie interesują mnie nadgodziny żadne soboty niedzielę itp podstawa ewentualna premia, na jakiej zasadzie jest przyznawana. Będę bardzo wdzięczny wszystkim odwiedzającym to forum.

Subtelny mobbing, jakiś kierownik z góry zszedł i kazał mi odstawić krzesło i wykonywać pracę na stojąco. Stałem otoczony współpracownikami wykonujący nawiercanie elementów na siedząco. Na pytanie o co chodzi? dlaczego jestem traktowany inaczej niż inni kazał mi podać swoje nazwisko. Czy to jest poważna firma?

w tej firmie nigdy nie bylo sprawiedliwie i nie bedzie dobrzy pracownicy uciekają a (usunięte przez administratora) zostają , jeden pracownik moze chorowac bardzo często i otrzymal podwyżkę a drugi raz zachoruje i jej nie otrzymal ,jeden może chodzić tylko na ranne zmiany a drugi już nie ,technolodzy pozwalaja sobie na zbyt wiele a liderzy krzykiem wymuszają wyższe wyrobienie w firmie BkT ktora została dolączona do BAS kierownik zna się tylko na liczeniu a ludzie nie mają pracy

Stały pracownik

Może to była oferta pracy stałej to i stać trzeba.

Robol

Opierdzielić ludziom pensje o 20% !! Wstyd!! Firma nie jest w kryzysie!! Ludzie pracują nadgodziny bo tyle pracy i właśnie im firma podziękowała. Żenada!!

KrKBDG
@Robol

A dodatkowo na krawędzi wrzucili normę na każdą maszynę 6h hahaha Trzeba płakać panu dyrektorowi dlaczego nie ma tyle. Szczyt szczytów...

Adaś
@Robol

Ktoś musiał zapłacić za gadżety które firma rozdawała .Maseczki, płyny do dezynfekcji,termosy. Jak się okazało nie były darmowe. Nic za darmo. Nic. Wstyd.

@Adaś

Dokładnie trzeba za to zapłacić...przykre że firma która nie ma problemów skubie z pensji pracownikowi aby tylko pokazać że jest w kryzysie i skorzystać z tej całej śmiesznej tarczy antykryzysowej...wstyd

@Robol

Pensje? a nie tylko premie przypadkiem?

@Robol

Drodzy Państwo, w obliczu skutków pandemii COVID-19, w trosce o interes firmy i jej pracowników Zarząd BAS sp. z o.o. podjął decyzje dotyczące oszczędności. Skutki pandemii w postaci ograniczenia transportu i wstrzymania działalności zakładów produkcyjnych w Europie bezpośrednio przekładają się na funkcjonowanie naszego zakładu. Dbając o pracowników i mając na celu utrzymanie ciągłości produkcji oraz płynności finansowej, firma podjęła wyjątkowe działania na rzecz ochrony zdrowia: ustaliła nowe, bezpieczne zasady pracy, wyposażyła pracowników w środki ochrony indywidualnej: maseczki, rękawiczki ochronne, płyny dezynfekujące. Podjęła wszelkie możliwe kroki, aby ograniczyć ryzyko zarażenia. Międzynarodowa Organizacja Gospodarcza szacuje, że działania na rzecz ograniczenia rozwoju pandemii Covid-19 mogą skutkować spadkiem poziomu produkcji o 20-25 proc. Skutki pandemii COVID-19 mają finansowy wpływ, nie tylko na to co widoczne dla pracowników tj. ilość zleceń produkcyjnych, ale również na całe otoczenie firmy: terminy płatności, przepływy finansowe czy niezbędne inwestycje. Odnosząc się do nieprawdziwych informacji dotyczących obniżenia pensji, informujemy, że BAS Sp. z o.o. jako jedna z niewielu firm w regionie nie dokonuje zwolnień grupowych, nie wprowadziła skróconego czasu pracy, NIE OGRANICZYŁA WYSOKOŚCI WYNAGRODZENIA ZASADNICZEGO. Zespół BAS

@1111

A co to za różnica? Skoro masz (usunięte przez administratora) nawet po godzinach za figę z makiem. Z premią te pensje jakoś jeszcze były do zniesienia, a teraz...czysta najniższa krajowa...no rzeczywiście aż chce się robić

XxX
@Belma AS Sp. z o.o.

Zapomnieliście dopisać iz BAS jako jedna z niewielu firm najpierw karała pracowników za spożywanie śniadania na hali a później zabroniliscie pracownika korzystać ze stołówki i muszą korzystać ze stolika w przejściu tym samym jedząc śniadanie na swojej hali ... Gdzie tu logika ?? Czy do wyronienia pracownika jest doliczany czas jaki musi poświęcić na wypełnianie karty kto koło niego przeszedł itp. ? i co do skróconego czasu pracy to wiele firm wprowadziło coś takiego iż jedna zmiana kończy 15 minut szybciej druga zaczyna 15 minut później czyli ludzie mają ograniczone ze sobą kontakt jednak BAS poza maseczkami srodkami dezynfekującym i i papierologia nie zrobił nic dla pracowników

Romek A'Tomek

Jestem zainteresowany aplikowaniem na stanowisko inspektora jakości. Czy możecie udzielić odpowiedzi jaka jest atmosfera pracy w dziale jakości, ilu zmianowa jest to praca i czy można liczyć na wynagrodzenie powyżej 3200 netto mając kilka lat doświadczenia?

Współpracownica
@Romek A'Tomek

Witaj, moim zdaniem praca na tym stanowisku jest Ok, a atmosfera jak najbardziej wporządku. Zmianowość zależy od działu na jaki trafisz, a co do pensji to nie umiem odpowiedzieć.

Podatnik

Nieprawdziwych informacji a co macie napisać że szukacie pretekstów do zabierania premii, że wysyłacie na w5 lub bezpłatne następnie każecie urlopy wypisywać bo nie będzie możliwość odrobienia. Nie ma sprzeciwu bo ludzie boją się że będzie jeszcze gorzej jak ktoś się postawi. Dla mnie to bezprawie możni firmy myślą że to oni prawo ustalają. Mam nadzieję że kiedyś znajdzie się grupka osób która się postawi takim procederom i się wam odbiję (usunięte przez administratora)

Tommy 1992

Operator krawędziarki cnc 2500zl zarobki 3 zmiany i normy wyrobienia... Tyle zarabia baba w biedronce przy 18 dniach pracy w miesiącu na jedną zmianę. Nie polecam zakładu... Latem na hali jest 34 stopnie z każdego pujscia do toalety trzeba się rozliczać... Żenada.

Jak długo czekaliście na odzew z Belma AS Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ktos

Ok tydzień czasu i miałem telefon

Proszę o informację jaka stawkę na początek dla prasera tworzyw sztucznych i po jakim czasie zmiana stawki. Dziękuję za informację. Pozdrawiam.

stawka godzinowa wg umowy zmiana stawki po 6 miesiącach trwania 1 umowy

Mistrz

Czemu jako mistrz nie mogę pracować zdalnie skoro i tak cały dzień siedzę na kompie? Bez sensu. Tacy ludzie jak ja nie powinni być narażeni na zakażenie koronawirusem.

Tłocznik
@Mistrz

No dokładnie. Ja jako pracownik jutro wywożę PEMa do domu i będę pracował zdalnie. Chłopaki z krawędziarek dzisiaj już belki i pompy hydrauliki wywozili i powoli składają.

Buku
@Mistrz

Miszczu, nikt nie powinien być narażony... A jak siedzisz na kompie to lepiej z niego zejdź:)

Nicki
@Mistrz

Masz rację i popieram...każdy pracownik na podobnym stanowisku , mógłby pracować zdalnie . Jeśli jego obecność nie jest wymagana w zakładzie pracy. A jeśli przełożeni tego nie widzą , lub nie chcą widzieć to jest tylko znak jak dbają o swoich pracowników...

Lotnik
@Nicki

No ale kogo my mamy za kierowników. Każdy myśli, że jest niewiadomo kim a to zwykłe Januszexy. Myślisz, że twój przełożony tak cię puści na pracę zdalną? To tylko slogany, pierdu pierdu, myj ręce a my się pozamykamy. Każdy pokrzyczał coś, postraszył i cyk do biura. Ale spokojnie zagalopują się , będzie jakiś przypadek w firmie i wtedy zaczną od nowa myśleć. Chociaż od długiego już czasu widac,że nikogo nie słuchają i nie myślą

Covid-19

W firmie wprowadzono restrykcyjne działania ,które mają ograniczyć zarażenie się koronawirusem oraz jego rozprzestrzenianie się. Zakaz podawania ręki, dystrybutory z płynem antybakteryjny , pomiar temperatury ciała przed przyjściem do pracy i w czasie pracy i wiele innych.Brawo!! Ale kiedy pracownik z mag.wraca po urlopie ,który spędził w Wielkiej Brytanii, państwie o bardzo wysokim ryzyku zarażenia się koronoawirusem kontaktuje się z sanepidem, który zaleca pozostanie w domu przez jakiś czas i obserwacje. Dzwoni do przełożonego aby poinformować go o tym fakcie pracownik słyszy od kierownika przyjdź do pracy i następnego dnia wraca do pracy. To wszystkie te działania mogą nie wystarczyć. Zobaczymy jak to się rozwinie....

Komana
@Covid-19

No niestety większość kierowników to ameby umysłowe. Ale fakt, działania firmy w tym przypadku zasługują na pochwałę i stanęli na wysokości zadania.

Pracownik Produkcji

Kiedyś słyszałem, że na produkcji pracują tylko osoby bez ambicji lub z kredytem, więc kto by się tam nami przejmował.

Lekarz

Jak sytuacja z profilaktyką koronawirusa?

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 8 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.