Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Monster

Te wypłaty to chyba jakaś kpina na kółkach może czas zeby inspekcja pracy sie zabrała za tą firmę

Borgacz
@Monster

Wesołych świąt. W Biedronce będą przeceny na karpie.

robotnik
@Monster

dziś kadry zapewniały ze zostaną wystawione pensje do dnia 10 grudnia wyrównania z godzin (nadgodzin) przepracowanych

Fifka
@Monster

Z godzin nie wychodzi najniższa krajowa to dają śmieszną premię żeby wyszła...a ty ciesz się bo firma cię doceniła! Brawo dla pracodawcy! Kwitek od pensji może być idealną reklamą tej firmy! Już czas żeby ktoś się tym zainteresował

Lizus
@Monster

Akurat się pomylili w co wy wierzycie... Kasy potrzebują to przeciągają wypłaty. Szkoda marnować czas na tę firmę

Nowa praca

Witam, pojawiły się ogłoszenia do pracy w controllingu i finansach i zastanawiam się czy aplikować. Jak wygląda praca w tych działach, jaka jest atmosfera i wynagrodzenie? Czy warto wysłać tam CV? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Jałokim
@Nowa praca

Zalety: • W samym dziale współpracownicy są sympatyczni i pomocni • Dużo można się nauczyć, szczególnie z Excela - myslisz ze znasz Excela? Tam na 90% okaze sie, ze jestes laikiem • Wypłata na czas [chociaż to chyba powinien być standard, a nie "zaleta"] • Umowa o pracę [j.w.] • Benefity - możliwość preferencyjnego nabycia abonamentu medycznego dla siebie oraz rodziny + dofinansowanie obiadów [j.w] Wady: • Nawał obowiązków, w zasadzie od pierwszego dnia • Brak miejsca na błędy • Poczucie bycia numerkiem w arkuszu kalkulacyjnym - jak nie ty, to kto inny • Nie spodziewaj się kokosów ani nawet kokosików • Duża rotacja - Na rekrutacji sprawdzane sa zdolnosci matematyczne. Do tego troche pytan z rachunkowosci. IMHO - w samej codziennej pracy bardziej od wiedzy i zdolnosci licza sie umiejetnosci (np. Excel, którego jednak mozna sie nauczyc). Przede wszystkim jednak kluczowe są "około- miękkie" kompetencje. "Twarda skóra", pewność siebie, "proste plecy", asertwynosc i ogólna "twardośc". Nie wiem na ile ta opinia jest aktualna, być może coś się zmieniło. Starałem się być obiektywny, choć wiadomo, że każda opinia jest subiektywna. Jedni tam pasują, inni nie. Jednym się ta praca podoba, innym nie.

Wacek
@Nowa praca

Aplikuj, sam się przekonasz jaki (usunięte przez administratora)atmosfera.

Praca

Fretek

He he he he he he he he he Basiory

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Naprawdę jest tyle opcji nawet na magazynie wszędzie powstało dużo firm w Bydgoszczy z wolnymi wekendami i bez nadgodzin dają 4000zl brutto na dzień dobry trzeba mieć UDT właśnie dostałem taką pracę i jest super pozdrawiam (usunięte przez administratora)

News

Co się dzieje w firmie? Dlaczego nikt nie informuje ludzi co się dzieje? Wolne piątki za urlop lub odrabianie?? Serio??? Odrabiać 32 godz.??? Czy ktoś tu upadł na głowę??? Skoro robicie wolne to istnieje coś takiego jak postojowe czy nie??? Dlaczego znowu pracownik obrywa? Liczy się tu jeszcze ktoś ze zwykłym pracownikiem???

@News

Przecież My wam nie będziemy postojowego placic

Lotnik
@News

Odpowiedź o tym jaka sytuacja w firmie to będzie wiadomo po zwolnieniach

@Basek

Ty Basek nie...ale firma powinna. Nie wcinaj się tam gdzie nie proszą cię o zdanie.

@News

Firma zatrudnia takich ludzi na jaką ja stać, więc czego oczekujesz? Jak nie pracujesz to na co liczysz?

@Basek

Człowieku z jakiej planety się urwałeś??? Za kogo się masz że twierdzisz że nie pracuję? To może ty jesteś tym pracownikiem na którego firmę stać?? Jeśli tak to nieźle włazisz jak czopek...jeden drugiemu w (usunięte przez administratora) włazi..gratulacje! i daruj sobie kolejne nic nie wnoszące komentarze.

Z reguły prawda boli

zz
@News

@News nie dawaj się prowokować pajacowi, który w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora) widział Ten Basek to zwykły troll.

Ryszard
@News

Jesteś pracownikiem Belma AS? Nie używaj tego typu sformułowań, nie są one w żaden sposób pomocne, a do tego publikujesz je na ogólnodostępnym forum. Możesz wyjaśnić co dzieje się w firmie, bo może być to niejasne dla osób, które zamierzają aplikować, a byłoby to cenną wskazówką. Jakie relacje? Dzięki.

@Ryszard

Jakbyś poczytał na tym ogólnodostępnym forum dokładnie to byś wiedział co się dzieje w Belma AS.Tu nie chodzi teraz o relacje bo w każdej firmie z tym bywa różnie. A co się dzieje...tego nikt nie wie bo tu się nikt nie liczy z pracownikiem...wywalą cię na wolne piątki i nawet nie wiesz dlaczego...można się jedynie domyślać że nie ma pracy. A dlaczego nie ma tego też nikt nam nie wyjaśnia...więc jak widzisz...tu nikt nie wie na czym stoi.

GrabaRz

Jak myślicie co z firmą. Kryzys i poślizg czy faktycznie za duże zapasy magazynowe?

Świnia

Przecież ten BAS to moloch takie zakłady są najgorsze praca bez światła w zamkniętym pomieszczeniu wygląda to jak (usunięte przez administratora). A i dostać się do pracy może każdy dosłownie każdy biorą wszystkich nawet bez szkoły. Tam można być nikim nic nie umieć i cię zatrudnią szok do czego to doszło w tym kraju.

Worek
@Świnia

Irek znowu wypowiadasz się w imieniu Mariana

Wieloletni Praownik

Pożal się Boże, jak to jest możliwe że przy stawce niegdyś mniejszej miałem większe zarobki jak teraz, gdzie stawkę mam o 4zł brutto większą. Dodam że na wszystkich działach ludzie szukają prac dodatkowych, dodam że obiady w firmowej stołówce podrożały w ciągu roku 2 razy, w dodatku Ukraińcy mają obiady za darmo.

Worek
@Wieloletni Praownik

Poszukaj nowej pracy, lepszej - jest jej dużo w Bydgoszczy.

Były

Nie pracuję w Basie 4 miesiące mam lepszą pracę. Powiem tyle Bas to moloch dla nieudasów i Ukraińców. Zresztą bez sobót i nadgodzin grosze zarobisz. Teraz pracuje 8 godzin weekendy wszystkie wolne i zarobie więcej niż tam. Oczywiście jeszcze trzeba coś umieć ja jestem tokarzem.

Wacek
@Były

W każdej innej firmie jest lepiej. Ta firma i zatrudnieniona w niej kadra kierownicza to porazka

Robol

Co do tej firmy mam mieszane uczucia... firma sama w sobie spoko zarobki wypośrodkowane. Najgorsze w niej to kolesiostwo na stanowiskach kierowniczych i zero pojecia co robic... pracowalem na malarnii i na moje to najgorszy dział w tej firmie .... są też kierownicy wydziałow dwoch lukaszków to sa deb... (usunięte przez administratora) tylko by karalali i nagrywali bo chyba punkty za to dostają...cdn

Lala
@Robol

Malarnia zgodzę się masakra, a co do Łukaszów to robią to co do nich należy i nieźle im to wychodzi

ktoś taki

Syndyk będzie wiedział co zrobić z niepracującymi maszynami :-)

Komana
@ktoś taki

No właśnie, co tak spokojnie w firmie ?

Januż

Oh Basie Oh Basie Kiedy mysle o Tobie(usunięte przez administratora) m

Ada

Mogę się dowiedzieć czy praca w tej firmie jest dla kobiet i czy jest stojąca czy siedzącą i czy jest ciężka?

Unknow
@Ada

Bardziej praca jest stojąca pracują tak ze kobiety zależy na jaki dział chce pani iść

transport

firma niby spoko i ogólnie co do pracy to jest dość ciężko bo dużo jest nazw detali. Najbardziej mnie rozśmiesza małżeństwo Szrek i Fiona na malarni ;p Jak by postradali rozumy i byli niewiadomo jak ważnymi osobami a w rzeczywistości nic nie potrafią chodz pracują tu kilka lat xd Teorytycznie odradzam firmę dla młodych osób bo tu trzeba zapierdzilać ciężko

uknow

Witam zamierzam dac cv do belmy jako swoja pierwsza prace od razu po ukończeniu szkole na dział Montaż detali lub pomoncik przy CNC i moje pytanie czy jako pierwsza praca aby nabrać doświadczenia bedzie dobra ? i jak wygląda rekrutacja

Gustlik
@uknow

Jako nabranie doświadczenia, przemęczenia się trochę i zbudowania CV to jak najbardziej. Ale jeśli planujesz dorobić się czegoś w życiu to nie w tej firmie ani w żadnej innej na produkcji.

Helo
@uknow

Witam Jako pierwsza praca jak najbardziej

Bora
@uknow

Nie polecam. Ze względu na chaos i małe zarobki w porównaniu z innymi okolicznym firmami....

@Bora

Chce iść chociaż na okres próbny jakiś Wiadomo jak to pierwsza praca i chociaż aby nabrac jakiegoś doświadczenia aby Cv nie zawsze wyglądało puste

@Helo

a wiadomo jak wygląda cześć rekrutacyjna ?

@unknow

i jakie stawki oferują jak na początek

krawedziarka 150

dlaczego premie sa zabierane (usunięte przez administratora)m

Uwandix

siema kiedy bedo wypłacane wczasy pod gruszo?

Bartosz
@Uwandix

Firma Belma AS poza podstawowym wynagrodzeniem oferuje takie dodatki jak wczasy pod gruszą? Jeżeli tak jest, to mógłbyś napisać, co jeszcze poza tym rodzajem dodatku można spotkać, pracując u tego pracodawcy? Mam nadzieję, że wymienisz świadczenia dodatkowe, które wprowadził pracodawca.

@Uwandix

Hej i jak tam dowiedziałeś się kiedy będą wypłacać wczasy bo też mnie to interesuje a właśnie zaczynam urlop i kasa przydałaby się

@Bartosz

Niestety firma bas nie oferuje wczasów pod gruszo, oferujo możliwość wykupienia ubezpieczenia (usunięte przez administratora)

Pytanie kiedy dostanę wypłacone wczasy pod gruszą skoro urlop zacząłem22.07?

N.

z tego co mi wiadomo to wcale nie są wypłacane nagrody na wczasy np w zeszłym roku wcale nie były wypłacane są wypłacane mianowicie pod koniec roku

Uwandix

Ta europejska firma nie wypłaca wczasów pod gruszo tak mi powiedzieli. A obiecywali pakiet socjalny. No nic gdybym dobrze zarabiał to nie byłby mi potrzebny socjal. W tym roku urlop spędzę w domu bo pracując na bas za minimalno krajowo nie odłożyłem nic pieniędzy. Od przyszłego roku idę do markietu jako ochraniacz. Kasa ta sama a socjal "ełropejski" i przynajmniej atmoswera lepsza.

Rekin

Dobrze ktoś napisał ten Pstrąg to (usunięte przez administratora) źle mu z oczu patrzy a fałszywy zresztą łysy łeb co się dziwić.

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 8 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.