Opinie o P.H.U. Lider Service w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. Lider Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Lider Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Lider Service w Szczecin

xxx

sipas tech juz padl i teraz druga firma wchodzi nie dajcie sie zwerbowac do werlte bo kasy nie zobaczycie takiej jak powinna byc a zapie......... rowny slawne ramy czy lyzki to tam dopiero jest mlyn aaaaaaaaaaaa pozdrowienia dla bylych pracownikuw

jarek

a co jeśli firmy stoczniowe teraz upadną, to ta firma też? bo oni przecież mają jakieś usługi dla nich robić, no to musza wspólnie istnieć chyba.. a teraz tyle się mówi o kryzysie, wiec takie niepewne losy powiedziałbym tej firmy, nie chce być wyrocznią tutaj, ale sami zobaczcie co dzieje się na rynku teraz.

adik

ja równiez nie widzialem zadnych niepokojacych opinii na temat tej firmy ostatnio, lecz mysle nad nawiazaniem wspolpracy z nimi a nie wiem jak to wszystko wyglada od strony pracownika. Mozecie mi podpowiedziec co nie co na temat pracy u nich tzn.jakie warunki, jakie płace, umowa itp. bede wdzieczny...

spawacz

Lider Service lub Sipas Tech lub Lider Sandra Susłow to jedna i ta sama kicha znanego w Szczecinie (usunięte przez administratora)Wysyła spawaczy do Werlte i Rosslau a potem po miesioncu pracy nie dostajesz kasy bo rzekomo sie nie spisałeś. nie płaci też zusu. jak dzwonisz do biura to nikt nic nie wie ani wogle że jesteś na wyjeździe. Odradzammmmmm.

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
kamil

W internecie P.H.U. Lider Service ma takie sobie opinie, ale większość dotyczy Krakowa, może w Szczecinie jest lepiej, o jakim mieście piszecie?

elmo

To nie ma opcji by jezdzic firmowy samochodem, czy trzeba miec koniecznie wlasne auto pracujac dla lider service?

Koras

Szkoda, że takie sytuacje mają miejsce, bo auto też za darmo nie jeździ. Dlatego dużo lepiej, jak każdy nie korzysta ze swojego prywatnego.

iwa1453
@Koras

Mąż tam pracował2 lata i było wszystko ok dlatego bardzo jesteśmy zdziwieni jak można pisać takie bzdury ,jak komuś się nie chce pracować albo chce kasę za leczenie no to sory ale za darmo nic nie ma ,wypłaty dostawalismy rozliczenia także były w terminie

VW Bora

anonim - 2013-06-15 21:23:24 Czy ktoś dostał pieniądze za swoją pracę? Chciałabym się dowiedzieć czy braki wypłat o których piszecie to pojedyncze przypadki czy reguła?Jeździłem swoim vw bora, (usunięte przez administratora) mnie na dojazdach, zaniżyli znacznie wypłatę.

xdamian92xd

mi tak samo nie wyplacili pieniedzy i czekam juz ponad 3 miesiace na wyplate zgadzam sie z toba mam jeszcze jedna osobe ktora tak samo czeka na pieniadze i mamy zamiar isc do sadu pracy

kruszynka1111

WITAM LUDZISKA SZUKAM LUDZI KTÓRYM AGENCJA PRACY LEADER SERVICE NIE WYPŁACIŁO WYNAGRODZENIA NAPISAŁAM DO UWAGI WIĘC CZEKAM NA ODPOWIEDZ.nie polecam nie wypłacaja pieniędzy mam zaległość za grudzień 2012 dzisiaj mamy 15.03.2013 nie otrzymałam pieniędzy.Dzwoniłam i nie odbierają telefonów,po 2 dniowym dzwonieniu dodzwoniłam się odebrała Pani która zaczeła ściemniać o moim wynagrodzeniu zgubili ,,podobno moje papiery,, .śmiech na sali.Czeka mnie wizyta w Państwowym Inspektoracie Pracy nie dam się tak bajerować dalej.NIE POLECAM PRACY W TEJ AGENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiem tak to wszystko się wydaje śmieszne ale to nasza kasa zarobiona więc coś trzeba z tym zrobić napisałam do Uwagi dzisiaj i czekam na odpowiedz jak to nie podziała to sąd nas ratuje jak chcecie się przyłaczyć by zniszczyć nieuczciwą agencje pracy to piszcie... ZBIERAM LUDZI BU ZAŁOZYĆ SPRAWE SADOWĄ AGENCJI PRACY WIĘC PISZCIE JAK CHCECIE ODZYSKAĆ SWOJE WYNAGRODZENIE (usunięte przez administratora)

Joanna

Pracowałam w Szczecinie w grudniu 2012 za pośrednictwem firmy Leader Service przy wykładaniu towaru. Niestety do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia i nie moge sie dodzwonic ani do centrali ani do oddzialu firmy aby uzyskac jakiekolwiek informacje. Umowa która podpisalam jest bardzo dluga i pociaga pracownika do wielu odpowiedzialnosci, które ja sumiennie wypełniłam. Niestety firma nie wywiazała się ze swoich zobowiazań. Osobiscie nie polecam pracy za posrednictwem Leader Service i zamierzam upominac sie o swoja naleznosc do skutku, lub jesli to bedzie konieczne zgłosic sprawe do Sadu Pracy.

Spawacz elektroda + gaz

Właśnie otrzymałem odpowiedź "Pracodawcy"... cytuję: "Widzę chłopcze, że nie masz pojęcia o pozyskiwaniu i negocjowaniu ofert z Niemiec. Poza tym bastuj bo cię sczyści." Polecam (usunięte przez administratora) jako pracodawcę, pewne jest że podobne odpowiedzi otrzymamy gdy dzwonić będziemy w sprawie wypłaty ...

Spawacz elektroda + gaz

Znalazłem na "Spawalnictwo" taką oto ofertę tej "firmy" : Praca na zachodzie Niemiec. Najpierw konieczne jest przesłanie AKTUALNYCH certyfikatów na spawanie w elektrodzie i gazie ochronnym. Szczegóły dopiero po przesłaniu certyfikatów i PÓŹNIEJSZYCH USTALENIACH. praca-ls@wp.pl z dopiskiem ''elektroda+gaz ochronny zachód niemiec'' ........ i posmarkałem się ze śmiechu :D Co za orły???? W "PÓŹNIEJSZYCH USTALENIACH" okaże się że tyrasz za darmo u jakiegoś (usunięte przez administratora) i nie masz paszportu :D

spaw

Jeździłem swoim VW i nie zapłacili mi. (usunięte przez administratora)

Mario
@spaw

Pani Dyrektor ? ktoś pomylił firmę :) Proszę nie mylić Lider od Leader z Wojska polskiego

XYZC

Witam. chciał bym wszystkich uprzedzić iż firma ta nie jest uczciwa i robi najzwyczajniej na świecie ludzi w "jajo" wodząc za nos obiecując że coś załatwią i nic zarazem nie robiąc. Liczą na naiwność ludzi wmawiając im nawet że list z warszawy do karkowa musi iść nawet 2 tygodnie. Starają się wmówić w ludzi że opóźnienia to jednostkowy wypadek przy pracy nie mający nijak się do rzeczywistości, a prawda wygląda tak iż nie jednokrotnie nie mają oni wcale pieniędzy na opłatę pracowników i starają się ich wodzić za noś ile tylko mogą, a z powodu ich umowy mogą bezkarnie robić to przez czas bliżej nieokreślony. Ja osobiście pracowałem i czekam już 3 tygodnie od rozmowy z "panią dyrektor" czy jak ona tam mi się próbowała przedstawić. Zapewniła mnie że moja sprawa zostanie potraktowana priorytetowo, a gdy w tydzień później próbowałem się z nią skontaktować telefony o de mnie były nieodbierane do momentu gdy nie zadzwoniłem ze swojego numeru pani "dyrektor" odebrała od razu... czy tak zachowuje się uczciwa firma? Czy jestem jedynym który miał podobne przygody? odpowiedz brzmi dwa razy tak samo NIE. A więc szczerze ODRADZAM wam prace na usługach tej nieuczciwej firmy.

monter

pracuje rok w Butting pryey ta firme i wszyscy co tam pracuja robia tam pare lat i sa zadowoleni cos tu nie gra pewnie konkurecja robi smrod

nie wypłacają wynagrodzeń, to powinno wam wystrczyć, poprostu (usunięte przez administratora)

Właściciel

Drodzy Panowie nigdy a to nigdy nie pracowliśmy na rynku Belgijskim, a co do (usunięte przez administratora) to do dziś trwa sprawa o zapłatę, (usunięte przez administratora)

spawacz

(usunięte przez administratora)Pracowałem jako spawacz w a Hamburgu i wiem coś o tej firmie ale kto nie spróbuje ten nie uwierzy. Najlepiej brać zaliczki albo kasę z góry wtedy strata będzie mniejsza. Teraz zmienili branżę ze stoczniowej na budowlaną i nowe osoby (usunięte przez administratora)

Malarz pokojowy

Uwaga Lider Service(usunięte przez administratora) Wysłała Nas do pracy w Belgii jako malarzy. Wyjazd był na warjackich papierach, tego samego dnia rozmowa kwalifikacyjna i na noc wyjazd do Belgii. Nie dali pieniędzy na podróż, musieliśmy sponsorować paliwo z własnej kieszeni. Po przyjeździe do Belgii nad ranem nikt nas nie oczekiwał, od razu kazali przystąpić nam do pracy. Po 10 godzinach pracy Belg-który zresztą się nie przedstawił powiedział że wolno pracujemy i nie umiemy malować. O przerwy musieliśmy się pytać bo nikt nam łaskawie nie powiedział kiedy są. Nikt przez 10 godz. nikt nie zwracał nam uwagi co do jakości naszej pracy. Zmęczeni po pracy udaliśmy się do kwater oddalonej o 50 km od budowy. Tam nas nie chcieli przenocować bo jakiś (usunięte przez administratora) powiedział właścicielowi że nie zapłaci za nasz pobyt. Po zjeździe do Polski nie kwapią się nam zwrócić kosztów podrózy i za jeden dzień pracy. Co oni sobie myślą że (usunięte przez administratora) znaleźli aby podgonić pracę w Belgi i wyuskać z nas resztki sił.Nortmalnie zwykłe (usunięte przez administratora)z Polaków którzy zarządzają tą firmą. Zastanówcie się głęboko czy warto tam jechać aby was też nie wykołowali.Pozdrawiam Malarz pokojowy

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Lider Service - Szczecin

• Jak się pracuje w P.H.U. Lider Service?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Lider Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Lider Service?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Lider Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Lider Service