Opinie o Alf Sensor sp.j. w Zabierzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alf Sensor sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Alf Sensor sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alf Sensor sp.j. w Zabierzów

Exworker Nowy wpis

Ludzie! Nie marnujcie swojego czasu i nie szukajcie zarobku w tej firmie, bo go nie znajdziecie. Więcej zarobicie na kasie w Lidlu a może i lepiej będą tam was traktować. Aktualnie firma cały czas poszukuje nowych pracowników, ponieważ ci, którzy aktualnie pracują mają już dość i zwalniają się jeden za drugim a roboty jak co roku w okresie letnim jest od groma. Jeśli szefostwo nie przejrzy na oczy i nie przestanie traktować pracowników jak tanią siłę roboczą, która powinna się cieszyć, że ma pracę to ta firma niedługo upadnie.

Astym Nowy wpis
@Exworker

To znaczy co, (usunięte przez administratora) ,czy wysokie normy czy jeszcze coś innegon?

Exworker Nowy wpis
@Astym

Rób za trzech a wypłatę bierz najniższą możliwą i w dodatku ciesz się, że masz pracę

gall anonim

Uwaga na pana Dominika który ma stanowisko obok kierownika bo to (usunięte przez administratora) i kapuś. Jak jesteś nowy w pracy i widzisz, że część osób nie podaje mu ręki to nie daj się zwieść jego dyrdymałom że to niby (usunięte przez administratora) że im się coś ubzdurało...

khvsurhgrnb
@gall anonim

potwierdzam pan dominik konfident kierownika

@khvsurhgrnb

Wasze wpisy sugerują, że macie wiedzę związaną z pracą w firmie Alf Sensor. Cieszy mnie to, bo liczę, że czegoś od Was uda mi się dowiedzieć. Na dobry początek chciałbym wiedzieć, czy pracodawca ten preferuje zatrudnienie osoby, która jeszcze nigdy nigdzie nie pracowała, a chciałaby rozpocząć swoją karierę w takiej branży? Proszę o informację.

Bxownfix
@Marek

Tak ale nie trać czasu i poszukaj czegoś lepszego

Pracownik Nowy wpis
@gall anonim

Opinia o Dominiku napisana została zapewne przez konfidenta, który chce odwrócić uwagę od siebie a Dominikowi zazdrości tego, że jest fachowcem. Dominik należy właśnie do tych, którzy nie kablują na innych. Myślę, że ci co trochę dłużej pracują, wiedzą jaka jest prawda. Przestrzegałbym przed pisaniem nieprawdziwych szkalujących informacji o innych, bo w internecie nic nie ginie i można dojść do tego, z jakiego komputera były pisane zawistne i nieprawdziwe komentarze. Miłego dnia!

specjalista

Firma jakich wiele na Polskim rynku, żeby liczyć na jakikolwiek awans trzeba być lizusem - takich tam lubią, ale jak chcesz wskoczyć za wysoko to zaraz natrafisz na wspaniałych kolegów, którzy Cię szybko sprowadzą na ziemię. Od szefa usłyszysz, że firma to jedna wielka rodzina i rzeczywiście układy i układziki łączą wszystkich kierowników, w inny sposób na kierownicze stanowisko się nie dostaniesz. Kierownictwo fałszywe z jednej strony rozmawiają z tobą, żartują, a za plecami potrafią wbić nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie. Generalnie odradzam.

Aaa
@specjalista

Potwierdzam. Brak możliwości rozwoju, Kasa bardzo marna Kierownictwo fałszywe Traktowanie pracownika jak tanią siłę roboczą, donosiciele

Mietek
@specjalista

Potwierdzam

Patrycja

Czy to prawda , że w firmie nie ma zbytnio możliwości rozwoju?

gall anonim
@Patrycja

Jak jesteś kapusiem to chyba jest możliwość rozwoju.

Czy po rozmowie w Alf Sensor sp.j. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
spawacz tig

szukaja spawacza moze ktos wie cos wiecej?

Szsz
@spawacz tig

Nie polecam! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Ile jest zmian w Alf Sensor sp.j.?

Trzy

Hej, jaka jest atmosfera w firmie?

Łukasz

W tym roku dodano jedynie 3 opinie na temat Alf Sensor sp.j. Mógłbym liczyć na opisanie jak aktualnie wygląda praca w tej firmie? Wielokrotnie pisaliście, że nie polecacie tej firmy, ale nikt tak naprawdę nie uzasadnił swojego wpisu. A może na ten moment warto byłoby wysłać swoje CV, co uważacie na ten temat?

Jxjenxn
@Łukasz

Traktowanie pracownika jako żywego parku maszynowego, na podwyżkę marne szanse bo firma ciągle jest na "minusie", najlepiej żebyś robił wszystko w jednym czasie a jak przychodzi co do czego to wszystko odbywa się poza twoimi plecami

Zastanawiam się nad wysłaniem CV do firmy jednak nie mogę znaleźć informacji o warunkach jakie firma proponuje. Mógłby się ktoś wypowiedzieć i udzielić informacji na co można liczyć w firmie?

Rld
@Andrzej

Można liczyć na brak podwyżek i możliwości rozwoju :)

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Alf-Sensor?

Ahxhxh

Nie polecam. Mimo upływu lat opinia z 2014 roku jest nadal aktualna.

Bardzo polecam

Jar

Wiecie co, warto próbować w tej firmie szczęścia, jest naprawdę świetnie jak się ogarnia temat i się stara

nie mam żadnych zarzutów co do firmy jak i kadry kierowniczej,bardzo fajnie się pracowało i można nawet nieźle zarobić jak się chce. Pozdrawiam pracowników tej firmy

?

nie polecam albo wykończą ciebie fizycznie albo psychicznie ,sami boją się własnego cienia ,polskie [usunięte przez moderatora] !!!

Montaż

Najpierw naucz się poprawnie ortografii - montażysto

1300 na ręke na początek fałszywi kierownicy na montarzu, ogólnie zero szacunku dla pracownika w tej firmie, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alf Sensor sp.j. - Zabierzów

• Jak się pracuje w Alf Sensor sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Alf Sensor sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alf Sensor sp.j.?

Alf Sensor sp.j.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Narcyzowa 3
    31-342 Zabierzów