Alf-Sensor

Zabierzów

Opinie o Alf-Sensor

anonim 2010-12-03 22:36:40
1300 na ręke na początek fałszywi kierownicy na montarzu, ogólnie zero szacunku dla pracownika w tej firmie, nie polecam.
Montaż 2010-12-13 14:20:58
Najpierw naucz się poprawnie ortografii - montażysto
2013-09-25 21:33:36
nie polecam albo wykończą ciebie fizycznie albo psychicznie ,sami boją się własnego cienia ,polskie [usunięte przez moderatora] !!!
-- 2013-10-01 12:37:57
nie mam żadnych zarzutów co do firmy jak i kadry kierowniczej,bardzo fajnie się pracowało i można nawet nieźle zarobić jak się chce.
Pozdrawiam pracowników tej firmy
specjalista 2014-08-29 11:03:35
Firma jakich wiele na Polskim rynku, żeby liczyć na jakikolwiek awans trzeba być lizusem - takich tam lubią, ale jak chcesz wskoczyć za wysoko to zaraz natrafisz na wspaniałych kolegów, którzy Cię szybko sprowadzą na ziemię. Od szefa usłyszysz, że firma to jedna wielka rodzina i rzeczywiście układy i układziki łączą wszystkich kierowników, w inny sposób na kierownicze stanowisko się nie dostaniesz. Kierownictwo fałszywe z jednej strony rozmawiają z tobą, żartują, a za plecami potrafią wbić nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie.
Generalnie odradzam.
Jar 2016-04-20 12:12:38
Wiecie co, warto próbować w tej firmie szczęścia, jest naprawdę świetnie jak się ogarnia temat i się stara
Zostaw swoją opinię o Alf-Sensor - Zabierzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alf-Sensor