Opinie o Tonnies Fleisch w Rheda-wiedenbruck Bolesława Krzywoustego 7

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tonnies Fleisch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tonnies Fleisch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tonnies Fleisch w Rheda-wiedenbruck Bolesława Krzywoustego 7

Tonik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Dyrektor DSI zapraszam
@Tonik

Potrzebuje a co jesteś zainteresowany? A czy jesteś przygotowany do ciężkiej orki za 5.50 EUR .

@Tonik

Potrzebuje takich jeleni jak ty.

Daniel

W 2007 tam pracowałem widzę ze zarobki te same 11 lat temu też było 900 do 1000 euro

@VX, chciałabym przypomnieć, że na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu. Zapraszam Ciebie do zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Po raz kolejny Twoja wypowiedź go łamie. Niezgodne z regulaminem jest obrażanie innych.

Ha ha ha
@Marta

Ha ha ha ha a Pani Marta znów usunęła obiektywny komentarz.

Kozak

Nie ma po co tu już wchodzić jest tak mało nowych wpisów że głowa mała a może w DSI się tak ludziom polepszyło.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tonnies Fleisch spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maciora

Ludzie pisać co się dzieje w DSI co tak mało nowych wpisów.

Na forum obowiązuje przestrzeganie regulaminu. Akceptujecie go przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie zapoznaliście się z nim, to zapraszam do ponownego przeczytania: https://www.gowork.pl/regulamin Niezgodne z regulaminem są między innymi sytuacje, gdy obrażacie innych, nie przestrzegacie kultury wypowiedzi lub gdy podajecie dane osobowe pracowników firmy. Dlatego zachęcam Was do jego przestrzegania, gdyż wypowiedzi niezgodne z nim zostaną usunięte przez administrację.

Janek
@Marta

pracuje ale sie troche ucywilizowal

@Janek

Ucywilizował się!Baranem był ,jest i będzie .

VX

A gdzie się podziały moje komentarze? Oj nie ładnie Pani Marto.

gość

Nie warto chyba tu wchodzić na te opinie bo komentarze negatywne są usuwane ( to świadczy o firmie dsi , prawda boli) a administrator ma dużo roboty - usuwa komentarze zgodne z rzeczywistością jak się tam pracuje ... Nie polecam

gość

Może proszę spojrzeć z drugiej strony - pracownika bo chyba ta strona jest dla pracowników? Czy nie? Dlaczego jest tak dużo negatywnych komentarzy bo pracownicy w dsi są wyzyskiwani dostają tylko ok.4 euro a dsi otrzymują od tonnies kilka razy więcej za godzinę pracy każdego pracownika ludzie tam ciężko pracują ale pracownicy biura nie mają szacunku dla nich a tu ludzie piszą prawdę. W chamski sposób są traktowani ta strona jest po to aby ludzie mogli się podzielić z innymi jak tam jest w pracy i jakie warunki mieszkalne a to pozostaje wiele do życzenia i dlatego piszemy aby ostrzec innych ludzi przed tą firmą więc proszę tak nie bronić tego pracodawcy bo ma on wiele za uszami a te ogłoszenie"dyrektor dsi zapraszam" odbiega od rzeczywistości i to mocno więc proszę nie usuwać komentarzy pracowników bo one są w 100% prawdziwe! A najlepiej pani Marta niech pojedzie i sprawdzi na własnej skórze jak się tam pracuje! Bez odbioru!

VX

A na standaryzacji jeszcze jest ten pajac Christian

@VX

Jeszcze robi ta durna pała

Dyrektor DSI - zapraszam

DSI GmbH & CO. KG. Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy za granicą, możesz zatrudnić się u nas. Oferujemy pracę na dłuższy okres przy pakowaniu artykułów spożywczych. Atutem naszej firmy jest terminowe wypłacanie wynagrodzenia i dotowana kantyna (koszt pełnowartościowego posiłku to 2,50 do 3,50 euro). Pracownik linii produkcyjnej Miejsce pracy: Rheda-Wiedenbrück Region: Niemcy Numer referencyjny: praca.pl4 Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł Opis stanowiska: Rodzaj pracy: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas określony Ilość wakatów: 50 nowy dział Wykształcenie: Bez wykształcenia Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, opieka polskich pracowników. Wymagania: Mile widziane doświadczenie w zakładach mięsnych. Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej. Brak przeciwwskazań do pracy z mięsem. Brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach. Determinacja i zdyscyplinowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Oferujemy: Legalną pracę bez posiadania odpowiednich kwalifikacji Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie Pracodawca oferuje nieodpłatne zakwaterowanie, (oplata za media i energie 100 € mc) Wynagrodzenie: od 1400,00 do 2,800 euro brutto Pracę w systemie 2-zmianowym, 7-9 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu. Umowę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech, od dochodów uzyskanych w Niemczech jest odprowadzony podatek i składki na ubezpieczenie. Na koniec roku możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku. Można starać się o zasiłek rodzinny (tzw.Kindergeld). Również zatrudnienie dla studentów i par

Były pracownikCHWDDSI
@Dyrektor DSI - zapraszam

NIE POLECAM! Niemiła kadra ludzi, złe warunki pracy, po nocnej zmianie charytatywne sprzątanie, 30 minut przerwy z czego 20 minut zajmuje droga na kantyne z powrotem na hale. Wyzysk!!

@Dyrektor DSI - zapraszam

Apropo systemu 2 zmianowego, wypadaja dwie zmiany ale jednego dnia, schodzisz z nocki w poniedzialek o 4 czy 5 nie pamietam juz i przychodzisz na 15 na druga zmiane (wróć w tym czasie do mieszkania sie wyspac, wstac, ogarnac i dojechac na nastepną zmiane). Zarobki do 2800 brutto- realne ale tylko w dwa miesiące! Soboty niedziele przymusowe bo jak nie przejdzie to 100e Ci odciagna od wypłaty. Złodziejasy!!

Z ca dyrektora Dsi

Dyrektorowi należy się szacunek. Pamiętam o tym.

V
@Z ca dyrektora Dsi

Ten smieszny dyrektor dsi niech sam SZANUJE PRACOWNIKOW ! Bo z tym ma wielki problem , glupot tu nie pisz ! żenada !

pomoc
@Dyrektor DSI - zapraszam

Czytam i oczom nie wierze, firma DSI o tak złej opinii, z tyloma negatywnymi opiniami ma czelność werbować do pracy na stronie dla pracowników służącej do wymiany informacji o pracy w tej firmie. Ale to w stylu tej firmy i doitsa -tupet i bezczelność!!! Może brakuje pieniędzy na wykupienie ogłoszenia na właściwych stronach do tego przeznaczonych czy szloch rozpaczy z powodu braku pracowników! Odnośnie zamieszczonej oferty było opisywane to wcześniej teraz jeszcze bardziej przesadzili z wynagrodzeniem nie dopisując, że to wszystko to brutto (patrz wynagrodzenie w zł) a w Niemczech potrącenia są znacznie większe niż w Polsce, czyli na rękę zostaje mniej. Godziny pracy też są przekłamane. Ale w DSI wszystkie triki dozwolone, to wszystko oszustwo i kłamstwa by zwabić nowych pracowników! Przez firmę przewinęło się już tysiące oszukanych pracowników z Polski, i setki z Bułgarii, Rumunii, oraz emigrantów z Syrii i Afryki. Dyrektorze z DSI najpierw zapraszasz do pracy, a potem oszukujesz ludzi na pensji i wyrzucasz z firmy, kpisz sobie???!!! Takie sytuacje są tam na porządku dziennym, wyzysk i złe traktowanie pracowników!!! Wszystkim chcących pracować w normalnych warunkach za uczciwe pieniądze stanowczo odradzam!!!

Golon
@Dyrektor DSI - zapraszam

I znowu ten zasrany Dyrektor co za pajac

@Dyrektor DSI - zapraszam

To to to DSI to jeszcze istnieje ? Gdzie oni znajdują jeszcze takich naiwnych do roboty.

@Człowiek

jeszcze zipie ale chyba cieniutko tam, mało roboty i mało godzin , a pensja po potrąceniach to śmiech !!!!! nawet za taką małą stawkę Rumuni nie chcą tam pracować …

Zastępca Dyrektora DSI
@Dyrektor DSI - zapraszam

Nie wierzcie w te głupoty które wypisuje ten śmieszny Dyrektor.Dyrektor no nie zaraz j.e.b.n.e ze śmiechu.

Piernik

Mieszkania to taki chlew. Pokoje po starym szpitalu. Współczuję naprawdę

@Piernik

Gdzie mieszkałeś możesz więcej napisać?

Piernik
@Człowiek

W Rheda. 1000 euro za 230 godzin. Sajo nara. Praca na dziale Sb . Od 2:45 do 14.

Marone

Jak wyglądają pokoje ? Mam wyjazd z Parą na 16 lipca

MARCINOS

Witam mam teraz wyjazd 16 lipca. Pytanko mam jak wyglądają zakwaterowania :)?

Pakowacz

Ludzie w dsi nie ma teraz roboty mało godzin i mała kasa ; pilnie szukam coś innego i lepszego

Dyrektor DSI zapraszam
@Pakowacz

Pakowacz zapraszam na dział Chiny lub Frosta tam godzin nie brakuje 230-240 godz za dobrą kasę 900-950 eur

Dyrektor DSI- zapraszam
@Pakowacz

Pakowacz zapraszam na dział Chiny lub Frosta tam godzin nie brakuje 230-240 godz za 900-950 EUR.

Spontan
@Dyrektor DSI- zapraszam

Dziękuję. W Polsce na magazynie mam za 230 godzin 4000 zl ale rzucam pracę i jadę. Wierze w dobry zarobek i spotkanie fajnych ludzi .

Anka

Ludzie za 230 godzin 1000 euro ? Przecież w Polsce za tyle godzin macie to samo. Jak mozna sie tak ponizac ! Zacznijcie myśleć

Magda

Jeśli ktoś szuka lepszej pracy w tym zawodzie, za wyższe stawki i w zdecydowanie mniejszym zakładzie to niech da znać. Pozdrawiam.

Golon

Co za bzdury wypisuje ten Dyrektor DSI gdzie on znajdzie ludzi do tej roboty chyba w Kambodży .

Golun

Ludzie jak robota w Tunisie? Chcę jechać na trzy miechy i zarobić 5.000 tys euro.Da radę wyciągnąć pięć klocków

Polek

5 klocków to postawisz po robocie hahaha . Zostań w Polsce i siedź cicho

@Polek

Polek a ty co cwaniaku rypiesz jak beduin i siedzisz cicho zjeżdżaj gościu do Polski i nie przynoś wstydu Polakom

Polek
@Golun

Ale ja jestem w Polsce. Zarabiam 4000 na lape i nie jestem Polaczkiem w tym obozie

york
@Golun

bzdury piszesz pytasz sie jak byas postow nie czytal ksiaze z bajki pojechal i na tacy dadza 5 kawalkow ho h ho tu w polsce informatyke jak ukonczysz ze studiamy mozesz miec 13 tysiakow miesiac albo 18 tys gdansk tak placi studia kumaty w informatyce i kasa leci u ammera masz miesiecznie 128e do reki w miesie 1000eurosow

@york

york co to za bełkot (usunięte przez administratora) to pisałeś

marek

Ja pracuję w Tunisie od 5 miesięcy przy pakowaniu wieprzowiny. ciężka praca i zawrotne tempo to norma. w miesiącu przepracujesz jakieś 230 godzin i dostaniesz za to około 1100 euro. 2 soboty wolne i wszystkie niedziele. marna kasa za taką pracę ale jak sie nie ma wyjścia to sie zaciska zęby i pracuje. Czytam te opinie wasze i niestety w większości to prawda, ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić.

Damian
@marek

To masz dokładnie 4,80 na rękę hahahahahaha tylko idiota pracuje w takim obozie za taką stawkę (pracowałem tam) ale to było z 6 lat temu i było trochę inaczej z pieniędzmi, teraz pracuje w Holandii jeżdżę wozkiem elektrycznym i mam 500 euro tygodniowo, pozdrawiam ;)

Oski
@Damian

A gdzie dokladniej pracujesz

@Oski

Myje świnie które idą na rzeź. Mamy też czas na zabawę z nimi. Aby uspokoić emocje .

york
@marek

poszukaj sobie inna firme np ammer pracujesz normalnie masz czas wolny sobota niedziela 152 godziny i te 1280e miesiac po co widencbruk reda aj mam bardziej platna prace bo 17e brutto i 12e za kazdy przepracowany dzien system 3 zmianowy olej tych oszolomow dego dyrektorka co glupoty pisze po co ci nerwy masz ammer taufkirhen vils 84416 veldenstrasse 20 to jest monachium kas na czas hotel znosny dobry biuro na miejscu czego szukac mozesz tez w himoli pracowac pray produkcji mebli pakowacz slusarz elektryk spawacz nawet sprzataczka czy sprzatacz hotelu mnostwo mozliwosci polak mateusz troche duppa ale wezzcie go w garsc idzie wszystko zalatwic zostwcie te zaklady miesne niech oszolomy sobie za pie pszaja niech ludzi szanuja anie jab bydlo swiat sie nie konczy na miesnych zakladach niemcy sa duze mnostwo mozliwosci dodam do poprzednies sprwy jezyka mozesz nie znac ammer ci pomoze tam polacy pracuje polecam

Arek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

@Arek

jak słyszałeś że tam jest tak dobrze to jedz i przekonaj się ha ha ha ! komentarze tych co tam pracowali mówią co innego... ale naiwnych nie brakuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Tonnies Fleisch - Rheda-wiedenbruck

• Jak się pracuje w Tonnies Fleisch?

Zobacz opinie na temat firmy Tonnies Fleisch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tonnies Fleisch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tonnies Fleisch
2.2/5 Na podstawie 165 ocen.

Tonnies Fleisch