Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A w Ełk Suwalska 84

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A w Ełk Suwalska 84

Jak by nie bylo dochodow to nie przyjmowali by nowej kadry. Proste jak slonce. Mowisz ludzki..... Hmmmmmm. Kazdy ma swoje zdanie my inne. My pracownicy jestesmy filarem tej firmy. Wiele razy umursani i przemoknieci ale odcinki zdajemy. Wy sciagacie geodetow. Zlecacie kamerowanie wykonujecie rozliczenie i kasa kasa.... Fakturka jest. Wiec az tak zle to nie jest. A dobrm przykladem jest kielpin. Zgadzam sie ze w elku jest kiepsko z praca ale..... Zalezy czy czlowiek chce pracowac. Jezeli tak to zadna praca nie chanbi wg mnie i mojego skromnego zdania. Od roku jest za duza rotacja w kierownikach jak rowniez i pracownikach. To wcale nie pomaga firmie. Realia sa brutalne. Ciac koszty i to sie widzi. Jesscze 3 lata temu tutaj bylo zupelnie inaczej. Inny stosunek do nas oraz inna polityka. Zadzili ludzie z iskra i temperamentem. A potem jak wykupiono to rownia pochyla. Kula u nogi i w jezioro hlup. Taka prawda bolesna.

Tom

Jakie dochody w setkach tys? może takie będą, ale firma musi wyjść z dołka po poprzednim prezesie. Obecny jest ok.ludzki, ale i on z pustego nie naleje.Nalewa już od roku.Oby firma przetrwała, bo w Ełku z pracą kiepsko!

pracownik etetowy mlody wiekiem ale juz doswiadczo

To fakt rondel. Niestety tak jest ze sie te dziurki zapycha kim sie da. Ale od tego kogo zatrudniaja jest pan przez wielkie C jak padlo na poczatkowym poscie. Z perspektywy pracownika ktory tu juz pracuje jakis czas widze brak stawiania na mlodszych. Jest tyle mozliwosci dotacji azeby wysylac na kursy wszelakie ale pocoz to. Jak im tego niezmiernie nie trzeba to nie biora takiej opcji pod uwage. Sprzet z roku na rok coraz bardziej sie eksploruje. Firma jest wyplacalna potwierdzam. 10 kazdego miesiaca wplywa gotowka. "Kochana" kadro. W wiekszosci jestescie wyksztalceni wiec postawcie na mlodych. Docencie nas bardziej. Postawcie na rozwuj nas pracownikow. Kursy kursy kursy. Jak na dochody w setkach tysiecy zlotych stac was na to. Tak wiec do dziela!!!!!! Zrobcie cos dla ludzi.

Jak jest teraz?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
mirek

jak dokona się zmiana pokoleniowa na stanowisku prezesa, to na pewno firma pójdzie na szczaw, ale fakt, ze potrzeba w niej młodych ale mądrych i energicznych!bo z kim ten prezes pracuje??? to cud,że jeszcze tam jest!

b

Sytuacja jest taka ze albo zakład wyjdzie na prostą albo pójdzie dół tylko czy w końcu dokona się tam zmiana pokokeniowa i

jest nieźle!

tomek

od lipca jest super prezes, kompetentny i ludzki, jeszcze nigdy ta firma nie miała takiej szansy! tylko czy wytrzyma i nie odejdzie? bo poprzednik zostawił mu niezły bajzel i kupę długów! Człowiek przez wielkie C

pracowalem tam okolo 8 lat jak byl stary zarzad bylo calkiem niezle ale jak przyszedl nowy wlasciciel to jest totalne dno i wodorosty

Brak perspektyw na rozwój.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A - Ełk

Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A