Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A w Ełk Suwalska 84

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A w Ełk Suwalska 84

Magda Nowy wpis

Czy był ktoś może w firmie na stażu ?

sędzia Nowy wpis

Oj DEMON jedno ci muszę przyznać masz dłuuuugi język, szkoda że informacje nie sprawdzone. Najgorszy jest brak lojalności u pracownika . Znasz przysłowie: " zły ptak, co własne gniazdo kala" - ale pewnie o obecnym miejscu swojej pracy tez tak życzliwie się wypowiadasz.

kokos Nowy wpis

i tu masz racje tylko co można poradzić chyba nic , stało sie szkoda tylko jednego ludzi którzy oddali tej firmie serce i zdrowie przez 63 lata na pewno kilku ich było

Aneta

@demon rozumiem. Czyli ten nowy właściciel nie będzie rozwijał Przedsiębiorstwa Instalacyjnego PRIM S.A? Nie będzie chciał zatrudnić nowych osób? W takim razie po co kupował firmę?

demon Nowy wpis
@Aneta

kupił ją w 2012r w grudniu za 8 mln.W styczniu zabrał nasz zysk 1 mln.Potem sprzedał kilka punktów np.sporą dzialkę na szeligach,kotłownię w Olecku,zaplecze Piszu,troche pobudował a teraz resztę opyli i wyjdzie na plusie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
młody

Widzę że z DEMONA to taki gaduła a listę chyba masz od kogoś kto prosił cię żebyś zachował ją dla siebie jak widać słowny z ciebie DEMON Szkoda że ktoś kto pracował w firmie 22 lata nie potrafi zachować się przyzwoicie w końcu na siłę tam nikogo nie trzymali Pozdrawiam

Aneta

@demon a na jakim jesteś stanowisku, że posiadasz takie informacje? Może jest szansa, że firma jeszcze się odbije od dna?

@Aneta

byłem kierownikiem robót ....nie ważne jakich.Robiłem pełny zakres prac na budowach.Prezesów znam od 22 lat.Niestety dziś zmarł jeden z nich.Dlatego wiem co tam się dzieje.Zostało tam 19 pracowników.Koparki kupiła spółka Elmo-druga firma obecnego właściciela.Garaże i inne budynki są aktualnie wyburzane a na placu leżą dwie gromady: jedna złomu druga śmieci. Jeszcze jakieś pytania....? Pozdrawiam

Aneta

@demon skąd posiadasz takie informacje? Proszę uzasadnij swoją wypowiedź o firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A. Nie można bez argumentacji pisać takich stwierdzeń, bo to wprowadza zamieszanie na forum, więc jeżeli masz na to jakieś dowody t proszę nam przedstaw.

@Aneta

mam na meilu wykaz środków trwałych które są licytowane w związku z likwidacją prawdopodobnie z końcem roku

demon

nie szukajcie tam zatrudnienia ,ta firma pada

Aneta

A czy obecnie firma planuje zatrudnienie nowych pracowników? Nie ma jeszcze żadnych opinii z tego roku. Możecie powiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w PRIM? Na jakie warunki pracy można teraz liczyć?

dto

W sumie cały czas pokazują się u nich jakieś oferty pracy, ale mnie by najbardziej interesowało ogłoszenie na specjalistę ds. procesów, bo o stabilne zatrudnienie wcale nie jest trudno.

tytan

Powiem tak może jeszcze wyjdziemy na prostą roboty do okola dosyć sporo tylko żeby ktoś to ogarnął jak już coś wygramy i trochę w sprzęt zainwestował , moim zdaniem warto spróbować jak jest szansa na pracę w tym zakładzie , w końcu wiele osób własnie w Primie zdobyło doświadczenie i poszło w świat i całkiem nieźle sobie radzi , Może jeszcze coś z tego bezdzie a jak nie to dzieki za to co było PS Palą ale tylko złom ,

tytan

demon

Jeszcze jedno.Każdy może pracować gdzie chce,ale musisz miec świadomość że 90 % czasy będziesz jechał na szpadlu za najniższą krajową.Bo kiedyś były płacone nadgodziny,ale jakiś czas temu zastąpili je godzinami do odsiedzenia w domu w zimę.Aha urlopy też się wykorzystywało w zimę i to do zera.Powodzenia.

demon

Wypowiedzieli umowy trzem stałym stałym pracownikom i jednemu renciście z portierni,nie pisałem o zwolnieniach grupowych.A czy plotki?Jak pisałem wcześniej pracowałem tam 18 lat .Znam sytuację z dobrych żródeł.Oczywiście dla zwykłego Kowalskiego to ważne aby kasa na konto wpływała, a nie obchodzi go to jak zakład prosperuje,co wygrywa i za ile,na czym robi straty wygrywając przetarg poniżej krytyki np.w Raszynie

Robol
@demon

Przetarg w Raszynie to sprawka poprzedniego prezesa Mrówczyńskiego. Takiego niedojdy świat nie widział! Tylko krzyżówki rozwiązywał i pod rękę z biskupem chadzał. A na kontraktach to tyle się znał, co kredytów nabrał i firmę pogrzebał na miliony. Nowy prezes robi, co może...ale czy da radę? Przetargi idą z tak zaniżonymi kosztami, że nie ma jak wejść na rynek. Jestem tylko robolem, ale wiem co nieco na te tematy. Najważniejsze, że płacą uczciwie. A to. że zwalniają, to mają takie prawo. Dobrego nie zwolnią, a wiem, że szukają kompetentnych na stanowiska kierownicze i do robót też. Tylko chętnych nie ma, bo wolą zasiłki he he.

demon

No i chyba idzie w kierunku likwidacji.Sprzedają na złom kontenery,palą baraki,są wypowiedzenia.Prim chyba gaśnie.

W niewielu firmach pracownicy dostają doładowane karty z okazji świąt wielkanocnych i b. narodzenia. I nie są to małe kwoty. A w tej firmie to funkcjonuje.

Witam , powiem tak to co było to było , stare czasy wspomina się dobrze i nie pamięta się wad , obecnie jest ciężko o porządny kontrakt sa firmy na rynku które tak zaniżają wartość robót na przetargach że szkoda gadać . Szansa to podwykonawstwo dla wielkich Strabag , Budimex, itp tylko czy obecny szef zdoła sie załapać na jakiś kontrakt tego typu . Co do zmiany pokoleniowej to rzecz jasna jest kilku mlodych ludzi w których warto zainwestować , ale brakuje przede wszystkim jakiegoś gościa co by to wszystko ogarnął tka jak kiedyś Sławek. Jeżeli chodzi o płacenie potwierdzam żadnych kopert Ja trzymam kciuki że w końcu ktoś to ogarnie i będzie jeszcze coś z tego w końcu w tym roku mamy 60 lat

robol

Jak ja mu wspolczuje no. My tez robilismy po 13 i 14 h w ciagu dnia i to do soboty. I zadnej litosci nie bylo. Kazdy jak moze taka prawda. He jak bym mial taka wyplate..... A propo z naszej perspektywy to w zasadzie progresu nie ma. Ale to tylko nasze zdanie. Na razie cgyba nie przyjmyja. Firma placi na czas i cale wyplaty. Kazda zl jest rozliczana i to sie szczyci nic w koperte. Wszystko legal. Urlopy jak przystalo. Do tego nie ma co sie czepiac. Mam nadzieje ze ten 2016 bedzie pozytywny dla naszej firmy. Z naszej strony tez sie o to staramy.

elik

To nie Gawryś utopił! to Mrówczyński dobił firmę.Roztrwonił miliony!!! Nowy prezes robi, co może. Widzimy jak dniuje i nocuje w firmie. Aby przetrwać ten rok, może w drugim będzie łatwiej o kontrakty.

demon

Witam.Pracowałem tam 18 lat.Faktycznie było różnie,czasem ochrzan dostawał każdy po kolei,ale za starego zarządu było lepiej.Pózniej przyszło nowe i zaczęło doić zyski za wszelką cenę.To prezes mianowany na to stanowisko nabałaganił najbardziej.Nie będę mówił kto(Gawryś),wydoił ludzi,tępił,zysk za wszelka cenę,aby dobrze wypaść przed właścicielem.Ale sobie nowy wóz,wczasy miesieczne w indiach i przydupiec do wąchania ludzi.Ta firma się topi.Uciekajcie kto żyw.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A - Ełk

Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A
2.9/5 Na podstawie 14 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042