Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

playa posse

mam dług który prawnie jest niewazny i dzwońią do mnie z firmy ultimo. strasza mnie sądem .wezwaniami. zwisa mi to i powiewa. bo moga mi skoczyć po kondomy.bardzo sie siesze że do mnie dzwonia mam zkim pogadać.używam niecenzuralnych ,obelżywych słów i wyzwisk. sprawia mi to naprawde fradję i przyjemność jak do mnie dzwońia. moge powiedziec to co mysle przez telefon i z niecierpliwoscia i przyjemnoscia czekam na kazdy telefon z mojej kochanej firmy ultimo sp. z.o.o. . pozdrawiam cały personel. wasz ukochany dłużnik

idi

-zarobki wiadomo jakie (liche, a odpowiedz sobie sam na pytanie ile ma podstawy pracownik, któemu można dać NAJMNIEJ). -premie praktycznie nie do wyrobienia (nawet jak masz wynik, to ci podnoszą target, czyli cel) - pracownik w call centre jest traktowany jak śmieć i to nie tylko w tej firmie, chociaż w ultimo jest najgorzej -jest umowa o pracę, nawet po okresie próbnym dają na czas nieokreślony (NIE MA CZEGO TAKIEGO JAK UMOWA NA STAŁE! KAŻDĄ UMOWĘ MOŻNA WYPOWIEDZIEĆ i teraz czas nieokreślony oznacza dokłądnie to, co oznacza. NIEOKREŚLONY czas, czyli albo krócej albo dłużej) -jak nie wyrobisz celu to podpisujesz papier, że godzisz się z sankcją (np. wypowiedzenia umowy - b. często) w kolejnym miesiącu, jeśli nie wyrobisz celu - rodzaje stanowisc - a weźże sobie zajrzyj na stronę, kogo poszukują, wystarczy zajrzeć 2x w miesiącu przez parę miesięcy i będziesz znał stanowiska Polecam tez poczytać o PD (PREDICTIVE DIALER), praca na tym to mordęga

idi

i jeszcze jedno - wbij to sobie do głowy: PŁACA MINIMALNA TO NIE ŚREDNIA KRAJOWA! (Ty studiujesz? Serio?)

emeryt

firma ultimo to -oszusci podali mnie do sadu sad wydal wyrok i co ciekawe adres ksiestwo luxeburg,portoflo,ul,grande ruue i numer ,sprawdzilem jest sady nie sprawdzaja co sie miesci w podanym adresie wydaja wyroki w ciemno -a ultimo to pranie pieniedzy-pytam wylali list gdzie nidy nie mieszkalem i nie bylem zameldowany osoba postronna mnie powiadomila telefonicznie o przesylce,czy moj dlug sprzed 8lat bez kontaktu musi trafic za granice w jakim my kraju zyjemy ,mam swojego komornika scoaga mi z renty to jeszcze dolzli innego ultimo ,kruk,i bylo wiele innych ale sie wycofali tylko ultimo bladzi a nie znaja przepisow

@emeryt

emerycie nie marudź tylko działaj prawnie. podali do sądu i wskazali nieprawidłowy adres. ok, chcieli cię przechytrzyć ale to i tak nie przejdzie. chcesz to ci to odkręcę, jeśli jest tak jak piszesz (nieprawidłowy adres). pozdrawiam i daj znać co i jak

aet15y4t

zawsze i wszędzie każdy pracownik tudzież członek zarządu " CZEKA NA KOLEJNE POSTY" i broni swego -czy raczej "swego"- i nic konkretnego nie odpowiada na zarzuty pracowników a zarzuty są niebezpodstawne bo ultimo jak wiekszość firm windykacyjnych jest nastawiona na wykorzystywanie pracowników do oporu

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

antywindykator

własnie chodzi o to, że to firma ma przynosić zyski. a taki pracownik chcąc pieniędzy za swoją pracę tylko przynosi koszty :) więc jak to mawiali towarzysze w poprzedniej epoce - wicie rozumicie kryzys i koszty trza ciąć :) zwłaszcza że utopiono trochę kasy w pakiety np. providenta i jeśli tylko pozwany jest nieco bardziej inteligentny niż niedorozwinięty orangutan, to sprawę w sądzie wygrywa. i jeszcze ultimo musi koszty zastępstwa procesowego płacić... cóż, na kimś te straty trzeba potem odbić, a że najłatwiej na pracownikach...

M.Ferenc
@antywindykator

oj kolego, aleś ty niedouczony, klepiesz 3 po 3 bo coś w internecie wyczytałeś, myślisz, że masz pojęcie a prawda z tego taka że lewa od prawa nie odróżniasz... no ale w tym Twoim gadaniu bzdur jest jeden pozytyw - rozbawiasz do łez :) czekam na kolejne posty, bo widzę się mocno zaangażowałeś forumowy komiku :)

@M.Ferenc

o proszę, jakiś kierownik przemówił :) więc powiedz konkretnie co jest bzdurą ok? chętnie posłuchamy

zuo

Hehe, dobra promocja:p

antywindykator

owszem, to prawda. na rekę jest 2500zł/mies. tyle że ultimo ogłosiło promocję - pracuj jeden miesiąc, drugi masz za free :D

zuo

znajomy się przechwala jakie tam kokosy zarabia na słuchwace, ale czytając wypowiedzi na bank kłamie(po 2500zł co miesiąc niby:P)

NESTOR

DO bb : nie rozumiem o co ci chodzi?

antywindykator

wyniki w normie :) jak się nałapie jeleni wciskając im ściemę i przedawnione długi, czasami nawet nieistniejące, to tak... na szczęście świadomość prawna potencjalnych jeleni rośnie.

wefa

a nieprawda, ostatnio sporo się pozmieniało i naprawdę można sporo zarobić, wystarczy mieć w wyniki w miarę w normie :)

SEBA

TO jest racja, ludzie zarabiają najniższa krajową a szefostwo się bogaci, CO WIĘCEJ nie traktuje ludzi z szacunkiem ! kichać na takie ULTIMO !

maku

Organizacja przestępcza o charakterze mafijnym. Pralnia brudnych pieniędzy i wyłudzanie pieniędzy z ludzi zadłużonych. Z długu 500 zł zrobią zaległość 5000 zł. Szefostwo zarabia krocie a ludzie co ścigają dłużników minimalna krajowa.

seba

ZGADZAM SIĘ W ZUPEŁNOŚCI! TE CHORE WYKLEPANE REGUŁKI , KTÓRE TRZEBA CZYTAĆ WEDLE SCHEMATU! DLATEGO TO JEST NIENORMALNE I LUDZIE TEŻ MIN. PRZEZ TO UCIEKAJĄ ! KTO BY POMYŚLAŁ ŻE W XXI WIEKU TRZEBA CZYTAĆ JAKIEŚ CHORE REGUŁKI Z KARTKI! TO ŚWIADCZY JAK NIEPOWAŻNA JEST TO FIRMA~!

antywindykator

nic dziwnego - pisałem na czym w dużej mierze polega działalność ultimo. dzwoni telefonistka i wciska ludziom ściemy, byle tylko złapali haczyk. każde jej zejście w rozmowie z formułek z kartek to bura dla telefonistki od kierownika. tymczasem taki sposób rozmowy wybitnie ludzi drażni - i nic dziwnego że w końcu ludziom puszczają nerwy kiedy słyszą tresowaną małpę, której nic nie da się wytłumaczyć i ona dalej swoje pierdoły ze schematu i procedur... naprawdę praca w ultimo na "pierwszej linii frontu" to zadanie wybitnie niewdzięczne. współczuję.

nadia

Ludzie ja juz tam pół roku siedzę ale całe te pół roku jest jak wyciągnięte z życia mojego, ciągły stres, jestem obrażana przez dłużników, nie śpię po nocach jestem w kropce życiowej....chciałabym znaleść coś spokojniejszego :( jesli tam dalej zostane to choroby sie nabawie psychicznej

antywindykator

jak najbardziej prawdę napisałeś. praca tam to podrygi tresowanej małpy, wszystko ma być wedle procedury z kartki - by np. rozmówca poczuł że to ultimo dyktuje warunki rozmowy... a jak coś wykracza poza ramki to zamiast wyjaśnienia istoty problemu - sprowadzanie do parteru i ramek. ja dzwoniłem w sprawach mocodawców, jak rozmawiać z nimi im podobnym to akurat wiem.

NESTOR

TO JA WE WŁASNEJ OSOBIE, napisałem prawdę i tyle, wiem ,że Ultimo nie docenia i nie szanuje pracowników a prawda jest tylko jedna i trzeba ją napisać, poza tym uważam ,że kiedyś przyjdzie czas ( i oby tak było ) że los się odwróci i sprawiedliwości stanie się zadość....

antywindykator

nestor zaczal gadac ludzkim glosem... wigilia jakas dzis czy co, bo nie wierze... czy moze poczules na wlasnej skorze w koncu "podziekowania" ultimo? tak czy owak cieszy mnie twa odmiana (o ile to ty ten wlasciwy nestor) a merytorycznie podyskutowac zawsze jest milo. nie wiem, moze akurat trafialem na najbardziej szczekajacych ale kilka rozmow z ultimo niestety wygladalo jak gadanie do tresowanej zaprogramowanej malpy; ja przedstawiam problem a w odpowiedxi slysze nawracanie mnie na formulki zapisane na kartkach i narzucanie mi ultimowskiego toku rozmowy...

NESTOR

ale ty zabawny jesteś chłopie że aż cię polubiłem nawet...nie bronię ultimo bo akurat z tym iż ultimo nie docenia pracownika muszę się zgodzić, ja co prawda nie zostałem wyrzucony aczkolwiek nie było sensu dłużej z nimi współpracować, nie traktują pracowników z szacunkiem a powinni gdyż bez pracowników ta firma by w ogóle nie istniała, a więc nie bronię ich i nigdy nie będę bo na obronę to oni nie zasłużyli, a mój stan psychiczny jest całkiem wporzo ,natomiast bardziej martwię się o twój ..........

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.