Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

antywindykator

@nestor - eh, ujadasz niczym cwany ratlerek na lwa w klatce :) musisz zrozumiec nerwusku-niespelniony windykatorku ultimo iz moje sprawy tam nie trafiaja gdyz nie ja jestem pozwanym. jak dotychczas wszystko udalo sie wygrac. nie twierdze ze tak bedzie w kazdym przypadku, na razie passa trwa a kolejne sprawy jakie juz przejrzalem wyraznie wskazuja na identyczny scenariusz. nie warcz tak w obronie swojego pana, to nie na sensu. pan twoj czyli ultimo wiernosci twej nie doceni; targetu nie wyrobisz kolejny raz i meszta w dupcie oberwiesz na do widzenia ;) prosilbym admina o nieusuwanie postow nestora. niech to bedzie przestroga dla innych, do jakiego stanu psychicznego moze doprowadzic praca w ultimo...

NESTOR

DO ANTYWINDYKATORA : SKOŃCZ JUŻ Z TYM PISANIEM BZDUR, BO TERAZ ZGRYWASZ CWANIAKA ALE JAK ZAPEWNE PO RAZ KOLEJNY TOWJA SPRAWA TRAFI DO SĄDU A TY PRZEGRASZ TO BĘDZIESZ SRAŁ W GACIE! PAMIĘTAJ ŻE TO WSZYSTKO JEST TYLKO DO CZASU!POWODZENIA W WALCE Z ULTIMO ! ŻEGNAM I BEZ ODBIORU!!!

antywindykator

@nestor - ziomuś, nie spinaj się tak, bo ci zwieracze popuszczą i pampers przecieknie... :) przestań się rzucać człowieku, zastanów się nad sobą, swoją kulturą i panuj nad własnymi frustracjami, bowiem twój sposób wypowiedzi wskazuje, że jesteś niespełnionym windykatorkiem ultimo, który targetu nie wyrobił i teraz się rzuca bo gołą pensję przyniósł do domu i od baby wałkiem po pustym łbie oberwał hehe :) dla twojej wiedzy - nigdy w ultimo nie pracowałem ani w innej tego typu firmie. ale ich metody znam gdyż jestem po tej drugiej stronie, jak pisałem - wygrywam z nimi w sądach. doczytałeś to ze zrozumieniem? chyba jednak nie... i długu żadnego nie spłacę, bo go nie mam. nie mają długów też ci, dla których wygrywam w sądach :) więc cię proszę - ogarnij się, zaparz sobie meliski :) pozdrawiam cię nerwusku ;) ps. także dla twojej wiedzy - najprawdopodobniej za kilka miesięcy przedawnione długi znikną z KRD i innych rejestrów biur informacji gospodarczych.

alex

DTACHU konkurencyjne firmy ,które oferują więcej??? te konkurencyjne firmy oferują minimum 200 zł więcej więc nie jest to jakaś rewelacja !!! a poza tym też zatrudniają min. na śmieciowe umowy! nigdzie w POLSCE nie zarobi się więcej niż najniższa krajowa w windykacji! jasne >>>!!! a ciekawe ile ty zarabiasz skoro za takiego mądrego się podajesz!

roskony
@alex

wolalbym placic komornikowi niz tym zielonym ziemniakom ktore ziemia nie przykryla i sa do wyrzucenia tyle na temat ultimo

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

NESTOR

do ANTYWINDYKATORA! NIKT CI(usunięte przez administratora) NIE KAZAŁ TAM PRACOWAĆ TO PO PIERWSZE! PO DRUGIE DŁUG ZAWSZE BĘDZIE DŁUGIEM I WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ I TAK GO SPŁACISZ WIĘC NIE UDAWAJ MĄDREGO BO TWÓJ POZIOM INTELEKTUALNY JEST PONIŻEJ ZERA! WEŹ SIĘ DO ROBOTY BURAKU A NIE TYLKO OBSMAROWUJESZ i WYMYŚLASZ DURNE HISTOYJKI! PISZESZ NA FORUM BO NAJWIDOCZNIEJ NIE MASZ Z KIM POGADAĆ NAWET KAZDY MA CIĘ W (usunięte przez administratora)CWANIAKU!!!!

bb
@NESTOR

proszę jaki kulturalny :) windykator

beza
@bb

a łosie płacą i dają zarabiać, hahaha. antywindykatorze, na nic się nie przyda wyciąganie głąbów z kłopotów sądowych bo Ultimo i inne tego typu firmy ZAWSZE wyjdą na swoje ;). pracowałem tam 6,5 roku i prawie od początku nie schodziłem poniżej 2,5 - 3 tys. Na mnie żadne krokodyle łzy dłużników nie działają a jak ktoś mnie przez słuchawkę obraża, to po mnie spływa, bo to jego sposób obrony a nie obrażanie stricte mojej osoby.

@beza

kolego tak sobie tłumacz że to nie obrażanie stricte twojej osoby ;) ale do pieca stary dałeś że szeregowi pracownicy zarabiają więcej ode mnie :D ubawiłeś mnie do łez chłopie. czyli twierdzisz że zarabiają z 10 tys? chyba koron czeskich :) a w kilku sprawach jakie z wielu mam na stanie to można mówić o jawnych oszustwach ze strony ultimo i sprawy zapewne wylądują w prokuraturze. z tym że zapamiętaj iż nie pisze tego zwykły szarak, a ktoś kto te sprawy prowadzi i doskonale wie jak to ugryźć

Dariusz i już
@antywindykator

@antywindykator nie wiedzialem ze w jakiejs malutkiej firemce windykacyjnej w ktorej robisz na umowe zlecenie placa ci dodatkowo 3zł brutto za godzine za pisane prawie-zabawnych postow na forum. Czytam juz ktoras strone i maluje mi sie obraz niekompetetnego, wiedzacego bardzo niewiele o branzy (albo w ogole?) i probojacego cos tam szczekac nieudacznika. Poprawiasz mi humor swoja tyrada bzdur. Daj znac jak ci do konca mc zabraknie z twoich 800zł ze zlecenia, moze ktos z ludzi z ULTIMO, baa nawet z pracujacych tam na CC ci pozyczy. Duzo gadasz, ale nie jest to warte nawet funta klakow :-) pozdrawiam serdecznie tych co maja pojecie o tym co pisza ;-)

alex

dowiedziałem się ze te gnojki zastraszają i naciagaja ludzi za zastraszanie idzie się na policje i do sadu nękanie i stalking jest karane trzeba zydostwo tepic

Mam pytanie, po ilu latach dlug jest przedawniony???

@ja

nie ma jednej odpowiedzi, to zależy od paru czynników.

antywindykator

@nestor - cofnij się może do gimnazjum, dobrze ci to zrobi na twój obecny rozwój intelektualny. co do ultimo, to działalność firmy polega w głównej mierze na szukaniu jeleni, którzy zapłacą przedawniony, bądź wręcz nieistniejący dług. teraz reklamy w tv mają sprawić, że jakaś populacja jeleni sama zadzwoni, zamiast kazać się szukać :) a będą to już totalne łosie... wszak nawet mało kto w sądzie daje się łapać na niedopowiedziane gadki typu "...zawarliśmy ugodę telefonicznie..." - a człowiek przez telefon nic takiego nie powiedział że zawiera ugodę i taka jest jego wola i kaprys. szczerze mówiąc to jednak taka polityka ultimo mnie cieszy - jeszcze żadnej sprawy z nimi nie przegrałem :) a i komornik zarabia, bowiem ultimo jakoś ociąga się z płaceniem zasądzonych kosztów... pracownik? a kto się z pracownikiem liczy w ultimo? ważne by słupki w excelu ładnie wyglądały i była kasa dla dyrektorów i zarządu.

NESTOR

LUDZIE SĄ GŁUPI I PRACUJĄ ZA GROSZE??? A TY PROSTAKU NIBY ZA ILE PRACUJESZ??? JEŚLI W OGÓŁE GDZIEŚ PRACUJESZ!!! W CAŁEJ POLSCE SĄ TAKIE ZAROBKI I TEGO SIĘ NIE ZMIENI! A NIEKTÓRZY PRACUJĄ ZA GROSZE BO Z CZEGOŚ TRZEBA ŻYĆ!!! NAJWODOCZNIEJ JESTEŚ JAKIMŚ BURAKIEM I POJEBEM ŻE WYPISUJESZ TAKIE BZDURY!!!

gosc

wszyscy maja wybor nie pasuje tu ide gdzie indziej i tyle ludzie sa glupi i dlatego pracuja za grosze tylko dlaczego maja pretensje do innych?????????????????????

gosc

czytam te wpisy i nie rozumiem dlaczego ci co opluwaja dalej tam pracuja?????????????????????zle odchodze szukam lepszej roboty nie pluj we wlasne gniazdo siedzisz bo nie masz innych mozliwosci albo umiejetnosci to nie opluwaj bo jestes nikm

alex

do dtachu , to ja ci raczej współczuje twojej głupoty , skoro najniższa krajowa ci wystarcza to nic innego jak się pośmiać i zarazem pogratulować ambicji i honoru to żadnego nie masz jeśli taka płaca cię zadowala ale życzę powodzenia i bogatego życia z najniższą krajową!!! hhaaaa

kolo

Ogólnie nie wiem jak życ pracując tam, musze pracowac a tam mam umowe o pracę jak nigdy nie miałem ale coś za coś, okupuję to strasznym stresem bo dłużnicy są potworni, jednak nie wiem ile jeszcze wytrzymam bo nerwy są niestamowite, praca dla ludzi wytrzymałych o mocnych nerwach!!

anka

w sumie racja, płaca marna bo najniższa krajowa, a dłużnicy nagrody otrzymują za regulowanie płatności ,niby pracownicy też otrzymują jakieś nagrody ale to chyba tacy którzy albo mają szczęście albo po prostu farta

Mariolka

A kto te nagrody dłużnikom funduje? Czy wizerunek firmy nie jest w przejaskrawiony sposób budowany kosztem płac zatrudnionych tam osób? Płaca za minimum krajowe i nagrody dla dłużników. To ci dopiero polityka. A tfu...

nikola

apropo dłużników to ULTIMO daje duże możliwości spłaty polubownej. To jest jedna z nielicznych firm windykacyjnych gdzie na rozsądne raty można rozłożyć zadłużenie, tak więc na pewno mianowicie spłat można się dogadać, poza tym dłużnicy otrzymują punkty dzięki którym mogą uzbierać nagrody za terminowe regulowanie swoich płatności tylko trzeba chcieć spłacać a przede wszystkim mieć z czego :(

xyz

Moja dziewczyna tam pracowała. Robiła wyniki ale nie mogła spać ze stresu po nocach. Decyzja należy do was.

alex

taaaaa z biegiem czasu wszystko się normuje?!!! a to ciekawe! na jakim ty świecie żyjesz dziewczyno! ludzie zaczynają od zera i na zerze kończą!!! znam ludzi którzy zaczynali od najniższej krajowej i na takowej poprzestali pracując ponad 10 lat w firmach chyba że niektórzy mieli trochę szczęścia i dostali podwyżkę o 200 czy 300 zł czyli max 1500 zł na rękę! ale nie więcej ! niestety na takiej płacy się kończy! BO KAŻDY PRACODAWCA wie że człowiek i tak pójdzie do pracy za te 1200 zł bo wszędzie są takie płace i nikt nie daje więcej! dotarło??!!!

alex

KOLEŻANKO DTACHU WIEM kto ty jesteś skoro znajomości nie potrzebujesz mieć i w niczym ci nie pomogą to co robisz tu na forum>>??? idź szukać pracy bez znajomości! jak znajdziesz to na pewno za najniższą krajową bez perspektyw i szacunku do człowieka kochana!!! hhaaa! powodzenia!

ALEX

Skoro znajomości można mieć wszędzie jak uważasz ( do Dtachu) to czemu się niby wypowiadasz na tym forum, idź tam gdzie masz znajomości ! śmieszny jesteś gościu! tam gdzie się ma znajomości tam też się pracuje na stanowisku! a do ultimo jak się ma umiejętności a znajomości się nie ma to się nie dostanie na inne stanowisko niż NEGOCJATOR! KONIEC .KROPKA!

prezes

Osobiście nie powierzyłbym sprzedaży długu do ULTIMO. Amatorska firma. Jak zobaczyłem te młode siksy windykatorki i tych windykatorów w tanich sweterkach, to mi się ich żal zrobiło. Jak takie coś ma ściągnąć dług? Mało im tam płacą, bo chyba sami niedługo będą ścigani przez kolegów z ULTIMO z takim wyglądem i z nędzną pensją. Jak ULTIMO zbankrutuje to prezeskę zatrudnię za najniższą krajową do sprzątania u mnie w domu. Bedzie chodziła na sznurku i nocowała na podłodze, a żreć będzie z psiej michy!

@prezes

A co ma wygląd i ubiór do uczciwości, rzetelności a także umiejętności i wiedzy pracowników U. ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.