Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

adam

Żeby dostać się na inne stanowisko niż na call center to trzeba mieć znajomości ! na negocjatorów biorą jak leci a niebawem to im ludzi zabraknie ,bo albo sami odchodzą albo ich zwalniają!!!natomiast nie liczcie na inne stanowiska bo tam trzeba mieć wtyki inaczej nie macie szans!

me

Ostry, pozyczac to potrafisz a zwracac to juz nie, za takich polaczkow i cwaniakow dziekujemy, idz rowy kopac i naucz sie ze zobowiazania zobowiazują. Pewnie ciebie od pluga oderwali bo piszesz bzdury, a jak ccesz wiedziec o ja na godzine jakies 30-35 pln zarabiam, wiec nie jest zle. A najlepsi zarabiaja znacznie wiecej! Ultimo dziala zgodnie z prawem a jak nie splacaasz to nalicza odsetki ustawowe, to standard, banki naliczaja jeszcze wiecej a firmy od chwilówek to nawet 5 razy wicej. Wiec wbij sobie do glowy ze to normalny i uczciwy biznes, nieuczciwym jest niesplacanie swoich dlugow...

jarząbek wacław
@me

o taaa 8 euro na godzinę masz w ultimo a najlepsi jeszcze więcej... zejdź na ziemię człowieku, chyba że jesteś kierownikiem co mu się wydaje że jego podwładni tyle zarabiają...

me

Na szczescie ciebie juz pewnie nie ma wiec o jednego roszczeniowca/slabeusza mniej. Jak sobie nie radzisz to do łopaty, ne narzekaj na caly swiat. Na cc mozna dobrze zarobic, moze podstawa niska, ale premie grubo pow. 1000 co miesiac, jesli sie nadajesz. I co rok podwyzka. Benefity tez niezle. Fakt, praca trudna i intensywna, meczaca. No ale cos za cos....

frq3rt
@me

To chyba żart. Musisz miec szczescie, a firma tak kombinuje i wyśrubowuje standardy i inne myki stosuje aby ci tę premię upierwdolić. NIechże liderzy przestaną wypisywać bzdury, bo to zenujące jest

tom
@me

co rok podwyżka? co za bzdura! egzamin ustny i pisemny zeby 200zl brutto dostac, smiech na sali. premie sa dobre tylko w niektorych dzialach, normalnie sa niskie, a śrubkę podkrecaja z miesiaca na miesiac i tak jak kiedys mozna bylo spokojnie te premie robic, tak teraz trzeba liczyc na strzal, zeby 100% celu miec. pracownika z kilkuletnim stazem traktuja tak samo jak tego, ktory dopiero sie zatrudnil, na zasadzie "nie ty, to przyjdzie na twoje miejsce inny, jesli tobie sie nie podoba". sa plusy i sa minusy, ale ostatnio minusy przeslaniaja plusy i duzo osob odchodzi do konkurencji

tom
@tom

na poczatku myslelem, ze antywindykator to dluznik, ktory dzwoni i szczeka do pracownikow, zeby sie dowartosciowac i zeby jego ego powiekszylo sie o pare centymetrow, korych brakuje mu w gaciach, ale bardziej prawdopodobne est, ze to ex pracownik ultimo, ktorego wywalili, bo sie nie nadawal, a teraz sie rzuca biedaczek. swietna znajomosc spolki od strony pracownika DWC rzuca sie w oczy, jednak glupota i prostactwo demaskują do konca te szopke z pelnomocnikiem czy innym "radca prawnym" o mailu shark001@orange.pl. usmialem sie, trzeba miec iloraz inteligencji grubo ponizej sredniej, zeby uwerzyc w te bajki pisane jezykiem podworkowym. doradzam otrzec lzy, znalezc nowa prace i zaczac zyc wlasnym zyciem :)jestem kilkuletnim pracowniekiem ultimo i nie jest tam tak zle, jak pisza, chociaz przyznaje, ze robi sie coraz gorzej i rozwazam zmiane, trzymaja mnie tam swietni wspolpracownicy i kasa, bo moje zarobki zazwyczaj nie schodza ponizej 3k, ale, jak wspominalem, jest coraz trudniej ten poziom utrzymac. nie ma co pisac bajek o podwyzkach co roku, ale jest umowa na czas nieokreslony i spoko socjal, chociaz nie ma chocby wczasow pod grusza, ktore sa w wiekszosci firm. jesli nie zmieni sie polityka kierownictwa wyzszego szczebla odnosnie traktowania pracownikow, to firma wiele straci, duzo mowi sie o tym wsrod doradcow, place w polsce sie zwiekszaja, warto pomyslec nad jakimis podyzkami i dodatkami, bo konkurencja jest atrakcyjna...

antywindykator
@tom

oj kolego, toś pojechał z tymi centymetrami. cóż mam ci rzec? może postaraj się zrozumieć, że jeśli ty masz jakiś problem majtkowy, to nie znaczy to iż każdy facet z tym się boryka :) uwierz! proponuję również czytać ze zrozumieniem - wszak wyraźnie wcześniej zaznaczyłem iż w ultimo nie pracowałem, nie pracuję i pracować nie będę. i nie dlatego że się nie nadaję, jak to sobie tłumaczysz w tym móżdżku, lecz z prozaicznych przyczyn (o niektórych też już się wypowiedziałem) - byłaby to dla mnie totalna degradacja. co się w tej firemce dzieje, zainteresowani wiedzą. ty najwyraźniej należysz do jakiejś grupy lizodupców, a swoje wynurzenia piszesz na ewidentny rozkaz przełożonych. tak z serca to mi żal tych mobbingowanych, szeregowych, zwykłych pracowników, gnębionych na każdym kroku. jak chociażby jakieś śmieszne zjebki za działanie pozaszablonowe. widzisz, może z dwa razy zadzwoniłem aby uzyskać informację kiedy ultimo zapłaci zasądzoną kwotę. tymczasem rozmowa przypominała monolog do tresowanego szympansa, który poza zdaniami z karteczki nie był w stanie nic innego z siebie wydusić i uparcie twierdził iż to człowiek ma zapłacić ultimo, a nie ultimo człowiekowi, gdyż wyrok jakiegoś sądu go nie interesuje. hahaha :D z jednej strony rozumiem stres "słuchawek" przed rozmową w formie "pozaskryptowej", z drugiej można wyczuć iż część tych rozmówców to autentyczne baranie łby. nie ma zatem sensu bym telefonował więcej, po prostu sprawy trafiają od razu do komornika. a co, niech sobie też zarobi. w sumie to o ultimo trudno mi jakieś złe słowo powiedzieć, wszak dzięki ultimo trochę już zarobiłem :) - więc nie będę gryzł ręki która trochę karmi hehe - i te kwoty przewyższają twoje bajkowe minimum 3 tys miesięcznie jakie rzekomo kroisz w tej firemce, bo w to jakie brednie wypisujesz, to pracownicy ultimo ci nie uwierzą. aczkolwiek ja ci wierzę - za lizodupstwo zapewne dostajesz jakieś premie :)

AMADEUSZ

PRAWDA JEST TAKA ŻE CAŁY CZAS JEST ROTACJA BO CAŁY CZAS ZWALNIAJĄ LUDZI ALBO NIE WYTRZYMUJĄ I SAMI ODCHODZĄ PRACA NA CC TO SYF KIŁA I MOGIŁA, NIE POLECAM, A ZAROBKI ŚMIESZNE BO NAJNIŻSZA KRAJOWA A ZA TAKIE GROSZE CIĘŻKO WYŻYĆ, NAPRAWDĘ SZUKAJCIE CZEGOŚ LEPSZEGO ,NIE PAKUJCIE SIĘ DO TEGO SYFU!!!

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

nn

sami pracownicy potwierdzają, że dzwonią w sprawie przeterminowanych wierzytelności..czasem im kogoś normalnie żal.. ale premia kusi..

fgwtytr

g prawda, na cc jest szyt, masakra i auszfic! W porównaniu do firm gdzie sie pracuje nawet na PD (predictive dialer dla niewiedzących) jest strasznie w ultimo. Śmieszne zasady, masz 15 osóbw grupie, nie mozesz iść się wyszczać gdy 2 osoby sa na przerwie. Chamstwo i traktowanie ludzi z call center jak ŚMIECI! Jesli musicie gdzies pracować i chccie żeby to była duża firma to idźcie do getinu, czy getbacka ew bardziej ludzkie warunki w lexusie. Ultimo daje NIELUDZKIE WARUNKI PRACY na call center. Wypowiada sie osoba która miałą dobre wyniki, względnie dobre zarobki a sama się zwolniła (i nie była w tym osamotniona). Sama prani prezes przecież ma ludzi za szmaty i jawnie o tym mówi.

ktoś

pracuje w tej firmie kilka lat i jedno jest pewne - jesli ktos podchodzi do swoich obowiazkow powaznie i robi to dobrze, moze byc pewny stabilnego zatrudnienia, firma daje duzo mozliwosci rozwoju, caly czas sa jakies rekrutacje wewnetrzne, jak ktos jest slaby, to zawsze bedzie marudzil, na call center owszem - tempo pracy jest duze, ale potencjalnie mozna tam zarobic (nie od razu!) wiecej niz w innych departamentach... oczywiscie nie jest idealnie, ale wydaje mi sie, ze czesto nowi pracownicy nie maja zadnego doswiadczenia, a dostaja szanse, firma potrafi odpowiednio przygotowac ludzi do pracy (szkolenie na poczatku trwa az miesiac!)

NIKO

To prawda, śmieszna płaca bo najniższa krajowa, poza tym cały czas ogłoszenie że poszukują negocjatorów a to o czymś świadczy, mało tego jeden gada przez drugiego ,na sali zamęt i chaos , na rozmowie wiele obiecują ale to ściema, beznadziejne godziny pracy :raz 10-18 raz 9-17 a raz 12-20 czyli słabo a ponadto dziwna atmosfera i oczywiście znajomości w HR

HIhi

i telefony telefony hi..hi

ares
@HIhi

zrobił się NEGOCJATOR ,bo na tym stanowisku największa selekcja ,zwalniają ludzi albo sami odchodzą, a poza tym praca jak w kurniku ,jeden przez drugiego gada noi oczywiście stres i użeranie się z nieznośnymi klientami!!!

już niezainteresowany

Jak wszędzie - podstawa, a w ramach premii i dodatków możesz dostać dodatkową stertę dokumentów do posegregowania. Takie moje wrażenie z niedawnych minionych.

rycerzyki
@już niezainteresowany

Wysłałam Cv na to stanowisko w odpowiedzi dostałam test z 5 pytaniami na który miałam 5 dni. Jak ktos uzyskła min 10 pkt to sie skontaktuja i zaprosza na rozmowe. Ja własnie otrzymalam wynik -14pkt. Zobacze co zaproponują.... A i jeszcz e jedno ważne- ze stanowiska specjalisty do archiwizacji zrobił sie negocjator telefoniczny, żenada!

zainteresowany

witam, widziałem ofertę dla młodszego specjalisty ds. archiwizacji dokumentów, chciałbym się dowiedzieć jak wygląga wynagrodzenie (podstawa, premia, dodatki), ponieważ obecnie pracuję na podobnym stanowisku i zastanawiam się nad zmianą pracodawcy.

ss

Hej, macie jakieś informacje jakie są zarobki w dziale windykacji prawnej??

kris

"Bednarski" tam jeszcze pracuje?

ewelina

Praca za najnizszą krajową plus obiecanki na premię której nie można wypracować oraz jak w obozie pracy brak przerwy na mozliwośc zjedzenia sniadania a wizyta w toalecie najwyżej raz dziennie a tak pejczykiem jakis mierny menandżer zagania do roboty , pracownicy są w 8 godzinnej niewoli wstyd i hańba taka firma . Ile firma zapłaciła za nominaję na naj... pracodawcę (chyba że wybierano najgorszego )

pytek

A kto to jest NT?

Bubel
@pytek

Hej! A kto tobie "pytku" włączył komputer i zażartował ustawiając na tej stronie? NT to w zdecydowanej większości firm windykacyjnych "negocjator terenowy". Czyli taki pracownik, któremu większość zazdrości służbowej fury i komóry a jednocześnie ta sama większość najchętniej stanęłaby za jego plecami podczas interwencji u rzadko trzeźwego dłużnika (przepraszam: u osoby zadłużonej)z zadłużeniem powstałym w Providencie. NT to jednocześnie taka grupa pracowników, którzy mają niewspółmiernie niskie wynagrodzenia i ponad miarę "myślącego inaczej" szefa.

Com

Hej. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak wygląda 2 etap rekrutacji z ULTIMO na stanowisko specjalisty ds windykacji sądowej? Z góry dzięki za info :)

pytania

a jakie są godziny pracy ? można samemu wybierać zmiany czy raczej nie ? jakie są zarobki ? najniższa krajowa? jakie premie?

misio

Interesuje mnie ile tam się zarabia na rękę jako Inspektor ds Egzekucji Komorniczej.

solo

praca w Ultimo to po jakimś czasie porażka, zwalniają z zaskoczenia, ilu już było dyrektorów, kierowników nie da się policzyć, grupy odchodziły, wiele ludzi pracuje dla GETIN BANKU, najtrudniejsi są lider zespołu oj podlizywać się trzeba dobrze i współpracować przytakiwać najtrudniejsze jest (usunięte przez administratora)nie ma kwoty to do widzenia a sprawy przedawnione

różowy słoń

Wypowiem się myślę w miarę obiektywnie, bo jeszcze z punktu widzenia osoby pracującej, ale mającej w planie zwolnienie się z własnej woli. Na samą firmę jako pracodawcę nie można narzekać, ja zamierzam się zwolnic, bo praca po prostu nie jest dla mnie. Praca, no i ogólna oprawa- normowane przerwy (45 minut w ciągu dnia, w tym jedna max 20 min, pozostałe po 10 min, a w ostatniej godzinie 5 minut), możliwość wyjścia max 2 osób na raz, te wszystkie statystyki, oceny, analizy, tworzenie bytów ponad miarę moim zdaniem. no i wisienka na torcie, czyli wspaniałe PD, które jest totalnie niedopracowane, albo bombarduje bez umiaru, albo pół dnia praktycznie nie istnieje, po za tym bywa, że wybiera ten sam nr więcej niz raz dziennie (NIEZGODNE Z D.PRAKTYKAMI CZYŻ NIE?. Dzwonienie do rodzin dłuzników, pomimo informacji, że nie utrzymują one kontaktu z dłuznikiem.. w dodatku takie telefony bywa,że nawet codziennie przez kilka dni. Kolejna sprawa- szkolenie- niby długie obszerne itp. ale fakt faktem w duzej mierze nijak ma się do własciwej pracy na stanowisku. jakas dziwna zmowa milczenia jesli chodzi o to jaki procent osób przyjętych faktycznie pozostaje w pracy po szkoleniu i po etapie próbnym- ludzie między sobą przekazują sobie że np, z jednej grupy szkoleniowej z 11 osób zostaly 4, a zapytana o to trenerka twardo zaprzecza, żeby ktokolwiek zrezygnował czy odpadł w inny sposób. I takie sytuacje się powtarzają. jaki to ma cel- nie wiem. odnośnie tego jaka jest sama atmosfera, wszystko zalezy do jakiego zespolu i lidera się trafi. ja absolutnie nie moge na to narzekać, trafiłam do świetnego czlowieka, który staral mi się pomóc i ogólnie ulatwić start, reszta zespołu, także ok, ale wiem, że nie wszyscy mieli takie szczescie. ja spróbowałam i po prastu wiem,że to miejsce nie dla mnie. Ale uważam, że nikt nie powinien opierac się tylko na opiniach które tu przeczyta, bo wiele osób które pracują w ultimo na cc jest bardzo zadowolonych z tej pracy, ze stanowiska itp. i pracują tu od wielu lat. praca na słuchawce nie jest dla każdego, a juz w ogole praca w windykacji jest najbardziej chyba specyficzna. więc moja rada- spróbowac, bo może akurat to będzie to. ale jesli od początku czuje się ze to nie to, to raczej nie bedzie lepiej i nie warto na siłe się ścierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.