Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

antywindykator

w ultimo nie pracuję, nie pracowałem i pracować nie zamierzam (psie pieniądze, atmosfera, mobbing itd. itp.). ale m. in. dzięki ultimo zarabiam :)

Xavieee

antywindykator, matuś moja jak można być tak niedouczonym w temacie i wciąż, na okrągło się kompromitować. Co post to bardziej obnaża Twój brak ELEMENTARNEJ wiedzy o KP, KPC i windykacji ogółem. Zgiń przepadnij bo wstyd... po prostu wstyd. Co do ULTIMO, pracowałem ponad 2 lata. Atmosfera bardzo w porządku(mam porównanie) troche narzekania jak wszędzie i pracy jako takiej sporo, trzeba pozasuwać ale zarobić też się da. Jeśli masz łeb na karku i robisz cele to na CC do tych 2,500-3,000 netto jesteś w stanie miesiąc w miesiąc dociągnąć. Ani to dużo ani mało ale jak na pracę "na rozpęd" jest ok. Pzdr.

@Xavieee

2500-3000 na rękę na CC? chyba chińskich juanów (kurs 0,51 pln) człowieku, nie rób sobie jaj i się nie kompromituj - gdyby takie zarobki tam były to by ludzie do pracy walili drzwiami i oknami, zamiast uprawiać rotację jak hulający wiatr. za monitorkiem się chowasz to przynajmniej nie widać tej śmiesznej paszczy co troluje na zlecenie kierownictwa. resztę twych wypocin pominę, szkoda nawet komentować. @Dariusz u już - koleś, jesteś bardziej żałosny niż trole z moskwy na forach :) no comments, tak sobie tłumacz. po prostu żal.pl :)

Ultimo to jest instytucja złodziei i kłamców.Miałem z nimi dotyczenia kiedyś nie spłaciłem kredytu w providencie bo wyjechałem zamiast provident zwrócić się do mnie to mój dług sprzedał Ultimo.Rozmawiałem z Panią i uzgodniłem daną kwotę danego miesiąca.Okazuję się że po 3 tygodniach dostaje od nich pismo zamiast tej kwoty którą miałem im zapłacić co miesiąc to doliczyli mi 600 zł za jakieś koszty sądowe których nawet nie byłem na tej rozprawie ale musiałem zapłacić i jeszcze jakieś dodatkowe koszty.Dobrze co miesiąc regularnie płaciłem i ostatnią ratę zapłaciłem mniejszą,i sprawa miała być już zamknięta sprawa,i miałem czekać na pismo od zakończenia sprawy.Czekałem 3 tygodnie i nie dostałem, dzwoniłem,okazuje się że doszły jakieś koszty.Dobrze zapłaciłem jakieś 20 parę złotych i zadzwoniłem do Pani żeby przesłała mi zakończenie sprawy i mówiła że to będzie 4-6 zł.Okazuję się po tygodniu,pani do mnie dzwoni i okazuję się że to nie będzie 4-6 zł tylko 36zł.I w moich oczach Ultimo to s (usunięte przez administratora) erujące na ludzkich biednych,a do bogatych nie potrafią ściągnąć długu i to co reklamują w TV że możemy się dogadać to jest kompletna bzdura.Jak Państwo będziecie rozmawiać z nimi to proszę nagrywać ich rozmowę co mówi Ultimo bo jak ja rozmawiałem to Pani mówiła że są rozmowy nagrywane a chciałem żeby Pani przestawiła moją rozmowę ale nie chciała mi przedstawić.!!!

@Adam

Adam - jesteś frajer i barani łeb, a jak o tym nie wiesz to gorzej dla ciebie... ultimo zakupiło w 2013 roku od providenta pakiet przedawnionych długów (niektóre nawet z 2003 roku!) a ty zamiast w sądzie podnieść zarzut przedawnienia, to dzwonisz, z panią rozmawiasz (no chyba że miałeś nadzieję ją bzyknąć, ale w twoje instynkty już nie wnikam) i płacisz. widzisz - złapali cię jak jelenia i wystrzygli jak dorodnego barana :) Adam, nic już stary więcej nie pisz i nie żal się, pretensje mniej wyłącznie do siebie. Kolejne twoje wypociny bedą twoją dalszą kompromitacją :)

NIETKA

TRZEBA U C I E K A A A Ć !!!!! A szalup mało i miejsca zaczyna brakować !!!

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Mariolka

Do "paulina90": Opisujący cudowną pracę "pracownik" nie może odpowiedzieć na twoje pytanie gdyż należy do grupy dyrektorów. A dyrektorów do tej firmy nie rekrutują publicznie. Bardzo wiele nagiej prawdy na temat mobingu, buractwa oraz prostactwa w tej firmie zostało skrzętnie usunięte z tego forum. Dlaczego? Dlaczego po kilku miesiącach pozostają same pozytywne wpisy pisane tym samym językiem co ULTIMEK? Otóż dlatego, że coraz mniej osób garnie się do pracy na szeregowe stanowiska i należy poprawić PR firmy. Bo jak nie, to firma wymieni podpisującego się "pracownik" menagera PR. Ot i cała prawda wypłynęła. Ciekawe kiedy pani prezes kolejny raz osobiście zastraszy portal i rozkaże wykasować niepasujące jej wpisy. Ale i tak pojawią się kolejne i kolejne. Na dobrą markę trzeba umieć zapracować. Zatrudnianie prostaków na stanowiska dyrektorskie nie umywa rąk zarządowi.Rozejrzy się pani prezes kto ciebie reprezentuje. Korytarz mówi ale do owalnego gabinetu nie docierają pikantne informacje. A to wcale nie oznacza, że jest OK. To oznacza, że firma jest nieudolnie zarządzana. Czas najwyższy zwolnić informatorów. O nich też głośno mówi korytarz.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat ULTIMO. Odnoszę wrażenie, że nie pisze ich pracownik bądź ex pracownik Spółki, ale osoba zadłużona. Pracuję w ULTIMO kilka lat, pracodawca uczciwy. Wypłata zawsze terminowo wpływa, dodatkowe pakiety( LuxMed, Multisport ). Jeśli chodzi o pracę "w windykacji" to owszem, są stawiane cele, które są jak najbardziej możliwe do zrealizowania, a wtedy można zarobić większe pieniądze. Przestrzegana jest dyscyplina, więc osoby, które lubią komórką bawić się w pracy i serfować na necie, to nie mają czego tu szukać, bo faktycznie trzeba uczciwie pracować. Możliwości awansu są. W firmie jest dużo różnych działów, w każdej tak naprawdę jest inna specyfika pracy.

Dybam z DWC

No to zaczęła się jazda. Dyrektóry wróciły ze służbowych wczasów w hameryce, ogarnęły zafajdane kuwety i wezmą się za swoich liderów. Biada negocjatorom, biada. Za wczasy przyjdzie zapłacić premią. Może chociaż zdjęcia pokażą z tych egzotycznych delegacji. A tymczasem niekończąca się fala rekrutacji.

Agnieszka 76

Witam. Mam poważny problem związany z firmą Ultimo. Pod koniec stycznia 2015 zadzwonili do mnie, ze mam wobec nich zobowiązanie na kwotę 4400. Chodziło o dług wobec firmy Provident. Przyznałam się do winy i podpisaliśmy ugodę, że wpłacę zaległa kwotę do 9 lutego 2015. Ze zobowiązania się wywiązałam, a mimo wszystko jeszcze przed ustalonym terminem wpłaty komornik wysłał dyspozycję o zablokowaniu mojego rachunku bankowego. Do tej pory (pomimo nieustającego kontaktu z firmą i komornikiem moja sprawa nie została zakończona). Cały czas mam zajęty rachunek bankowy, a firma Ultimo umywa ręce. W obecnej sytuacji odnoszę wrażenie, że doszło do zawłaszczenia pieniędzy. Nie wiem już co mam zrobić. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w tej sytuacji?

@Agnieszka 76

podejrzewam że roszczenie było dawno przedawnione, jak każde w kwestii providenta. stawiam to na 99% wiec wychodzilo y na to że dalas im frajerskie pieniadze. wpłaconej kasy juz nie odzyskasz ale celem załatwienia pozostałego problemu polecam kontakt na shark@orange.pl

pomylka w adresie, shark001@orange.pl ma byc

ot
@Agnieszka 76

Jeśli sprawa dotyczy tego samego zobowiązania i Ultimo i komornik mają to samo i komornik dochodzi roszczeń z tyt.niespłAconego długu ,a nie kosztów komorniczych które i tak poniesiesz.Reasumując jeśli dwie strony ściągają ten sam dług to sprawe skierować do prokuratury.

Iiii

A do Ewy Drzyzgi? I na scenariusz DlacEgo ja tez zgloscie

@Iiii

i koniowi jeszcze trzeba zameldować :) z ultimo to się skutecznie w sądzie walczy, a nie pisma do giodo pisze. swoją drogą ostatnio ultimo stawia na ciekawe praktyki "dopasowywania" "dłużników" do nakazów zapłaty: dopisujemy pesel i voila! a że się z lekka nazwisko na nakazie nie zgadza... co tam, jedna literka tylko :)

antywindykator

mi nie zaszli za skórę ale jest ktos kto sie do mnie zglosil z takim problemem. załózmy że nazywa sie Jan Burek tymczasem ultimo mialo nakaz na Jan Burak. co zrobilo ultimo? z nakazem na Jan Burak zlecili komornikowi egzekucję Jan Burek. zobaczymy co wyniknie z proby ugodowej, najwyzej radca ultimo z prezeska beda sie tlumaczyli w prokuraturze i OIRP.

asdfg
@antywindykator

a kto z Ultimo w tym sądzie walczy? Toż to może będzie jeden na 20 - 30 tys. dłużników, a Ultimo jest wierzycielem co najmniej kilkuset tysięcy tych "klientów". Dzięki tej prostej arytmetyce widać, że średnio wiesz o czym piszesz :). Przy okazji: w odpowiedzi nie pisz, że Cię rozśmieszam, bo to infantylne sformułowanie, którym się posługuje mój syn w wieku nastu lat. Best regards.

ajti

A wiecie jak praca w IT? Zarobki itp?

piotrgeniusz

uważam że firma ultimo dołączając swoje logo do korespondencji windykacyjnej to po pierwsze nazywając to przesyłką handlową to po drugie łamie prawo naruszając dobra osobiste oraz prawo do dyskrecji korespondencji co w tym kraju jest nielegalne nie wierzycie sprawdźcie sami Może ktoś złoży w końcu doniesienie do prokuratury

c
@piotrgeniusz

PRAWDA. Jest to łamanie prawa. Wystarczy list do GIODO i UOKIK. Prokuratura też może być. Najbardziej jednak polecam interweniowanie u GIODO. MAILOWO + potwierdzenie pisemne korespondencją tradycyjną.

olo
@c

ja proponuję jeszcze zgłosić się do tvn, Polsatu, sprawy dla reportera i do prezydenta dłużników

polks

- no i większość ludzi, którzy pracują w Ultimo są to pracownicy ze stażem powyżej 3 lat, nie skupiam sie na pracownikach którzy przychodzą i na "dzień dobry" myślą że dostaną umowę na czas nieokreślony, nie ma firmy która by tak robiła - przecież o tym napisałem, że zależy jakiego się ma lidera/kierownika. Niektórzy są naprawdę spoko, inni bardziej czepialscy i denerwujący. - chyba nie pracujesz już w Ultimo, przecież każda grupa ma jawne cele i są one takie same (zależne od dni pracujących w danym dniu) dla każdego pracownika. Nie wiem co tu lizusostwo może mieć wspólnego- pracujesz->wykonujesz cel poprzez odzysk/znajdywanie dłużników-> dostajesz premie, nie wiem jak poprzez włażenie w (usunięte przez administratora) można mieć większy odzysk :) - Na koniec wyszła Twoja kultura osobista, dzięki której chyba więcej niż najniższej krajowej chyba nigdy nie zarobisz i na każdą firmę w której pracujesz/pracowałeś będziesz wylewał na goworku żale :) Przypomne Ci że podstawę w Ultimo stanowi (dla nowoprzyjetych pracowników) 1750 zl brutto + premia za wykonany cel, która często jest większa niż podstawa

@polks

większość pracuje powyżej 3 lat w CC? wolne żarty. mało kto wytrzymuje nacisk, presję, robienie pracownika w konia itp. poza tym ciekawe kto widział tę premię większą niż podstawa? ja w ultimo nie pracowałem i pracować nie zamierzam, czasami mam jednak z nią styczność. cóż, windykowałem już ultimo co najmniej parokrotnie :) komornicy działający na moje zlecenie też byli zadowoleni :) i nie opowiadaj mi bzdur o kulturze i moich zarobkach max najniższej krajowej, bo tę kwotę osiągam w połowie pierwszego tygodnia, tak na marginesie.

polks

Część opinii które się pojawiają tu są rzeczywiście wyssane z palca i nie warto na nich wyrabiać opinii. Ale do rzeczy- w Ultimo jak w każdej pracy są plusy i minusy. Zacznijmy od plusów: - Umowa na czas nieokreślony - Ciekawy pakiet dla pracowników (multisport, luxmed, planeta ultimo z nagrodami) - Niezłe premie (jeśli ktoś wyrabia cel, można naprawdę nieźle zarobić) - 45 min przerwy na 8h pracy - Blisko Biedronka :P Minusy: - Dyrektor DWC, który jedyne co widzi to pieniądze, a swoimi "motywującymi" wiadomościami budzi tylko politowanie i śmiech pracowników - Cele są często wygórowane co uniemożliwia ich wykonanie. Przykładowo w marcu wykonaliśmy cel na 110% to w kwietniu to 110% stanie się wykonaniem na 100% - Dużo innych drobnostek które utrudniają wykonywanie pracy - Wspomniane wcześniej PD (na szczęście w dziale w którym pracuje nie ma tego dziadostwa) Podsumowując: Moim zdaniem firma na tle Call Center wypada bardzo przyzwoicie, widać większą ambicję by pracownicy zostawali na dłużej, jednak powinno się skoncentować na tym by cele do wykonania były bardziej realistyczne.

@polks

- co ci daje umowa na czas nieokreślony? nie wyrabiasz normy i bye bye, nawet przykucie się łańcuchem do kaloryfera nie pomoże. no chyba że znajdziesz haka na kierownika :) - po stresie i nędznej atmosferze to nawet ci się nie chce myśleć o pakietach - niezłe premie? a niech będą i po 500% - tylko co z tego jak nieosiągalne? - przerwa zapewne niepłatna (tak przypuszczam) - blisko biedronka - nowe miejsce pracy? przynajmniej spokojniej, bez stresu i bez oglądania niektórych krzywych wrednych fałszywych parszywych mordek :)

@antywindykator

- Co daje umowa na czas nieokreślony? Nie żartuj, daje choćby to że nie wywalą Cie z dnia na dzień, tylko masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Pokaż mi w tej chwili firmę gdzie po roku czasu dostajesz umowę na czas nieokreślony... - Nędzna atmosfera ? Nie zgodzę sie, oczywiście zależy to od tego do jakiego teamu sie należy i jakiego lidera się ma, ale ogólnie ludzie są dla siebie mili i panuje fajna atmosfera. - Nieosiągalne, fakt cele nie są niskie ale zdecydowana większość negocjatorów osiąga wyniki i to z dużą nawiązką. Ci którzy tego nie robią, widocznie nie nadają się na pracę na słuchawce i tyle. Różne są predyspozycje. - Pierwsze słysze o bezpłatnej przerwie w pracy :D - Jednak w Ultimo za dwa razy większą kasę :)

@polks

- nie żartuj sobie z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia. najpierw doczytaj kiedy taki okres przysługuje - dopiero po 3 latach pracy u danego pracodawcy. tymczasem umowy na czas określony krótszy niż 6 miesięcy wypowiedzieć normalnie się nie da. ale ultimo pewnie i tak znajdzie pretekst - dyscyplinarka - może i ludzie dla siebie mili, ale w strukturze równoległej czyli pracownicy na tym samym poziomie. niestety na linii kierownictwo-pracownik wygląda to tak, jak jest to opisywane m.in. tutaj - o tak, cele osiagalne z palcem w dupci... dla lizusów kierownictwa tak, albowiem te cele mają zdecydowanie niższe i łatwiejsze - ultimo płaci 2x tyle co biedronka? czyli na dzień dobry minimum 4000 zł brutto? chyba ci się co (usunięte przez administratora) o w tym pustym łbie

antywindykator

radosna nowina ponoć nastała w ultimo. będą podwyżki wynagrodzeń! o całe 70 zł brutto :) no chyba że ultimo obetnie na zegarach każdemu po 3 minuty dziennie i nic się nie zmieni :)

NIKO

PRACOWNIK JEST TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ A I NIEKTÓRZY WSPÓŁPRACOWNICY TEŻ TAK TRAKTUJĄ SZCZEGÓLNIE TYCH NOWYCH !!!! NORMY SĄ NIE DO WYROBIENIA PONIEWAZ WIADOMO ŻEBY NIE DAC PRACOWNIKOM PONIEWAZ JAK TO ONI UWAZAJĄ NALEZY IM SIE NAJNIZSZA KRAJOWA! SAM IDZ TO SIE DOWIERZ JAK BEDZIESZ TRAKTOWANY! I NIE ZADAWAJ TAKICH GŁUPICH PYTAN BO NA TE WSZYSTKIE PYTANIA MASZ JUZ SZEREG ODPOWIEDZI NA TYM FORUM!!!!

Zenek

W Ultimo z umową o pracę masz mobbing w standardzie, normy ustalone na 14-16 godzin dniówką pracy jak się nie wyrobisz to wielkie pretensje i oskarżenia że jesteś najgorszy ale jak gość przywłaszczył dużą sumę kasy od dłużników to sprawa została zamieciona pod dywan, jak kierownik ze spelun brał rachunki za nocleg po 300 zł za dobę to sprawa została przemilczana aby smród po firmie się nie rozniósł. Zwykły pracownik jest tam nikim / śmieciem, liczy się tylko kasa, przełożeni to żenada. Nie warto tam zdrowia tracić.

olek

ULTIMO TO ŻENADA! NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE ! CO Z TEGO ŻE DADZĄ UMOWĘ O PRACĘ JAK ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ,PRACOWNIK JEST TRAKTOWANY JAK ŚMIEĆ, BEZNADZIEJNA ATMOSFERA, NAPRAWDĘ NIE MA ŻADNYCH PLUSÓW, NORMY NIE DO WYROBIENIA NO I OCZYWISCIE PO OKRESIE PRÓBNYM ALNO I WCZESNIEJ WYLOT ! NIE IDZCIE TAM DO PRACY ! NIE WARTO!

atyur

jakie tu brednie wy;isujecie, w ultimo jak w innych duzych firmach windykacyjnych przede wszystkim jest umowa o prace + benefity, wynagrodzenie zdecydowanie zalezne od osiaganych wynikow mozna miesiac w miesiac po 3000 zarabiac ejsli osiaga sie wyniki natomiast nawet jesli nie uda sie wyrobic targetu to w polaczeniu z innymi dodatkami zawsze okolo 2000 sie wyjdzie, nie wiem po co takie narzekanie, chyba dluznicy sie zebrali i pisza i na przedawnienia czekaja, pretensje to siebie miejcie ze w dlugach siedzicie

@atyur

3000 miesiąc w miesiąc? chyba juanów chińskich albo pesos chilijskich (podobny kurs, ok. 0,55zł)

beza
@antywindykator

Kolega widzę najmniej wie, ale najwięcej szczeka. Widzę, że informacja, że SZEREGOWI pracownicy firmy, którą - co wynika z Twoich postów - gardzisz zarabiają więcej niż Ty, wzbudziła w Tobie atawistyczną chęć udzielenia chamskiej i uszczypliwej informacji. To świadczy tylko o Tobie.

inside

Hejterzy piszą same bzdury. Po co kamienie.na forum i oczerniacie Ultimo? Nie nadające się do pracy na słuchawce to do łopaty! Iostatnia kwestia to jest forum o pracidący a nie o nierównych i oszustami co za wszelką cenę chcą.uniknąć spłaty własnych długów. Jesteście tylko zwykłymi złodziejami. Nic więcej i nic mniej...

@inside

najpierw to utlimo winno udowodnić iż rzeczywiście dług istnieje. nierzadko jest z tym na tyle poważny problem, że sąd powództwa oddala. więc dlaczego wyskakujesz z hasłami o oszustach co długów nie chcą spłacać? jest dług zasadny, to się go spłaca. dług nie istnieje - to się mówi ultimo: do widzenia. i nawet mi nie mów że ultimo takie krystaliczne i wszystko co ma w portfelu, to oczywiste i zasadne należności, bo takie twierdzenia są po prostu śmiesznymi bzdurami.

BB

Podpisałam swego czasu umowę z Cyfrowy Polsat S.A ul. Łubinowa 4a w Warszawie na dwa lata po tym okresie odesłałam sprzęt który od nich dostałam i uważałam że sprawa jest zakończona, ależ jak się myliłam. Ta złodziejska firma przekazała moje dane do drugiej już firmy windykacyjnej obecnie właśnie ULTiMO , które nękają mnie telefonicznie , przysyłają zawiadomienia ,pozwy. Od początku list lądują w piecu a telefonów od nieznanych osób nie odbieram. Ale uważam że w tej znienawidzonej przeszłości tego nie było, tacy (usunięte przez administratora) siedzieli by za kratami.

@BB

a jak był pozew to chociaż sprzeciw wniosłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.