Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Jestem byłym pracownikiem Ultimo, a pracowała tam ponad 3 lata... są plusy i minusy tej pracy, ale złego słowa powiedzieć nie mogę... Co do zarobków, to serio można zarobić sporo... jest przekrój od najnizszej do 2-4...

Asik

Dokładnie to 1737 zł więc tak bliżej 1700 i po co tak podciągać :)

Tabelka pase

NT nie mają możliwości skorzystania z nauki języka bo nie ma ich we Wrocławiu tak naprawdę.

Tabelka Pase

Chłopie,2500 brutto to ok.1800 netto, wiec wg Ciebie to nie jest źle?! WE WROCŁAWIU?!! Weź sobie menażkę i p...j się w czaszkę.Musisz jeszcze sporo urosnąć,żeby nabrać rozeznania w wartości pieniądza.

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Tabelka pase

Negocjator terenowy:podstawa 2500 brutto, starszy NT 2900 brutto+ premia za zrobienie minimum 80% celu miesięcznego. 14% premii dopiero po zrobieniu 100% celu, 100 zł /m-c za internet, do tego auto Skoda Fabia, telefon, laptop.Cele:do 30 tyś.Robią je tylko kilku NT z całej Polski ale firma jest zadowolona bardziej,gdy ludzie robią 80% bo nie placi im premii jak przy 100% a i tak firma jest zadowolona bo 80% stanowi 100% zakładanego celu firmy a reszta do górka, bonus. Ostatnio powróciły do terenu sprawy z przed 3-5 lat na których nic nie dało się zrobic wtedy.To oznacza,że firma nie ma nic nowego.

@Tabelka pase

@tabelka passe - przynajmniej realnie piszesz. nie to co jakieś bałwany wypisują brednie że na cc 3 tysie to z paluszkiem w dupci się zarabia bez wysiłku... czyżby znów providenta odświeżyli, licząc że już ludzie zapomnieli? :)

me

No widzisz anty. A ty jednak wsiok jesteś i pewnie sam owce pasiesz. Albo coś gorszego z nimi robisz jak nie patrzą:D Jakbyś nie wiedzial we Wrocławiu jest problem bo jest niskie bezrobocie. A te premie to na CC się zarabia anie jako radca. Zresztą nie wiesz, nie odzywaj się. We Wrocławiu 3000 PLN brutto to nie jest dużo...a dla niektórych to za mało...a na CC tyle to się spokojnie bez duzego wysiłku co miesiąc zarobi. I większość zarabia dużo więcej....

@me

@me - widzisz ziomuś, proceder ze zwierzątkami jaki ty uprawiasz, jest niezwykle rzadkim w społeczeństwie. nie myśl sobie, że skoro ty owieczki i kózki tam dymasz w zaciszu stajenki - to każdy też tak robi :) i ciekawe, że 3 tys zł brutto, a nawet i więcej - a ludzie narzekają na wszystko, z roboty odchodzą. no popatrz, niebywałe to - nieroby jedne wybrzydzają a winni przecież szefostwo ultimo po rękach całować :D

me

Anty ty to jednak jesteś upośledzonych chyba a czytać ze zrozumieniem to na pewno nie Potrafisp. Już było pisane że podstawaty to 2200 PLN, premie ok1000 PLN a najlepiej nawet 4-5 tys. W prawnym. Więc przestań trollowac. Jedyne co potrafisz to wytykac ludziom literowki i hejtowac.

@me

@me - a ty znów meeee i meeee :) jakiś przydupas napisał na zlecenie kierownictwa super kwoty i co, myślisz że ludzie w to uwierzą? premie 1000 pln? człowieku, jakby takie stawki były to nikt by nie narzekał, a za bramą ultimo kolejki stałyby do zatrudnienia. a w dziale prawnym - owszem, radca zarobi. tego nie neguję. tylko czy zwykły pracownik idzie na radcę?

antywindykator

@moka - próbuj, nikt ci nie zabrania ani w piwnicy nie zamyka żebyś nie poszła. pójdziesz, może zaczniesz, opowiesz po paru tygodniach jak było. a że "autem" jest umowa o pracę (rzecz jasna za 1750 pln brutto plus mgliste premie rzędu 100 pln, też bruto) to już akurat nie wina ultimo tylko sytuacji w kraju gdzie zwykły człowiek jest zewsząd dymany...

Tabelka pase

W DWT niedługo nie będzie miał kto pracować. W przeciągu 6 miesięcy odeszło z terenu 6 negocjatorów, większość z zachodu a to nie koniec.Już szykują się następni.Ludzie uciekają,bo tyrać za podstawę 1800 netto się NIE KALKULUJE.I jeszcze interwencje w Takto za darmochę i cele wywalone w kosmos co przy pracy na tym syfie z providenta nie daje ŻADNYCH PERSPEKTYW na stabilizację zatrudnienia Noo ale jeśli na spotkaniu z negocjatorami mówi się im wprost, że jeśli będzie wybór między interesem firmy a interesem pracownika, i wybierze się interes firmy, to nie ma słów. TABELKI(A) GÓRĄ !! Statystyka najważniejsza! Ale, jak to mówią, nosił wilk razy kilka... itd.

@Tabelka pase

dokładnie Tabelka poasse - na śmieciach z providenta nie da się zarobić ani zrobić żadnego celu. roszczenia przedawnione, nieudowodnione. przyjeżdżasz do dłużnika, to ten zabija cię śmiechem. na śmieciach z providenta to zarabiam ja - sprawy oczywiście wygrane w 100% (nie da rady przegrać) i za to ultimo lubię :)

Me

I znowu... Pan Marcin i Pan Anty nadal nie potrafią zrozumieć do czego te forum służy. Dla potencjalnych i obecnych i byłych pracownikow do wymieniania sie informacjami o pracodawcy, warunkach pracy i.t.p Ciekawe skąd takie ograniczenia w pojmowaniu świata. Zreszta walka z wiatrakami. Podobno tacy sami sie rodzą i nikt ich nie sieje....

@Me

naucz się kolego Me czytać - bo najwyraźniej to najlepszy dźwięk jaki wydajesz to jest Meeeeeee :) widzisz gdzieś pana Marcina? ja akurat widzę pana Mariana. i wyraźnie można przeczytać parę zdań o pracodawcy - potencjalni kandydaci mogą się dowiedzieć, że będą szkoleni niczym na tresowane małpy, a ich zadaniem będzie wciskanie ludziom idiotycznych kitów. długo da się w takiej robocie pociągnąć, zwłaszcza za takie psie pieniądze?

Marian

Tak, zauważyłem. Zniknął zatem raz jeszcze: Kryzys chyba powoli dosięga firm windykacyjnych, więc imają się przeróżnych sposobów aby tylko od ludzi kasę wyciągnąć. Choć może to nie kryzys, tylko bezczelność i rozrzutność? Ja się tak zastanawiam czy w tym Ultimo zatrudniają coraz większych idiotów, czy zwyczajnie ich szkolą na idiotów aby z ludzi robili durni? Dzwonię w sprawie kuzyna z pytaniem, kiedy Ultimo raczy zwrócić zasądzone od tej firmy 65 zł (zwrot kosztów dla pozwanego), czy jednak trzeba się będzie zwrócić do komornika aby zajął się sprawą i przy okazji zarobił ze 400 zł. Wówczas wyszłoby że te 65 zł kosztuje Ultimo łącznie ponad cztery i pół stówki :) Dzwonię więc i co słyszę z ust "doradców Ultimo"? W skrócie konkluzje: - sąd oddalił powództwo więc sprawa umorzona ale dług nie znika i jest obowiązek spłaty na wieki - te 65 zł to będzie... zaliczone na poczet długu - tak, TEGO "długu" gdzie powództwo zostało oddalone :D - jest wyrok oddalający powództwo ale sąd nie wydał wyroku zwalniającego ze spłaty więc już nawet teraz mogą dług rozłożyć na raty :D Zdawałem sobie sprawę z faktu, że będą opowiadać różne bzdury, ale przyznam szczerze że takiego kabaretu to absolutnie nie spodziewałem się usłyszeć.

Me

pan antywindykator niestety ma problemy nie tylko natury mentalno psychicznej ale tez cechuje go ograniczona zdolność do rozumiem otaczającego go wszechświata: 1. To forum służy do wyrażano opini o pracodawcy do czego pan anty nie jest uprawniony bo nigdy nie pracował 2 To forum nie służy do oceny działań podejmowanych przez Ultimo w sprawie swoich klientów. Człowieku zrozum to o idź hejtowac gdzieś indziej! 3. Nie znając szczegółów każdej ze spraw zaleca osobom zadłużonym określone działania które mogą mieć negatywny wpływ na sytuacje osób zadłużonych. Takim pseudo specjalistom najlepiej podziękować a juz na pewno nie warto nawet ich wypocin słuchać. Skoro ktoś nie potrafi rozróżnić prostych faktów jak moze doradzać innym w rozwiązaniu ich problemow? I błagam panie anty- nie komentuj mojego wpisu....

@Me

trudno nie skomentować krótko tych wypocin :) w oczy bije od ciebie zapach ultimo i raczej się nie mylę. co ja zalecam niby? za to widać co ty zalecasz - płacić wszystko co ultimo zażąda. to wg ciebie jedyne rozwiązanie problemu? a ocenę pracodawcy mogę wystawić po tym jakich obserwuję pracowników. a raczej ich wyszkolenie, by ludziom ściemniali w żywe oczy. nie dziwi mnie więc traktowanie tych szczurków przez pracodawcę i ciągłe ich narzekanie na swego pana...

antywindykator

o proszę - cenzura! parę dni widniał wpis jak to ultimo ludziom ściemnia, że mimo oddalenia przez sąd powództwa, nadal mają obowiązek zapłacić ultimo żądane pieniądze :D i nagle rachu ciachu - nie ma! takich bzdur z ust telefonistów ultimo można usłyszeć znacznie więcej, dlatego ja nie praktykuję bezsensownej straty czasu na gadki z tresowanymi szympansami, lecz od razu kieruję wnioski do komornika, niech egzekwuje od ultimo :)

antywindykator

wyciągnąć można - ale w 90% przypadków nie oznacza to że taki fakt następuje. pomyśl logicznie - gdyby 2,5 tys zł netto było co miesiąc, to byłaby taka rotacja i narzekanie po forach?

noDżoana

Dla Ciebie już za późno, ale może przyda się przyszłym chętnym - stanowczo odradzam, a powód tego jeden - kierowniczka rozliczeń, której charakter i system pracy zabiera innym nerwy i zdrowie. Spora ilość osób, która się przewinęła przez ten dział i nie wytrzymała w starciu z tą kobietą, bo po co się męczyć? dla marnych groszy jakie płacą. radzę się trzymać z daleka.

nowy

a czy zawsze przedłużają umowy?

@nowy

tak. zawsze przedłużają. na kolejne 3 miesiące. nie wszystkim :)

hvbc

Jezu, jak można tam pracować? Dzwonienie do ludzi 24h/dobę, nawet do tych co dlugow nie maja, robienie z siebie debila, albo mielenie starszych ludzi zeby oddali 7 tys z 2,5 ktore pozyczyli w Providencie. 2500 na rękę, tyle wystarczy żeby sprzedać duszę diabłu?? I nie chcę słuchać, że w Polsce nie ma pracy. Akurat w call centre za 2500 jest jej co niemiara.

@hvbc

2500 netto w ultimo? bez jaj...

antywindykator

cele są tak dostosowywane, niezależnie od okresu, aby pracownicy tych celów nie wyrobili. premii nie ma, firma zaoszczędza i o to właśnie chodzi. oczywiście grupka dupowłazów targety ma inne, im premia się należy za dupowłastwo :)

Nietka

Man kann singen, man kann tanzen aber nicht mit den Zasrancen. Auf Wiedersehen Ultimo !!!

Realnie

Cele są dostosowywane przez pół roku nie 3 miesiace, przekazuj rzetelne info a nie gorzkie żale... A to ze niektórzy sie nie nadają i po trzech miesiącach im sie dziękuje... To dobrze bo po co sie ktoś ma męczyć w robocie w której nie jest dobry i nigdy dobry nie będzie....

win

Taki sam syf jak ultimo, kaczmarskie itp Antywindykator dobrze prawi (usunięte przez administratora) maja dobrze, a ten kto nap.. to po okresie próbnym 3 mies, pokazuje mu się drzwi- bo nie zrobił tergetu, i żeby wyżej nie podskoczył w rankingu- ZWOLNIENIE :-D. Dupowłazy pracują od roku do 3 lat, a kierownictwo target określa dla nowych (w 3 miesiącu pracy) taki jak dla tych co pracują o wiele dłużej czyt (usunięte przez administratora) Tylko za przeproszeniem "de..il" będzie twierdził inaczej :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.