Opinie o BAMED w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAMED. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAMED o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAMED w Krynica-Zdrój

Elka Nowy wpis

Ja jako klientka także nie polecam.za dużo gada,robi mętlik w głowie człowiekowi przez co kupuje się coś co nie pasuje i źle się w tym wygląda.O zwrocie nie ma mowy a po dłuższym czasie gdy była zgoda na wymiane to pomimo że cena obu rzeczy była taka sama chciała 450zl dopłaty.oczywiscie nie daje za towar paragonu,wystawiła gdy jej o tym powiedziałam.wogole rozmowa z chyba matka i córka nie należy do naśladowania przez sprzedawców.NIE POLECAM

Jaki jest okres rozliczeniowy w BAMED? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

11112 Nowy wpis

Nie polecam firmy Pani banarska przyjmuje pracowników na pół etatu którzy pracują na całym stażyści pracuje inaczej godzinowo niż mają w umowach wyplaca pieniadze tygodniowo żeby nie było śladu ile ktoś wziol w danym tygodniu ponieważ wszystko niszczy córka Pani banarskiej wraz z swoim chłopkiem wypłaca tygodniówki twierdząc potem że oni nie wypłacali a tak na marginesie Pani banarska twierdzi że jak przyjedzie kontrol to jej córka wynajmuje od niej lokal i nie pracuje w jej firmie Pani banarska kazuje przepisywać listy obecności nie polecam firmy jeśli ktoś pracował w tej firmie wie o czym piszemy

Były Pracownik :-) Nowy wpis

Chciałabym napisać coś miłego, ale naprawdę się nie da. Jeszcze nie spotkałam takiego pracodawcy. Na początku okazało się że pracownik biurowy znaczy u nich pracownik telemarketingu. Pierwszy dzień był za darmo, później pracowałam na umowie zlecenie ze stawką na początku o 7 zł a później o 4.30 zł na GODZINIE! niższą, niż była obecnie najniższa krajowa. Bardzo prosiłam o wolne na wigilię ale nie chcieli o tym nawet słyszeć i dla zasady musiałam jechać na kilka godzin i czyścić torebki :-) Nawet, jak się zwolniłam to miałam problemy z dostaniem od nich dokumentów. Pełno przekrętów wszędzie we wszystkim do tego bardzo niemiło traktują ludzi. Nikomu nie polecam i ostrzegam, żeby nie wierzyć w to co mówiła na rozmowie kwalifikacyjnej, bo z rzeczywistością to nie ma nic wspólnego.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BAMED? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent konstruktora
GLOBAL SYSTEM Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych (K/M)
Platan Group Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/sprzedawca w markecie spożywczym Krynica-Zdrój
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
miki

byłam tam jeden cały dzień - rozkładałam towar, inwentaryzacja, mycie, sprzątanie itp. chciałam porozmawiać o warunkach zatrudnienia to właścicielki nie było tylko trzeba było jeszcze parę dni pracować za darmo żeby się wykazać - podziękowałam

amdełan

No bo tak to już jest @halny, dla jednej osoby zarobki są wysokie dla drugiej nie, bo wymaga nie wiadomo czego, jeśli posiada się doświadczenie, przynajmniej te 3 lata, to można w tej firmie zarobić nawet i 4-5 tysięcy

...

Pracuje sklepie BAMED i jestem bardzo zadowolona z pracy dobre wynagrodzenie wysoka premia a co wyżej napisane to wielka bzdura !!! Polecam

człowiek

Wchodząc po szczeblach coraz wyżej za wszelką cenę, aby zyskać jak najwięcej powinno sie szanować ludzi których sie spotyka po drodze, bo spadając, można ich kiedyś spotkać. . To taka rada dla właścicielki z okazji nadchodzących Świąt.

....

...to szkoda ze w ostatnim roku tyle pracowników którzy sami odeszli , rezygnowało skoro teraz wszystko jest zgodne z prawem, są umowy, wypłaty, dobro i etyka, tyle ludzi mogło poczekać na to lepsze jutro które nastało dziś. Dobrze ze jest dobrze, oby tak dalej. Pozdrawiam.

cccc

WOW... jakie diametralne zmiany na lepsze nastały. SUPER. Cuda.

xyz

TO co piszecie o firmie Bamed to totalne bzdury.Pracuja w tej firmie moje znajome i chwala sobie prace i swoją szefową .Mają umową i zawsze pieniądze wyplacone na czas .Z tego co wiem osoby ktore chcialy tam pracowac a nie zostaly przyjete lub zostaly zwolnione z pracy to dlatego ,ze myslaly ze w pracy moga siedziec(i traktować prace jako miejsce do odpoczzynku) i nic nie robic,plotkowac ,zalatwiac swoje sprawy a przy tym dobrze kombinowac zeby wyjsc na swoje .Pamietajcie skonczyly sie te czasy kiedy brało sie wynagrodzenie za '''''PRACĘ'' zacytuję ,,czy się śpi czy się leży wypłata się należy ''' .Ja podziwim ta szefowa ze i tak dlugo trzymala w pracy niektore pracownice lub srażystki bo ja na jej miejscu niektóre za to co robily wyrzuciłabym z hukiem od raz.Ja Panią podziwiam i wielki szacunek dla Pani ./Pozdrawiam

Pati

A czy to prawda że kilka dni za darmo trzeba przepracować za nim zostanie się przyjętym do pracy?

dddggg

Kierowniczka sklepu jest ok. Niestety musi robić to co właścicielka sklepu każe, dlatego jest miedzy młotem a kowadłem. Chciałaby dobrze dla pracowników, ale się nie da. Problemem jest nie szanująca ludzi właścicielka.

xyz

A czy ktoś wie jak wygląda praca w "Mydlarni u Franciszka" oraz na stanowisku z e-papierosami w Pasażu Krynickim?

xyz

Tzn., że wymagania ma za duże czy co? Jaka umowa i wynagrodzenie?

JA

nie polecam - koszmar!!!

@JA

A więcej szczegółów dlaczego koszmar?

Zostaw merytoryczną opinię o BAMED - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w BAMED?

Zobacz opinie na temat firmy BAMED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BAMED