BAMED

Opinie o BAMED

JA 2014-09-20 12:26:17
nie polecam - koszmar!!!
xyz 2014-11-03 22:25:00
A więcej szczegółów dlaczego koszmar?
xyz 2014-11-20 15:51:20
Tzn., że wymagania ma za duże czy co? Jaka umowa i wynagrodzenie?
xyz 2014-11-20 15:58:46
A czy ktoś wie jak wygląda praca w "Mydlarni u Franciszka" oraz na stanowisku z e-papierosami w Pasażu Krynickim?
dddggg 2015-08-29 11:13:13
Kierowniczka sklepu jest ok. Niestety musi robić to co właścicielka sklepu każe, dlatego jest miedzy młotem a kowadłem. Chciałaby dobrze dla pracowników, ale się nie da. Problemem jest nie szanująca ludzi właścicielka.
Pati 2015-08-29 11:56:23
A czy to prawda że kilka dni za darmo trzeba przepracować za nim zostanie się przyjętym do pracy?
xyz 2015-11-03 10:52:30
TO co piszecie o firmie Bamed to totalne bzdury.Pracuja w tej firmie moje znajome i chwala sobie prace i swoją szefową .Mają umową i zawsze pieniądze wyplacone na czas .Z tego co wiem osoby ktore chcialy tam pracowac a nie zostaly przyjete lub zostaly zwolnione z pracy to dlatego ,ze myslaly ze w pracy moga siedziec(i traktować prace jako miejsce do odpoczzynku) i nic nie robic,plotkowac ,zalatwiac swoje sprawy a przy tym dobrze kombinowac zeby wyjsc na swoje .Pamietajcie skonczyly sie te czasy kiedy brało sie wynagrodzenie za '''''PRACĘ'' zacytuję ,,czy się śpi czy się leży wypłata się należy ''' .Ja podziwim ta szefowa ze i tak dlugo trzymala w pracy niektore pracownice lub srażystki bo ja na jej miejscu niektóre za to co robily wyrzuciłabym z hukiem od raz.Ja Panią podziwiam i wielki szacunek dla Pani ./Pozdrawiam
cccc 2015-11-12 01:44:31
WOW... jakie diametralne zmiany na lepsze nastały. SUPER. Cuda.
.... 2015-11-12 02:08:45
...to szkoda ze w ostatnim roku tyle pracowników którzy sami odeszli , rezygnowało skoro teraz wszystko jest zgodne z prawem, są umowy, wypłaty, dobro i etyka, tyle ludzi mogło poczekać na to lepsze jutro które nastało dziś. Dobrze ze jest dobrze, oby tak dalej. Pozdrawiam.
człowiek 2015-12-16 19:34:19
Wchodząc po szczeblach coraz wyżej za wszelką cenę, aby zyskać jak najwięcej powinno sie szanować ludzi których sie spotyka po drodze, bo spadając, można ich kiedyś spotkać.
. To taka rada dla właścicielki z okazji nadchodzących Świąt.
... 2016-03-24 16:41:01
Pracuje sklepie BAMED i jestem bardzo zadowolona z pracy dobre wynagrodzenie wysoka premia a co wyżej napisane to wielka bzdura !!! Polecam
amdełan 2016-05-11 18:44:23
No bo tak to już jest @halny, dla jednej osoby zarobki są wysokie dla drugiej nie, bo wymaga nie wiadomo czego, jeśli posiada się doświadczenie, przynajmniej te 3 lata, to można w tej firmie zarobić nawet i 4-5 tysięcy
Zostaw swoją opinię o BAMED - Krynica-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAMED