Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Zły

Czy ktoś może w końcu zrobić porządek z Paniami które sprzątają? Ja rozumiem że one musza myc podloge i przeszkadza im jak ktoś ciagle łazi ale bez przesady my też tutaj pracujemy i na serwis trzeba wyjsc z szatni a nie panie mają ciagle pretensje i gadanie 'w (usunięte przez administratora) mam twoje przepraszam'. Jeszcze troche a zgłoszę to gdzie trzeba bo to jest nie do wytrzymania. Pretensje ze ktos przychodzi na 7 czy na 8.panie stwierdziły że każdy chodzi do pracy jak chce - otóż nie ludzie dojeżdżają autobusami i nie każdy będzie o tej godzinie o ktorej one by chcialy. Panie sprzątające PROSZĘ SIĘ K.. OGARNĄĆ

Zenek

Czy ten w spawalniczych okularach ze smiesznym irokezem pracuje

HDD

Chłopaki, interesują mnie informacje o HDD. Zapłacę. Napisz do mnie ilaid.hdd@gmail.com

PAN W.

Pozdrawiam Marcina Pioterka człowiek który wszystkich doprowadza do tego że chcą się stamtąd zwalniać stosuje mobbing wobec pracowników znęca się nad nimi stresuje i wyżywa życzę mu aby życie mu się posypało i żeby upadł na same (usunięte przez administratora) tam gdzie jego miejsce. Wgl cała ta (usunięte przez administratora) firma to jedna wielka patologia i żenada wykorzystują teraz obcokrajowców do pracy bi żaden mądry Polak nie chce tam pracować jak widzi do czego ta firma doprowadza nikomu tej firmy nie polecam i radzę omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Las
@PAN W.

A on jeździ jeszcze tym ped alskim samochodem?

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Leszno
Odzysk Bialy

Pełno kurzu cały czas poganiają do pracy każą rozkręcać o wiele za dużo nikt się nie wyrabia jak jest nowy po pierwszej umowie o pracę o kolejnej można pomarzyć na nockach jedynie można podjeść bułek bierzesz ile chcesz

Mistrz dekoderów

Dlaczego zakład nie przeprowadził wszelakich działań zapobiegających przeciwko covid oprócz najtańszego środka dezynfekcji rozcieńczonego z wodą? Wiem że jeden dział posiadał kwarantannę dziesięciodniową i to tylko tyle pracy ze strony zakładu? Przecież dużo ludzi się zna w zakładzie to reszty to nie dotyczy?

@Mistrz dekoderów

A jakich działań oczekiwałeś?

najlepszyMistrzDekoderówKuwa
@Horyna

że będą go na rękach nosić

Mało

Bramki które cały czas piszczą jak się przechodzi a ochrona przeszukuje Cię jakbyś był jakimś (usunięte przez administratora) i codziennie to samo...zabierają tylko przerwę które trwa 25 minut Stołówka bardzo mała nie ma gdzie usiąść już nieraz jadłam w szatni i tak robię cały czas bo usiąść na stołówce graniczy z cudem. Pani obsługujące stołówkę są bardzo niemile zwracając błąd w zamówieniu np nie taki sos do zapiekanki potrafią powiedzieć ,,No trudno.. „ ostatnio czekałam ponad 10 minut za zapiekanka która jest na 4 gryzy dosłownie..

On95

Praca monotonna od której bolą plecy i oczy... nie polecam

Zaraz były

Po kilku latach pracy powiedziałem dosyć i w najbliższych dniach składam wypowiedzenie. Moja pensja zamiast odbijać od najniższej krajowej właśnie prawie się z nią zrównała. Jeszcze gdy było te 250-300 zł różnicy między najniższą krajową, to można było pracować, bo wiadomo, praca w tej firmie jest prosta jak konstrukcja cepa, do tego praca od poniedziałku do piątku i z batem tez nikt nad tobą nie stoi, więc luz, ale po nowym roku gdzie przychodzi nowa osoba, która ma dwie lewe ręce do pracy i zarabia tyle samo co stary pracownik, to można się zdenerwować, więc w obecnej sytuacji mówię dosyć i żegnam się z firma.

@Zaraz były

Zawsze tak było

Magdalena
@Zaraz były

Proszę, napisz mi, czy rozmawiałeś może na temat podwyżki z kierownictwem? Czy odmówiono Ci jej czy nawet nie próbowałeś podejmować tematu a jeśli tak to dlaczego? Może można na takową liczyć ale trzeba właśnie poruszyć temat z odpowiednią osobą? Jak myślisz, istnieje taka szansa? Z tego co piszesz to praca jest generalnie w porządku, szkoda by było z niej rezygnować.

pracownik serwisu
@Magdalena

(usunięte przez administratora)a szkoda dlatego też ten skwituję w jednym zdaniu Pani Magdaleno- oto on - Koń by się uśmiał z tego Pani komentarza

ona
@Magdalena

jesteś śmieszna!!!! pewnie pracujesz tu kilka tygodni skoro każesz zadawać takie pytania. w tym zakładzie nikt nikogo nie słucha i nigdy słuchać nie będzie.

(usunięte przez administratora) wa 2400 komentarzy i może z 5 na ok, ten teleplan to jest d n o total

Nickname3

Po drugie - miła atmosfera, nieskomplikowana praca, minimalna płaca. Pan kierownik z Ingenico stosuje mobbing i jest niezròważony psychicznie, radzę na niego uważać, czuć, że to (usunięte przez administratora) na kilometr. Ktoś mu kiedyś jeszcze obije ten skur#@!ły ryj, a kitel będzie w kolorze czerwonym, bez wątpienia.

Kaczkens

super firma serio - ukrywane przypadki covid w pracy, pracownicy pracujacy na jednej zmianie z chorymi osobami nie sa informowani i sie dowiaduja jak dana osoba wraca z kwarantanny... za takie rzeczy powinien byc kryminal,

Durak
@Kaczkens

Tylko zdrowe osoby trafiają na kwarantannę, więc nie masz się czego bać.

Palący
@Kaczkens

Prawda !!!! Gdzie sanepid ?!!!!

Kaczkens
@Durak

a to zabawne, bo na izolacje od nas z linii trafiły 2 osoby, ktore sie prawie zlozyly na pol podczas przerwy i poszly do domu ;)

Najlepszy były lider

Jedyne czego można się tam dorobić do garba, nerwicy i płuc pylicy ! Nigdy więcej tego braku poszanowania i prania korpo mózgów !

Baobab
@Najlepszy były lider

Beatrycze

To jest ten koronawirus w teleplanie czy go nie ma? Bo sluchy chodza po zakladzie ????????????

Ppp
@Beatrycze

Jest, lepiej nie przychodzić do pracy

Alexis
@Ppp

Serio? To sprawdzone info?

@Alexis

Tak sprawdzone

In
@Alexis

Nie ma, nie słuchaj bzdur

@123

Jak jest COVID, to gdzie działania zapobiegające ?!

Co

To tak na serio?

jest
@Co

jest ale zamiatają pod dywan

covid
@Beatrycze

nawet recepcjonistka miala tylko zamiataja pod dywan dorotka sie boi

OD

Szczęśliwego nowego roku kochani

Horyna

Ta niewykształcona wariatka jeszcze pracuje ?

Korwin
@Horyna

Kto?

@Korwin

Horyna?

Ochrona w nocy śpi. Bramki są bez obstawy. Nie raz widziałem pracowników wychodzących z serwisu bez obecności ochrony. Chyba nawet nie zauważyli ze ktoś akurat wychodził. Pewnie spali w tym momencie. Jest kilku takich z ochrony co na widoku przycinają komara siedząc na VIPie czy na bramkach.

Sensacja rewelacja. Dzwon po ewe drzyzge

Czy jest szansa przejść z agencji na firmę po jakimś czasie?

jes

Tak, po 6-18 miesiącach.

@jes

Dokładnie)))A może i jeszcze dłużej trzeba będzie poczekać )))

Co z ta wypłata?

Robić cały miesiąc nadgodziny o dostać o 400 zł mniej niż się wyliczyło KTO TO K. Liczy??!!!! Szanowne kierownictwo zagarnia w tym roku cały hajs z imprezy teleplanowej dla siebie? czy w tym roku zrobi paczki dla WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW nie tylko tych wyżej postawionych?????

Xzzx
@Co z ta wypłata?

Na co Ty liczysz człowieku ? Zwolnij się z tego chłamu czym prędzej. Ludzie by tylko więcej i więcej zapierdalaj z imieniem Dorotki na ustach. Gdybyście tylko oszołomy wiedzieli co ta pani mówi o was...

pracownik serwisu
@Xzzx

Dorota była kiedyś jedną z nas. teraz to już nie ta sama osoba którą znałem- przykre to ale prawdziwe. stanowisko zmienia człowieka tylko nie wiedziałem że aż do tego stopnia.

Lysek
@Xzzx

O jakiej Dorocie mowicie? D.W?

Ale jesteś śmieszny ????
@Lysek

????

serwis
@Lysek

mówimy o Pani prezes

@serwis

Kierownictwo nie obchodzi dobrze Ty zarabiasz czy nie..Oni mają swój budżet na premię dla siebie, a Ty musisz się cieszyć tymi paczkami na Święta..)) I jeszcze jedno, tylko przez to, że panuję epidemia dostaliście te paczki-tanim kosztem zamknęli wam usta.Cieszcie się dalej..)))Pozdro

On9999

Jakie opinie o dziale wd?? Ile zmian jacy liderzy ? Dzięki

kkk
@On9999

Dobre. Nie wiem co prawda czy pytasz o wysyłki czy rejestrację ale w obu przypadkach powinno ci się dobrze pracować. I póki co tylko 1 zmiana.

Nicky nicky
@kkk

Dobrze pracować za 2600? Xd kto jest kierownikiem na wudeku Superktos?

Dobre dostaniesz 1900 i elo

@On9999

Chłopaki, naprawiacie tam WD, czy po prostu wysyłacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz