Opinie o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Teleplan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Teleplan Polska o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleplan Polska w Bydgoszcz

Miszcz

Ogólnie teleplan jak reconext to dn/o masakra w czystej postaci, omijać szerokim łukiem

Patryk

Dzień dobry Drodzy państwo firma teleplan przekształca się w firmę o nazwie RECONEXT to jest ta sama firma co teleplan jeśli chcecie komentować teleplan to również można komentować RECONEXT to jest ta sama firma Pozdrawiam wszystkich serdecznie

ona

na Mokrej o dziwo popełniane są te same błędy jak na Przemysłowej a myślałam że tego będą się wystrzegać. Ci sami kierownicy poprzenoszeni z ul. Przemysłowej i te same błędy- firma niczego się nie nauczyła.

Jarek

Dzień dobry Drodzy państwo firma teleplan przekształca się w firmę o nazwie RECONEXT. Robią to najprawdopodobniej dlatego, że chcą zerwać z nazwą teleplan która ma fatalną opinie wszędzie. Jeśli chcecie komentować teleplan to również można komentować RECONEXT. To jest ta sama firma

Monter

Przez pośrednika, w eleganckiej sali konferencyjnej, z 2 członkami waznych działów plus coach-lider który mówi co i jak.

Pytali tylko o podstawowy życiorys

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na brak w Teleplan Polska? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

ona

Tam nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej. tam przyjmowani są wszyscy jak leci

@ja

Jaka rozmowa, łapanka, z której większość ma szczęście i ucieka. Biorą wszystkich, nawet Rosjanie tu pracują, a Ukraińcom to chyba nie przeszkadza.

Ktoś

Trenerzy w tej firmie to jest...lepiej nie mówić. Za co im płacą jak oni porządnie wyszkolić nie potrafią ?

@Ktoś

Tam nie ma trenerów pracownicy sami się szkoła. Bo trenerzy są zajęci wychodzeniem na papieroska albo siedzeniem u siebie i plotkowaniem. Nie raz uczyłam kogos. Ale i tak najlepsze w tym wszystkim jest to że nawet nie znają procesu i jak robią egzaminu to potrafią się zapytać osoby pracującej już długi czas na danym stanowisku jak się coś pakuje. Śmiech na sali a nie trenerzy

@Ktoś

Za to ich trenowanie to powinien mieć płacone zwykły pracownik który szkoli nowo przyjęte osoby!!!!!! I tyle w temacie

Edyta
@Karolina

Co na tą sytuację mówi kierownictwo? Może warto byłoby porozmawiać o tym jak to wygląda w rzeczywistości?

@Edyta

Kierownictwo ma to w (usunięte przez administratora) jak zresztą wszystko inne co dotyczy szarych pracowników.

kierownik
@Karolina

każdy kierownik chce się za wszelką cenę utrzymać na stanowisku wiec ludzi ma gdzieś. można by tu wymieniać bez opamiętania nazwiska tylko po co jeśli to nic nie zmieni.

Marlen

Jest moc! Dobry wpis :)

FG
@Ktoś

Jak firma zatrudnia samych kijowian to po co polscy trenerzy?

@FG

Dosłownie samych? Chyba troszkę przesadzasz czy faktycznie od jakiegoś czasu tyle ich przybyło?

Dzień dobry Czy firma na mokrej też się nazywa teleplan?

jurzet46
@Marek

Bardzo dobra, solidna firma.

ona

a wszystkie nowe umowy wystawiane są na Teleplan- dlaczego?

Życie ...

Kto jest kierownikiem działów WD,HGST ,SANDISK ...? To co tam się dzieje wola o pomstę do nieba . Ktoś to wogule kontroluję ? Widzimy z serwisu.

Bralczyk
@Życie ...

Co to znaczy wogule?

abcd

Opinia negatywna. Ciągle tylko wymagają więcej i więcej... Więcej targetu, więcej sztuk więcej i więcej. A więcej zapłacić to już nie ma komu! Najniższa krajowa + obecne ceny wszystkiego od chleba po mięso. Tylko idiota się godzi na te warunki i idiotów ten zakład szuka (i też przyjmuje). Błazenada i Żenada pana "kierownika" tańczy jak mu góra zagra a na ludziach wyładowuje swoje frustracje.

@abcd

Dzień dobry Drodzy pracownicy nie zgadzajcie się na tą patologię, żądajcie swoich praw. Domagajcie się podwyżek to są wasze pieniądze. Firma zarabia gigantyczne pieniądze a wam dają ochłapy. Do boju

@abcd

Masz rację cała prawda o tej firmie ...

xyxyzx
@123

W innej firmie znałem jednego z przełożonych, to była trenerka, co podobnie mówiła.

Ingejniko
@abcd

Technik co pracuje ponad 2 lata, ogarnia wszystko, potrafi rozkręcić, wymienić elementy na płycie głównej i skręcić terminal z zamkniętymi oczami - 3700 zł i nie chcą dać podwyżki bo nie mają z czego. Nowy co pierwszy raz na oczy widzi terminal, potrzebujący paru miesięcy by być pełnowartościowym pracownikiem - 4000 zł Niech się dolą.

Michu
@Ingejniko

Brutto?

Banda nierobów

Pierw popatrzcie na swoją pracę nieroby jedne, na to co robicie. Kilka minut postoją i już płaczą bo ciężko a wielkie pieniądze chcą. Robote macie lekką, nie macie weekendów pracujących i dość dobre posiłki w stołówce. Ale przyjdzie banda dzieciaków zaraz po szkole i psują tylko opinie swoim gdakaniem. To tylko serwis, nikt tu wam nie każe operować ludzi czy kierować ruchem. Wasze stanowisko to tylko kilka ruchów które musicie zapamiętać a i tak co niektórzy mają problem z uruchomieniem komputera czy założeniem opaski na buty. Dżizas a to sa najwięksi szczekacze zawsze.

@Banda nierobów

Wielkie pieniądze? Jak dla Ciebie najniższa krajowa to wielkie pieniądze to faktycznie banda nierobów się tam zebrała.

@Banda nierobów

PRAWDA NIESTETY BOLI ????

Nadgodziny

Człowiek chce sobie przyjść na nadgodziny, poświęcić swój weekend to nie może bo nadgodziny tylko dla Ukraińców! No jak tak można traktować obywateli w swoim kraju?! Dość że ukraina zarabia jeszcze raz tyle co my to nam żałują bo my jesteśmy niby za drodzy dla nich... Nie możemy przyjść dorobić sobie chociaż te 400zł do wypłaty. No to jest chore.

Lolson
@Nadgodziny

Zawsze można zmienić prace na lepiej płatną

@Lolson

Dokładnie nie widzę sensu wkurzania się że nie możemy dorobić. Lepsza lepiej płatna praca niż nadgodziny. Niech se ukraina robi ceńmy swój czas. Nie traćmy go na teleplan. Lepiej poświęcić troche czasu i poszukać pracy gdzie ci zapłacą te 4 stówki więcej zamiast tutaj płakać nad swoim losem. Wiadomo będzie się to pewnie równało z cięższa pracą niż czyszczenie ale cóż. Taki mamy klimat.

Nadgodziny
@Agata

No tak pracę można zawsze zmienić. Chodzi o tą niesprawiedliwość. Lepsi i gorsi.

witam,
@Nadgodziny

niestety taka jest polityka firmy i nic na to nie poradzisz. chcą zarobić jak najwięcej i jak najmniejszym kosztem. smutna prawda. trzeba jednak pamiętać że ukraina kiedyś wyjedzie i co wtedy?? zostaniemy my i to nas będą prosić żebyśmy zostali na nadgodziny- o tym musisz pamiętać i spokojnie czekać. a jeśli nadejdzie ten czas wtedy zdecydować czy przyjdziesz czy nie. Ja nigdy ale to przenigdy nie przyjdę na nadodziny- wolę dorabiać w weekendy gdzie indziej.

Good to know
@Nadgodziny

Może pora odwiedzić psychiatrę? Za miesiąc siedzenia w domu dostaniesz tyci mniej hajsu dosłownie wierz mi ze bardziej się to opłaca skoro nawet wam nie dają zarobić

Pick

Niedługo będą ich po (usunięte przez administratora) całować... w sumie już to robią...

Czy jest obecnie prowadzona rekrutacja do firmy Teleplan Polska i na jakie stanowiska ?

nie

nie

nieprawda
@nie

nieprawda

@nieprawda

To po co ściemnia, że nie? A skoro prowadzą to na jakie stanowiska w końcu?

pracus
@Agata

Prawdopodobnie na operatora- czyszczenie plastików do urządzeń elektronicznych (najniższa stawka) lub technik proste naprawy, długie szkolenie ale można nauczyć się lutować (troszkę więcej)

jurzet46

Firma jest OK. Niektórym z nas marzenia nie pasują do rzeczywistości, a wszystko jest wyłożone w umowie o pracę. Pozdrawiam znajomych.

Nowa

Ta firma to jakis żart. Trenerzy uczą cie procesu idziesz na linie i okazuje sie że połowy rzeczy już sie nie robi lub robi się inaczej. Instrukcje stanowiskowe już od dawna nieaktualne, do wszystkiego po 20 haseł a to serwis czy tajna baza pentagonu. Ci trenerzy są w sumie niepotrzebni. Większości rzeczy i tak uczy cię ogarnięta osoba z działu. Co chwila kontrole czy aby dobrze wszystko robisz na pokaz żeby w papierach się zgadzało potem rób jak chcesz abyś nie popsuł. Pieniądze nie śmierdzą ale mogłyby być lepsze. Maksymalizacja zysków rozumiem ale biuro bez nas może jedynie przez okna skoczyć. Siedze bo musze. Pozdrawiam Ewa

target

a co się dzieje z Belmondo?????

Nie ma

Zwolnił się

Pa
@Nie ma

Heh zwolnił się, dobre. Zwolnili go, i tak długo im zajęło.

@Pa

Dlaczego go zwolnili?

Edyta
@123

A co to was to tak obchodzi? To chyba jego prywatna sprawa.

@target

W końcu ! Szkoda tylko że zwolnili go o 10 lat za późno, ale czego się spodziewać po tej firmie.

Pablo
@target

A kto to jest Belmondo???

Czegos nie kumam

Jesli zamowie sobie elektryka i wyznacze mu zadanie to place za jego wykonanie. Jesli dorzuce mu roboty to odrazu musze mu doplacic. Czemu zatem w firmach typu Teleplan to nie dziala. Oferujemy im usluge czyli czyszczenie itd. Kazdy dodatkowy obowiazek powinien byc dodatkowo platny dla pracodawcy. Ale oczywiscie po co wynagradzac za prace.

on
@Czegos nie kumam

W tej firmie to tak nie działa. Tutaj dają ci pomału więcej obowiązków i patrzą czy dajesz radę - jeśli tak dorzucają jeszcze trochę i tak bez końca.Jeśli dajesz radę i się nie skarżysz to jesteś człowiekiem którego szukali!!!!!! to tzw WYZYSK - Od Ciebie zależy czy sobie na to pozwolisz czy też nie.

Hk

Firma nie dba o ludzi, jedynie o target. Brak klimatyzacji i narzędzi.

J
@Hk

J

@Hk

A jakie narzędzia są potrzebne z tych, których nie ma?

Ta firma to zdecydowanie najgorsze miejsce w jakim można się znaleźć

Adrian

Czemu? Chodzi o kasę, bo widziałem ze ktoś napisał że jest najniższa krajowa. To nie dają premii albo nadgodzin żeby sobie trochę dorobić. Powiesz co konkretnie ci nie pasuje?

qwrt

Czemu ? Bo jest podział na lepszych i gorszych pracowników ?

Xxxxxxxxxxx

Najlepszy dział to było WD tam to się dopiero działo.............

Małgo
@Xxxxxxxxxxx

Dziś na WD impreza była... i fryzury nowe no no

mywyoni
@Adrian

Nadgodziny ... ??? Premie... ? :D to jakiś żart ? :D co to jest PREMIA ? a nadgodziny to tylko dla "wybrańców" wyżej niż kierownictwo bo maja za mało kasy :)

Zapytanie

Czy są w chwili obecnej są zatrudnienia w firmie ?

Zbity pysk
@Zapytanie

Raczej zwolnienia. Kiero obmyśla jak zoptymalizować procesy byle nas pozwalniać.

Oi
@Zbity pysk

Niech siebie zwolnią, wtedy będzie ekonomia, jeden kieras min.cztery wypki szarego pracownika xD Jeszcze trochę i kierasów będzie więcej od pracowników xD

Śmiechu warte
@Oi

Promocja jak w biedronce więcej za mniej. Pracownicy którzy zostali zapier.dzielają za tych których zwolniono.. inflacja rośnie a w raz z nią targety a wypłata stoi.

Kieras

Chciałbym mieć 7k na rękę.

Długi 2
@Kieras

Chętnie oddam połowę swojej pensji, jeśli byłaby możliwość powrotu.

FG

Gorąco i wietrzenia brak. Niech sobie kierownictwo zrobi target na stojąco.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleplan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Teleplan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Teleplan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleplan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 33 to opinie pozytywne, 147 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleplan Polska?

Kandydaci do pracy w Teleplan Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleplan Polska
1.6/5 Na podstawie 947 ocen.
  • Przemysłowa 8
    85-758 Bydgoszcz