Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

pierro

Puszczajcie się do oporu jedni i drudzy ale tak by się płodzić będą następne potomki po was puste łby a takich mi trzeba silnych a głupich i tępych i bojących się pana brygadzisty

xyz

Ponoc z ta czajka się puszcza ten bajkopisarz. Hehe co ona w nim widzi

ktoś

Nie macie o czym rozmawiać chyba.jedna lepsza od drugiej.jedna daje i druga.cały zakład to (usunięte przez administratora) wszyscy dookoła lubią zaliczać bez wyjątków.i jeszcze poza pracą dorabiacie.tępe piniaki kutniaki

truskawa

Gaz albo zjazd ogień z dupy palanty bezmózgi szczególnie klepa rwać główka na dół nóżki szeroko i ogień teraz to pocałujcie mnie w moją truskawkę

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
ula

Jak kłamie słowo pierra mówi

łukasz

O kim mowa o tym rysiu co buja się jak małpa na kaczych łapach ale te szmaty mają gust ja cie a rysia znam jechał ze mną ze 2razy autem ale bajek sie nasłuchałem aż łeb mi pękał np on buduje 3 domy on ma 4 lepsze samochody on zaliczył nawet dode elektrode po koncercie ludzie on jest chory psychicznie pewnie ma żółte papiery

do nadii

Mose ciebie swedzi tylko uwazaj na niego Bo on lubi zrobic dziecko zdradzac I porzucac juz jedna tak zalatwil. Ten typ tak ma a Wy Tempe laski lykacie jego baker jaki to on jest nie szczesliwy a tak naprawde jest klamca I lubi wyrywac nowe (usunięte przez administratora)

ejo

ja to tak tylko z ciekawosci tutaj jestem bo chcialem zobaczyc tego co zrobil afere we wloszech z szynka robiona w polsce a sprzedawana we wloszech jako oryginal ...

nadia

Tępa jesteś idiotko.robotą się zajmij i za naukę się wez z tego co zauważyłam to cię swędzi gówniaro

ciekawa

Duzo mnie to interesuje ja sie z nikim nie puszczam. Pewnie sie z toba puszcza a widzialas ze ma juz kogos scierwo

do ciekawej

A co cię interesuje kto z kim się puszcza.swoją d... się zajmij.a ty z kim się puszczasz?!

xyz

Podobno truskawa już nie pracuje.To się chłopak narobił ha ha ha.

kamil

Ha ha 3 zmiany to jest niemożliwe tam zostali tylko te łachudry co włażą w d u brygadzistą a jak coś zaczyna się dziać że schodzą czy coś to niebieskie i czerwone odrazu wiedzą od kapusi a później te kapusie i du włazy główka na dół i gazują fałszerze a za dwa dni płaczą że duże tempo że łapy bolą i od nowa tak to się w kółko kręci już 3lata i to się nigdy nie zmieni no chyba że adsia pini zwolni bo to od niego się wszystko zaczyna on tym steruje

Piniaki wiecie coś?

ciekawa

Kto wie z którą się rychu z szynki puszcza?

mirek

To sobie gościu stój 12godz z taką prędkością.nogi w (usunięte przez administratora) wchodzą.brygadziści łachudry ryja wydzierają bo tylko na to ich frajerów stać.lepiej by szkoły porządne pokończyli nieuki.tu 3 zmiany powinny być i po mniej powinno się robić.zakład tragiczny.

maciej b

Ty zając chcesz stracić kły mendo jak tak to odpisz z chęcią cię odwiedzę gnoju a tak w ogóle może mi ktoś podać nr i nazwe ulicy gdzie mieszka strożek wiem że w kutnie dajta mi namiary to zajmę się fiutami

z biura

Ostrzegam uważajcie na waldka z boczków bo strasznie kapuje to jest judasz wiem bo pracuje w biurze i słyszę także uwaga drugi adam strożek uwaga

Jedno i to samo wkoło piszecie.zajmijcie się swoimi dupami a nie na innych najeżdżacie.co was obchodzi kto z kim.fakt że tu się wszyscy zdradzają.żony mężów i na odwrót.co z wami ludzie.nie potraficie być wierni.a pózniej płacz bo kobita zostawiła.ogarnąć się.nie patrzcie na innych co tak się zachowują.

mały

jestem ciekaw ile zarabiają operatorzy linii al. i poly clipa

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.