Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Brenen Ł&C

My w biurze widzimy zaangażowanie handlowców. Niektórym zależy i pracują po kilka lat a niektórzy się nie starają i przez to wylatują. Wymagane pełne zaangażowanie i dobra gadka....

od dawna
@Brenen Ł&C

Do bycia handlowcem tez trzeba mieć smykałkę, w tej firmie jeśli się ją ma można dobrze zarobić, wiem z doświadczenia ;)

Karmnik
@Brenen Ł&C

Plus heniowe 8 h w rynku. A dewiza taka, że zrobią wszystko a jak chcesz produkt po specjalne wymagania klienta to rozkładają ręce i jest brak zaangażowania na końcu usłyszysz, że trzeba sprzedać to co już jest a jest brak wiedzy lab i produkcja za dotacje wyposażone ale polowy sprzętu nie wykorzystują bo albo nie potrafią albo z racji oszczędności. Chcą walczyć ze znanymi markami ale tak jak mówisz nie mają ani ceny ani marki. Po prostu pipidówa i amatorka lepiej niech sprzedadzą tę hale i wrócą do kontenerów w Łodzi. A biuro to tylko potrafi się ekspresem zajmować i tym żeby henia na mleko dmuchnąć:) tak panowie?

Plan 100%
@Karmnik

Filipku nie gwiazdorz. Jesteś słabiutkim handlowcem to odpadleś. Słabo to wyglądało. Dużo gadania mało efektów... Byli koledzy handlowcy pozdrawiamy.

Mede in italy
@Brenen Ł&C

Dobra gadka w dzisiejszych czasach to nawet nie 30% sukcesu to nie te czasy Kolego, lata 90 skończyły sie już dawno na wiejski podryw też nie złapiesz panienki.... Teraz trzeba być "treściwym" a na kwadrata to się kiedyś na wsi wyrywało:) teraz jak nie masz zaplecza technologi i wiedzy to ci klient powie "bujaj się (usunięte przez administratora) Ale jak ekspres jest już sztytem technologi a klient to jakieś coś i sam prosi to nie wymagajmy. Brenen to komuna w nowszym wydani za kase z uni bo dawali. Teraz kontrol powinien zdefiniować wykorzystanie środków i innowacyjność która jest wdrażana. Proste Dzięki i pozdro????

szczera opinia
@Mede in italy

Nie zgodzę się, trzeba mieć gadane. Może dla Ciebie to zbyt oczywiste, albo mało ważne i dlatego nie osiągałeś wyników. Trzeba umieć rozmawiać z klientem i być przekonującym, jak dla mnie właśnie na tym polega praca handlowca. Przebojowość, pewność siebie i odwaga, a można osiągnąć naprawdę wiele. Uwierz ;)

Twój idol
@Mede in italy

Jak jesteś ze wsi to wiesz najlepiej... Jak byś był taki dobry to byś nie wyleciał z tylu firm.... U nas wszyscy mieli niezły ubaw z twoich wywodów a wyników zero... Jesteś niezłym ściemniaczem.... Niektórzy nie nadają się na przedstawiciela po prostu. Rozważ zmianę zawodu, może praca na roli czy coś takiego!

Owczar

Kolego ceny mogą mieć wysokie np. Drogi to może być np. produkt.

Wasyl
@Owczar

Twój wpis to dużo wniósł do tematu, powaga.

Kornel
@szczera opinia

Można wiele osiągnąć nie pracując w visi to. Ja jako klient oceniam produkt, cene warunki sprzedaży, dostawy i zaangażowanie, ale jak ty kupujesz na gadkę handlowca to powodzenia w życiu i takich klientów każdemu życzę.

Wasyl

Sami widzicie na czym tu polega praca jako handlowca. Liczy sie dobra gadka. NIe obsluga klienta, dobre produkty i strategia sprzedaży. Gadka!!

Tobiasz
@szczera opinia

No i dlatego nie jesteś handlowcem bo twoje wyobrażenie o tej pracy jest zerowe. Duża rotacja wśród ph świadczy o ty że biuro w visito nie nadaje się do rekrutowania robi to nie udolnie bo nie wie jakie cechy musi mieć kandydat, jaki jest rzeczywiście rynek.

Opłacalność biznesu

Każdy handlowiec chciał by mieć super produkt i niską cenę, ale tak się nie da. Nie da się zrobić BMW i sprzedać w cenie Fiata. Koszty produkcji są nieugięte. Każdy przedstawiciel chce sprzedać jak najwięcej, bo wiadomo ma plany sprzedaży i musi je wykonać, żeby zarobić, nawet jak najtaniej byle do przodu. Nadzór nad hsndlowcami najważniejszy. Taka prawda....

Kubens
@Brenen Ł&C

Powiem ci to co słyszycie od większości klientów: bujaj się frajetrze:) pozdro

Minipindol

Ceny mogą być wysokie lub niskie ,ale nie drogie ,bo jak wycenić cenę analfabeto?

Don henio
@Plan 100%

O (usunięte przez administratora) to musiało się przewinąć sporo ludu. Nie trafiłeś kolego strzelaj dalej pewnie jest kim:)

Dziudzio

Praca slaba. A co się wydarzyło w kantorku uciech i jak powstał polszpilowy mistrzu? Ja to już ze 2 lata nie robię. To było jakieś nieporozumienie.

całaszpada

To raczej komplement do mieszalnika T RK - coś w rodzaju stary człowiek i morze... ,a raczej nie może w tym przypadku ,ponieważ nie ma żadnych kwalifikacji oraz wiedzy na tym dziale . Zdaję sobie sprawę z tego ,że nie ma kogo tam posadzić ,ale żeby jednego z tzw. bandy ciapka i cygana ? Toż to już desperacja !

Stary- kawaler.ministrant

Całe szczęście, że odszedł ten z biura, bo to straszny plotuśnik. Cała okolica wie o zakładzie wszystko przez jego gadanie. Psuł tylko relacje w firmie. To taki synuś od cyca mamuni. Dorośnie chłopie. (usunięte przez administratora)

Zaciekawiona
@Stary- kawaler.ministrant

Rozumiem, ze po odejściu tej osoby relacje w firmie są wręcz wzorowe ? Ze wrzutki na kolegów i koleżanek z laboratorium oraz wrzutki na zarząd firmy na tym forum to tylko takie wybryki jak dzieci w piaskownicy ? Nie musicie odpowiadać, osoby inteligentne znają już odpowiedzieć natomiast osoby co maja tylko polowe organów niech dalej sobie piszą te bredni(usunięte przez administratora)

True
@Zaciekawiona

Oczywiście. Nie było żadnych niesnasek wcześniej nigdy. Dopóki nie nastąpiły zmiany personalne na Lab. Cała prawda. A ten pan co odszedł od biurka tylko siał ploty Teraz robi w konkurencji i nie da rady, bo nie ma pojęcia o tej branży.

półsiusioka
@Stary- kawaler.ministrant

Do starego - kawalera.minist... Po słowach sądzę ,że ten stary kawaler to brodaty D. - czyt pudrowana klupa . Takiś mądry ,a od jakiegoś czasu trzęsiesz portami i szukasz roboty . Weż chłopie ściśnij się za te swoje małe orzeszki i pnie wypisuj głupot .

Gumijagodywgorczkach
@Stary- kawaler.ministrant

Do Stary-kawaler.min.. A przyszło ci koleś do głowy ,że reputacja tej firmy , a właściwie jakoś produktów od długiego czasu leci w kraju na łeb ? Tak naprawdę sytuacja tej firmy zaczęła się pogarszać , kiedy nastąpiła pierwsza fala odejść z działu tech. i lab. , a było to dwa lata temu , kiedy 3 podstawowe osoby rzuciły papiery w trzy miesiące , więc co ma do tego pan z za biurka , który wtedy zaczynał dopiero pracę ? Ci ludzie , którzy wtedy się zwolnili jakoś trzymali dział nadawczo rozwojowy w ryzach , puki banda cygana i ciapka nie zaczęła robić sabotarzy , bojąc się o swoje d...py i jak skończyli ? Po tym jak ww. osoby się zwolniły banda ciapka i cygana nie podołała zadaniom i H...ek ich w....ił na bruk .

Daj kamienia
@Gumijagodywgorczkach

Potwierdzam, tak było. Cieszę się że inni też to widzą i wiedzą. Pozdrawiam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w BRENEN POLSKA?

Ja bo Ja

Firma super jak na warunki Sieradzkie tylko brakuje kadr szczególnie w labo niestety obecna kadra jest poniżej krytyki zachęcamy do składania aplikacji.. płaca OK

Labik
@Ja bo Ja

A szukają ? Na wiosnę mieli ogłoszenie a teraz ....

PH

Jeśli to taka dobra firma i jest tam super atmosfera to dlaczego co 3 miesiące pojawia się ogłoszenie : Poszukujemy PH na Śląsk ......??????

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
SM

Jest ogłoszenie na przedstawiciela handlowego woj. opolskie. Jakie warunki mają przedstawiciele w Visto? Zarobki Samochód (jaki i czy można korzystać prywatnie) Dodatkowe benefity

Brenen.Super

Pracuję się b. dobrze. Wypłaty na czas i jak na okolice dobre. Szczególnie na laboratorium extra się pracuję. Sprzęt super wypas - klasa światowa! Można się dużo nauczyć. Wiadomo to najważniejszy dział w firmie. Tu się wszystko zaczyna. Nie czytajcie (usunięte przez administratora) opinii, bo to zazdrośnicy piszą....

Dan
@Brenen.Super

Przecież od nie dziś wiadomo, że na labie są najlepsi fachowcy. Zawistni ludzie piszą nieprawdę, bo nie mogą się zbliżyć do poziomu lab. i to ich boli. Cała prawda!!!!!!!! Zapraszamy do pracy w tym dziale. Praca bardzo ciekawa i rozwojowa.

Bardzo dobrze
@Brenen.Super

Tak, tak potwierdzam. Supe praca na laboratorium. Najbardziej ambitna i kompetentna osoba w tym dziale to Pani Justyna. Nie przejmuj się opiniami troglodytów!!!

muminek
@Dan

Tobie (usunięte przez administratora) brakuje jeszcze jakieś 10 lat do tego ,aby opanować jako tako przemysł ,a nie wspomnę już o pojazdach użytkowych , znajomości konkurencji itd. Przestań pajacować , bo niejeden taki młokos w tym dziale spalił kitę !

Aleksanderpompka
@Bardzo dobrze

To akurat prawda ,że obecnie J. to bodaj najbardziej kompetentna osoba w tej firmie i ambitna ! Bardzo szybko się uczy , jednak aby przejść na wyższy lewel potrzebuje szkoleń i bardzo doświadczonego działu tech - jest to konieczne , aby jeszcze bujnąć ostatkiem sił tą firmę !!!. Stawiam na to,że jeśli by odeszła to jest kaplica ! Fakty też są takie , że ludzie odpowiedzialni za produkcję to b..nda j...opów od pyrek . Sorki chłopaki ,ale w normalnej firmie nie trzymali by was miesiąca . Dziwi mnie też to ,że ,, handlowcy" są mało aktywni ,a część z nich natychmiast do zwolnienia lub warunkowego oddalenia zwolnienia ! Problem polega na tym ,że nie jest sztuką sprzedawanie tanizny na małych marżach ,ale sztuką jest sprzedawanie na sporych marżach towaru stabilnego i dopasowanego do rynku i klienta . Z drugiej strony broniłbym trochę handlowców , bo mają do sprzedania to , co mają , więc nie są w stanie nic więcej zdziałać . Szkoda bo firma faktycznie robi wrażenie , zarówno z zewnątrz , jak i wewnątrz i w tym aspekcie P. H..iek zrobił niezłą robotę . Firma ma bardzo fajny dział do prowadzenia szkoleń, prezentacji , testów ,co można wykorzystać do ściągania klientów ,ale raczej jest mało prawdopodobne ,żeby wewnętrzne problemy doprowadziły do prawidłowego funkcjonowania w tej firmie . Brak fachowego wsparcia dla handlowców to strzał we własne kolano - niestety ! . Jednym z powodów jest brak kompetentnych ludzi na rynku ,a drugim ww. czynniki . PS. Nie wypisuj mi tu M..uszku swoich dywagacji dot, mojego postu , bo sam w sobie jest rzetelny , obiektywny i fachowy ,a w dodatku jako jeden z nielicznych nie godzący w firmę B,,nen . Potraktuj to jako pretekst do przemyślenia strategii do twardego resetu i ciężkiej roboty , aby odkręcić reputację firmy !

serdeczny
@Aleksanderpompka

Przecież reputacja firmy jest dobra. Co ty piszesz....

Bolesław Chrobry

Wypisujecie bzdury ! Zarówno pracownicy , jak i z strony pracodawcy oraz jak sądzę kolegi siedzącego przy pierwszym biurku od wejścia do biura . Chcę przedstawić z swojego punktu widzenia sytuacje w Visto . Osobiście uważam ,że wypisywanie bzdur o firmie jakiejkolwiek , w której się pracowało jest żenujące - nawet jeśli ktoś nie zagrzał tam długo miejsca . Otóż pracowałem w dziale lab - tech, a z firmy zwolniłem się na własną prośbę - w zasadzie z 2 powodów. Pierwszy to Pan H.... odliczał z pensji bezpodstawne potrącenia - zapewne myśląc ,że jeśli gość nic się nie odzywa to można go walić w rogi..? Drugi powód to dwóch gości ( cieniasów) , którzy od lat działali na niekorzyść tej firmy , jednocześnie liżąc (usunięte przez administratora) pracodawcy . Baa... ! Przez lata jeden pajac krył (usunięte przez administratora) drugiego , aby pracodawca wiedział tylko to , co powinien wiedzieć , jednocześnie podpier..... innych. Na szczęście Pan Henryk poszedł po rozum i wyp.. na zbity pysk .Prawdą jest to ,że od handlowców oczekuje się wykonania planu w przedziale trzech miesięcy. Prawdą jest też to ,że handlowcy w tej firmie zarabiają stosunkowo niewielkie pieniądze , jak na firmę , która trudni się produkcją , sprzedażą farb i lakierów . Prawdą jest też to ,że oferowane samochody to nędza na kółkach( a to jest wizytówka firmy na zewnątrz) . I bodaj najważniejsze pracodawca nie ma zaufania do nikogo ,a pracownik jest tyle wart , na ile przynosi zyski .To tyle o pracodawcy " A teraz o handlowcach , kompetencjach , wiedzy ,doświadczeniu na rynku farb i lakierów . Siedząc w tym zawodzie od 25 lat widziałem w lakiernictwie wiele i jednocześnie niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć , jeśli chodzi o lakiery , jednakże to ,co mnie nadal zaskakuje to brak wiedzy tech. praktycznej handlowców , jeśli chodzi o farby i lakiery i to nie dot, tylko firmy Visto ! Chodzi o to ,że dzisiejsi handlowcy to tzw. ,,skoczki" tzn, pół roku tu , rok tam itd. - to ci , którym brakuje wiedzy ,zapału do pracy , podejścia do klienta . Następni to tzw. handlowcy z innej branży np. sprzedawcy cukierków itp. Ci to karierowicze , ponieważ w spożywce taki handlowiec zarabia 2,500 /3,500 tyś. zł podstawy ,a handlowcy w sprzedaży lakierów u konkurencji zarabiają 5,000 do 10.000 tyś. zł . Ci właśnie to największy problem w tej branży . Oczywiście to nie tyczy się wszystkich , jednak odsetek tych , co się nadają jest niewielki. Natomiast ci z wiedzą tech/praktyczną i ugruntowaną pozycją pracują za fajne pieniądze i ani myślą o zmianie pracy i zaczynaniu od nowa w nowej firmie - zresztą niejednokrotnie nowego pracodawcę nie stać dać takiej osobie przyzwoite pieniądze oraz przyzwoity samochód . Reasumując ; Gdyby nie syt. , przez które się zwolniłem to zapewne pracowałbym dalej i zapewne jeszcze kilka osób , tym bardziej , że generalnie byłem zadowolony z samej pracy , warunków tech. itp. Choć dziś zarabiam sporo więcej , jednocześnie mam dużo więcej obowiązków, robię samochodem ponad 100tyś km. rocznie , mam wolną rękę , samochód do prywatnej dyspozycji , to czasami wracam myślami do czasów , kiedy pracowałem w Visto . Szkoda , ponieważ uważam ,że swego czasu Visto miało bardzo duży potencjał lab.- tech. i handlowy, aby osiągnąć dużo większy sukces. Jednocześnie uważam ,że w tak ciasnym rynku , jak farby i lakiery czas działa na niekorzyść Visto - tym bardziej , że w rynku farbiarskim brakuje specjalistów ,a niestety stado stażystów mimo swych wysiłków nie jest w stanie zaspokoić zapotrzebowania w tym dziale .Innymi słowy zastanówcie się , jeśli już macie coś do napisania o jakimkolwiek pracodawcy , jednocześnie pamiętając o tym , czy aby sami w jakimś stopniu nie przyczyniliście się do syt. , w której się znależliście . I taka mała rada od starej wygi do nowych i niedoświadczonych w tej branży , którzy wypisują bzdury . Uczcie się od tych doświadczonych , ponieważ specjalistów w tej branży jest coraz mniej , jednocześnie pamiętając ,że jeśli zdobędziecie wysoki poziom to możecie śmiało szukać pracy w korp. za duże pieniądze. Sam miałem propozycje od korp. jednakże osobiście uważam ,że mniejsze firmy są bardziej przyjazne ,ale to już Wasz wybór , który szybo weryfikuje słabeuszy i pyskaczy .

Kolega z pracy
@Bolesław Chrobry

Przecież ty byłeś takim słabym handlowcem..... Ale wypisujesz wywody.......

@Kolega z pracy

Nie interesuje mnie tywoja opinia - tym bardziej,że jest całkowicie nie trafiona !!!

Szczęsny
@Bolesław Chrobry

A mnie Twoje wywody i wymysły.... Po co piszesz jak wszyscy zainteresowani wiedzą jak było na prawdę... Pozdrawiam.

@Szczęsny

A jak było? Gwoli informacji to wypowiedź była napisana tak, aby osoby zainteresowane domyśliły się kim jestem ,a nigdy nie byłem i nie jestem przedstawicielem handlowym , więc przestań wypisywać cały czas tą samą zdartą płytę , w stosunku do wszystkich . Poza tym kontekst mojej wyp . był raczej neutralny - w przeciwieństwie do innych . Ps. Taka mała rada ; Przestań wypisywać do wszystkich ten sam gówniarski tekst .

Szpieg z krainy deszczowców
@Bolesław Chrobry

Teraz to już nic nie rozumiem, tak to napisałeś że będąc zainteresowany nie domyśliłem się. Moja opinia o visto słaba, firma bez perspektyw na laboratorium, słabe warunki w handlu, a produkcja wykorzystywana raczej do koszenia trawy a teraz rwania kostki na parkingach. Ot cały brenen. Nie polecam.

Dyzio
@Bolesław Chrobry

Piszesz nieprawdę Bolesławie!!! Firma super!!!

ciasny wiesiek

Najpierw naucz się poprawnie pisać analfabeto !

C

Co wy ludzie w ogóle piszecie za (usunięte przez administratora) Opanujcie się trochę. Nie obrażajcie bezpodstawnie. Pozdrawiam

xXx część 1

Do Vsisto@ . O ile wiem to osoba , o której piszesz jest jedyną na swoim stanowisku ,a skoro tak , to nie ma tam osób starszych i bardziej doświadczonych, więc o kiego grzyba ci chodzi ?

Visto@

A przepraszam, ta pani już ponad rok podobno nie pracuje w tej firmie. (usunięte przez administratora)na chyba mialła. Długo ponoć nie pracowała. Pozdrawiam.

Keon

Bardzo dobra praca. Zarobki wysokie jak na region. Polecam goraco. Cała okolica składa do nas CV, żeby się przyjąć do pracy.

wielki

Bardzo fajnie się pracuję. Szef w i jego syn w porządku ludzie. Wypłata bardzo dobra. ogólnie ok.

sęp0
@wielki

Potwierdzam. Elegancko wszystko. Bajka !!!!

Olo128

Mnie tam pracuje się fajnie. Nie narzekam. Dobra praca.

G
@Olo128

A ile zarabiasz ....jak pójdziesz na tacierzynskie to cię wywala ....firma. (usunięte przez administratora)

Artur Bińkowski

Sprzet dobry to prawda. Ale co z tego jak mentalność w garażu. Nic z tego nie będzie niestety.

Jedynie 15lat w najwuekszych w tej branzy w Polsce, a i zwiedzałem największe w UE, nie neguje zakupu tylko sie dziwie a raczej podziwiam i zastanawiam się skoro chromo kupujecie to najakich kolorymatrach i turbinometrach pracujecie (podejrzewam ze kosmos) a o wyznaczaniu PTF to nawet nie mysle (ja znam tylko igłę i geltimery)

No prawie 15

Akurat nie jestem Justyna tylko osoba która zlozyla aplikacje

Mono

Skoro masz taka wiedzę rozumiem, ze jesteś stałym bywalcem.

@Mono

W firmie Visto nie byłem ale mam doświadczenie zarowno w KJ ( kontroli jakości) ZT (zarządzanie technologiom) aż po R&D ( zarówno w modyfikacji receptur - szukanie tańszych surowców, jak recepturowanie od podstaw). A pracując dla najwiekszych w branży trochę widziałem kto czym dysponuje :)

Bu ha ha

No prawie a gdzie przecinrk 1.5 zenua

CV poszło czekam na odp

Ciekawe po jakim czasie odbędą się rozmowy

muminek

Takiś doświadczony KJ , ZT , (usunięte przez administratora)

Xyz123

Taki sprzęt mają za miliony a nie umieją wykorzystać w pracy? Nie wierzę.

No az milo patrzeć jak 90% wpisow dodaje syn wlasciciela ...

Chory

Daj spokój. To my zadowoleni pracownicy..

A to jest tam dział eksperymentaln ? Myślałem ,że był laboratoryjno -techniczny ,ale być może obecnie jest tylko eksperymentalnym ,co byłoby mocno niepokojące !

Bill

Najlepsza praca jaką miałem. Bardzo fajna i kasa ładna. Atmosfera dobra w firmie. Polecam.????

Jak ze studentami w BRENEN POLSKA? Chętnie zatrudniają?

Nzbr

Czlowieku lepiej zatrudnij sie w pyrkach bo lepiej placa nawet w teleexpresie mowili ze juz dawno zaczeli sadzic je pod Sieradzem a tam (usunięte przez administratora) tylko patrzec jak zajmie sie CBA .

RR

A do jakiego działu byś chciał / chciała ?

Chce praciwadz w dziale gdzie nie rzadzi synus szefa ..........ale to jest chyba trudne ...

bakteriolus burolus

Jak ze studentami ? Zatrudnią , wykorzystają , szybko zwolnią , wezmą kasę na zatrudnienie ,a po wszystkim zostanie ci tylko(usunięte przez administratora) !

Victor
@bakteriolus burolus

Nie wiem co robiłeś, albo kto ci robil, że d.pa bolała? Uooo. Nie wnikam....

Franc

Najlepsza moja praca w życiu. Wszystko elegancko. Pozdrawiam.

Zdzislaw
@Franc

A na jakim stanowisku pracujesz ...?

Franc
@Zdzislaw

Na utrzymaniu ruchu.

bakteriolus burolus
@Franc

(usunięte przez administratora)Może napiszesz wszystkim o tym , jak śpisz sobie w tym swoim kantorku i faktycznie(usunięte przez administratora) robisz ?

Victor

Super firma i praca. Jestem pozytywnie zaskoczony wypłatą i atmosferą w pracy. Polecam jak najbardziej. Pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA