Batim

Stary Sącz

Opinie o Batim

Rafal 2014-06-17 19:49:18
Wprowadzono 1600zl tygodniowo i 400zl premii uznaniowej. Ja pierwszej premii nie dostałem bo MG skutecznie szuka wpadek. Zamiast 5ciu tygodni przeciągli mnie na 6tygodni. Rozmawiałem z młodymi kierowcami czy dostali premie uznaniowa i nie dostali. Masakra
Alex 2014-06-24 10:20:51
Od niedawna kiedy weszly podwyzki nie ma fimy w polsce ktoraby placila wiecej i ta kasa jest zawsze na czas, jeszcze mi sie nie zdarzylo prosic o pieniadze. Nadmienie tyle ze nie jestem jedńym z tych zebrakow co prZychodza i co miesiac pani basiu to pani basiu tamto, bo kupki musialem raz zrobic w krzakach i chce dodatek...., robie robote dostaje zawsze tyle ile mam dostac. Z tego co wiem podwyzki zrobili zeby przesiad najslabszych takze moze wkrotce nie bedzie az tyle matolow jezdzacych pod czerwonymi barwami
pop 2014-07-01 19:42:40
Pracowałem w Batimie 2lata robota poukładana auta dobre płaca na czas 1600zł tydz.plus premia 400zł nie na miesiąc tylko za 5tyg. kiepsko z wolnym jeszcze nie zjedziesz a tu juz cycus psełdo przekaznik od wyjazdów ustala Tobie kolejny wyjazd chodz jeszcze nie zjechałes z trasy cisnie z kierowcami niema na podmiany dlatego się zwolniłem jak człowiek ma sie prosić o swoje wolne to masakra......odrazu znalazłem prace kólko na Anglie i do domku 1500zł za trase i podstawa 5tka jest i w domu non toper :) dziekuje
xxx, 2014-09-29 19:40:13
A jak jest w batim z czasem pracy ? Jest szansa na jakiś odpoczynek czy jazda non stop ?
Tomasz 2014-11-25 14:20:59
Witam. Slyszalem od pewnego kierowcy z batim ze można zrobić prawo jazdy C+E i wszystkiego badania plus kwalifikacje. I tu moje pytanie czy to prawda czy też ściema ? Jesli nie ściema to jakie musiał bym spełniać wymagania? Bardzo proszę o odpowiedz i zycze Wszystkim tyle samo ladowan co startów.
oscar 2015-02-14 22:16:27
Witam.Szukam zmiennika do podwójnej obsady do Batimu.Kontakt oska444@o2.pl
kazek 2015-04-18 14:05:37
wiam wszytskich jezdze w batimie i warunki sie zmieniły troche na gorsze, wiec tak: obciązenia sie zaczleły jak uszkodzisz auto lub naczepe to cie odbciążą w euro, nie dopilnujesz auta pod wzgledem filtrów oleju zjeżdzajac do polski to obciazaja kierowce,miesiecznie to wychodzi 5040 zł po przeliczeniu wszytskiego,było dobrze ale robi sie coraz zle jest duza rotacja.pozdrawiam
lupol 2015-06-18 11:39:02
witam w Batimie zarabia sie 8800 zł netta za 5 tygodni w trasie i taka jest prawda , po zjezdzie 10 dni w domu i wyjazd znowu na 5 tygodni , nie ma problemów ze zjazdami , sprzet w miare nowy , spedytorzy jak wszedzie
kierowca batim 2015-07-15 10:35:18
lupol co ty pieprzysz głupoty jakie 8800 za 5 tygodni a odliczyłeś sobie od tego podstawę ja jeżdżę tutaj ponad rok i mi po odliczeniu podstawy wychodzi ok 5700 za 5 tygodni. zaznaczam ze w ciągu tych 5 tygodni wskoczą ci 2 podstawy , 5700 za 5 tygodni to jest śmiech weź jeszcze pod uwagę że nie możesz zarysować auta bo jak zarysujesz to jeszcze dojdą ci obciążenia , niby dają jakieś ubezpieczenie do 5000 tysięcy za szkodę ale nawet minimalna szkoda przekracza ci tą kwotę i musisz płacić z własnej kieszeni , ja obecnie będę się zwalniał jak tylko spłacę szkodę i nie chce mieć nic do czynienia więcej z tą firmą oni po prostu lecą na tym koniku obciążą kierowce za szkodę a potem zacierają ręce bo kierowca do puki nie spłaci obciążenia musi tyrać u nich, ta firma robi przekręty na kierowcach jak tylko się da bo na koniec lizingu i tak likwidują szkodę z AC . osobiście odradzam
Mecenas78 2015-07-22 20:43:26
Witam. Szwagier (Toperz) jeździł u "Basi". Nie narzekał,lecz szukał czegoś lepszego.Ja poszukuję pracy jako kierowca C+E (niestety bez większego doświadczenia na naczepach) Mam możliwość pracy w Vive podpowiedzcie proszę, czy warto starać się o robotę w Batim...
ŚIERZY 2015-08-26 11:53:48
Z tego co wiem to mają ogromne zapotrzebowanie na kierowców. Nawet wychodzą z inicjatywą refundacji kosztów uzyskania uprawnień C+E z kwalifikacją. Także przyjmują nawet bez doświadczenia.
mefiu 2015-09-30 21:45:51
fajo podaj mi firmy które zatrudniają jako kierowca kat b na auta dostawcze 10 palet
mefiu 2015-09-30 22:33:22
do ŚIERZY z tymi darmowymi uprawnieniami to jest prawda?
anonim 2015-10-11 08:57:21
Wyjazdy na 5 tygodni (przeważnie dłużej - przeważnie ciężko zjechać, bo nie ma podmiany). Obecnie 1900 netto za tydzień - ale tylko jeśli jest bezszkodowość. Nie ma co narzekać. Biorą nawet bez przyuczenia. Cała Unia. Ogólnie polecam. Zobaczymy co dalej. Duuuży minus za system pracy. Jak kto woli.
on... 2015-11-27 18:20:30
Wszystkich przyjmuja
ktos 2015-11-27 18:25:31
No nie wiem ja tam jezdze troche juz i nie nazekam
magirus 2016-01-12 15:14:46
Ja tam jeździłem 10 lat temu i nikomu bym tej firmy nie polecił. Na scani jest czerwono od batimu. I prawda jedna jest grono kierowców uprzywilejowanych którzy sa kręgosłupem tej firy. Reszta to z góry skazana jest na przemiał. Ale skoro chca refundować uprawnienia to firma schodzi na psy. Refundacja to kontrakt na co najmniej 2 lub 3 lata. I taki młodzik bedzie zarabiał 2000 pln bo reszta to będą obciążenia.
Solid 2016-01-17 18:41:38
Kolego jakie opciążenia przyszedłem do firmy zaraz po zrobirniu prawka i mam 1900 na tydzień (Na ręke)dla początkującego wraz ze zwiększającym sie stażem stawki idą do góry i jestem pełnoprawnym pracownikiem. Jeśli pijesz na pauzach rozbijasz auta nawet obok stojące z lawet ściągasz to sie nie dziw że szefowa nie wytrzyma i Cie obciąży. Owszem jedynym bólem jest rozłąka co najmniej 5 a nie 6 tygodni możesz zostać dłużej jeśli chcesz mieć auto na stanie ale jest możliwość zmniejszenia okresu wyjazdu w tedy wsiadasz na tzw. małe koła standardowo jest to zmiana 4/2 z tym że nie masz swojego auta i dojeżdżasz busem bo megi nie zjeżdżają na kraj chyba że na serwisy. Porównaj inne firmy gdzie auto sie pauzuje a nie ty a wolne sie liczy nie od dnia zjazdu a od dnia rozliczenia np. zjeżdżasz w piątek w poniedziałek idziesz na rozliczenie to wole masz liczone od wtorku i nikt sie do Ciebie nie odezwie. Pozatym stoisz na płatnych szczerzonych parkingach bo nie TY masz auta pilnować a inni mają Ciebie pilnować bo ty podczas pauzy masz odpoczywać. Jeśli szukasz firmy gdzie chcesz sie napić na pauzie i bić auta to nie ma takiej możliwości bo weekendy masz tak samo płacone i Szefowa wymaga abyś był dyspozycyjny.
scania 2016-01-28 10:28:47
od sycznia nowa placówka w Lublinie z rozliczeniem .Wyjazdy ,przyjazdy.brawo
scania 2016-01-28 10:31:36
1900 tydzień plus premia 1000 kwartał.brawo.umowa o prace
r-ka 2016-01-31 13:13:13
firma idzie do przodu jest nawet planowane podniesienie zarobków
scania 2016-02-08 22:25:59
nowa placówka w Tomaszowie mazowieckim
NOWY 2016 2016-03-10 10:45:49
Witam wszystkich byłem w tej firmie aby się zatrudnić przeszło rok temu zgłosiłem się do jakiegoś wypacykowanego lalusia w krawacie i kazał mi czekać i czekłem na pięknej sofie z innymi kierowcami którzy czekali na rozliczenie z trasy i dowiedziałem się że obciążają za wszystko drugie to na takim rozliczeniu musisz poświęcić cały dzień bo każdy laluś musi znależć czas na to aby cię rozgrzeszyć.W końcu moja cierpliwość się wyczerpuje bo ile można czekać Przecież przyszedłem się spytać o pracę a nie rozliczać Awięc ide do Tego pana w pięknym kolorowym krawacie na takie poddasze po schodkach a on pyta o doświadczenie a ja mu mówię że napisałem to na tej karcie zgłoszeniowej i w CV ale powtarzam i mówię bo se pomyślałem co mi szkodzi Ponad 10 lat za kierownicą jako zawodowy kierowca a on mi na to żeka TAK... Musi pn jechać do Krakowa na egzamin wewnętrzny z jazdy bo takie ma firma wymagania Gościu mnie normalnie zahipnotyzował ale grzecznie mu podsuwam propozycję całe zestawy stoją w nowym sączu pod zamkiem to jak chcą to niech podjedzie któryś z kierowców to mnie sprawdzi ale nie było takiej możliwości Teraz przeszło pracuję rok u ich konkurencji może zarobki są o 10 zł niższe ale nie musze si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e ktoś mnie będzie prześladował na każdym kroku Ale szanuję ich zasady bo jest dosyć nowych kierowców po kursach po państwowych egzaminach proszę bardzo nowy sprzęt niech egzaminują ich sprawa Moje wrażenie po tej wizycie jest negatywne i mam dosyć lalusiów w krawatach bo 20 lat temu taki gość mówił tobie NA TWOJE MIEJSCE JEST 20 PODAŃ I JAK SIĘ NIE PODOBA TO WYPAD!!!!!!!! A opinię piszę nie dlatego że mam takie widzimisie tylko dlatego że mnie wkóża ciągle wszędzie reklamowane przez wszystkie firmy Przyjmiemy do pracy. Pozdrawiam wszystkich nawet pana z niedoszłej firmy w kolorowym krawacie.
Puka 2016-03-10 18:34:36
Chłopaki czy możecie konkretnie a przedewszystkim napisać prawdę jak jest w tej firmie na prawdę, sami wiecie że dowiedzieć prawdy w polsce o danej firmie graniczy z cudem, może ktoś konkretny odp. by czy jeżeli się z nimi ktoś z kiero umówi powiedzmy na system 4/1 to będzie na pewno 4/1? i czy ten tydzień jest pełnym tygodniem odpoczynku? i jaka jest teraz prawdziwa stawka tygodniowa z góry bardzo dziękuję za szczerą odpowiedż, pozdro i szerokiej hejjjjjjjjjjj Zagłosuj
Zagłosuj Podgląd
~Piter
(2016-03-09 22:23:01) ps. ktoś pare parenaście postów wyżej napisał że w umowie jest jakiś kruczek świadczący o tym że jeżeli się zrezygnuje u nich z pracy to płaci się ustalona przez nich w umowie jakimś zawiłym kruczkiem prawnym który mówi o tym że w razie zerwania z nimi umowy po prostu rezygnacji z pracy płaci się im 8 tyś czy ta farsa to prawda?
dsv 2016-03-20 21:20:14
(usunięte przez administratora)nie urywa 2200 tydzień to by było dobrzea a tak jest bo jest
gienek 2016-03-23 13:22:36
Pracowalem tam rok czasu, co moge powiedziec kasa na czas 1900tygodniowki na umowie 1500 co miesiac odbijane czyli zasada liczenia 4tyg = 7600zl z czego pierwszego dnia miesiaca przelew dostajesz 1500 wiec na rozliczenie jedziesz schodzi 1 caly dzien dostajesz 7600-1500(z umowy). Latwiejszy system liczenia 271zl dniowki kazdy dzien sie liczy, nie ma co im psuc opinii bo placa dobrze i na czas. Kwestia jazdy co sklonilo mnie do rezygnacji, system 4/1 czy tam 4/2 obojetnie, nie ma czegos takiego wyjazd masz z pl lapiesz zlecenie jakis poznan lodz lecisz na anglie batimowa naczepa rozladunek zaladunek przepinasz sie gdzies we francji z czlowiekiem co ma zjazd na kraj i wtedy zaczyna sie jazda, liczac jak liczac. Smigasz pod dsv dhl syncreonem te 4 tyg nie liczac wyjazdu i prosisz o zjazd do kraju 2 tyg czekasz i lecisz na kraj. Zasada zjazdu identyczna przepinasz sie z kierowca ktory cie zastepuje na linii z zaladowana naczepa oby 1 rozladunek na pl i krakow fajrant. roznie bywa, moj przyklad wyjazd krakow do poznania zaladunek rozladunek okolice birningam jakis zlaladunek w anglii na przepinke zjazd do calais okolo tygodnia takie 'wskoczenie w linie' potem 4tyg jazdy, zjazd przepinka powrot z rozladunkami na kraj wegry 5 rozladunkow 2 tyg prawie
Suma z 4tyg robi sie czasem 7 tyg z 2 tyg wolnego max mialem pamietam 10 dni. No ale za darmo nie jedziesz, tylko czy wam taka jazda odpowiada. kasa za 7 tyg 7tyg*7dni= 49 dniowek * 271 zl czyli kolo 13tys (w tym juz jest podstawa nie dodajcie sobie 1500+1500 za dwa miesiace) i to tyle, bede zagladal tutaj jesli ktos ma jakies pytania odpowiem chetnie. Nie jestem wrogiem Batimu moze pana w krawacie na poddaszu, ale jak checsz zarobic to zarobisz.
młody50860 2016-03-25 21:06:14
Pytania do gienek :

1. Orientujesz się czy przyjmują bez doświadczenia ? Jak tak to na warunkach takich jak pozostali pracownicy czy może innych w początkowym okresie ?

2. W swoim zakresie gdzie musisz dojechać do ciężarówki ? W dowolne miejsce w Polsce czy jak ?

gienek 2016-03-26 16:25:13
@młody50860:

1.przyjmuja bez doswiadczenia placa kierowcy ktory Cie 'szkoli' 1tys zl z Twojej wyplaty czyli na szkoleniu zarabiasz 900zl na tydzien (zazwyczaj jest to dwa tygodnie potem zostajesz sam i zarabiasz juz 1900) Warunki takie same jak kierowcy to tam smigaja lata,3 miechy 1 umowa potem chyba na 2 lata.

2.Spedycja rozliczenia sa w Starym Saczu, bazy maja jak Ci wygodnie, Nowy Sacz baza same mercedesy tam stoja, lub Kraków na tynieckiej serwis scania, tam stoja same scanie.

PS. jesli zaczynasz jako nowy kierowca pewnie wywioza Cie busem batimowskim gdzies do kogos zebys sie dosiadl na te 2 tyg na przyuczenie za to nic nie placisz zaliczki na parkingi euro funty zlotowki tez Ci dadza na start i nr telefonu do Twojego kierowcy mentora ja w taki sposob zaczynalem, nie ma sie czego obawiac akurat trafilem na fajnego chlopaka pod francje pozdrawiam jesli to czytasz heh :) Trzymaj sie powodzenia.
wcr 2016-03-30 19:33:44
mogą podnieść 2200 tydzień.
młody50860 2016-03-31 15:33:06
Widzę że w miarę dobrze płacą w tym Batimie.

A jak z rotacją w firmie ?

Często się ludzie zwalniają ?
olo 2016-04-03 11:34:35
witam. Mogłby mi ktos przyblizyc jak wyglada praca w Batimie na podwojnej obsadzie? jakie sa zarobki system pracy?
adam 2016-04-03 14:37:49
gienek tygodniowo km robisz? Czy jest w firmie możliwość 3/1?
wcr 2016-04-03 19:45:44
chyba podniosą na 2200 tydzień
B A T 2016-04-04 10:24:22
patrz wyżej CZYTAJ
ciekawy 2016-04-12 18:27:08
wcr

ale skąd wiesz ze podniosą? i kiedy np? zresztą była podwyzka w zeszlym roku..
ciekawy 2016-04-13 19:50:06
ale skąd wiesz ze podniosą? i kiedy np? zresztą była podwyzka w zeszlym roku..
pawel 2016-04-18 12:07:43
do SOLID gdzie TY siedzisz w biurze nie długo będę na rozliczeniu chciałem patrzeć CI w oczy jak te swoje brednie będziesz powtarzał
K1mb0 2016-06-14 13:49:22
witam w Duhabex płacą dobrym kierowcom 2000 zł na tydzień.
max8810 2016-07-07 13:50:35
jaka jest podstawa jezeli bez podstawy to szalu nie ma. wole robic u innego duzego kolchoza i za 3 tygodnie mam ponad 6k i wrecz spokojna robota. pozdrawiam
michał 2016-07-29 23:34:37
oogólnie jest ok .ale całość wychodzi tak sobie .dużo kłamstwa
józek 2016-08-20 10:25:54
długo trzymają w pracy 6-8 tygodni.rozliczenie nadal w sączu.spedycja słaba.główny spedytor beznadziejny.robota prosta głównie stałe linie .auta nowe i stare. naczepy stare.kasa netto rózna . a 30 dni 7600 całość..obciązenia .sporo kitu mało zawodowstwa.
50860 2016-08-20 11:31:38
Do "Józek "

Czyli od tych 7600 zł za 30 dni trzeba jeszcze odjąć ewentualne potrącenia ( obciążenia ) ??

Młodych przyjmują bez doświadczenia ? Orientujesz się czy nie interesuje Cię to ?
jarekl95 2016-09-05 21:47:51
bez mydła. jak popijesz to obciążą za szkode. jak wszędzie. jak robisz normalnie to nikt Ci slowa nie powie
przeciągacz naczep 2016-09-08 01:47:48
nie trzeba pic żeby płacić za uszkodzenia . wystarczy zarysować albo zahaczyć
dsv 2016-09-13 22:27:03
nie polecam dużo obiecanek .profesional słaby
news 2016-09-20 09:43:33
jak spedytorzy mają wstawione swoje zestawy to jak ma być dobrze.jeden to ma 25 sztuk.
dsv 2016-10-03 00:49:37
nie ma sensu pracować u złodzieja po o....jet jak jest,,,,,
dsv 2016-10-03 00:56:01
speducja do banio.wyplata ok.balkon do wyjepania ....baśka ok.chowa się do szafy.spedycja niski poziom .....bardzo niski....
michał 2016-10-22 20:26:16
zawodowcom nie polecam ,,,cienko
kierowca 2016-11-09 07:38:16
koledzy teraz za kolizje potrącają ci prywatne zniżki z oc i powiedzcie mi czy to jest legalne ???
Zostaw swoją opinię o Batim - Stary Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batim