Opinie o Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel w Kraków

gruby

malo ci dowodow jak jezdzisz to chyba widzisz

ONO

łubu dud\\bu to mnie o to chodzi, teraz Ty wesoły romku coś sugerujesz, dlaczego ludzie nie macie odwagi żeby głośno powiedzieć o tym co wam się w głowie rodzi tylko rzucacie tematy dające do myślenia??? na forum , ,w oczy moi drodzy w oczy i możemy rozmawiać

bezduszny
@ONO

tylko pomowienia

wesoły romek

Łubu dubu Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.Jak to ktoś się na pis powoływał zawsze\\\\\\\" czarne będzie białe a białe czarne\\\\\\\". W każdej siec się tak dzieje nie ma ludzi doskonałych szkoda się zajmować takim brudami bo i tak to wawelowi nie pomoże ,może zamiast zwiększać abonament co chwile warto pomyśleć jak ludzi w sieci zatrzymać bo nikt nie odchodzi bez przyczyny nie każdego stać na busa i kurs angielskiego .

Widi

Podaj konkretne przykłady takich praktyk dzień? data? godzina? kurs ? bo psioczyć i oskarżać to każdy głupi potrafi

bezduszny
@Widi

dnia 15.01.2015 szanowna komisja ukarala pseudo zalozyciela radia wawel na 30 dni zawieszenia pracy na radiu za umawianie sie z klijentami radiowymi zobaczymy co tata drugi zalozyciel zrobi razem z preziem

ten
@bezduszny

Nie bez duszny tylko bez muzgu

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
anty-przewóz

ludzie, tak naprawdę to nie zależy od regularnych godzin pracy, po prostu zależy to od dwóch rzeczy: dobrania odpowiednich pór pracy do ru (usunięte przez administratora) (np. najlepiej pracować w Święta, lub tuż przed nimi (Wigilia zwłaszcza), w Andrzejki, w Sylwestra itp. a na codzień to w dni powszednie coś się tam dzieje od 5-6tej do 10tej, później padaka, no i od 15-19 może. A w weekendy trzeba nocki zapieprzać i użerać się z pijakami. Druga rzecz: zależy to też od farta i niefarta

Jerzy kraków

1500 ale za ile godzin pracy tygodniowo? 40 czy raczej 80? Proszę o informację.

hg

dodaj do tego zus , podatek płyny eksploatacyjne opony naprawy mycie sprzatanie amortyzacje auta to pozostanie ci 1500 ale kokosy tylko jezdzic prawda

wawel

Ja jestem kierowcą wawelu i masz rację w nocy powinno być 20% a w dzień 10% zniżki jeżeli zamówiłeś taksówkę przez telefon, bo z postoju nie dajemy zniżek. I jeszcze jedno nie daj sobie wmówić nic o rachunkach - kierowca taksówki ma OBOWIĄZEK !!! wydania paragonu fiskalnego jeżeli tego nie zrobi możesz dzwonić po policję lub odmówić zapłaty za kurs. Co do tych śmiesznych kar to nie są wcale takie śmieszne bo kierowca bez radia nie zarobi a za dni w których jest zawieszony musi także zapłacić abonament.

Darek

Witam Wszystkich. Zastanawiam się nad pracą na taksówce w Krakowie. Czy ktoś z krakowskich taksówkarzy obecnych na forum może podać mi średni obrót w porze nocnej od 21.00- 6.00 Robię sobie kalkulację czy warto inwestować swoje pieniądze i czas. Pozdrawiam.

zosia

zgadzam sie z opinia poprzednikow, moj maz jezdzi na taxi i opłaty za utrzymanie firmy (taxi) sa wieksze niz zarobki;| zus,podatek,opłata dla korporacji,benzyna,naprawa samochodu i w kieszeni zostaje 0zł!przykre ale prawdziwe..:(

bobo

Taxi w Krakowie=to koniec ! Doczekalismy fajnych czasów ! Teraz trzeba wyrzucić z auta taksometr,kasę fiskalną, koguta z dachu i wio z charągiewką !!!! jednym słowem -żenada ! 18 lat jeżdzę taxi w Krakowie. Dziś to lipa.

mona

no właśnie,mój mąż jest taksówkarzem i niestety nie dość ze nie ma go w domu od rana do wieczora ,7 dni w tygodniu to za przeproszeniem [usunięte przez moderatora] zarabia.

piter

Kto ci takich pierduł naopowiadał , może sam postoisz na postoju i zobaczysz jak po trzech godzinach stania złapiesz kurs za 10 zl , a za dzień uciułasz 120 -150 zl za 14 godzin i z tego musisz opłacić radio,ZUS, US, paliwo i jeszcze coś żonie przywieść a na auto też by coś pasowało odłożyć , ja 9 lat jeżdziłem i wielkie [usunięte przez moderatora].!!! się dorobiłem a ci co zarabiają to nie z samej taksówki żyją .

Ludzie bija kase na taxi w krakowie super maja utargi 250 zł dzienie do 400 zł policzmy 250złX25dni =6250 minus radio 250 daje 6000 minus 2000tys paliwo koszty zysk 4000tyś miesiecznie na czysto

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel - Kraków

Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel