Opinie o Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel w Kraków

nuddda

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) ile osob tyle opinii :/

albotakal

Super! Wyciaganie brudów na forum publicznym, niech się smieją z firmy a co tam... Wszyscy mają odwagę w internecie bo są anonimowi, powiedzcie w oczy paździchom, Górze, i innym to co myslicie a nie wypisujcie tych rewelacji na forum ludzie czytają i co sobie myslą?? zastanówcie się jaka reklamę firmie robicie. Jak przychodzicie do prezesa to kawkę pijecie i odwagi brak....

bezduszny

W wawelu sami zalozyciele rozpetaja wielkie pieklo bo jeden od drugiego chce byc wazniejszy.urazone ambicje czeresniakow

obserwator

Atmosfeta w tym radiu nie taka jak ma byc robia co chca uwazaja sie za bogow wielcy zalozyciele .Moj Darek wiesniak jezdzi w upapranych i dziurawych dresach jemu wolno tata nie widzi ale sam wychowal wyglada jak kloszard obraz wawelu reszta boi sie zwrocic uwage bo beda sie mscic na mojego darka nie wolno slowa zlego powiedziec super kierowca dostanie order za meczenstwo w WAWELU ha ha i niewinnosc .

yyyy
@obserwator

padną bo we własnym sosie nienawiści się uduszą

@yyyy

I byl przykld wczoraj karaja sie nawzajem skacza do oczu bialoruski pies wazny oj wazny i polegl i czloneczek komisji sie tez uczciwy zalapal na nagonke .Ryba psuje sie od glowy bojacy prezio nie stopuje ich rewelacja mowie wam .Jaki pan taki kram UPADEK BLISKO

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
xyz

Cyrk na kólkach i dziecinada!!! Wszyscy się boją i nikt głosno niczego nie powie jak to w tej firmie bywa. Poza plecami wszyscy maja dużo do powiedzenia w oczy NIKT!! Potrafia tylko pomawiać i obgadywać OT całe sedno WAWEL TAXI !!

czeresniak
@xyz

z takim zarzadzaniem to ta firma padnie .skonczyl sie lajkonik i tele i padnie blady strach na wawel kwestia czasu nieudacznik Gora nic nie robi aby bylo lepiej trwoni pieniadze kolegow i podnosi abonament dokad tak

gniewny

Tata glowny ,,zalozyciel" wyruszył na lowy z zemsty za swojego darka nie popuszcza nikomu jest wazny okrutnie wazny straszy morde drze i zawiesza strach padl na starych zalozycieli a ja wam mowie do walnego do walnego pojda karty na stol i co wtedy oj bedzie placz bedzie rybka na tacy podana bedzie i ruszy tlum niezadowolonych ruszy bo maja was DOSC DOSC PAZDZIOCHY jest jeszcze czas na skruche oj jest zastanowcie sie !!!!!!!

bodzio w

Jakie nerwy panowie ....nie jest w tym wawelu aż tak żle.

bezduszny

Masz racje obserwator ale jak wiesz ryba psuje sie od glowy a cala wierchuszka upaprana najpier Slawomir GOra jezdzil sobie kursami po 350 zl pozniej zalozyl skrzynke na ktora wpywaja tluste kursy i razem z zalozycielem tata obrabiaja co chca i jak prezio ma sie nie ugiac jak jest trzymany w szachu przez pazdziochow

kolo
@bezduszny

moze troche racji podzielili firme na vipy czytnikowcow dobre i zle samochody jak sie komu zachce panie robia co chca nic sprawdzic nie mozna dramat caly skostnialy i zkorumpowany wawel WSTYD WSTYD

gniewny

no i co zalozyciele tata zagral wam na nosie maja :chonor" caly ten wawel to banda zlodzieji i oszustow ludzi bez ambicji .Pozwalacie sie wydymac rodzince i calej wierchuszce i smieja sie z was jacy to wy wlasciciele radia wstyd i hanba .A teraz motto Umawiac sie jak najwiecej krasc i oszukiwac nie ma kar a jak sa to oplaca sie to robic bo prezio czuwa nad ucisnionymi i zwolni was z kar ha ha .wpadniesz tylko przez przypadek jak bedziesz bardzo chytry mala lyzeczka a stale pamietajcie BEZKARNI JESTESCIE .

bezduszny

Dobra rada kolego zostaw taksowke w spokoju jak chcesz byc niewolnikiem auta to zapomnij o spokojnym zyciu z rodzina bedziesz sie widzial od swieta i to bedzie ci zal bo na taksowce jest ruch a tobie bedzie brakowac .szukaj chlopie spokojnej roboty tam gdzie placa zusy podatki masz urlop platny itp.taxi to dla emerytow policyjnych i wojskowych i dla starych dzieliworow ktorych juz nikt do pracy nie przyjmie . Mozesz wiezyc lub nie twoja sprawa

Bolek

wawel=honor

@Bolek

Gdzie moj DAREK.Nikt go nie widzi.pewno w szoku ha ha .pomogl tacie strasznie !! oboje; uczciwi;

beduszny
@Bolek

Mamy wladze wszystko wiemy robimy co chcemy oto dewiza Pazdziochow wydymamy kazdego bo to bezmózgi Wawelowskie krecimy lody dalej tylko wieksze przekonacie sie co potrafimy nie na darmo tata pracowal i krzyczal przez x lat az sie dochrapal stanowiska teraz wszystko moze.Wszachwladny tata was zalatwi kazdego kto sie sprzeciwi,ma was za motloch trzyma w szachu chyba nawet glownego prezia bo cos sie go boi.Zastanówcie sie kogo wybraliscie ?????

No i co bezduszny Maja honor Pazdziochy ??????? ha ha

bezduszny

straszna cisza w tym wawelu a na postojach wrze zobaczymy czy prezio sie ugnie szmatom wawelowskim

Kaf

Ale wy ludzi zniechecacie :) hehe dobrze dobrze mowcie tak dalej będzie mniej taksówkarzy i więcej nam wpadnie :) masakra jak ludzie potrafią być zawistni .... szkoda slow . wolny kraj niech robia na taxi i nie ściemniajcie ze hajsu nie ma bo to pierdo.... 3 do 4 tys przy pracy po 8 h dziennie bez weekendow z z to do 5 tys dojdziesz spokojnie

sasas

więcej o pracy taksówkarza:(usunięte przez administratora)

krk

Icar tez poszedl na dno kursy jak sa to w najwiekszych korkach bo nie ma czasowki albo klienci zamawiaja na obrzeza krakowa bo w granicach miasta krakow jest ta sama stawka wiec wyciaga cie pod niepolomice albo kryspiniw czy tyniec a tam kursu juz nie dostaniesz i wracasz na pusto generalnie straszna kicha sie zrobila ja juz szukam innej pracy bo pracuje cale weekendy po 12 godzin i w tygodniua jak odlicze paliwo zus amortyzacja oleje opony itd to plakac sie chce

sulisz

jeżeli dobrze rozumiem to jest to chodzi tu o Taxi w Krakowie, także w tak dużym mieście kasa powinna być niezła

lukas

Dziwne, myslałem, ze na taxi wyrabia się minimum 4000 tysiące, ale rozumiem to 2500 to w kiepskim okresie, pewnie zalezy tez od miejsca i agencji.

Michal

Ja zarabiam w barbakanie na czysto 2, 5 tys pracujqc kazdy wekend i swieta. W samochodzie prawie mieszkam 280 godzin w miesiacu spedzam co normalni ludzie pracuja po 170 godz. Koszty sa duze 1000 zus. Radio 550. Paliwo 2000 plus naprawy. Kiedys jak mi sprzeglo poszlo z dmumasem to zaplacilem 2500zl wiec caly miesiac pracowalem za darmo pracowalem.. Tak wyglada taxi w krakowie . (usunięte przez administratora)

Laki krakusik

Prosta porada jak wam nie pasi praca to znajc inna pozdrawiam i kropka a nie zle zle i zle

poak

Jakie nerwy! Prawda kole oczy \\\"kolegów\\\" z Wawelu? Każdy kto jest tam dłużej niż dwa lata o tym wie. Wszyscy założyciele, czyli początkowe numery, dostają dłuższe zlecenia na telefon. Nie ma się o co pieklić panowie tylko trzeba to zmienić. Z tego co wiem wszyscy którzy odeszli z wawelu jako przyczynę podawali właśnie nierówne traktowanie kierowców. Ale żeby też osłodzić muszę też wspomnieć że porównując z innymi korporacji i tak nie jest taka zła, przynajmniej starają się szukać klientów, jest całkiem w porządku atmosfera między taksówkarzami. Odradzam Icara, Barbakan Mege i Dwójki, trzy pierwsze choć dużo jeżdżą to w ogóle nie liczą się z kierowcami, w ostatnim masa emerytów i koszmarna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel - Kraków

Stowarzyszenie Radio Taxi Wawel