Wawel Taxi

Kraków

Opinie o Wawel Taxi

wesoły romek 2012-09-30 17:23:37
Łubu dubu Łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu.Jak to ktoś się na pis powoływał zawsze\\\\\\\" czarne będzie białe a białe czarne\\\\\\\". W każdej siec się tak dzieje nie ma ludzi doskonałych szkoda się zajmować takim brudami bo i tak to wawelowi nie pomoże ,może zamiast zwiększać abonament co chwile warto pomyśleć jak ludzi w sieci zatrzymać bo nikt nie odchodzi bez przyczyny nie każdego stać na busa i kurs angielskiego .
ONO 2012-10-01 01:00:31
łubu dud\\bu to mnie o to chodzi, teraz Ty wesoły romku coś sugerujesz, dlaczego ludzie nie macie odwagi żeby głośno powiedzieć o tym co wam się w głowie rodzi tylko rzucacie tematy dające do myślenia??? na forum , ,w oczy moi drodzy w oczy i możemy rozmawiać
gruby 2012-10-05 16:02:31
malo ci dowodow jak jezdzisz to chyba widzisz
poak 2012-10-16 12:20:52
Jakie nerwy! Prawda kole oczy \\\"kolegów\\\" z Wawelu? Każdy kto jest tam dłużej niż dwa lata o tym wie. Wszyscy założyciele, czyli początkowe numery, dostają dłuższe zlecenia na telefon. Nie ma się o co pieklić panowie tylko trzeba to zmienić. Z tego co wiem wszyscy którzy odeszli z wawelu jako przyczynę podawali właśnie nierówne traktowanie kierowców. Ale żeby też osłodzić muszę też wspomnieć że porównując z innymi korporacji i tak nie jest taka zła, przynajmniej starają się szukać klientów, jest całkiem w porządku atmosfera między taksówkarzami. Odradzam Icara, Barbakan Mege i Dwójki, trzy pierwsze choć dużo jeżdżą to w ogóle nie liczą się z kierowcami, w ostatnim masa emerytów i koszmarna atmosfera
Laki krakusik 2013-01-02 11:54:53
Prosta porada jak wam nie pasi praca to znajc inna pozdrawiam i kropka a nie zle zle i zle
Michal 2014-01-07 16:15:01
Ja zarabiam w barbakanie na czysto 2, 5 tys pracujqc kazdy wekend i swieta. W samochodzie prawie mieszkam 280 godzin w miesiacu spedzam co normalni ludzie pracuja po 170 godz. Koszty sa duze 1000 zus. Radio 550. Paliwo 2000 plus naprawy. Kiedys jak mi sprzeglo poszlo z dmumasem to zaplacilem 2500zl wiec caly miesiac pracowalem za darmo pracowalem.. Tak wyglada taxi w krakowie . (usunięte przez administratora)
lukas 2014-04-02 11:52:07
Dziwne, myslałem, ze na taxi wyrabia się minimum 4000 tysiące, ale rozumiem to 2500 to w kiepskim okresie, pewnie zalezy tez od miejsca i agencji.
sulisz 2014-05-01 22:05:56
jeżeli dobrze rozumiem to jest to chodzi tu o Taxi w Krakowie, także w tak dużym mieście kasa powinna być niezła
krk 2014-05-05 21:46:18
Icar tez poszedl na dno kursy jak sa to w najwiekszych korkach bo nie ma czasowki albo klienci zamawiaja na obrzeza krakowa bo w granicach miasta krakow jest ta sama stawka wiec wyciaga cie pod niepolomice albo kryspiniw czy tyniec a tam kursu juz nie dostaniesz i wracasz na pusto generalnie straszna kicha sie zrobila ja juz szukam innej pracy bo pracuje cale weekendy po 12 godzin i w tygodniua jak odlicze paliwo zus amortyzacja oleje opony itd to plakac sie chce
sasas 2014-08-07 23:24:16
więcej o pracy taksówkarza:( usunięte przez administratora )
Kaf 2015-01-05 12:40:18
Ale wy ludzi zniechecacie :) hehe dobrze dobrze mowcie tak dalej będzie mniej taksówkarzy i więcej nam wpadnie :) masakra jak ludzie potrafią być zawistni .... szkoda slow . wolny kraj niech robia na taxi i nie ściemniajcie ze hajsu nie ma bo to pierdo.... 3 do 4 tys przy pracy po 8 h dziennie bez weekendow z z to do 5 tys dojdziesz spokojnie
bezduszny 2015-01-16 15:32:42
tylko pomowienia

bezduszny 2015-01-16 16:01:52
dnia 15.01.2015 szanowna komisja ukarala pseudo zalozyciela radia wawel na 30 dni zawieszenia pracy na radiu za umawianie sie z klijentami radiowymi zobaczymy co tata drugi zalozyciel zrobi razem z preziem
bezduszny 2015-01-18 17:52:41
straszna cisza w tym wawelu a na postojach wrze zobaczymy czy prezio sie ugnie szmatom wawelowskim
gniewny 2015-01-19 16:26:20
No i co bezduszny Maja honor Pazdziochy ??????? ha ha
Bolek 2015-01-20 14:52:59
wawel=honor
bezduszny 2015-01-24 16:52:51
Gdzie moj DAREK.Nikt go nie widzi.pewno w szoku ha ha .pomogl tacie strasznie !! oboje; uczciwi;
gniewny 2015-02-04 07:43:48
no i co zalozyciele tata zagral wam na nosie maja :chonor" caly ten wawel to banda zlodzieji i oszustow ludzi bez ambicji .Pozwalacie sie wydymac rodzince i calej wierchuszce i smieja sie z was jacy to wy wlasciciele radia wstyd i hanba .A teraz motto Umawiac sie jak najwiecej krasc i oszukiwac nie ma kar a jak sa to oplaca sie to robic bo prezio czuwa nad ucisnionymi i zwolni was z kar ha ha .wpadniesz tylko przez przypadek jak bedziesz bardzo chytry mala lyzeczka a stale pamietajcie BEZKARNI JESTESCIE .
beduszny 2015-02-04 13:44:47
Mamy wladze wszystko wiemy robimy co chcemy oto dewiza Pazdziochow wydymamy kazdego bo to bezmózgi Wawelowskie krecimy lody dalej tylko wieksze przekonacie sie co potrafimy nie na darmo tata pracowal i krzyczal przez x lat az sie dochrapal stanowiska teraz wszystko moze.Wszachwladny tata was zalatwi kazdego kto sie sprzeciwi,ma was za motloch trzyma w szachu chyba nawet glownego prezia bo cos sie go boi.Zastanówcie sie kogo wybraliscie ?????
bezduszny 2015-02-05 09:00:45
Masz racje obserwator ale jak wiesz ryba psuje sie od glowy a cala wierchuszka upaprana najpier Slawomir GOra jezdzil sobie kursami po 350 zl pozniej zalozyl skrzynke na ktora wpywaja tluste kursy i razem z zalozycielem tata obrabiaja co chca i jak prezio ma sie nie ugiac jak jest trzymany w szachu przez pazdziochow
kolo 2015-02-05 09:06:24
moze troche racji podzielili firme na vipy czytnikowcow dobre i zle samochody jak sie komu zachce panie robia co chca nic sprawdzic nie mozna dramat caly skostnialy i zkorumpowany wawel WSTYD WSTYD
bodzio w 2015-02-05 19:27:32
Jakie nerwy panowie ....nie jest w tym wawelu aż tak żle.
bezduszny 2015-02-06 08:24:20
Dobra rada kolego zostaw taksowke w spokoju jak chcesz byc niewolnikiem auta to zapomnij o spokojnym zyciu z rodzina bedziesz sie widzial od swieta i to bedzie ci zal bo na taksowce jest ruch a tobie bedzie brakowac .szukaj chlopie spokojnej roboty tam gdzie placa zusy podatki masz urlop platny itp.taxi to dla emerytow policyjnych i wojskowych i dla starych dzieliworow ktorych juz nikt do pracy nie przyjmie . Mozesz wiezyc lub nie twoja sprawa
gniewny 2015-02-07 07:55:26
Tata glowny ,,zalozyciel" wyruszył na lowy z zemsty za swojego darka nie popuszcza nikomu jest wazny okrutnie wazny straszy morde drze i zawiesza strach padl na starych zalozycieli a ja wam mowie do walnego do walnego pojda karty na stol i co wtedy oj bedzie placz bedzie rybka na tacy podana bedzie i ruszy tlum niezadowolonych ruszy bo maja was DOSC DOSC PAZDZIOCHY jest jeszcze czas na skruche oj jest zastanowcie sie !!!!!!!
xyz 2015-02-07 21:15:10
Cyrk na kólkach i dziecinada!!! Wszyscy się boją i nikt głosno niczego nie powie jak to w tej firmie bywa. Poza plecami wszyscy maja dużo do powiedzenia w oczy NIKT!! Potrafia tylko pomawiać i obgadywać OT całe sedno WAWEL TAXI !!
czeresniak 2015-02-08 09:03:41
z takim zarzadzaniem to ta firma padnie .skonczyl sie lajkonik i tele i padnie blady strach na wawel kwestia czasu nieudacznik Gora nic nie robi aby bylo lepiej trwoni pieniadze kolegow i podnosi abonament dokad tak
obserwator 2015-02-11 07:26:08
Atmosfeta w tym radiu nie taka jak ma byc robia co chca uwazaja sie za bogow wielcy zalozyciele .Moj Darek wiesniak jezdzi w upapranych i dziurawych dresach jemu wolno tata nie widzi ale sam wychowal wyglada jak kloszard obraz wawelu reszta boi sie zwrocic uwage bo beda sie mscic na mojego darka nie wolno slowa zlego powiedziec super kierowca dostanie order za meczenstwo w WAWELU ha ha i niewinnosc .
bezduszny 2015-02-11 07:30:13
W wawelu sami zalozyciele rozpetaja wielkie pieklo bo jeden od drugiego chce byc wazniejszy.urazone ambicje czeresniakow
albotakal 2015-02-12 01:02:49
Super! Wyciaganie brudów na forum publicznym, niech się smieją z firmy a co tam... Wszyscy mają odwagę w internecie bo są anonimowi, powiedzcie w oczy paździchom, Górze, i innym to co myslicie a nie wypisujcie tych rewelacji na forum ludzie czytają i co sobie myslą?? zastanówcie się jaka reklamę firmie robicie. Jak przychodzicie do prezesa to kawkę pijecie i odwagi brak....
yyyy 2015-02-12 01:05:20
padną bo we własnym sosie nienawiści się uduszą
bezduszny 2015-02-13 09:23:14
I byl przykld wczoraj karaja sie nawzajem skacza do oczu bialoruski pies wazny oj wazny i polegl i czloneczek komisji sie tez uczciwy zalapal na nagonke .Ryba psuje sie od glowy bojacy prezio nie stopuje ich rewelacja mowie wam .Jaki pan taki kram UPADEK BLISKO
nuddda 2015-02-13 20:58:03
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze raz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ile osob tyle opinii :/
inteliiiigent 2015-02-13 23:18:33
Witam . Anonimowi pisarze wykażcie się odrobiną odwagi i skierujcie rzetelne, kompetentne i zrozumiałe pismo do "psującej się głowy " , w którym wylejecie swoje gorzkie żale . Zaśmiecanie tego forum dziwnymi wypocinami jest godne pożałowania i licuje z zachowaniem porównywalnym do zachowania dziecka ze żłobka . Chociaz nie, dzieciaki są o stokroć mądrzejsze .
borowy 2015-02-14 06:03:48
Różnie i dziwnie się tu pisze ,ale prawda jest jedna,mianowicie,żeby zachować twarz to : kolo, rydzyk i daruś powinni złożyć dymisję z zajmowanych stanowisk. To najładniejsze rozwiązanie dla niezdrowej sytuacji. Co do zarządu to maj blisko i wytłumaczą się z dziwnych tajnych, posunięć względem anulowania zawiasów darusia. Aha, dla jasności, to ani kolo, ani rydzyk nie mają prawa ustanawiać sobie innych regół dla siebie, a jeżeli już to może odwieśmy ich, a wtedy bedą mieć honor i powiedzą że nie są osobami na właściwym miejscu.... Mam sobie marzenia, ale rozwagi panowie dla dobra firmy i polepszenia klimatu, miejcie resztki ambicji.
bezduszny 2015-03-02 09:01:49
Anonimowy matolku nieraz sie mowi w oczy preziowi ale on tak mocno osadzony jest na stolku przez takich slepych ludzi chyba jak ty ze za nic ma spostrzezenia i bolaczki kolegow dla niego liczy sie stolek i profity z tego a ty cierp chyba ??? ze nalezysz do jego poplecznikow to moze ci spadnie cos????
obserwator 2015-03-02 09:13:16
Jasnie pan GORA i tak sobie nic z tego nie robi co piszecie napewno peka ze smiechu bo wie ze ma super imbecyli i wcisnie im kazdy kit w swojej obronie jezeli gdzies podpadnie poklepia sie po plecach i bedzie ok .firma istnieje tylko dzieki sawa taxi i ich pomyslom.Przychodzi sobota i nie ma wawelu ,gdzie klijent indywidualny, brak,hotele przepadly ale prezio kaske ma .
normalny 2015-03-05 11:27:46
Ukrywacie sie pod nazwami bezduszny,borowy,yyyy,obserwator itp.,a i tak wiadomo kim jesteście...
Salomon 2015-03-31 11:09:58
Panie "Normalny" normalny to Ty nie jesteś. Wypowiadasz się po chamsku o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia. Najpierw popytaj, sprawdź a później ziej jadem. Klienta indywidualnego załatwiliście sami taksówkarze ze zwykłej pazerności. Wawel to najdroższa firma, klient umie liczyć a wy niedługo będziecie liczyć tylko na siebie bo każdy klient ucieknie choćby przez Wasze chamstwo. Gratuluję rozłożycie jedną z najbardziej renomowanych firm taksówkowych w Krakowie.
bezduszny 2015-04-17 17:55:57
i oto nowa aferka 3 z pazdziochow kroi niemilosiernie klijenta a szanowna komisyja puszcza delikwenta wolno niewinny innych kara surowo .niezalezna i bezstronna napewno .
obserwator 2015-04-27 08:59:15
NO i co bezduszny pomawiales komisje ze nie karaja a tu taki klops swojego udupili na tydzien .wypada przeprosic kolegow
wojtek 2015-05-01 16:07:03
Firmy nie znam ale kilka razy jechałem taxi 4447, brud smród, kierowca niesympatyczny śmierdzący, wstyd może należy sprawdzać czy się myją
bezduszny 2015-05-23 22:32:36
no i podzielili sie wladza wybrali oszusta gore ponownie glupiego jasia i wielebnego rydzyka idiote zamordyste z dyscyplina bedziecie plakac frajerzy ten 3 daw wam popalic to gorszy niz pazdzioch matol
obserwator 2015-05-23 22:38:11
ale se wybrali sami chcieli matolki rydzyka na vicka oglupieli to lepszy pazdzioch stary nikomu tak bardzo nie wadzil chyba ze mu syna tracili to sie mscil gluptoki bedziecie zalowac wyboru
misiek 2015-05-24 21:24:56
wybrali jak wybrali bo nikt mądry się nie pcha na te "zaszczyty", wielka władza hehehe!!! stołki nie do utącenia. ale stary paździoch chyba takiej opcji nie przewidywał, pewien był, że zostanie a tu rydzyk na jego miejsce gorzej byc nie mogło hehe

on 2016-01-31 22:20:31
niestety,w radiu taxi wawel notorycznie zapominają dawać zniżki że zgłoszeń...moze prezes góra by przypomniał o tym kierowcom,bo niedługo klientów indywidualnych będzie jeszcze mniej
Dariusz 2016-02-08 18:46:41
Niestety z rabatami to prawda, jechałem dziś do Baliczek z kierowcą (chyba numer 22). Nie wiem jak się nazywał ale taki mały z dużą głową i siarczystym wąsem. Wybijcie się sami taksiarze.....
ona.ona 2016-02-14 14:16:36
Ludzie zgłaszają że kierowcy nie dają granatów,a prezes góra się śmieje i nic nie robi,dlatego jeśli liczyła na rabat zamówienie inne taxi
Musztarda 2016-04-28 14:03:51
Po co ..żebyś nam wyżerał robotę. Idz do Megi albo Icara tam jest rodzinna miła atmosfera i zarobki lepsze.
Musztarda 2016-06-03 15:25:15
O mojej kiełbasie w twojej musztardowce ;)
ten 2016-11-03 23:41:29
Nie bez duszny tylko bez muzgu
Zostaw swoją opinię o Wawel Taxi - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel Taxi