Opinie o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aquapark Nemo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aquapark Nemo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Nemo w Dąbrowa Górnicza

Iwo

Totalna porażka, kupiliśmy bilety całodniowe,a z trudem wytrzymalismy 2 h nie polecam!!!

Maja

Pracujesz w Aquapark Nemo? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie pracownicy?

hula hop

hm, jak widać nie dla wszystkich :) ciekaw jestem jak w tym roku z zapotrzbowaniem

aśka

Byliśmy ostatnio na piwku w klubie bilardowym i byłam w szoku ze takie fajne miejsce mamy w Dąbrowie

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aquapark Nemo. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
gosc

kiedys byla tam prywatna firma ktora zarządzała i dało sie i było smacznie kregielnia pełna ,nawet goście z pierwszych stron gazet przyjeżdzali i grali w dyskotece .....komu to przeszkadzało !!

Kondrad

Nemo to jedno wielkie nieporozumienie, kierownictwo bez cienia wątpliwości nie ma żadnego pomysłu na rozwój liczy się tylko układ, kasa i nic więcej. Ostatnio Zarząd Nemo podniósł karnety do niebotycznej kwoty. Ale cóż pracownik się nie liczy bo wyleci jak tylko się odezwie. Kierowniczka saun pociotka (usunięte przez administratora)zero wiedzy o tym co robi, kierowniczka gastronomi ta już kompletnie bez wyobraźni, ale cóż układ. Pracownicy urzędu specjalne zniżki reszta bulić. No cóz klient to wielkie zero, liczą się układy, milczenie pracowników i podporządkowanie. Dąbrowa Górnicza miała dośc (usunięte przez administratora)to wysłała go na Prezesa Nemo, Wystarczy tam wysłąć PIP, UKS i wyjdą rózne kwiatki. (usunięte przez administratora)

?

Sam obiekt nie najgorszy, ale monitoring (i ochrona)przed wyjściem żaden, wręcz go nie ma. 04.10.2013 około godziny 20-tej tuż obok głównego wejścia grupa wyrostków zaatakowała samochód, zraniła mężczyznę i uciekli, a ochrona nawet nie zauważyła dopiero po interwencji klientów ruszyli się z miejsca i wyszli na zewnątrz oznajmiając (chyba w ramach usprawiedliwienia za brak reakcji), że ciemno, więc nic nie widać!

nnnnnn

ludzie sami sa sobie winni.niezamykaja rzeczy w szawkach.okazja czyni złodzieja.sami niszcza i dewastuja a potem wymagaja cudów.cos o tym wiem bo tam pracowałem.

sed

okradli mnie tam i jeszcze ze mnie zlodzieja zrobili- ogolny syf i beznadzieja- latem cuchnie stechlizna a zima jest zimno ze zdechnac mozna, bylem tam kilka razy z powodu dzieciakow i teraz tego zaluje

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapark Nemo - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Aquapark Nemo?

Zobacz opinie na temat firmy Aquapark Nemo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aquapark Nemo?

Aquapark Nemo
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Róż 1
    41-300 Dąbrowa Górnicza