Aquapark Nemo

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Aquapark Nemo

sed 2009-08-22 11:13:24
okradli mnie tam i jeszcze ze mnie zlodzieja zrobili- ogolny syf i beznadzieja- latem cuchnie stechlizna a zima jest zimno ze zdechnac mozna, bylem tam kilka razy z powodu dzieciakow i teraz tego zaluje
nnnnnn 2009-09-14 10:24:00
ludzie sami sa sobie winni.niezamykaja rzeczy w szawkach.okazja czyni złodzieja.sami niszcza i dewastuja a potem wymagaja cudów.cos o tym wiem bo tam pracowałem.
2013-10-08 11:02:04
Sam obiekt nie najgorszy, ale monitoring (i ochrona)przed wyjściem żaden, wręcz go nie ma. 04.10.2013 około godziny 20-tej tuż obok głównego wejścia grupa wyrostków zaatakowała samochód, zraniła mężczyznę i uciekli, a ochrona nawet nie zauważyła dopiero po interwencji klientów ruszyli się z miejsca i wyszli na zewnątrz oznajmiając (chyba w ramach usprawiedliwienia za brak reakcji), że ciemno, więc nic nie widać!
Kondrad 2014-05-06 16:01:02
Nemo to jedno wielkie nieporozumienie, kierownictwo bez cienia wątpliwości nie ma żadnego pomysłu na rozwój liczy się tylko układ, kasa i nic więcej. Ostatnio Zarząd Nemo podniósł karnety do niebotycznej kwoty. Ale cóż pracownik się nie liczy bo wyleci jak tylko się odezwie. Kierowniczka saun pociotka (usunięte przez administratora)zero wiedzy o tym co robi, kierowniczka gastronomi ta już kompletnie bez wyobraźni, ale cóż układ. Pracownicy urzędu specjalne zniżki reszta bulić. No cóz klient to wielkie zero, liczą się układy, milczenie pracowników i podporządkowanie. Dąbrowa Górnicza miała dośc (usunięte przez administratora)to wysłała go na Prezesa Nemo, Wystarczy tam wysłąć PIP, UKS i wyjdą rózne kwiatki. (usunięte przez administratora)
gosc 2014-06-11 21:10:16
kiedys byla tam prywatna firma ktora zarządzała i dało sie i było smacznie kregielnia pełna ,nawet goście z pierwszych stron gazet przyjeżdzali i grali w dyskotece .....komu to przeszkadzało !!
aśka 2014-06-25 15:49:36
Byliśmy ostatnio na piwku w klubie bilardowym i byłam w szoku ze takie fajne miejsce mamy w Dąbrowie
hula hop 2016-05-12 12:04:03
hm, jak widać nie dla wszystkich :) ciekaw jestem jak w tym roku z zapotrzbowaniem
Zostaw swoją opinię o Aquapark Nemo - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquapark Nemo